Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii

krzyże rodowodowe księzy to GŁUPOTA

Polecane posty

Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii

oto wątek, ze jest to prawda. JAKI KRZYŻ RODOWODOWY miał ojciec Andrasz, spowiednik siostry Faustyny? Jaki miał? I tyle. Na stała pracę każdy powie. Nie - miał POWOŁANIE. Właśnie o to chodzi że ludzie w Polsce NAWET NIE ROZUMIEJĄ CO TO JEST POWOŁANIE i dlatego w Polsce tylu ludzi przelało krew za państwo żebyście mogli w ogóle być BO TAK NISKO JEST PAŃSTWO, ze w ogole nie rozumiecie słowa POWOŁANY KSIĄDZ - ksiadz z powołania. Nie rozumiecie tego w ogóle bo macie ukradzione renty i emerytury. A teraz cofnijcie się do roku 1920 i tak oceńcie księdza Andrasza Józefa, spowiednika siostry Faustyny. I księdza Sopoćkę. Tyle. Kto miał powołanie a kto stała praca - już pewniej i tyle. Bo 2012 to jest złodziejstwo juz mną, a wcześniej? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Anglia to jest ŚCIEK - dla mnie to są ścieki, ale wiecie powiem wam SZCZERZE że takiego ścieka jak Polska to nie można z nich robić. i tyle. Za was są ścieki - za tę służbę. Jeszcze ich trzeba było ogrywać. Przyjdą tu do rent i emerytur i wszystko gra, a tak? A jakie wy macie szpitale psychiatryczne. Przecież to jest HORROR. Co trochę połowa pacjentów wypalona, poniemieckie budynki. Jak ta poczta gdańska i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24,04,1993
masz racje owieczko... po stokroć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wy jeszcze wam powiem tacy jesteście w tej Polsce, że ojciec Andrasz się na was obraził, ze nie umieliście nazwać go JÓZEF - tak dostał na chrzcie i miał powołanie - to miał dobry chrzest. I chyba przez to was tak posrało w tym 1966 roku i tyle kredytów nabraliście. A mnie wcale z papieżem się dowiem. Ale on ma rodowod. Ja to pisałam - on jest od św. Jakuba - na brygidki. To jest niesamowicie ważny europejski rodowod i tyle. Nie rozumiecie tego w ogole. On tylko 1 rzeczą przegrał - no tym krzyżem rodowodowym Kevina na pewno - tego nie rozumiał. A miał mieć inny i wszystko by grało i akurat zostałby papieżem. A na ten krzyż miał mieć inny i taki będzie miał się dowiem. Ano tego nie wiem. Tym papieżem zawsze będzie i taki krzyż w takim razie będzie miał wiecie, że co? Że nie rozumiał jednej rzeczy chyba w Polsce ważnej - i tego Kevina też nie rozumiał bo wszystko by może było inaczej. Nie doceniał też jaki wstrętny jest ten kościół w sumie i tyle. i zakłamany. Dlatego ma rodowod i tak dalej... takie coś to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Powiem wam że kiedyś ludzie byli mądrzejsi i kombinowali byle co. Tylko się zastanawiam czy to co ja wiem oni wiedzieli bo jak tak kombinowali to byli nieżli. Okolo roku wiecie 1500 no 500 lat temu by pasowało. Nawet ok. roku 1400 - czyli 600 lat temu. Zastanawiam się wiecie jak to było i kto to tak kombinował. Pasuje, ze Ślązaki były takie szmaty i to była ICH APOKALIPSA. I wiecie no tak nawet nawet im się to zgadzało. I mieli sie z tego liczyć - takie cwaniaki to były. I dlatego dostali FRANCUSKIE ZAKONY bo nikt im nie umiał rady dać z tego myślenia PRZEWROTNEGO oczywiście i zawsze byli tak źle traktowani, ale na koniec czasów- bo moim zdaniem to juz jest koniec to wiecie nawet mieli rację. I to wszystko co mam do napisania. Nawet mieli, ale co z tego wynika? