Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joaska 28

10 kilogramów w 2 miesiące można tyle schudnąc??

Polecane posty

Gość Joaska 28

Ja już schudłam 5 po miesiącu Jeśli tak pójdzie dalej to mi się uda. Piję Slim Caps. Próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.osilowni.pl
Cwiczysz cos czy tylko dieta? Sami schudniecie to nie wszystko, no chyba ze chcesz byc obwisla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomyśl o jakichś wczasach odchudzających? bo samymi tabletkami to tak długo nie uciągniesz, mam nadzieję, że dieta i ruch też są. a w jastrzębiej primavera ma fajną ofertę wczasów odchudzających - dobry pomysł jak chcesz się wdrożyć w racjonalne odżywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet schudł tyle własnie
ale on zaczął zdrowo jesc ( 5 małych posiłków ) i dodatkowo chodzic na basen. wiec mozna, ale pijac jakies gówna to albo sobie zoładek załatwisz a i tak po czasie wrócisz do efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagmachon
Nie jest to jeszcze tak strasznie obciążające dla organizmu, jeśli nie stosujesz chorych diet, tylko normalną sportową, plus solidny trening i suplementacja. Jeśli chodzi o spalacze tłuszczu, to polecam thermo speed extreme olimpa http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/47927 przede wszystkim dlatego, że jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych, no i dodatkowo jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
z dużej nadwagi pewnie 10 kilogramow zejdzie, pytanie tylko ile z tego to woda :) może dobrym pomysłem byłyby na początek wczasy odchudzające? primavera coś takiego ma w ofercie, można w trakcie takiego turnusu nauczyć się komponowania posiłków z uwzględnieniem indeksu glikemicznego. wcale nie trzeba się głodzić zeby chudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×