Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gghjghj777

JAKA ODŻYWKA DO PAZNOKCI??????????????????????????????????????

Polecane posty

Jestem fanką odżywek do paznokci z Eveline ❤️ Są stosunkowo tanie, a przy tym bardzo skuteczne i nie podrażniają! Moim faworytem jest odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem w składzie. Polecam! Zaledwie dwa tygodnie stosowania pozwoliły mi uzyskać efekt zdrowych zadbanych mocniejszych paznokci. Teraz mam przerwę w kuracji, ale paznkcie nadal mają się dobrze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona odżywka do paznokci- Total Action 8w1 od Eveline. Kupiłam całkiem przypadkowo i jest w mojej kosmetyczce już na stałe 🙂 Paznokcie rosną po niej jak szalone i kondycyjnie wygladają lepiej. Są bardzo twarde i w końcu mogę je zapuścić na nieco okazalszą długość 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda ma fajne odzywki te wegańskie Bio Vegan Nail Care , używam tej z konopiami siewnymi super utwardza, wzmacnia paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2012 o 01:24, shopoholiczka napisał:

tabletki Calcium pantothenicum 🙂 Paznokcie rosną jak szalone, a do tego stają się naprawdę mocne. Ja po 3miesięcznej kuracji mam tak mocne jak tipsy (początkowo używałam jeszcze odżywek do pazn. ale potem już same tabletki - i efekty powalające są). Zażywałam 3x dziennie po 2 tabletki.

Pewnie byłaś w sklepie Hebe w Namysłowie? Namysłów ma sklep hebe od roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×