Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gghjghj777

JAKA ODŻYWKA DO PAZNOKCI??????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gość
Najlepsza odżywka jaką znam to holenderskiej marki Trind, kiedyś kupiłam ją w sephorze, teraz dostępna jest w niektórych salonach manicure i wiem ze jeden sklep w warszawie będzie sprzedawał ja on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka odżywka do paznokci? New nails kupisz w sieci, przynajmniej ja tak zamawiam - nigdzie na mieście jeszcze nie widziałam ich kosmetyków, a są tanie i na prawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczaniuk
New nails najłatwiej kupić przez internet, nie ma ich nigdzie nie mieście, w żadnej drogerii nie kupowałam. Ja robię raczej od razu jakieś większe zamówienie, po prostu wtedy się to znacznie bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luthien115
ODRADZAM STANOWCZO odżywkę Eveline 8w1 - przez pewien czas byłam bardzo zadowolona, były efekty, ale dlatego, że to... chemiczny utwardzacz, a nie żadna odżywka... Po jakimś czasie paznokcie zaczęły mi jednak słabnąć, więc myślałam, że zbyt nieregularnie stosuję i zaczęłam stosować dokładnie jak na opakowaniu - codziennie jedna warstwa, aż... nabawiłam się onycholizy, z którą walczę już ok. 10 mcy :( Wszystko przez bardzo szkodliwy FORMALDEHYD, który zawiera, poczytajcie w necie - jest mnóstwo takich przypadków jak mój :-/ Niestety od tego czasu straciłam sporo zaufania do marki eveline, a kiedyś bardzo ją lubiłam. Niestety na opakowaniu "odżywki" czy raczej pseudoodżywki nie ma ostrzeżenia o takich konsekwencjach stosowania formaldehydu! Ponoć nie na wszystkich tak działa, ale przy dłuższym stosowaniu na pewno prędzej czy później zaszkodzi... Zwróćcie uwagę, jak to świństwo szczypie w oczy przy nakładaniu... A jak kogoś bolą paznokcie i palce od razu po nałożeniu - zmyć natychmiast i nigdy więcej nie używać! To pierwszy znak wrażliwości na działanie formaldehydu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odżywkę firmy Trind. Trzeba za nią trochę zapłacić (65 zł), ale opakowanie jest bardzo wydajne (mi starczyło na dwa miesiące) i efekty widać już po dwóch tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjtyjyhffge
polecam odżywkę firmy JOKO, kupiłam ją tak serio od d**y bo nie wiedziałam co jest dobre. u mnie sprawdza się naprawde dobrze. najpierw mialam joko ekspresowe wzmocnienie, teraz zuzywam drug juz buteleczke i moje paznokcie od tego czasu odkad jej uzywam naprawde sie poprawily. odzywka kosztuje jakies 6 zł tylko ma jedną wadę bo jest lekko problem ze znalezieniem jej, u mnie na szczescie jest latwo dostepna. szczerze polecam ci ja bo nie zawiera w skladzie tego swinstwa co eveline jest bardzo fajna. szybko daje efekty, nawet na opakowaniu jest napisane odzywka szybkiego reagowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na odżywki z formaldehydem, toluenem i dbp. Ja aktualnie mam odżywkę black diamond hardener i jestem z niej bardzo zadowolona, paznokcie mi się wzmocniły, nie łamią się, lakier nie odpryskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl wśród kosmetyków można znaleźc dobre odżywki i akcesoria do paznokci ;) można je tam sprowadzić prosto od producentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosik
New nails faktycznie polecam, bo to działa - u mnie najwięcej zmian było widać dopiero po kilku tygodniach, ale można powiedzieć, że jestem mega zadowolona z tego co uzyskałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na te z formaldehydem, mogą uczulać, ja mam teraz z golden rose 4in1, nie ma tej substancji, ładnie wzmacnia paznokcie i jako top coat też daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luthien115 masz rację,też kupiłam odżywkę z formaldehydem,na poczatku super, potem ból palców po nałożeniu odzywki, który zbagatelizowałam, następnie dziwne czarne kreseczki pod paznokciem-tak jak bym cienkim ołówkiem pomalowała i na koniec niestety onycholiza, już kilka miesięcy mam jeden paznokiec jakby zniekształcony, powoli wszystko wraca do normy ale baaardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używajcie eveline !!!! znoszczycie sobie paznokcie, potem juz tylko lekarz moze wam pomóc. herome jest swietną kuracja dla pazurków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam właśnie odżywkę z eveline diamentową to po trzech dniach stosowania bolały mnie paznokcie i zrobiły mi się krwiaki pod paznokciami widocznie jestem uczulona na zawarte w niej składniki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutal
Tutaj masz - http://sklep.new-nails.com/odzywka-paese-5-w-1.html Koszty są niewielkie, a jednak po tych kilku dniach paznokcie można sobie diametralnie odmienić. Musicie dbać o systematyczność - będzie systematyczność, to będą również spore zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierek
ODŻYWKA PAESE PAZNOKIEĆ W PŁYNIE, w sklepie new nails kosztowała kilkanaście złotych, a faktycznie paznokcie przywróciła do życia. Pierwsze efekty po kilku dniach, diametralna odmiana paznokci po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwinekos
PAESE 5 W 1 od new nails, płaciłam 16 zł, ale paznokcie faktycznie są ładne i zdrowe. Do takiego efektu dochodziłam kilka tygodni, przy czym jednak poprawa przyszła zdecydowana, tak jak tego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malicka
Ile czasu trzeba używać new nails, aby to faktycznie pomogło? Po jakim czasie u was faktycznie było widać jakieś istotne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja także stosowałam odżywkę eveline 8w1 i była katastrofa po tygodniu zaczęły wychodzić na paznokciach białe plamy teraz mam essence 6w1 od jakiegoś roku i efekty są naprawdę powalające paznokcie twarde nie łamią się żadnych plam i do tego rosną bardzo szybko jak dawniej robiłam tipsy tak teraz nawet nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56546
Cześć, postanowiłam podzielić się z Wami na prawdę ŚWIETNĄ receptą na ładne i mocne paznokcie. Śmiało mogę powiedzieć, że przez wiele lat po prostu nie miałam paznokci, każdy nowy minimetr płytki kończył się tym, że za dwa dni się rozdwajał lub po prostu łamał w połowie. Do rzeczy - odżywka Nail tek Foundation Xtra - do bardzo miękkich i łamliwych paznokci (stosowanie zgodnie z ulotką codziennie jedna, nowa warstwa i tak przez 7 dni) można ją kupić w Sephorze za ok 30/35 zł (mleczna, z pomarańczowym paskiem na buteleczce) do tego tabletki (nigdy nie byłam skrupulatna w ich braniu aż do teraz:) ) Biotebal, dostępny w Aptekach za ok 30 zł. Kuracja musi potrwać min. 3 miesiące. Na prawdę polecam, stosowałam wiele różnych, nawet droższych odżywek ale ta przyniosła niesamowity efekt, tzn. mam długie i mocne paznokcie!!! Choć myślę, że tabletki też odegrały tu swoją rolę. Odżywkę zaczęłam stosować bezpośrednio po zdjęciu paznokci żelowych (mimo, że zaleca się przerwę) ale kompletnie nic złego się nie zadziało . A wręcz przeciwnie! :) Jedyny minus jest taki, że przez 3 ms. nie za bardzo można stosować jakiś kolorowy lakier do paznokci bo odżywkę stosuje się warstwami, ja wykorzystałam ponad połowę buteleczki i teraz jak już uzyskałam oczekiwany efekt stosuję ją jako bazę pod kolorowe lakiery (z resztą takie też ma zastosowanie) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na takie problemy kup po prostu taka niebieska odzywke Miracle Cure i na pewno szybko zobaczysz jak działa i jakie daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabtoeks
New nails pomaga, zdecydowanie, w krótkim czasie, ale nie jest tak, że paznokcie natychmiast zaczną idealnie stale wyglądać. Później w dalszym ciągu należy o nie dbać i zwracać uwagę na to, co dokładnie nimi robicie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie z Wami zgadzam bo powiem Wam ze w tym przypadku własnei najlepiej działa sprawdzona odzywka i taka która faktycznie daje dobre efekty- dla mnie to też własnei Sally Hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór jesli chodzi o Sally Hansen. Mnie też bardzo pomogła wzmocnić paznokcie. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evę line roz warstwa płytkę paznokcia, dlatego robi się jaśniejsze paznokcie!!!!!!nie używajcie jej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harboteks
U mnie efekty super - paznokcie ładne i zdrowe, mocno odmienione. Używam odżywki do paznokci od dłuższego czasu. Płytka twarda, w bardzo dobrej kondycji. Oczywiście zwracam uwagę na to, co robię tymi paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nie mogłam poradzić sobie z kruchymi paznokciami, najlepsze efekty przynosiła odżywka eweline daimont ale rewelacji nie było :-( ostatnio wypróbowałam odżywkę nali clinic tez z diamentem, dla moich paznokci rewelacja!!! A do tego jeszcze ciut tańsza, Polecam warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geberel
Pamiętajcie tylko, aby korzystać z odżywki systematycznie, zgodnie z sugestiami na opakowaniu. To nie jest tak, że możecie to robić wiecznie - konieczne są przerwy, wtedy dopiero można z tego wiele wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijania
U mnie odzywki niekoniecznie się sprawdziły i postawiłam na olejki. Mam teraz olejek do pielegnacji paznokci Scholla i świetnie się sprawdza. To ta seria velvet smooth, która niedawno była na promocji w Rossmannie i się skusiłam. Olejek po kropelce nakładam na płytkę i jednocześnie wsmarowuje w powierzchnię paznokcia i w skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, uzyłam tej samej odżywki - pomogła. Bardzo duża zmiana nadeszła w ciągu kilku tygodni. Teraz moge powiedzieć, że same paznokcie wyglądają ładnie i zdrowo, są pozytywnie odmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×