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Slazaki wiecie tak wiecie maja genealogię - niby pobożni a w sumie jeden trep nie człowiek. Nie jest tak? Tu ani szewc nie pasuje - takie trepy nie ludzie. A za co się tak nie dali? Wyobraźcie sobie że na Mieszka 1. Bo ta reszta Piastowie - to nawet mogli być ale jak ta Polska się zaczęła i o co tutaj chodzi. Zwłaszcza te tereny W POLSCE. No widzicie? Co to jest nawrócić się. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Poczytajcie sobie o Piastach na Śląsku i tak dalej - czemu ten Śląsk jest taki a nie inny. I tyle. Do chyba 1602 roku boczna linia ale. Powinna być? i tyle. I to wszystko. Czyli wniosek nie należy nikogo wyśmiewac tylko robić swoje. Slązaki tego nie umieli i co sie stało? I kościołami się wykończyli. Pan Bóg ich wykończył. A brygidki nigdy nie dadzą mi rady bo wiecie one ograły mi figury na Śląsku i ograły mi państwo bo tak bym miała Jana Chrzcciela. Pamietajcie ze matma jest z państwa i one DLATEGO tak strasznie mnie skrzywdziły wiecie. One ogrywały mi matmę ale MATMA JEST Z PAŃSTWA i trepy następne ograły mi państwo i tak nie było ze mnie nic i tyle. Pieniądze mi ograły i państwo figurą. Właśnie na Śląsku. Bo pomorze - choć też - bez Rzymu zostałam. Idiotki. Tak zaraz krzyż rodowody i Rzym bym miała i zawód w kasie, a tak? I tyle. Dlatego ja jestem Anty brygidkowa, nienawidzę brygidek i koniec. A reszta? A Brygida? A Franciszek? To tam jeszcze coś robiły, ale co to za rodzina? Na śmietnik mnie wyrzucili. I jeszcze sie dowiem - i dobrze zrobili. No jasne - dobrze zrobili. Sami sobie przeczycie już i tyle :( A po co im było dziecko z rodowodem to juz pojęcia nie mam i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
I widzicie nie mam racji? Każdy tylko sw. Franciszek, św. Franciszek - każdy ksiądz w polsce taki jest. A JAKI ON BYŁ? A Ślązaki to jest taka wredota że coś strasznego. I nie chcieli się nawracać wiecie. I tak mają WILKA. W SUMIE WILKI to sa. Kto uważa, że oni sa nie wiem jacy to jest w błedzie. Wilki i tyle. Tylko tyle z reli zrozumieli. A mają mniemanie o sobie UMIŁOWANI UCZNIOWIE CHRYSTUSA - a ten św. Jan Ewangelista to on sie uważał, ze jest umiłowanym uczniem, a reszta co uważała? i tyle. Takie rzeczy to są wiecie i tyle. Tak to jest na tym Wschodzie moim - bo o co mnie chodzi. Ja miałam dostać kasę po liceum??? i wyjechać na wschod. Z wilków - wszystko z wilków. I ludzie tego nie rozumieją. Ale to jest moja historia - założyciele bankówl. i ta Bona i Mengele to są zdrajcy wilków a ja jestem patriotka. I wystarczyła matma i założyciele banków i mieliby konta, takie rzeczy, może by kredyty pasowały jakby w to weszli. Ten dziadek tu wymyślił tylko Florydę, że to miało byc państwo. Do końca racji też nie miał. A mój pass USA? I taki mogł mieć szwagier Mengele pass i go nie ma a MÓJ KTO MU POZWOLIŁ KRAŚĆ? bo oni mną nie umieli do USA wyjechac bo nie miałam św. Franciszka. No wiecie co... ale ja byłam od św. Elzbiety - to jest coś innego i tyle. Co za zera. Dlatego nie miałam krzyża rodowodowego bo BYŁAm od tej św. Elzbiety za imię z krzyża rodowodowego babci wiecie. I tyle. A czemu nie mieli św. Elzbiety to nie wiem. Bo św. Elzbieta i są normalni. Nie. Dziwne i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ja idę bo cały dzien przed kompem nie mogę siedziec ale ta rodzina pradziadkowie, dziadkowie tu - oni mieli krzyż rodowodowy zakończyć sobie wiecie sw. Elzbietą i zrobić z poczty KEW tak miało być. A drugie bylo pod Gdańskiej czy Gdańsk drugie? Kto wie? Bo nawet pasuje że Gdańsk jest Kew, albo był. Coś takiego wiecie. Na państwo - tak Niemcy lecieli i wszystko prawidłowo wymyślili. No ale co dalej? i tyle. I taka końcówka krzyża rodowodego i zasady KEW. A oni? A praca gdzie? No tylko