Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gghjghj777

JAKA ODŻYWKA DO PAZNOKCI??????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość dobraradadobrarada
Nie polecam odżywki eveline, wygląda ładnie, ale to sama chemia podobno mogą po niej powstać na paznokciach straszne powikłania, osobiście zastosowałam raz i skończyło się to bardzo źle, po nałożeniu jednej warstwy paznokcie strasznie zaczęły mnie piec, potem pojawił się ból całych opuszków jakby mi paznokcie zrywali, natychmiast zmyłam odżywkę jednak ból ustąpił dopiero po 4-5 godzinach. Nie jestem na nic uczulona, po sprawdzeniu na forach okazało się, że u wiele osób miało podobną sytuację. Straszny ból, niemal nie do wytrzymania. Odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,a gdzie można kupić tę odżywkę New nails ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademinaka
Dużo odzywek jest w Rossmannie. Ja ostatnio kupowałam olejek scholla ten velvet smooth. A jaki masz problem ze swoimi paznokciami ? Może i u Ciebieolejek też się lepiej sprawdzi. Ten ma w składzie 7 róznych olejków i działa na wielu płaszczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serum do paznokci z firmy biovax. Miałam problem z obgryzaniem paznokci i przez to miałam krótką płytkę, od koleżanki dowiedziałam się, że te serum jej pomogło, więc zakupiłam, zastosowałam i rzeczywiście efekt zadowalający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 55
A czy tą odżywkę new nails można używać na ubytki w płytce paznokcia?Mam kropki na płytce paznokcia u ręki lekarz stwierdził że mam luszczycę paznokcia czy mogę jakoś zregenerować ją odżywką z tej serii tak by odorosła zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO NIE EVELINE 8W1 !!!!!!!! ZADNA EVELINE KTORA ZAWIERA FORMALDEHYD !! To rakotworcza substancja ktora jest w tych lakierach. Powoduje onycholizę. to powazna choroba paznokci ktora ja leczylam 3 miesiace. na poczatku paznokcie byly super, jak nie moje, poprostu piekne, po odstawieniu i po powrocie do tej odzywki paznokcie zaczely odrywac sie od skóry ! poczytajcie o onycholizie. SERDECZNIE NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadne sally hansen itp. bo wszystkie zawierają w składzie alkohol, a ten wysusza płytkę paznokcia. ktoś zna jakies odzywki bez alko i innego syfu w składzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście używam tej: www.abckosmetyczne.pl/revlon-post-trauma-odzywka-do-paznokci-14-7ml.html i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje paznokcie zawsze sie łamały i rozdwajaly. Teraz używam odzywki z firmy my secret "keratin therapy nail care" i ani sie nie łamią ani nie rozdwajają. Maluje nia paznokcie raz na trzy cztery dni, potem zmywam, leciutko opilowuje brzegi i maluje na nowo. I tak w kółko. I utrzymują sie przez trzy cztery miesiące, az do momentu kiedy przez swoje niezdarstwo któregoś złamie np zamykając drzwi od samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kupic odzywke new nails ktora wybrac jesli sa rodzaje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678
A może jakieś szczegóły o tej ponoć genialnej odżywce new nails - wszędzie czytam jaka ona jest super i tu pojawia się małe ale... żaden wpis nie zawiera informacji, który to konkretnie produkt - a na stronie new nails NIE MA odżywki marki "new nails" (tylko oliwki), są tylko odżywki paese - ale która to konkretnie jest tą wychwalaną - nie wiadomo. Ponadto na stronie nie ma informacji która z odżywek jest np. jednocześnie lakierem - czyli kup w ciemno i sama się przekonaj, jak przyjdzie. Zaczynam mieć wrażenie, że wszelkie wpisy na forach dotyczące odżywki new nails są po prostu wpisami reklamującymi ich stronę - co któryś wpis zachwala tą odżywkę, a pytania innych forumowiczów o to, co i gdzie kupić konkretnie, są ignorowane. Jeżeli nie mam racji i ktoś ma jakieś bardziej konkretne dane to proszę o podzielenie się tą wiedzą, bo ja już przeszukałam masę wpisów na forach i jakoś nic o nazwie new nails - odżywka nie znalazłam, za to mało konkretnych wpisów całe mnóstwo. Może jakiś link - ale nie do strony głównej new nails, tylko szczegółowy do konkretnej strony tej odżywki. Dziwne - jakoś w przypadku innych odżywek forumowiczki potrafią podać konkretną nazwę produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu sie zgadzam bo juz na kilku forach pytałam o którą konkretnie jest mowa to zero odpowiedzi.... czyli autoreklama z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszolka
