Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
20 bede juz w domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 bede juz w domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju sorry mialo raz wyslac cos kafe fisiuje sorry dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju sorry mialo raz wyslac cos kafe fisiuje sorry dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czasami tak, że się rozpiszę i w trakcie wysyłania wyskoczy błąd i muszę wszystko od początku pisać ;) to na październikową owulkę chyba już będzie za późno :( Monika, czekamy na relację z jutrzejszej wizyty :) chyba wszystkie Moniki mają takie początki ciążowe, bratowa też narzekała, no i nasza pomarańczka ma to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy się dowiedziałam, że trzymanie laptopa na kolanach wpływa niekorzystnie na płodność, a ja tak przez ostatnie 4 lata non stop robiłam :/ nawet jak w łóżku leżałam to laptop oparty między udami a brzuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja dziś też koszmarnie się czuję :( z ledwo biedą obiad ugotowałam, a tak to cały dzień w łóżku :/ wiesz ja też można powiedzieć ostatnie 4lata non stop z lapciem na brzuchu, więc chyba aż tak źle nie jest z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że u mnie też wszystko ok :) Ale pomimo, że tak najwygodniej na brzuch trzymać to raczej już tego nie powtórzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl....................@ annecka...............25................9.....................22.09 Kaśkuu.................20................7.....................04.09 bubblegum............21................16....................06.09 Donusia28.............28................5.....................11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44....................01.10 1.Polariska............21...............8...................ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................18 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2...................ciąża 4.Ninkaa86............26...............4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46...................ciąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam wkleić tabelkę bo ostatnim razem sama złą wkleiłam i nie zauważyłam, że data mojej @ była nieaktualna... A jak tam dziewczyny które miały dostać na początku września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie taka ładna pogoda, że aż miło się wstawało :) Poza tym wczoraj mnie głowa bardzo bolała, dopiero po drugim nurofenie przestała i jak dzisiaj się obudziłam bez tego bólu to, aż do pracy chętnie się szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIO SRYSIOOOOO
KAMISIO zrobil twoj chop juz badanie nasienia? czy dalej nie ma czas??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIO SRYSIOOOOO
nie wiem jak mozna starac sie 3,5 roku i nie zrobic badan nasienia gdzie to jest podstawa:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIO SRYSIOOOOO
ale to nie jest napisane zlosliwie tylko PRAWDA pora zeby kamisia przejrzala na oczy a wy tez tego nie widziecie jak widac:O bo to nie wasz problem tylko jej:P a tak najfatwiej widze ze te co pozachodzily teraz sa najmadrzejsze :D i bede dawac madre rady hahahahha a same gówno doświadczyly z tego ci widac w porówananiu do tych które tu juz sie staraja po kilka lat i tylko o sobie a staraczki maja w dupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIO SRYSIOOOOO
a topik jak widac sie powoli rozpada bo malo sie udzielaja sraczki staraczki pozachodzily a reszta niech robi co chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NajłatWiej pisać pod pomarańczowym nickiem i czepiać się innych, proponuję nauczyć się poprawnej pisowni. Jeżeli uważasz, że pisząc "kamisio srysio" sprawisz, że Kamisia przejrzy na oczy to się mylisz. Widzimy problem ale nie jesteśmy od tego, żeby kogoś do czegoś zmuszać i jak nie postąpi według naszej rady to obrażać. A topik jest dla wszystkich starających się o dziecko, niezależnie od długości starań i "niestety" nie Ty decydujesz o tym kto ma się tutaj udzielać a kto nie. Jak dla mnie to właśnie Ty jesteś jedną z niemile widzianych osób na tym topiku, w przeciwieństwie do dziewczyn, którym udało się już zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIO SRYSIOO
annecka ani ty ne decydujesz kto ma tu pisac a kto nie i tyle w temacie wolne forum i kazdy moze pisac co chce i nic tobie do tego:P do kamisi jak widac po dobroci nawet nie dociera o o na jest najmądzejsza i sama stawia sobie diagnozy nie jeden juz jej tu pisal co powinna zorbic jak widac jej nie zalezy na tym wiec nich tkwi w punkcie wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam przecież, że decyduję. Nie zabroniłam też Ci pisać, napisałam tylko, że nie jesteś przeze mnie mile widziany/widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no tak teraz Kamisie atakuja.....ehhhhh....ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Magda !!! Już myślałam, że zostałam sama :( Jak Ci dzień mija? Ja sobie kończę właśnie pić kawę i zmykam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a ja mam wolne wlasnie wrocilam z miasta siedze z mezem gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko pozazdrościć :) Czasami fajnie mieć tak wolne w środku tygodnia, wszystko można sobie pozałatwiać, a tak jak ktoś ma wolne tylko weekendy to trzeba brać wolne żeby zrobić wyniki albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja tu siedze dlugo to wiesz.....ale mam w sumie takie miejsce ze i tak mam spokoj bo dziadek caly czas czyta i nie musze z nim siedziec.....wiec taki dzien to nudy dla mnie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzień wolny to jednak dzień wolny, możesz sobie wyjść na zakupy albo coś :) Ja już zmykam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze że pomarańcza ponownie w akcji........ Byłam dziś u gina moja fasola ma 2 cm i bije jej pięknie serducho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
super gratulacje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIO SRYSIOO
widzialam wczesniejsze wpisy innych osób które pisaly na pomaranczowo w sprawie kamisu a co wam bardzo przeszkadza jak widac nie tylko ja zauwazylam co ona wypisuje a jak widac prawda boli ale ciesze sie ze nie jestem sama jak widac cos musi byc na rzeczy ze tyle osób pisze tutaj i ma takie samo zdanie jak ja ale nalepiej udawac ze nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
hej dziewczyny!!!! Dzisiaj mąż wraca z delegacji i zaczynamy działać:) w ten weekend jest szansa na ciąże, zobaczymy jaki będzie efekt, trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Justys trzymamy za Ciebie kciuki :) Ja sobie rano zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, tak bardzo mnie korci żeby to wykorzystać ale jednocześnie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×