Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość Oziris345
No i tak będzie sie to kręcić do czasu zakończenia pierwszego etapu,drugi jest abonamentowy.Jeśli abonament miesięczny będzie wynosił 50zł to 10 opłat już daje pewne 500zł miesięcznie.Ci którzy kończą udział w programie mogą zaczynać od początku,koło więc nigdy sie nie zamyka.W ciągu kilku lat każdy może ten milion wyciągnąć,zależy ile tych abonamentów będzie.Nawet tych 500zł miesięcznie daje ponad 5000 w ciągu roku,dla niektórych to jest duża suma. Nie wiem co tu ludzi tak dziwi.Przecież to jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Apolandia nie jest MLM zaoczny kretynie,niczego sie tu nie sprzedaje,tym bardziej sieciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trocero0
UOKiK zajmuje sie za to piramidami finansowymi i na tej podstawie zainteresował sie Apolandią,tylko że żadnej piramidy przez rok nie znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
proste jest, że każdemu uczestnikowi musisz przypisać max 216 osób i każdej z tych 216 tak samo itd, więc liczby tak szybko rosną, że niestety ale 99% ludzi nie ma swoich darczyńców i czeka aż się kolejni zarejestrują. Co z tego, że do systemu może MOŻE podkreślam wejść ponownie ktoś, kto jakimś cudem zgarnął pełną pulę? Nawet jakby wszyscy wchodzili, to on nie zapełni tego zapotrzebowania, bo na niego się złożyło max 216 osób po 4600zł we wszystkich etapach, to ile on musi dać, żeby choć im pokryć ten wkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Etap abonamentowy rozwiązuje problem o którym pisze Monika.Po to został wymyślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
"UOKiK zajmuje sie za to piramidami finansowymi i na tej podstawie zainteresował sie Apolandią,tylko że żadnej piramidy przez rok nie znalazł" taaa bo oni nie mają innych ważniejszych zadań, tylko cały rok się Apolandią zajmują, szczególnie teraz gdy tyle wałków i nigdy nie bylo tak wiele bankructw tylu firm w Polsce, ale oni wszyscy dzień i noc badają Apolandie :D Jedyny wasz argument widzę, tego redaktora MLM który na was doniósł to powinniście nosić na rękach, że wam dał główny argument :D, który tak naprawdę nic nie wnosi i nie zmienia faktów, że to system dla idiotów. Nie mam czasu tutaj pisać - każdy inteligentny będzie trzymać od tego z daleka, a rodzinka Joli i spółki będzie dalej naganiać i pisać te same nudne, puste teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
jeszcze tylko napiszę, że etap abonamentowy uwzględniłam w swojej wypowiedzi, więc naucz się czytać ze zrozumieniem - napisałam "we wszystkich etapach" :) straszne kity wciskacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
UOKiK musi zareagować natychmiast po wykryciu przestępstwa.Nie ma potrzeby żeby zajmował sie Apolandią rok,gdyby było tu przestępstwo wystarczyłoby kilka dni na jego wykrycie.Nie znalazł przestępstwa bo go tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Nie jestem żadną rodziną żadnej Joli.Jestem uczestnikiem programu.I liczę na to że jak pojawi sie dokument z kancelarii prawnej lub z UOKiK sprawą zajmą sie wreszcie media i wtedy program ruszy.Kogo wtedy będą obchodzić dyskusje na jakimś forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Poza tym to dobrze ze nie masz czasu tu pisać bo nic sensownego do dyskusji nie wnosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Na milion nie czekam,wystarczy że w miesiąc 10-15 000 zł darowizn zyskam.Na teraz tyle mi wystarczy a jak program wystartuje będzie to jak najbardziej realne.Razem ze mną zyskają też inni bo tu każdy jest na czyimś poziomie u kogoś innego. Wiele osób zamiast jechać na zachód szorować gary i toalety dzięki Apolandii tych 15 000zł w miesiąc wyciągnie i to ich poratuje finansowo.I o to chodzi w tym programie chyba no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Mam znakomitą wiadomość- w dniu dzisiejszym UOKiK zakończył proces opiniowania Apolandii,efekt jest pozytywny co było jasne od początku: http://bhc.apolandia.com/przepisy-prawa.html W ciągu najbliższych dni urząd wystawi stosowne pismo w tej sprawie.Piszcie dalej te swoje bzdury na temat programu ale ostrzegma że teraz mogą być one ścigane pozwem sądowym za pomówienie. Jeśli ktoś bardzo chce mieć sprawę w sądzie w której nie ma szans bo nie jest w stanie podważyć zaświadczenia UOKiK niech dalej sie tu produkuje.Portal o2 w razie czego numer IP delikwenta udostępni na potrzeby pozwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
