Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość Leszek Bóbek
Ku_rwa jakie to fajne !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Co mają kruczki prawne do oszustwa?:D Jeśli jest oszustwo czyli ludzie tracą pieniądze UOKiK i policja muszą reagować:D Wy sugerujecie że Apolandia to oszustwo i ludzie tracą tu pieniądze. No więc pytam sie- dlaczego UOKiK i policja nie reagują na to rzekomo ewidentne oszustwo?:D Kruczkami prawnymi nie da sie zamaskować oszustwa jeśli ma ono miejsce.Bo jeśli ludzie tracą pieniądze to żadne kruczki prawne tego nie zakryją. Sugerujecie więc że policja i UOKiK tolerują oszustwo pomimo tony maili jakie co miesiąc dostają od różnych matematycznych geniuszy którzy wyliczyli że ludzie tutaj tracą pieniądze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
W takim razie zgłoście do prokuratury że UOKiK i policja nie wypełniają swoich obowiązków:D Pomimo tego że dzielni geniusze matematyczni ślą do nich te maile oni uparcie nie chcą zareagować:D Najlepsze jest to że Apolandię do UOKiK podkablował pewien redaktor pisemka z kręgów MLM który ma na koncie wyroki za pomówienie i pobicie policjanta:D Ten guru MLM bardzo sie zdziwił że UOKiK nie zareagował po kilku dniach,ależ by sukces otrąbił ten pogromca piramid:D Tymczasem urząd ten olewa redaktorka pomimo tego że on z tego co mi wiadomo non stop wysyła maile z żądaniem żeby Apolandie zamknąć a jej twórców pozamykać:D No bo przecież redaktor piramidę znalazł a urząd ma sie słuchać guru polskiego MLM:D A urząd redaktorka ma wiadomo gdzie bo piramidy ani oszustwa tu nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Najgorzej że tracą na tym bezrobotni,samotni rodzice,epileptycy,emeryci i renciści którzy powinni skorzystać najbardziej z na programie BHC Apolandia:)Przez to że banda idiotów robi negatywny szum wokół tego programu ludzie którzy powinni z niego skorzystać nie otrzymują żadnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Po za tym jeśli to okaże się oszustwem dopiero po kilku miesiącach lub latach, bo np. dopiero w drugi etapie abonamentowym pojawią się pokrzywdzeni w systemie i będą składać zażalenia, to pamiętajcie, że policja musi zacząć działać :). Nasze dane, wszystkich uczestników są w oficjalnej bazie danych, zarejestrowane - imię, nazwisko, PESEL, adres domowy, nr konta, więc jeśli będzie coś nie tak i pojawią się pokrzywdzeni, to policja ma konkretne dane do kogo się zgłosić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Aha,w ten sposób:D W programie jest kilkaset osób w tym ja,sam wpłaciłem już darowizny przydzielonej mi osobie oraz kilka sam już otrzymałem od mojej grupy darczyńców.Kilkaset osób to za mało dla policji?:D Czekam więc aż policja zapuka do drzwi moich,osoby której wpłaciłem pieniądze i moich darczyńców.Niech przymkną nas za udział w tej niecnej zbrodni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
więc sami widzicie, że jesteście idiotami, że się nie zapisujecie :) im szybciej tym macie większą szansę na milion, więc nie zwlekajcie :D prokuratora miałby gdzieś jakieś kruczki, grunt, że ludzie świadomie kierując się regulaminem wpłacali pieniądze, tylko po to, żeby otrzymać je w przyszłości. Liczy się też zamiar w prawie Polskim, nie da się przy takich argumentach zasłonić 'darowizną', bo nikt by takich darowizn z własnej woli nie wpłacił, gdyby regulamin nie zapewnił, że dostanie się te darowizny od wielu innych osób :)) :)) No gdzie ta policja? Och, chyba ktoś puka do drzwi! :D idę zobaczyć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milion? lepiej bilion
W lotto też większość traci kasę- sama firma nie jest na tyle bezczelna żeby reklamować jako "milion dla każdego". Swoją drogą czemu spamer nibylandi się tak burzy? Brzmi jakby sam właściciel firmy się reklamował i nie w smak mu krytyka. Student marketingu dostający za 10 zł na 100 spamów chyb wiedziałby że pieniactwo reklamie nie służy. Poza tym dlaczego jeśli to jest takie cacy to czemu tylko216 osób. Gdyby twoja grupa docelowa wynosiła powiedzmy 40 milonów to dostałbyś prawie 5 bilionów, i tak każdy w systemie! JAKIE TO PROSTE, LECE POWIEDZIEĆ KOLEGOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
