Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Panowie, co was wkurza w kobietach?

Polecane posty

Fev, a w imie czego Ty marnotrawisz swój cenny czas na zastanawianiu sie skad inni go mają? Kasy z tego nie masz ani nawet przyjemności... podwójna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurza to
że mało jest kobiet co lubią dominować nad facetem i chcą uległego samczyka do stałego związku pod pantoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co samiec Alfa bedzie rżnął, jesli wszystkie zdrowe, płodne i opiekuńcze samice zostaly już zagospodarowane? Takie nie moga sie udostepniac innym samcom. Jesli Alfa brac może tylko singielki to ma do wyboru tylko albo bardzo młode, albo z odzysku i po przejściach, albo takie, które nie maja instynktu i rżną sie tylko dla rznięcia... samiec alfa spuszcza więc cenny ładunek genetyczny na darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurza to
samce alfa tylko jak ładna kobieta by kazała to każdy by robił co by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham literaturę wiec wszystkiego po trochę ale najbardziej o kobietach islamu, beletrystykę, opowiadania erotyczne, lit skandynawska, lit faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuc tu kilka tytulow....tez chetnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za poradnikami nie przepadam, rzadko te rady poparte są jakimiś sensownymi badaniami. teraz młóce książkę "50 wielkich mitów psychologii popularnej" autorstwa profesorów psychologii. Ciekawa, ale tez nie znalazłam odpowiedzi na wszelkie nurtujace pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev a co lubisz? " Kobieta samotna" harold robbins :oszuści-john D Mc Donald 11 minut dziwka szelmostwa niegrzecznej dziewczynki -mario vargas lossa zycie miłosne- zeruyashaler wyznania gejszy lilith to ztych nieco erotycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz harlekinow czytam wszystko pozostale...jutro mam dostac ksiazke mllera stefana :d...podobno jes zaje.je.bista :d...to polska widziana oczami niemca :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyznania gejszy czyta sie znakomicie.....podobnie jak oglada sie film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×