to napisz za te kilka dni i daj linka :) Rozumiem, że UOKiK wyda na piśmie oświadczenie, że BHC Apolandia to nie jest piramidą finansową? i zaraz będą informacje w prasie i na TVN? To czekam :). a jeśli takie pismo wcale się nie pojawi w ciągu kilku dni, to wyjdziesz na zwykłego kłamcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
akurat należę do ludzi, którzy dobrze zarabiają i nie potrzebuję pchać się w cwaniackie systemy, gdzie będę przelewać kasę na takich idiotów i liczyć, że sama coś dostanę :) ale chętnie popatrzę i się pośmieję z naiwności mas. Zasady są proste i nie trzeba być geniuszem, żeby przewidzieć skutki :). Lubię patrzeć jak naiwniaczki wchodzą do różnych netowych systemów i biznesików, myśląc, że bez tworzenia konkretnej wartości coś dostaną, jakies pieniądze za nic, z zerową pracę :). Na szczęście jak Świat Światem duże pieniądze trzymają się zaradnych, pracowitych ludzi, więc można mieć tylko rozrywkę z patrzenia na takich naiwniaczków, jak wy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
wiecie co byłoby fajne? gdyby powstała jakaś platforma, która naprawdę pomagałaby ludziom potrzebującym w zamian za ich pracę, np. portale wiedzy, gdzie mogłaby się zapisać samotna matka i miałaby kasę za pisanie artykułów, ale dobrą kasę, żeby ktoś bogaty tworzył takie portale zarobkowe i wkładał kasę nie licząc na zyski. Żeby dać ludziom wędkę, a nie obiecywać ryby. Co z tego, że samotna matka dostanie np. tysiąc złotych za zapisanie się gdzieś, skoro to przeje i musi dostać znowu, bo jest zaraz w punkcie wyjścia... Wyobraźcie sobie np. portal do nauki języków, gdzie za zrobienie każdej lekcji dostajesz pieniądze, masz premie za tempo i zdane egzaminy, nie dość, że dostajesz pieniądze, to się uczysz, zdobywasz wiedzę i może Ci to pomóc w szukaniu pracy! To by była charytatywność XXI wieku! Żeby ktoś na takie coś wykładał kasę, łatwy i dobry zarobek, przez naukę itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby powstała jakaś platforma, która naprawdę pomagałaby ludziom potrzebującym w zamian za ich pracę, np. portale wiedzy, gdzie mogłaby się zapisać samotna matka i miałaby kasę za pisanie artykułów, ale dobrą kasę, żeby ktoś bogaty tworzył takie portale zarobkowe i wkładał kasę nie licząc na zyski. Żeby dać ludziom wędkę, a nie obiecywać ryby. " To co proponujesz i jest właśnie ryba! Nie żadna wędka. Dlaczego? Bo skończy się na tym, ze zbiorą się tam nieroby, którzy będą za wykonanie byle jakiej nikomu nie potrzebnej roboty żądać kosmicznych honorariów. Oni w pracy, na oku szefa potrafią się obijać całymi dniami, a co dopiero będzie jak pozwolą mu w domu robotę robić?! Poza tym, bogaci mają coś takiego zakładać, tak? A ten bogaty, to niby skąd ma brać na to kasę? Musi zabrać tym prawdziwym swoim pracownikom, którzy naprawdę pracują i generują zyski? Toż to komuna będzie! Już to przerabialiśmy. Pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
Nieroby, fajtłapy i skończone nieudaczniki patentowane naganiają do piramid MLM, co to z zyskowności są powszechnie znane Tak jak do "nibylandi" szukają złodzieje łosi i debili Ale tu jak widać przygłupy aż tak tępe się skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kiedy będzie wędka? Wyłącznie wtedy, gdy każdy rozejrzy się naokoło, dostrzeże - czego otaczające go ludzi potrzebują i da im to!!! Stworzy jakąś wartość dla społeczeństwa i za to coś społeczeństwo mu zapłaci. GODNIE ZAPŁACI!!! O samotnych matkach piszesz. A czemu one są samotne? Czy przypadkiem nie przez to, że im się bzykać chciało, a głowa w tym momencie wyłączona była? Po kiego rodziła dziecko, jeśli nie miała na jego utrzymanie? Ja uwielbią koty, ale w gorszy okres mojego życia nawet kota sobie nie brałem, bo nie byłem pewien, że będę miał co mu dać do żarcia. A one dzieci rodzą!!! A potem wszyscy je ratować mają. No niezły pomysł, naprawdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