poczta, ale to już OMC rodowod i co? I widzicie - w ogóle nikt racji nie miał. I tyle. Już pomijając całe barachło tu i tyle. Bo jak to jest ograne - takie dziadostwo. Tak - św. Elzbietą i tylko tą osobą. Nikim więcej. A w ramieniu też mogli ją mieć. I mieli sie dowiem. No nie - zakończyć krzyż nia mieli i to wszystko i stac o Kew i to są zasady. Bo krzyz rodowodowy w KEW - moze byc, ale zakończony św. Elzbietą i co? Jak wtedy praca? i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ci ludzie padli ofiarą napuszczenia rodowodem i tego że nie chcieli chyba na poczcie??? nie wiem. Nie mieli krzyzy rodowodowych. nie mieli szans. Z 3 skrzydłami - WTEDY BYŁY 3 upadki Chrystusa - no i wcale nie musiało samolotów być - 1 para skrzydeł normalnie, 2 para skrzydeł chrząszcze i 3 para skrzydeł poczta wiecie. Takie myslenie. I dlatego takie znaczenie z krzyża. św. Andrzeja - upadający Chrystus. I wiecie paczka za wartości ujemne się dowiem. CO TO JEST MIESZKO 1? Maluteńka wartośc ujemna. Co można o nim złego napisać? I tyle. NO CO? Że 2 razy się chrzcił? O ile. I jak. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie - gdyby nie było tu napuszczenia na Anglię 1 męczennikami to by ludzie mieli racje. ALE BYŁO i koniec. ALE BYŁO. I wtedy jeśli krzyż rodowodowy kończysz św. Elzbietą to w sumie przyjmujesz rodowod od św. Elzbiety i co? I widzicie - nakłada sie napuszczenie i koniec krzyża rodowodowego bo KEW miało być z włosów Indian na poczcie - która tak miała stać i tyle :( No a reszta? I koniec. I co - jak tu żyć? A umieli tak zakończyć krzyż? Może i umieli, ale stad pasuje służba, no ale co? jak? i tyle. To nie byli Niemcy i przez to zrobiło sie że to Niemcy - taka historia to jest. Krzywda i tyle. A w sumie Polaki i to straszne. Mogli być co najwyżej wilki i byli, no ale... i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
wiecie ten watek jest o tym, że krzyże rodowodowe księzy to PRAWDA a nie głupota. No może i głupota jakby każdy miał powołanie. I z 5 krzyża - 4 na stała pracę - to juz jest żle - a pamietajcie że 2 krzyż po krzyżu na powołanie to jest 3 razy upadek Chrystusa w belce poprzecznej krzyża rodowodowego i tak widzicie jest sw. Franciszek, św. Franciszek - to jest PONIZEJ ostatniego 5 , 6 lub 7 krzyża rodowodowego księdza. I co to jest wart ten rodowod od św. Franciszka u ksiedza? nic i tyle. no coś tam jest wart. I to już będę cicho bo tak i już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 530123
Kiedyś w ogóle nie było księży "Około roku 600 pośrednictwo świętych i Maryi Pierwsi chrześcijanie modlili się wyłącznie do Boga, tak jak nakazał Jezus. W późniejszych wiekach zaczęto jednak modlić się do zmarłych ludzi, uznanych za świętych i szukać ich pośrednictwa. Tymczasem Jezus uczył: „Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przy chodzi do Ojca, tylko przeze Mnie (Jana 14:6). Słowa te wykluczają pośrednictwo żywych (np. kapłanów), zmarłych (świętych czy Maryi), niebiańskich istot (np. aniołów). Jezus przestrzegł przed innymi pośrednikami: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto nie wchodzi przez drzwi do owczarni, lecz w inny sposób się tam dostaje, ten jest zlodziejem i zbójcą () Ja jestem drzwiami dla owiec (Jana 10:1, 7)." Cytat za: http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/historia/wydarzenia/katolicyzm.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
