Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Ja niestety dziś nie mogłam się cieszyć piękną pogodą ze względu na pracę ale w weekend to sobie z mężem odbijemy :) Jedziemy na długi weekend do rodziców więc spacery z psem nad jeziorem i długie wieczory w ogrodzie mamy :) Już doczekać się nie mogę! Potrzebuje zdecydowanie odpoczynku od zgiełku miasta i stresów związanych z mieszkaniem ( wszystko sie przedłuża z remontem, jak na złość) studiami, pracą i od myśli o staraniach :) Ale zaglądać na forum oczywiście się postaram, tym bardziej, że 2 maja mam termin @ ale już niestety wyraźnie czuje, że się zbliża :( To pierwszy cykl więc nie będę rozpaczać, a od przyszłego wiesiołek i do roboty! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka92
Siemka dziewuszki :)! Dzień rozpoczęty super..owo :D teraz bierzemy się za pracę w ogródku , czas posiać nowe "fasolki" :D:D Pozdrawiam i miłego dnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa25
czesc dziewczyny ja sie narazie nie staram ale jutro biore ostatnia tabl ostatniego opakowania a przynajmniej tak sobie postanowilismy.wiem jak czasem bywa ciezko z zajsciem w ciaze ale postanowilam ze zrobimy jak lekarz doradzal.odstawiam i zaczynam brac kwas foliowy(choc mysle o jakims zest witamin) po pierwszym okresie beztabletkowym(czyli nie tym co mam w pon- tak tak na sama majowke) ide na badania odzwierzece czy jakie tam a po 3 okresie bierzemy sie do roboty. u nas moze byc ciezko poniewaz moja siostra ma pco i non stop torbiele ja niestey tez mialam tylko innego typu niz moja siostra poniewaz ja mialam potworniaka a ze bardzo dlugo u mnie siedzial o czym ja nie wiedzialam urosl do 7x7 cm i stracilam jajnika.mam teraz jednego przy czym kazda wizyta u gin jest nieprzespana noca bo moze znowu ale nie ma co sie zalamywac a brac sie do roboty ;P mam nadzieje ze mnie przyjmniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!:) w następny, upalny dzień:) już o tej porze 30 stopni na słońcu :D zapowiada się cuuudny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, pogoda jest wspaniała, szkoda tylko, że wczoraj w pracy byłam... ale dziś odpoczywam :D szkoda tylko, że pogoda się nie utrzyma, bo nad morzę jadę się odstresować i mać być tylko po 12 stopni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam końcówkę @,ale w 3 i 4 dniu @ kochaliśmy się z narzeczonym bez zabezpieczenia i tak się zastanawiam czy są jakieś szanse na to,że w trakcie okresu można zajść w ciąże? Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są szanse, znajoma właśnie tak zaszła w ciążę, zwykle się zabezpieczali i podczas @ chcieli bez gumki, bo myśleli, że wtedy można bez konsekwencji i niestety natura spłatała im figla, słyszałam też o innych takich przypadkach, sama chciałam spróbować podczas @, ale mój luby ma ogromne opory... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa25
no czesc dziewczynki ja niestety dzis w pracy ale juz od jutra wolne do konca tyg :) niesety jak zawsze regularny podczas brania tabl i dzis juz jest czerwono.zawsze mialam obfity okres wiec boje sie co bedzie teraz po odstawieniu :S jak wy przechodzilyscie odstawienie tabsow?mocne krwawienie i bole czy jak?a najgorsze ze szykuje sie wyjazd juz jutro i srednio wyobrazam sobie to w polaczeniu z okresem a i jeszcze jedno...folik juz zakupiony i grzecznie lykam.pytalam sie w aptece o jakis kompleks witamin dla kobiet starajacych sie i bedacych w ciazy to aptekarz mi odradzil.tzn powiedzial ze teraz wydawac pieniadze to troche nie bardzo a tym bardziej ze takie witaminy troche kosztuja a owocow i warzyw zaraz wysyp.powiedzial ze na takie witaminy bedzie czas a i jego zdaniem wtedy kiedy sa niedobory...czyli widac tradycjonalista owoce i warzywa a leki tylko wtedy kiedy trzeba:) zycze wam udanej majowki i najlepiej to owocnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja padam..od rana na zakupach:) jeżeli chodzi o pytanie to też uważam, że w czasie @ można zajść w ciążę, ale i tak sobie tego nie wyobrażam, żeby w tym czasie się kochać :/ no ja majowa25 nie brałam nigdy tab, więc nie wiem jak jest po odstawieniu. Ja nie mam obfitych @, ale za to pierwszego dnia umieram tak pierwsze 3 godz, a potem już OK:) też mi wszyscy mówią, żeby nie brać żadnych suplementów tylko owoce i warzywa, szczególnie, że lato idzie:), ale folik biorę:) udanych i "gorących" dni majówki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa... ja po odstawieniu tabletek zaczęłam mieć straszne PMS, bóle piersi nawet na 10 dni przed @, no i straszliwe bóle menstruacyjne, zwijam się z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa25
