Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gghjghj777

JAKA ODŻYWKA DO PAZNOKCI??????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość markizka
ja miałam swego czasu straszne problemy ze wzrostem paznokci, co tylko urosły to zaraz się łamały, od jakiegoś czasu używam odżywki Sally Hansen NAILGROWTH MIRACLE, po zastosowaniu tej odżywki paznokcie są mocniejsze, szybciej rosną, nie łamią się. Plusem jest też przyjemna konsystencja, ładne opakowanie z długim pędzelkiem i cena, często produkty można kupić na promocji w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delcia
@markiza U mnie też sally hansen się sprawdziło tylko, że ja używałam MAXIMUM GROWTH https://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/wzmocnienie-i-wzrost/maximum-growth . Błyskawicznie moje paznokcie nabrały siły i przestały pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails działa spoko, ale przecież paznokcie potrzebują wiele czasu na przywrócenie sobie normalności. U mnie wszystko trwało, ale efekt jest. Najważniejsze w przypadku odżywek jest po prostu ich używanie zgodnie z info na opakowaniu. I tego starajcie się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminuka
Długo szukałam czegoś co przyśpieszyłoby rośnięcie moich paznokci u stóp przed nadchodzącym latem. Ideałem okazała się odżywka do paznokci z Golden Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklejka
ja już mam dużo lepsze paznokcie po tym jak zaczęłam Preparat bazowo-nawierzchniowy Double Duty Strengthening Base & Top Coat od Sally Hansen, kupiłam w końcu odżywkę i widzę, że naprawdę mi pomaga. Stosowałam wiele innych produktów tego typu, ale żadne nie były w stanie pomóc moim rozdwajającym i łamliwym paznokciem. Sally Hansen stosuje jako podkład pod lakier do paznokci i już po 2 tygodniach używania, moja paznokcie zrobiły się twarde i przestały pękać. Więc jak dla mnie naprawdę bardzo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evolivo
Odżywka Unglax z apteki - najlepsza póki co jaką miałam. Trzeba przez miesiąc - dwa pilnować żeby regularnie nią malować i będą piękne pazurki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cozzmopoltanka
Ja zakochana jestem we wszystkich Sally Hansen. Ostatnio kupiłam sobie https://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/bazy-i-top-coaty/od%C5%BCywka-no-chip - jest to jednocześnie top coat i fajna odżywka z ochroną akrylową. Dla mnie mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja borykam się ze słabymi paznokciami od dawna. Stosuje oczywiście jakieś tam suplementy, jakies olejki itp. ale powiem Wam że u mnie jakoś nie zdało to egzaminu. Dopiero kiedy zaczęłam używać odżywki 8w1 od eveline zaczęłam zauważać poprawę. Po 10 dniach stosowania miałam już nieźle wzmocnione paznokcie (jakich dawno nie miałam). Także osoby, które mają podobnie powinny ją wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha5
U mnie też się sprawdził unglax, ale ja akurat stosowałam wersję z ceramidami :) Produkt jest naprawdę dobry i można dobrać wersję do różnych problemów, więc według mnie warto przyjrzeć się bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam odżywkę z firmy Herome strong, bądź ekstra strong. Odkąd używam tej odżywki moje paznokcie są długie, nie łamliwe, nie rozdwajają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaol
Miałam podobny problem- nie mogłam zapuścić paznokci, bo co chwilę się łamały, rozdwajały, były cienkie jak z papieru, tragedia. Ostatecznie zaczęłam kurację diamentową odżywką z eveline i w końcu paznokcie nabrały życia :D są twardsze, zdrowsze, mocniejsze. Teraz nawet hybrydy mogę sobie na nich zrobić, bo wcześniej miały tak kiepską kondycję, że jedynie mogłam pomarzyć o profesjonalnym manicurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenorka38
Tez mialam ten problem, paznokcie mi sie ciagle lamaly, nie moglam zapuscic ich poza opuszek palca. Kupilam popularna odzywke eveline 8w1 i obecnie mam dlugie zdrowe paznokcie. Uzywalam zgodnie z zaleceniami wskazanymi na instrukcji (bo to jednak silny kosmetyk) i nie mam zadnych skutkow ubocznych, paznokcie rosną jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkamalwina
Wiem, że odżywki z eveline budzą skrajne emocje, ale mnie tylko one zdołały pomóc i zapuściłam paznokcie. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić, przy czym trzeba uważać, wiem, że u niektórych wywołuje reakcję alergiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_olla
Stosuję odżywkę ANX Total Repair Płynne Szkło od Bielendy, nadaje naturalne wykończenie, odświeża kolor paznokci, niweluje przebarwienia i fajnie nabłyszcza. Z testowanych do tej pory wypada najlepiej także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata76
Ja używam odżywki utwardzającej after hybrid z eveline, lepszej nie miałam naprawdę. Paznokcie po kilku tygodniach są w zdecydowanie dużo lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakowal6

 Total Action 8w1 to bardzo dobra odżywka, ona jest w stanie zregenerować moje paznokcie w ciągu dwóch tygodni. Teraz eveline wycofała ze składu formaldehyd, także bez obaw. Chociaż ja po latach stosowania odżywki nie zauważyłam, żeby coś niepokojącego działo się z moimi paznokciach, także nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenaIra

Prawda jest taka, że odżywki z eveline albo się kocha albo się nienawidzi, zdania są mocno podzielone. Ja ją stosowałam jakiś czas i też nie wystąpiły u mnie żadne niepożądane skutki. Trzeba pamiętać, żeby stosować się do zaleceń producenta na opakowaniu to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKa

Ja zauważyłam poprawę o serum revitalum, eveline rzeczywiście ma bardzo dobre preparaty na porost paznokci, poprawę ich kondycji. Teraz nie mają te odżywki w składzie formaldehydu, także można z nich korzystać bez żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Nie jestem fanką domowych sposobów, bo najczęściej trzeba wtedy długo czekać na efekty...A jak mam zniszczone paznokcie to chcę w miarę szybko poprawić ich kondycję. Póki co moim faworytem jest odżywka Eveline, 8w1. Czytałam trochę negatywnych wypowiedzi co do zawartego w niej formaldehydu, ale mysle, ze teraz nie powinno byc z tym problemu, bo jest nowa wersja tego kosmetyku, juz bez uczulająceego składnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludka

jak mam problem z paznokciami to sięgam po 8w1 z eveline. Nie ma po prostu lepszej odżywki a ta jeszcze kosztuje 10 złotych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses

popieram: total action eveline 8w1. Ja stosuję wersję sensitive bo regularnie zakładam i zdejmuję paznokcie żelowe 😉 i własnie w przerwach między sztucznymi to stosuję tę odżywkę, aby zregenerować swoje naturalne pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy

ostatnio dostałam odżywkę revive nails, niezła jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×