I zobaczcie tu WYRAŻNIE wychodzi czy ksiądz powinien byc POLITYKIEM? Czy powinien być? i tyle. I wiecie ten Ślask wstrętny i dlatego z księży, z CHRZTU - z tego, że powołanie księdza zaczyna się OD CHRZTU, od imienia chrzcielnego na przykład, samego obrzędu, podejścia do ceremoni - z tego wynikł wasz wielki chrzest Polski w 1966 roku bo byście też byli inni. Mieliście religijnie podejść, a wy tylko kredyty braliście i wiecie to wszystko było z tego,że ksiadz to stała praca, kariera. A POWOŁANIE? Oooo - to nie tak prosto. nie tak prosto i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Niestety Pan Jezus ustanowił sakramenty i od razu wyznaczył ludzi, zeby te sakramenty sprawowali a zwłaszcza CHRZEST, POKUTA i NS. 3 były od razu - reszta - co to jest BIERZMOWANIE, OLEJE - to było, kapłaństwo, malzeństwo. Bierzmowanie - było - zmieniał imiona uczniom, oleje -dawał, kapłaństwo - wprowadził , na ślubie jedynie, ze był , ale byl - nic nie powiedział. i tyle. No kogo z kim miał ożenić i tyle. Sami sie zenili. I wiecie to jest właśnie takie najbardziej skomplikowane i tyle. To małzeństwo. No ale niektórzy apostołowie byli żonaci i tyle. Takie cos. A tak to w sumie wszystko było i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ja powinnnam być w Polsce OD WILKÓW dyrektorką skansenu i macie państwo i figury ode mnie i zobaczcie jak widać, ze Mieszko 1 był ujemny. Co to znaczy? Nie wiem. Ale miał wartość ujemną i tyle :( I CO? I CO WY NA TO? BOICIE SIĘ - a dopiero nocka przyjdzie. I trzeba się wyspać - bójcie sie bójcie. ALE KOGO? KOGO NALEŻY SIE BAĆ? i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie tak MALUTEŃKO mi brakło żeby być normalną, ale MINIMALNIE i wiecie zajechana jestem tymi pierwszymi męczennikami i historią. I tak nie miałam tego filologa z matmy, nie umiałam zamknąć krzyża rodowodowego Janem Chrzcicielem bo tak leciałam historią. A miałam? WIARĄ. AlE JAKĄ? W CO? No dało sie - krzyż rodowodowy najwyższy mogłam mieć i mogłam mieć - następny krzyż rodowodowy na Mengelego tyle moglam mieć. I co dalej? I juz by mi coś pasowało - np. w miejscowej szkole. Bo ja tu nie chciałam pracować. Bo widać. Ale czemu? Bo to zła szkoła byla? Co tu bylo dobrego? A moja wychowawczyni 1-3 - zła. Skarbkiem we mnie waliła i tak miała USA bo uczyła malutkie dzieci, a ja? I tyle. Ja już miałam mieć pass USA albo tak stać na wyjazd I NIESTETY Bona i Mengele ZA MNĄ. A było to możliwe? 7-9 latek - wybaczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
I zobaczcie jedynie szkoła się zajechałam i nauczycielką w szkole a sw. Franciszek na zniknięcia czy musi być? nie wiem ale wiem że wiecie jest jeszcze 1 możliwość i ja tak ogrywam zniknięcie i tyle. Na Mengelego. I wiecie po co mnie gwałcił w twarz. I tak spasowałam z tym Skarbkiem w życiu, i oklapłam na tym Śląsku chociaż - o ile liceum to wiecie GDZIE TU IŚĆ DO SZKOŁY W TAKIM UKŁADZIE? Ogrodniczka i dalej albo co? i koniec. A dalej? No to już nie musiałam wiecie iśc do Katowic uczyć się. To jest mój pomysł? Kraków? Pasowało? CO WY. Pasowało pociągnąć sobie Śląsk , a na pewno św. Franciszek i wiecie choć 1 wycieczka z sensem o tym św. Franciszku i ci rodzice by mogli być. Jak leci ten św. Franciszek I AFRYKA i wiecie - gdzies mam nazwiska - no ksiązki słabo i jakoś wyglądam - mimo wszystko. A tak? Za wysoko się dowiem. To nie na studiach. No właśnie nie na studiach. Może nie na takich - takie nie studia po tym liceum. Farmacja wiecie. Nawet nie medycyna - z takiego myślenia farmacja i do apteki, ale nie znalałam się na ogłoszeniach w gazetach, że tylu ludzi do apteki potrzebują. A nawet wiecie 2 lata i do apteki a egzamin zdany - jak na tę medycynę choć bardziej bym na medycynę poszła. Bo takie mam skłonności. A