hmmm wlasnie sie tego boje ze dobrze na odstawienie organizm nie zareaguje. mialam co prawda przerwe jesli chodzi o tabl na jakies chyba pol roku ale wtedy hormony dalej przyjmowalam tylko ze takie na pozbycie sie torbieli czyli bardzo silne plus okres operacji i dochodzenia do siebie ale juz przy pierwszej menstruacji na nowo zaczelam brac bo musze.moj gin powiedzial ze tabl anty daja mi wieksza szanse ze torbiel mi nie wyskoczy na 2 jajniku i nie bede musiala miec operacji bo hormonami potworniaka sie nie usunie.ehhh no coz mam nadzieje ze @nie zepsuje mi majowki:) zaraz do domku zakupy pakowanie i wypoczynek :) co do zajscia w ciaze podczas okresu....to wszystko zalezy od tego kiedy ma sie owulacje moja kol starala sie dlugo z mezem o dziecko i lekarz powiedzial jej zajsc w ciaze to nie jest tak latwo poniewaz trzeba wiedziec kiedy a sie owulacje plus nie kazde jajeczko jest zdolne do zaplodnienia a jeszcze zeby ochota wtedy byla... takze jesli macie owulacje we wczesnym etapie cyklu doliczmy to ze plemniki moga troche sobie pozyc w naszym ukladzie jest mozliwe ze zajdziesz w ciaze ale nie jak podczas okresu a raczej jakos pod koniec@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze miałam opory przed kochaniem się w trakcie @,ale 3 lub 4 dnia okresu mam słabe krwawienie więc mi to nie przeszkadza. To cieszę się,że uważacie,że w tych dniach można zajść w ciąże,bo bardzo na to liczę,że mi się to uda.No i oczywiście mam zamiar próbować także w dni gdy nie mam @. Udanej majówki Wam życzę.Ja jutro jadę na cały dzień w góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj odebrałam wyniki cytologii i wszystko jak w najlepszym porządku:) Kamień z serca :D . teraz jeszcze bardziej się uspokoiłam . pozderka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm mmm
bee4me zbadaj partnera!!!! a co do plodnosci hmm badan jest mnustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmm mnie tu zależy na potwierdzeniu własnej plodności bo to ja tu miałam problemy całkiem spore ze zdrowiem :( nie mój partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm mmm
bee4 tak ale tez nie wiadomo czy problem też nie lezy po stronie partnera przede wszystkim to msisz zapytac gina on ci zrobi odpowiednie badania napewno badania hormonalne płciowe czy jest owulacja czy pecherzyki sa i czy pekaja czy cykle sa regularne czy jajowody sa drozne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywamy... znów przyszła @... wiedziałam, że tak będzie, po prostu wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisiaaaaaaaaaaaaa
jak nie zrobisz badan i partner to zawsze @ bedzie przychodzic !!!!!!!!3 lata staran to jest raczej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisiaaaaaaaaaaaaa
mialo byc 3 lata to jest nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pisałam, że zrobię, skończy się @, wrócę z nad morza i idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHBUAHAHAHAHHABUBAHAH
kamisia_k komus doradza na forum ze ma zrobic badania a ta sama ich nie robi buahahhahaha eksperka od 7 bolesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:* mija kolejny wspaniały, upalny dzień ;) wszystko do przodu , mam nadzieję, że relaksujecie się i macie czas na starania :D i wasi partnerowie ;) pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dopisuję się do tematu. Staramy się z mężem drugi cykl, mam nadzieję, że szybko się nam poszczęści. W weekend majowy ,,ciężko pracowaliśmy'', gdyż wtedy miałam mieć dni płodne, niestety żadnych symptomów owulacji nie zauważyłam no i testy owulacyjne wychodziły negatywne ; ( Trzymam za was wszystkie kciuki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Po odstawieniu tabletek 3 miesiące temu tabletek mój cykl troszkę się rozlegulował. Raz trwa 25 dni, 28, 36. każdy miesiąc jest inny. Z pewnością wiele z was ma podobnie. Dlatego (może głupie) ale moje pytanie brzmi jak w takich przypadkach obliczacie swoje dni płodne? Bo wiadomo, że przy obliczeniach bierze się pod uwagę długość cyklu, ale jeśli on jest tak różny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) kancialupka w takim wypaku zostaje badanie swojej owulacji przez obserowanie śluzu , temperatura i np. w moim przypadku bólu w boku To się zawsze sprawdza ;) bee4me trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×