Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Dziewczyny jestem przerażona :( Pojutrze mam wizytę u gina czy wszystko ze mną ok a ja boję się, że mogę być w ciąży, odbija mi już chyba powoli, ostatnio starałam się 8 miesięcy a teraz boję się, że po jednym razie zaszłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po mnie pojedzie jakiś pomarańcz na pewno, ale naprawdę mam jakieś złe przeczucia, że np. zaciążyłam a mój organizm nie jest gotowy i znowu poronię itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka..... jejku nie mysl tak o tym co sie dzieje ze tak myslisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza jest i net mi nie działa :( Magda ogólnie mam jakieś złe przeczucia odnośnie czwartkowej wizyty i z tą ciążą to może sobie wkrecam, ale ostatnio jak zaciążyłam to miałam takie minimalne ślady krwi na bieliźnie po owulce i potem przez długi okres cały czas śluz, teraz też tak mam. Napiszę jutro bo nie lubię z telefonu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dobrze w takim razie do jutra i badz dobrej mysli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneccka ile lekarz kazał Ci odczekać??? Mojego M siostra poroniła w styczniu a na początku marca była w ciąży już (prezerwatywa zawiodła) a miała od kwietnia zacząć starania i co jej lekarz opieprzył ja i powiedział że dziecko na bank będzie miał jakiś defekt (stary konował) a poszła do innej gin i co mówiła że najwidoczniej jej organizm stał się gotowy i dlatego9 zaszła w ciąże. i urodziła pięknego dorodnego syna 4300 58 cm. Moim zdaniem nie przejmuj się :) Magdalenka kiedy wracasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
moniaaaaaaa.... oj dlugo jeszcze ok 20 pazdziernika troszke sie pozmienialo bede musiala chyba pare dni dluzej zostac ale do 23 napewno bo mam wizyte u gin.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ponad m-c .......mialabym tu niby wrocic na same swieta.... zglosilam w firme prosbe o wyslanie zastepstwa na okes swiat do NR, niestety rodzina nie bardzo chce sie zgodzic wiec nie wiem co bedzie.....tzn ja na siwta napewno nie przyjade jezeli maja zyczenie po NR jak najbardziej inaczej bede szukac czegos innego no chyba ze w tej firmie beda cos mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Monia, nie miałam podanego konkretnego terminu, miałam się zgłosić w 21 dniu cyklu żeby lekarz ocenił czy mogę ponownie się starać o dziecko. Zobaczymy co jutro usłyszę po badanku, lekarz i tak nie stwierdzi czy jestem w ciąży bo to za wcześnie, muszę czekać do 24 września i jeśli @ nie przyjdzie to zrobię test. Ale śluz cały czas się utrzymuje, troszkę dziwne zabarwienie dzisiaj miał, sama już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 1998844
dziewczyny pomóżcie nie wiem co to może byc. dostała luteine na wywołanie okresu i pózniej duphaston od 16-25 dc po luteinie dostała okres i wzielam duphaston jak kazano skończyłam go 6 wrzesnia i czekam na okres powinnam dostac jutro a tu nic a jajniki mnie tak bola dodam ze staramy sie o dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj muszę odkopać z szafy wszystkie wyniki badań, rano chciałam wziąć do pracy żeby skserować ale nie mogłam wszystkich znaleźć, ponownie spojrzałam na zdjęcia usg, taka malutka fasoleczka, łzy do oczu same napływają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka...... bedzie dobrze kochana wiem jak ci jest ciezko trzymaj sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja niestety Ci nie pomogę bo nie wiem dlaczego tak się dzieje :( Magda też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale już z niecierpliwością czekam na jutrzejszą wizytę ;) Już zamówiłam sobie na allegro testy ciążowe więc jak tylko dostanę to na pewno zrobię bo nie wytrzymam do terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja tez nie pomoge dlatego nie odpisuje na Twij post......jeju na allegro nie moglas w aptece????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zrobiłam w 25 dniu cyklu i już mi pokazało 2 kreseczki, byłam 4 dni przed terminem ale coś mnie natchnęło żeby szybciej zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie no oki tylko ja bym chyba nie wytrzymala czekac ze 3 dni jakbym wiedziala ze moge w aptece kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na wsi i najbliższą okazję i tak będę miała dopiero jutro żeby kupić, na to samo wyjdzie, a zamówiłam je przedwczoraj więc może już w domku na mnie czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a no chyba ze tak na ktora jutro masz wizyte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 17.15 dopiero bo do 15 pracuję, a muszę ok 45 minut na dojazd liczyć no i szybki prysznic przed wizytą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bede trzymala kciuki bedzie wszystko dobrze.....a test dzisiaj czy jutro????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę miała już dzisiaj to na pewno zrobię, zamówiłam 10 więc mogę spokojnie robić co 2 dni ;) zaraz mnie jakiś pomarańcz zjedzie, że coś ze mną nie tak, ale poprostu taka ciekawska jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mam nadzieje ze napiszesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja też będę trzymała za Ciebie kciuki w listopadzie, bo na październikową owulkę chyba się nie załapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no niestety nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że napiszę :) będziecie pierwsze po moim partnerze, bo uzgodniliśmy wczoraj, że poczekamy tym razem i zatrzymamy tą informację przez jakiś czas tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no tak rozumiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i to właśnie są minusy pracy za granicą, tyle zmarnowanych cyklów :( jak jest tak mało okazji do wykorzystania to nie sposób o tym nie myśleć podczas stosunku i nic nie wychodzi potem... ale miejmy nadzieję, że pewnego razu się zapomnisz i wyjdzie. Tak jak napisała Kamisia najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×