Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość SamurajKafeterii
Jestem debilem i nie rozumiem że pierwszy etap wzajemnego wpłacania sobie kasy trwa do momentu gdy do programu zapisze sie 10-100 000 ludzi:D:D Tak jest napisane na stronie Apolandii ale jestem głupkiem i nie potrafie czytać:D:D Jestem też za głupi żeby zrozumieć że etap abonamentowy rozwiązuje problem ostatnich ogniw,wybaczcie prostemu idiocie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
i mamy odwracanie uwagi przez cieniasy z Nibylandii, zbaczanie na poboczne wymyślone tematy, bo argumenty przygniotły. Jakbyście mieli coś na obronę to mielibyście gdzieś, czy pisze z wami sto osób, czy jedna, bo liczyłyby się wasze mocne argumenty... sęk w tym, że ich nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
jeśli 100tysięcy osób zamyka pierwszy etap, to już w pierwszym etapie ponad 99% osób kończy go bez posiadania swoich darczyńców, więc nic nie dostaną na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Nie potrafię udowodnić że Apolandia jest piramidą bo jestem idiotą:D Piszę pod różnymi nickami w nadziei że nikt idioty nie rozpozna:D Jestem za głupi żeby zrouzumieć opis programu znajdujący sie na stronie Apolandii i dlatego będę tu siedział i pisał komentarze pod różnymi nickami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
a etap abonamentowy nie rozwiązuje kwestii ostatnich ogniw, bo strumień gotówki się nie zmienia, ciągle mamy możliwość dostać kasę tylko i wyłącznie od swoich darczyńców, a ponad 99% osób ich nie ma w systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Tak,zwłaszcza że program BHC został przygotowany przy współudziale ekonomistów z warszawskich uczelni oraz prawników.Ale ja jestem od nich mądrzejszy.To znaczy jestem niedorobionym idiotą ale co tam,ja wiem lepiej i z moich obliczeń wynika że ludzie tracą tutaj pieniądze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innynick
tak,tak,po to ktoś kilka miesięcy przygotowywał program żeby sie okazało że są słabe ogniwa:D Tak,po to twórcy Apolandii męczyli swoich znajomych z warszawskich uczelni zeby pomogli im przygotować nieekonomicznego gniota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
szkoda, że nie napiszesz, że Nobiliści ten system opracowali :D ekonomiści i prawnicy? no to musi być genialny :D błaźnisz się człowieku, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Tak,ja wiem wszystko,wyliczyłem że są straty:D Genialny ze mnie matematyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
za to ja sie nie błaźnie nie rozumiejąc prostego systemu:D O nie,ja geniusz matematyczny wyliczyłem że są straty:D moje wyliczenia są G warte ale co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Jakby nie było problemu, to byś napisał konkretnie jak rozwiązuje się ten problem, a nie zasłaniał się ekonomistami i prawnikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Nie rozumiem prostego systemu i wciąż dopytuje sie o szczegóły chociaż wszystko jest jasne:D Ludzie,chyba jestem jakiś je*nięty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
dobrze, że każdy będzie mógł zobaczyć w jaki sposób prowadzicie dyskusję, zarzucacie komuś używanie kilku nicków, po czym podszywacie się i nieudolnie staracie przekrzyczeć. Cieniasy z was straszne, nie rozumiecie, że tylko się błaźnicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Za to ja sie nie błaźnie nie rozumiejąc prostego systemu,o nie:D Ja geniusz matematyczny znalazłem piramidę tam gdzie jej nie ma a następnie co chwile zmieniając nick dodawałem nowe komentarze,przecież nikt sie nie zorientuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Jechałem przez 2 strony na różnych nickach,ciekawe czemu sekret został odkryty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Zawsze tak robie na Kafeterii,piszę pierdoły pod jednym nickiem a potem odpowiadam sam sobie przez kilka stron:D Jakież to podniecające:D Tylko czemu mnie rozszyfrowano?:(Tak sie starałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Idę