Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Rzanuaria
Hej :) Jak pomarańczka mecZa cie mdłości? Mnie dZis Jakoś strasznie mdli siedZe w pracy i mam dość:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werq
witajcie dziewczyny, my także staramy się o dziecko, to nasz 3 cykl :) Powodzenia i pozdrowionka. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja wlasnie wrocilam z rowerku zrobilam pare km.....jajniki calyczas daja o sobie znac jakby na @ a to 18 dc ciekawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam wasssssss
magdalenka1976 ty sie co miesac nakrecasz:D :O daj se pokój laska:O co miesiac jak nie cos cie boli to kluje itd itd a za kazdym razem dostajesz@ zioła to nie leki i nie działaja cudów jednym pomoga inny mnie ale na ta dolegliwosc co ty masz to radziłabym sie zastanowic nad IVF a nie czekac i liczyc na cud ! przmysl to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie zwracaj uwagi na te wpisy. Z tego co pamiętam to teraz miałaś mieć pierwszą po zabiegu owulację na tym udrożnionym jajniku więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko czekam, aż się do mnie jakiś pomarańczowy nick się przyczepi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rzanuaia mnie dziś drugi dzień męczy. mdłości i biegunka :/ nie mogę wgl jeść, na nic nie mam ochoty..już się zmuszam :( jutro do lekarza.. cały dzień leżę, śpię i tak na zmianę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Tez tak miałam na poczatku ale musisz jeść zeby dzidzius mógł rosnąć:) ja byłam strasznie wybredna na poczatku ale zawsze sie coś znalazło na co miałam w miarę ochotę. A ty pracujesz czy w domku siedzisz? Mi sie strasznie dluzy ta ciaza, to dopiero 17tydzien chciałabym zeby już był 20sty:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie zwracam.......:):):) tak owulka byla z udroznionego i to jeszcze jak w domku bylam..... a co pomaranczowego wpisu to z jednej strony racja ivf......tylko ze nie kazdego na to stac niestety!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka...... oj sporo czasu jeszcze nawet 2 tyg nie minely jak jestem w pracy a przyjechalam na 8 tym razem :(:(:(:( ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 tygodni to 2 zmarnowane cykle niestety, ale co zrobić jak nie macie innego wyjścia :( miejmy nadzieję, że udało Ci się zaciążyć w tym miesiącu... Pomarańczka przeszła Ci ochota na ocet? ;) Ten maluszek w twoim brzuszku wart jest tych męczarni więc trzymaj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no niestety nie mam w tej chwili innego wyjscia niestety takie jest zycie...... ciezko mi sie jezdzi ,moj M zastanawia sie nad zmian pracy tez do Niemiec ale bylby co weekend w domku to co innego i dobrze platne.....ale czy ja bym znalazla cos na miejscu nie wiem ciezko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam stałą pracę i jak tylko będę w ciąży i będę miała plamienia albo coś to od razu idę na zwolnienie lekarskie, za bardzo boję się kolejnego poronienia. A później oczywiście jak najwięcej czasu będę chciała spędzić z moim maleństwem więc macierzyńskie i wychowawcze wykorzystam na ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mamy oczywiscie moj M ma teraz stala prace pracuje juz tam 7 lat ale niestety nie zarabia za duzo i ciezko by nam sie bylo wtedy utrzymac dlatego tez wlasnie zastanawia sie nad ta zmiana pare osob z jego firmy juz tam odeszlo i kraza rozne pogloski niestety zle tez dlatego wlasnie narazie czeka moze tylko do nowego roku......jezeli sie zdecyduje wtedy ja bede szukala czegos na miejscu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim regionach też nie ma za bardzo w czym wybierać jeśli chodzi o pracę :( Dobranoc dziewczyny, wstaję o 5.30 więc wcześnie chodzę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!! no w Gorzowie tez bedzie ciezko pewnie ale coz moze jakos mi sie cos uda znalesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
dziewczyny bierzecie kwas foliowy? wczoraj kupiłam i zamierzam go brac na wypadek gdyby nam sie udało zrobic dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę.Lekarz mi zalecił brać już teraz:)Mi dziś przypada prawdopodobny dzień owulacji.Hmm...,ale i tak pewnie zaś się nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no kochana jak ty odrazu tak podchodzisz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Donusia głowa do góry, jak plemniczki usłyszą to twoje narzekanie to nie bedą działaly:) Motywuj je do roboty:)P:) Ja wg kalendarzyków w internecie obliczyłam sobie wstepnie owu na 11 września, bede działac tylko w weekend, bo mąz w poniedziałek rano wyjeżdza w delegacje, ale może się uda, a jak nie to bede próbować dalej, do końca roku daje sobie na luz, później zacznę sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam femibion 1, też zawiera kwas foliowy. Donusia z takim podejściem to na pewno się nie uda, trochę więcej optymizmu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się myśleć pozytywnie,ale są takie dni jak dzisiejszy,że dopada mnie zwątpienie,że się uda.Wiem,że nie powinnam marudzić,bo ludzie starają się latami o dziecko,a ja dopiero 5 msc,ale ja mam powody,że tak mi już spieszno do tej ciąży.Chodzi tu o pracę i o powrót jednej koleżanki z macierzyńskiego.Nie chce z nią pracować,bo to bardzo wredna osoba i przez nią nabawiłam się w zeszłym roku nerwicy.Teraz jest już lepiej,ale jak pomyślę,że ona za 2 msc wraca to boję się,że to wszystko wróci,a tego bym nie chciała.Każdy kto przez takie coś przechodził będzie wiedział jak to jest.I muszę teraz bardzo walczyć o tą ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia skoro lekarz powiedział, że wszystko z Tobą ok to nie zamartwiaj się tak na zapas, że się nie uda. Musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chyba zostałam sama :( Kamisia gdzie się podziewasz? Ja już po @ ale niestety nie będzie starań w tym miesiącu, już nawet myślałam żeby zapisać się do gina przed owulacją i może by mi pozwolił na działania ale za bardzo się boję, że mnie opierdzieli bo wyraźnie mówił o 21 dniu cyklu. A lekarz bardzo stanowczy, czasami wręcz nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie zostalas sama jestem , nie no jak tak mowil to tak zrob on wie przeciez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
a powiedzcie mi jak to jest z waszymi rodzinami? Dopytuja się ciagle kiedy bedziecie w ciąży. Mnie już to zaczęło wkurzać i mówie wszystkim, ze końca roku nie planujemy i mają przestac wypytywać. Oni chyba myslą, że w ciaze mozna zajść co tydzień....wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
u mnie wie rodzina z mojej strony mama nieraz towarzyszy mi w wizytach w szpitalu i na badaniach,rodzina meza poza szwagierka i tesciem wie ze sa jakies problemy i ze bylam w szpitalu ale nikt o nic nie pyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na tej wizycie kontrolnej u gina, wszystko dobrze maluszek rośnie widziałam echo serduszka :) rzanuaria ja na szczęście siedzę, a raczej częściej leżę w domu:) a Ty w pracy? dziś troszkę lepiej się czuję , ale też mdłości odczuwalne . Ja też bym chciała , żeby już było chociaż w połowie ciąży..ciężko tak cały czas na siebie uważać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×