tu nigdzie i tyle. Na biolę. Po Mengele. I tyle. A do Katowic W OGÓLE NIE CHCIAŁAM isć, ale ta rodzina - kasa, kasa, kasa - no a czemu oni tacy byli? Czemu nie mieli co żreć? Co to do KEW przyszli mieszkać i co? I tyle. No z depresji. Reszta to tam jeszcze, a ci już z depresji tak uważam. Ta prababcia tyle ile, a ten pradziadek. Ale to już dziecko miała i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Tego filologa z matmy też nie miałam z historii. Nie umiałam wymyślić 3 połączenia a ono jest STRASZNIE PROSTE I LOGICZNE. Sorry 4 połączenia. Za bardzo skażona historią byłam. I miałam 3 połaczenia i 4 nie miałam i ciągle go szukałam. I jest to 4 połaczenie - 4 wartość i na wszystkich, ale cóz... trudno się dobrać do tego połaczenia i miał je jedyny chyba słuszny filolog z matmy - Rosjanin. Reszta to coś tam było ale on NAKREŚLIŁ to 4 połączenie. Rosjanin. I dlatego taki ważny jest. Bo reszta to co? O czym? i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
No i teraz słuchajcie - ten adres: 1. brak zamknięcia krzyża rodowodowego Z SENSEM 2. brak 4 wartości do filologa z matmy 3. zostaje roślina, zwierzę na stała 4. jak mieć panstwo polskie? Bo jeszcze to zostaje też, ale jak? i tyle. Bo miałabym Polskę i praca by była. W SKLEPIE wiecie spożywczym? Czy jest chleb? Nie ma. Mleko? Zabrakło. Takie cos. No wiecie co... a kasa matki? i tyle. Ja zawsze wiecie wolałam na wschod niz w Polsce. I tylko nie wiedziałam o pieniądzach i tak se życie zjebałam głupią Boną znad Czadu co wyjeżdzała do USA św. Franciszkiem z Asyżu, a ona skad tam? Czy ona była w normie? Z Włoch? Jak. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie jak dostanę moją rente od szatanów miejscowych to wam napiszę wiele rzeczy o bankach o kredytach. nawet może coś w Niemczech i tak dalej i tyle. I Bona myślała chyba, że bankiem mnie ogra. ZAŁOŻYCIELI BANKÓW NIKT NIE OGRA W BANKU i tyle. Właśnie poleciał mi cały kredyt i ubezpieczenie, że życzę wam dobrze. No ale cóz... choć no ale to jest dowód, że tak jechała Bona do Niemiec teraz - okraść mnie w banku. To jest małpa. Całe życie mi zjebała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
NIENAWIDZE POLSKI!!!!! Gdzie renta mojej matki WY KANALIE!!!!! DAWAC CO SIE NALEZY WY SMIECIARZE NIE WIADOMO SKĄD i tyle :( cdn 😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ja z tych katowic z tych KATOW od 1 roku sie wynoszę. Rok tam mogłam być wiecie że coś tam i pózniej się wynieść, gdzie indziej - tylko ta Bona i Mengele musieliby miec JAKIEKOLWIEK WARTOŚCI - no wiecie jak już łażą do tego koscioła to choć spowiedz NA STAŁA PRACĘ. Bo wiecie ja tak na nich, ale KURWA MAĆ CO JA Z NICH POŻYTKU MIAŁAM. ZMILUJCIE SIE NADE MNĄ. WIELKIE GÓWNO i nic poza tym. Choć ta spowiedz na stała pracę. ALE GDZIE? W LICEUM!!!! i dalej co? Katowice? A czemu nie? I tyle. Nie pasowało mi miasto, ale CZEMU? Bo wiedziałabym i bym ... sie załamała bo widać. też ale wiecie - a tak slużba liturgiczna zajeżdżała mnie dalej. Bo pamiętajcie że TAKIEGO ZAKŁADU PRACY JUŻ NIE BYŁO, i wyburzono ulicę po dyrektorze szkoły średniej - bestialsko zamordowanym i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