Ja również stosowalam odżywkę eveline 8 w 1 od 2 lat do wczoraj. Bylam bardzo zadowolona z niej. Paznokcie mega twarde zdrowe.. lecz od kilku miesiecy zastanawialam sie co sie dzieje z 2 paznokciami... bo zaczelo mi podchodzic powietrze pod plytka... jeden paznokiec to mi sie rozdwaja od srodka plytki... wiec myslalam ze za zadko smarowalam odzywka z braku czasu... im wiecej smarowalam tym sie bardziej pogarszalo.. dzis zaczelam czytac o tym w imternecie.. i wpadl mi artykuł o tym ze moglo to spowodowac wlasnie ta odzywka. Wlasnie jestem na etapie szukania naprawde dobrej odzywki zeby naprawic te pazurki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails nie ma w drogeriach - czy poza sklepem internetowym gdziekolwiek kupiliście te kosmetyki? Interesuje mnie sama odżywka, nie wszystkie. Jakiś market czy coś? Trzeba zamawiać online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyszolka 2016.05.30 Ja również stosowalam odżywkę eveline 8 w 1 od 2 lat do wczoraj. Bylam bardzo zadowolona z niej. Paznokcie mega twarde zdrowe.. lecz od kilku miesiecy zastanawialam sie co sie dzieje z 2 paznokciami... bo zaczelo mi podchodzic powietrze pod plytka... jeden paznokiec to mi sie rozdwaja od srodka plytki... wiec myslalam ze za zadko smarowalam odzywka z braku czasu... im wiecej smarowalam tym sie bardziej pogarszalo.. dzis zaczelam czytac o tym w imternecie.. i wpadl mi artykuł o tym ze moglo to spowodowac wlasnie ta odzywka. Wlasnie jestem na etapie szukania naprawde dobrej odzywki zeby naprawic te pazurki x Stosowałam Eveline 8 w 1 również 2 lata, na początku pomogła i paznokcie bardzo się poprawiły, po tak długim czasie paznokcie zaczęły się bardzo łamać i rozdwajać, usiłuję dojść z nimi do ładu. Bólu nie czułam, ostatnio pomalowane paznokcie zaczęły drętwieć, więc odstawiłam natychmiast. Przestrzegam przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokiettki
Genialna jest odżywka Nail Tek, zajrzyj tutaj nocanka.pl/nail-tek-m-8.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena994
Ja używałam Eveline, ale koleżanka poleciła mi Nail Tek. U nich możesz sobie wybrać odżywkę odpowiednią do swojego rodzaju paznokci :) Ja akurat używam do miękkich :/ Jest wydajna, fajnie się trzyma, ale jest dość droga, więc zazwyczaj poluję na promocje... teraz wypatrzyłam ja w Hebe za 18 zł. Warto spróbować, bo na prawde wzmacnia paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie1989
Ja też od jakiegoś czasu używam Nail Teka. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale warto. Moje paznokcie fajnie się odbudowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nail Tek foundation II świetnie utwardza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON Z TYM SPAMEM SZMATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails dziala mega na wzmocnienie paznokci - oczywiście poprawa przychodzi zdecydowanie stopniowo, ale wszystko jest do zrobienia. Przynajmniej u mnie ta płytka jest po prostu zdrowa - przy pomocy podstawowych kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surriko
Ja bardzo lubię wzmacniającą Maximum Strenght od Sally Hansen. Doprowadziłam nią do ładu paznokcie po zdjęciu hybryd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BackSC
Sally Hansen ogólnie ma odżywki powiedziałabym, że do zadań specjalnych. Moje paznokcie były w opłakanym stanie zanim zaczęłam ich używać, ale poradziły sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj Unglax niebieski - jak dla mnie paznokciowe odkrycie roku! :) Nie ma chemii, a fajnie odżywia paznokcie i je wzmacnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuarta
U mnie na wzmocnienie sprawdziła się nailgrowth miracle https://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/wzmocnienie-i-wzrost/od%C5%BCywka-nailgrowth-miracle i nie zamieniłabym na żadną inna. Nie tylko wzmocniła moje pazurki, ale też szybciej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W krawacie Ona
Główno z mojej d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlonkaA
Jedyną po której nie miałam alergii (z tych co używałam) była odżywka unglax z apteki. Fajnie płytka się po niej wygładziła, ładnie błyszczała i paznokcie były twardsze, przez co tak sie nie łamały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailqueen
Ja bym nie ryzykowała z żelem ani z akrylem, jak paznokcie już na tę chwilę są osłabione... Lepiej chwilowo nic z nimi nie robić oprócz odżywienia. Proponuję zaopatrzeć się w odżywkę Unglax i trochę cierpliwości. Po jakiś 3-4 tygodniach powinno być już lepiej, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×