Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość używacie????????????

dzbanek filtrujący wodę-warto kupić czy szkoda kasy?

Polecane posty

Gość Zjo

Po przekopaniu się przez 7 stron wypowiedzi... Stwierdziłem, że straciłem czas. 90% kryptoreklamy, niektóre z wypowiedzi szyte tak grubymi nićmi że odczułem to jako kpinę z mojej inteligencji. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrys

Ktoś pyta o dzbanek za 20pln a tu reklamy filtrów za 700pln robia zenada powinni skasowac te nikomu niepotrzebne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie opłaca się kupować dzbanków filtrujących. Lepiej zainwestować w filtr odwórconej osmozy na cały dom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję dzbanek bo czuję różnicę pomiędzy swoją kranówką, a tą przepuszczoną przez filtr (mieszkam w okolicach Wałbrzycha) wg wodociągów mamy nie najgorszą wodę, ale wiadomo jak to jest, oni wypuszczają wodę super czystą, a już za stan rur do mieszkań i domów oni nie odpowiadają. Nie jestem aż tak wrażliwa na smak mojej wody, ale zdecydowanie bardziej wolę napić się czystej wody z cytryną z dzbanka niż z kranu. Nie chcę by to brzmiało jak reklama, ale kupiłam dzbanek ecosoft dała mi go w prezencie znajoma, teraz tylko kupuję sobie wkłady wymienne tu (bo ogólnie nigdzie ich nie widziałam a są stosunkowo tanie) https://www.oriontecdladomu.pl/pl/c/Dzbanki-filtrujace/22 i tyle, kupuję teraz dużo mniej wody butelkowanej, chyba, że chcę akurat gazowaną, ale tak to piję przefiltrowaną kranówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO DZBANKI FILTRUJĄCE

UWAGA NA NACIĄGACZY KTÓRZY PROPONUJĄ MONTARZ FILTRÓW NA RURZE.

Tu jest temat o DZBANKU FILTRUJĄCYM nie o systemie montowanym na rurach!!!!

Prosimy opuścić to forum i dać wypowiedzieć się posiadaczą dzbanków filtrujących

Sami sobie wciskajcie nawzajem te instalacje filtrujące za 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupowałam w superwnetrze.pl kosz na śmieci do kuchni z możliwością segregacji i wzięłam sobie też taki dzbanek. Sporo słyszałam dobrych opinii i zobaczymy czy ta jakość wody będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×