A właśnie,nie wiem czy ktokolwiek tu zauważył że w programie jest sie dla kogoś darczyńca,chyba umknęło to geniuszom matematycznym:D Każdy otrzymuje swojego podopiecznego,może to być np osoba chora,rencista,emeryt.Wpłacając pieniądze takiej osobie masz poczucie spełnienia dobrego uczynku,ja takie mam bo wiem kim jest osoba przydzielona do mnie:)Każdy wie bo dostaje jej dane i ma możliwość kontaktu z nią:) W Apolandii każdy ma przydzielonego jednego odbiorce swoich darowizn.Jest to jedna i ta sama osoba przez cały okres uczestnictwa w programie.Więc wiesz komu pomagasz i zapewniam że czujesz sie dobrze z tym że pomagasz.Ja wpłacając pieniądze temu mojemu podopiecznemu czuje sie znakomicie bo wiem że on ich potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sotor
Grupa maksymalna to 216 osób nie żaden milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dani Brown
To gdzie to oszustwo w końcu?Przez 10 stron nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie to oszustwo konkretnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Każdy otrzymuje swojego podopiecznego,może to być np osoba chora,rencista,emeryt. Oczywiście równie dobrze może to być też pedofil, złodziej, Wasilewska i inni ale liczy się, że komuś pomagasz :) :)... no i że dostaniesz za to milion... ale to tak drobnym druczkiem piszmy :D ja jestem altruistą i chętnie pomogę jednemu, a wielu pomoże mi i też będą mieli satysfakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
osobiście mam nadzieję, że sam stanę się darczyńcą założycielki sytemu pani Joli, albo kogoś, kto uczestniczył w tworzeniu tego systemu, może jakiegoś genialnego ekonomistę :) to mi da wiele satysfakcji. Na szczęście nigdzie nie ma na stronie Apolandii, że twórcy nie mogą brać udziału w systemie, mam nadzieję, że właśnie oni, lub chociaż ich rodzina jest na samym szczycie. Należy im się pierwsze miliony w systemie!!!! To chyba jasne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Po przemyśleniu stwierdzam, że najuczciwiej byłoby jeśli rodzina tych, którzy pracowali nad systemem byliby na samym szczycie i nawet niech oni właśnie tworzą ten 1% o którym tak w kółko bredzicie :). Tyle trudu i mieliby z tego nic nie mieć? Człowiek powietrzem się nie naje, a przez ten wasz upór już ponad dwa lata nic nie ruszyło, więc z czego utrzymać ten serwis i jak znaleźć na to czas? Musi się choć trochę opłacać - zrozumcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milion? lepiej bilion
CZY WY NIE WIECIE JAK BARDZO KRZYWDZICIE ŚWIAT PISZĄC SWOJE KŁAMSTWA? INNOWACYJNY SYSTEM MNOŻENIA KASY PRZEZ PRZESYŁANIE CHCIELI KUPIĆ ŹLI BANKIERZY! ALE MIMO TEGO JEST DLA WAS WSZYSTKICH- A ZWŁASZCZA EPILEPTYKÓW I SAMOTNYCH MATEK. Opłata za wejście oraz 10 % to chyba nie za dużo za naprawę świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalin WRÓĆ !!!!
I wtedy takie szumowiny złodziejskie jak wy najpierw dostały by porządny wppiieerrdool. A później do kopalni, na Magadanie. I cisza !!!! Bo porządek lubi świat A dupie potrzebny jest bat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Dokładnie! Krzywdzicie wszystkich ludzi na Świecie, a możemy naprawić kryzys! Dzięki naszemu systemowi Apolandia nie będzie już drugiej Grecji! :) Jak można tego nie rozumieć? Nie od dziś wiadomo, że jeśli człowiek działa w dobrej intencji to pieniądze się pomnażają. Jeśli przelejesz z czystego serca mi 30zł, to te pieniądze się same pomnożą i już następnego dnia będzie 100zł! :) Jak można tego nie wiedzieć :). Naprawiajmy razem Świat, póki nie jest za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
zacznijmy od rodzin założycielki Apolandii i jej pomocników :) :) system istnieje po to, żeby pomagać takim ludziom :) :) a jeśli jesteś epilektykiem, bezrobotnym, lub samotną matką z dzieckiem to pieniądze, które przeleją twoi darczyńcy pomnożą się nawet 100krotnie :) :) bo właśnie tacy ludzie są uprzywilejowani i im się najbardziej należy :) Zmieniajmy świat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalin WRÓĆ !!!!