Nieroby, fajtłapy i skończone nieudaczniki patentowane naganiają do piramid MLM, co to z zyskowności są powszechnie znane Tak jak do "nibylandi" szukają złodzieje łosi i debili Ale tu jak widać przygłupy aż tak tępe się skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
"Do MLM nie naganiają, bo to nie są piramidy. MLM to biznes a do biznesu się nie nagania." Jak EMELEM to jest biznes ! To ja jestem Matka Teresa z Kalkuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomem to raczej ty jesteś! Bo rzucasz się na ludzi jakby ci w tyłek pochodnie wsadzili! Czemu drzesz mordę, możesz mi powiedzieć? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
byłaby wędka, jeśli ludzie by skorzystali i się uczyli, a Ty zakładasz, ze każdy będzie oszukiwać i nic nie robił. Wyobraź sobie, że masz możliwość nauczyć się norweskiego, są zatrudnieni nauczyciele, którzy sprawdzają twoje postępy np. raz w tygodniu na skype, więc dostajesz kasę i wiedzę... o to mi chodzi :) a co do bogatych ludzi, to sobie poczytaj, że nie jeden wykłada kupę kasy na pomoc bez żadnego sensu, wrzuca jak w studnię bez dna. Tutaj Ci ludzie przy okazji byliby motywowani do rozwoju osobistego, zresztą teraz też dużo ludzi stara się, np. uczyć tego języka obcego w wolnym czasie, ale nie ma go za dużo, bo właśnie nie ma kasy na kurs, musi pracować itd, a tutaj miałby szansę i się uczyć i za co żyć w czasie tej nauki. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wyobraź sobie, że masz możliwość nauczyć się norweskiego, są zatrudnieni nauczyciele, którzy sprawdzają twoje postępy np. raz w tygodniu na skype, więc dostajesz kasę i wiedzę..." Rzeczywiście coś nie kumam. A za co w tym układzie dostaję kasę? Wiedzę rozumiem, a kasa gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mi do głowy inny przykład. Mam znajomego. Młodziutki chłopak, dopiero co po szkole zawodowej. Proponowałem mu własny biznes, ale on się uparł, że chce mieć pracę. W zasadzie nic jeszcze nie umie robić. Co miałby na takim portalu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oziris345
Jestem tępym Kretynem i wciskam kit o UOKiK UOKiK nie zajmuje , ani nie zajmował się nigdy jakąś tandetną piramidą , bo to tak , jakby ABW lub CBA miała zajmować się małym Cyganiątkiem , które krąży po tramwaju i czasem pod-pier-dzieli komuś portfel. czyli ja Oziris345 jestem Debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek , II po Lechu
do MartyKraków: wreszcie ktoś narmalnie napisał , UOKiK nigdy nie wyda tego pisma ,........bo nie zajmuje się idiotyzmami. masz racje , kasa trzyma się .....konkretów , nie sennych majaków znam kilku MLM-owców , znaki charakterystyczne : - dziurawe kieszenie, -Osrane gacie -brudne buty -i wielkie gadanie o milionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek , II po Lechu
do MartyKraków: wreszcie ktoś narmalnie napisał , UOKiK nigdy nie wyda tego pisma ,........bo nie zajmuje się idiotyzmami. masz racje , kasa trzyma się .....konkretów , nie sennych majaków znam kilku MLM-owców , znaki charakterystyczne : - dziurawe kieszenie, -Osrane gacie -brudne buty -i wielkie gadanie o milionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idź do spowiedzi , odmień się
i nie kłam więcej , ten system jest stworzony na podstawie piramidalnym , z tą różnicą , że jest kilka trików , które nie pozwalają udowodnić , że to bandyctwo. to jest dla debili , kasa jest częściowo wypł.acana z wpłat nowych członków , ty wpłacasz i przez rok nie możesz się wycofać , bo........................... kasy nie ma , poszła do poprzednich członków , a tobie wciskają KIT , że siedzi kasa w matrycy , a co to matryca ??? matryca to nowa nazwa struktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informator kulturalny 201200
Dla przypomnienia- UOKiK pozytywnie zweryfikował program BHC Apolandia: http://bhc.apolandia.com/przepisy-prawa.html Numer sprawy to DDK-405-26/11/PM jakby ktoś chciał sprawdzać samemu.Przeciwko osobom uporczywie twierdzącym że jest to piramida będą wystosowywane pozwy o pomówienie.Jak ktoś bardzo chce taki pozew otrzymać niech sie stara. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w programie.Skierowany jest on głównie do bezrobotnych,emerytów,rencistów,epileptyków i to oni skorzystają najbardziej ale zapisać sie może jak na razie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×