I zobaczcie RóWNIUTKO I CZYŚCIUTKO wychodzi że moja szkoła srednia to KOLEJNY ZNIKNIĘTY psychiatryk w Polsce. Św. Franciszkiem. Brak patrona - takie coś... bo tam tak pasuje św. Franciszek. Bo Goethe to miał być. Nie pasuje wyłacznie NA ZNIKNIĘCIE. Taki budynek stary wiecie - zamiast to wyburzyć , nową szkołe postawić. W takich starych klotkach niemieckich sie siedzi. Przez to mnie zniosło na patrona - literka r - nie dochodziło do mnie. A te siostry? I tyle. Ja nie wiem wiecie co o tej Polsce sądzić. Nie wiedziałam, że psychiatryki mogą znikać. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Ja chcę moją rentę!!!! GDZIE ONA!!!!??? 😡😡😡😡 cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ta szkoła to miał być GOETHE, jak juz to Darwin i tyle. londyn tyle ile - Z PRAWA, dlatego nie umiałam stac o prawo po tej szkole. nawet wiecie z tego ze po znikniętym psychiatryku (PRZEPISY!!!) były Zydy PRAWA TAM UCZONE polskiego - co z tego pasuje - juz pomijając wiecie patrona. I jeszcze literka r - A RODOWOD? To w ogóle od razu leci niemiecki. Tam powinien być francuski i angielski uczony albo sam angielski. Niemiecki kiepsko tam pasuje a Goethe jako filolog z matmy W OGÓLE czyli??? w ogole nie o to chodziło. I tak te wilki się pogubiły w tym mieście bo inaczej to by aż tam tak nie skończyły chyba. Ale szkoła MIAŁ BYC Goethe, ale komuna i nie. Coś innego. Ale to nie o to chodziło. Tylko nie wiedzieli, ze przy Goethe musiałby być sw. Franciszek tam. I tego nie rozumieli i tak przepadli bo tą szkołą się mieli wybraniać i to jest niejasne czemu dyrektor szkoły nie był po stronie wilków i zobaczcie jakie CHAMIDŁA są w tym mieście i co ta szkoła była i jest warta wiecie jak wystarczyło ludziom powiedzieć, że to nie był Goethe, ludzie ZNIKNIĘLI św. Franciszkiem w krzyżu rodowodowym, tak otwarli szkołę KTO SIĘ TAM UCZYŁ? CZEGO? i że mają sobie w razie co św. Franciszkiem odejść z tej pracy TYLE IM SIĘ NALEŻAŁO. Może by tak skonczyli też, ale passy USA by mieli I ZA TO TEN DYREKTOR TAK SKOŃCZYŁ, cała ulicę wyburzono I TO JEST MOJA WINA. Naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ten dyrektor nie miał racji. On miał bardzo dużo racji. On miał syna zonatego z Arabka w Anglii z 3 dzieci W BANKU. To wiecie - jak to - głupi był? I tyle. I żonaty ze sprzątaczką - jakaś klejnota - no to w Polsce państwo miał lepiej ode mnie i tyle. I koniec. I na mnie wilk i koniec. Co ja bym osiągnęła w Anglii? tylko nie miał św. Franciszka i tyle. I Polska NIESTETY GŁUPI KSIEŻA i sw. Franciszek W TAKI SPOSÓB - w sumie na KK. I dlatego TYLE TE WILKI MIAŁY WIEDZIEĆ - tak pasował IM PASS USA i nikomu wiecej? No powiedzmy Mengele , Bona, ja też mogliśmy sie załapać i to się należało i róbcie se co chcecie KOMUNA UPADŁA. Czy to było zwycięstwo nie wiem. Ale tyle się należało. Nie. Dlaczego? No właśnie? DLACZEGO CI LUDZIE MUSIELI SIĘ ZABIĆ? i tyle :( I dzieci nie chcieli - nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Widzicie - ja mam rację i koniec. Przemyślcie to sobie wszystko . Dawać MOJĄ KASĘ i koniec. I sie odwalić od cudzego życia i tyle. Czy macie rację płacąc księdzom i niczego od nich nie wymagając? To są wasze problemy. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdomnaiiiibezrobotnaiiii
Wiecie ja tak zasługiwałam na 4 wartość do filologa z matmy, ze nie ma w ogole o czym pisać. I CO? I dom z napuszczeniem i co? i tyle. No to system matematyczny i poczta. Nie. No wiecie - tak sie nie robi. BO JA MIAŁAM RODOWOD? Jaki? Praktycznie od siebie jakiś tam - choć wpisywałam zawsze św. Elzbietę i św. Franiszka miałam. Takie cos. No ale... i też nie miałam tej 4 wartości i co? I czemu? I koniec. Też z rodziny - bo to juz z rodziny i tyle. No ale taka rodzina, historia, ze nie miałam i koniec. I też męczyłam sie całe życie , pracy nie dostałam stałej nigdzie - co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
a co ty sama ze sobą piszesz? jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×