Ooooo, same się pomnożą :D To co trzeba zrobić ? Powiedz, proszę ???????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milion? lepiej bilion
Wszystko jasne: Zapoznałem się i akceptuję jego aktualne założenia i to, że mogę ewentualnie zostać jedynie darczyńcą 30zł, / nic nie znaczące pustosłowie/ Jeżeli jednak tak się nie stanie, to przyjmuję do wiadomości deklarację administratora, że jeżeli program będzie SIĘ SPRAWNIE ROZWIJAŁ I FUNKCJONOWAŁ a ja przez trzy miesiące nie otrzymam żadnej pomocy i darowizny, / / nic nie znaczace pustosłowie/ mogę OCZEKIWAĆ od Administratora zwrotu równowartości pierwszej, przekazanej przeze mnie darowizny 30zł, na konto przydzielonego mi Odbiorcy Darowizn. Administrator PO UZGODNIENIU TERMINU, przekaże mi na konto 30zł jako swoją darowiznę pieniężną . Czyli wpłacasz 35 zł na rejestracje, wpłacasz 30 zł kuzynowi właściciela. Czekasz 3 miesiące, piszesz do administratora a on odpowiada że SYSTEM NIE ROZWIJA SIĘ SPRAWNIE. CWANE :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
zacznijmy od rodzin założycielki Apolandii i jej pomocników :) :) system istnieje po to, żeby pomagać takim ludziom :) :) a jeśli jesteś epileptykiem, bezrobotnym, lub samotną matką z dzieckiem to pieniądze, które przeleją twoi darczyńcy pomnożą się nawet 100krotnie :) :) bo właśnie tacy ludzie są uprzywilejowani i im się najbardziej należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufgjr5677
jeden idiota pisze komentarze non stop pod rząd:D co minutę nowy:D może ten przygłup redaktor MLM tu do nas przybył?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulsai
jeden głąb będzie teraz co minute dodawał komentarz:D brawo,rozrywka dla głupka,pisac samemu ze sobą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy świata obieżyświat
Ale niech ktoś poważnie odpowie na pytanie- gdzie jest oszustwo w tym programie?Próbowałem przejrzeć wszystkie strony dyskusji i nigdzie tego nie ma.No bez jaj- gdzie to oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustafa Benzema
Głupek redaktor od MLM pisze sam ze sobą na tym forum.Może lepiej niech napisze jak tam sprawa Apolandii w UOKiK:D:D Tyle sie maili tam opisał i wciąż pisze a tu Apolandii nie ścigają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami
gdzie oszustwo? było o tym w dyskusji bardzo dużo, ale jak ktoś nie chce, to nie znajdzie :) :) :) jedna z osób co tu pisze, to nadaje się na oddział zamknięty :) :) ale przynajmniej można się pośmiać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikon boy
Brawo Maciej:D:D Piszesz dziś cały dzień ze sobą i myślisz że nikt tego nie widzi:D Tak,nie odpuszczaj,pogadaj sam ze sobą jeszcze przez dobę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestep
Ale jakie tu jest oszustwo skoro policja nie reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
Ten głupi redaktorek MLM to pisze dniami i nocami ciągle donosy na Apolandię, więc nie ma tutaj na forum niestety czasu się udzielać, a przecież działanie przeciw Apolandii stało się celem jego życia :D żałosna kreatura, podobno nawet przestał jeść i pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to oszustwo to...
tylko donosy i donosy... ten redaktorek MLM, no o niczym nie da się już z nim sensownie porozmawiać.. :D Tutaj chodzi ludzie o zbawianie świata! Naprawdę nie chcecie pomagać innym i sami dostać miliona złotych? :) Pieniądze się same mnożą, a ci nie chcą. Nie rozumiem tego. Sam jestem darczyńcą kogoś z rodziny założycielki i od razu lepiej mi się żyje. Na innym poziomie duchowym funkcjonuje, myślę, na co wydać mój milion złotych, który już wkrótce pojawi się na moim koncie :). Też tak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×