teraz na inne tematy poodpowiadać sam sobie,skoro tak mnie to kręci powinienem robić to częściej:D A że jestem genialnym matematykiem to znajdę jeszcze kilka piramid na tym forum,szczególnie tam gdzie ich nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to są ludzie na takim poziomie, nic konkretnego nie napiszą, argumentów nie umieją odeprzeć, więc urządzają błazenadę. Mechanizm piramidy finansowej od razu tutaj widać. Wspomniany sztab prawników pewnie długo siedział, żeby nadać jej taką formę, żeby prawnie nie można było się przyczepić. Fakt pozostaje faktem - żeby niespełna 1% osób coś zyskał finansowo, reszta musi stracić. Proste jak budowa cepa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe no
Proste jak budowa cepa jest to że gdyby tutaj ktoś tracił UOKiK zgłosiłby sprawę do prokuratury.Nie zrobił tego przez ponad rok odkąd wie o Apolandii.Gdzie jest więc ta piramida? Skoro ludzie tracą tu pieniądze czemu żaden urząd nie reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
to ja pewnie też jestem jednym z wcieleń SamurajKafeterii :) :) :) naprawdę denny poziom dyskusji się tutaj zrobił... widać jacy to ludzie z tej Apolandii, tym bardziej ostrzegam :)) Pewnie zaraz się zaczną pode mnie podszywać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denny niedenny
za to ci niedenni twierdzą że Apolandia to piramida oszukująca ludzi a ich zdania nie potwierdza ani UOKiK ani policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież Ci napisałam: Mechanizm piramidy finansowej od razu tutaj widać. Wspomniany sztab prawników pewnie długo siedział, żeby nadać jej taką formę, żeby prawnie nie można było się przyczepić. Co w tym niejasnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem przekonany, że siedzi tu jeden obłąkany świr i robi ten cyrk . Jakakolwiek rozmowa z nim jak też i napędzanie postów piramidzie jest bezzasadne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denny niedenny
To w tym niejasnego że jak jest przestępstwo to organu reagują,czemu więc tolerują działalność Apolandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie było takiej piramidy finansowej, żeby jakieś instytucje, czy tym bardziej policja zlikwidowała ją zanim było kilkuset pokrzywdzonych na kilka tysięcy. Tutaj może się to zdarzyć najwcześniej w drugim etapie. :) Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
z tymi przygłupami z Nibylandii nie warto dyskutować, ciągle ten sam bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denny niedenny
Za to nie-przygłupy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie- dlaczego UOKiK ani policja nie reagują na donosy na temat Apolandii przysyłane w dużych ilościach? Pewnie dlatego że żadnego oszustwa tu nie ma,nie można też stracić pieniędzy.No ale nie-przygłupy mają jakieś swoje dziwne teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci po raz kolejny odpowiadam, choć pewnie dalej będziesz twierdzić, że nie było odpowiedzi.. ech.. Mechanizm piramidy finansowej od razu tutaj widać. Wspomniany sztab prawników pewnie długo siedział, żeby nadać jej taką formę, żeby prawnie nie można było się przyczepić. Słowo-klucz "darowizna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOLOF
Apolandii nie stać na sztab prawników:D korzystali z pomocy znajomych osób z warszawskich uczelni które nie wzięły za to grosza:D Gdyby ich stać było na sztab prawników to tym bardziej byłoby ich stać na reklamę na billboardach itp a takich nie widziałem:D Wrcając do głównego pytania- dlaczego UOKiK ani policja nie reagują na tą niebezpieczną piramidę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to pytanie padła wielokrotnie odpowiedź i nie wiem czemu udajesz, że jej nie było. Wykorzystujecie tutaj kruczek prawny, mam gdzieś czy prawnicy działali za darmo z tą grupą ekonomistów obmyślający 'genialny'system jak wydoić naiwniaków. Chodzi o słowo klucz "darowizna". Do tego się sprowadza odpowiedź na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×