Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

aha...i z góryprzepraszam za literówki albo jakies byki ortograficzne,bo dostrzegam to wszystko dopiero kiedy czytam swoj wpis juz wysłany...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po porodzie zostałam z wagą 73kg i powiem wam coś nigdy więcej nie chce tyle ważyć nie dość że w ciąży wyglądałam jak słoń to po porodzie zostało 10 za dużo i bardzo źle się z tym czułam w końcu wzięłam się za siebie i udało mi się w tej chwili mam 63-64 kg a chcę mieć moje ukochane 60 kg:) ale po ciąży ciało bardzo się zmienia nawet jak się schudnie to i tak nie jest już takie jędrne jak kiedyś niestety ciąża robi swoje z ciałem kobiety a szczególnie z piersiami jak się jeszcze karmi ja pomimo malutkiego B i tak stwierdzam że coś mi wisi ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mussa eh, chcialabym miec Twoje "problemy" heheheh :-) ja to nawet na ciaze zrzucic neimoge :-P a waze prawie 20 kg wiecej od Ciebie :-P ale ogolnie chcialabym sie zwazyc tez na jakiejs inenj wadze, bo mam wrazenie, ze moja jest niedokladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje się znaleźć na facebooku jak pisałam kiedyś na innym forum to tak zrobiłyśmy z dziewczynami dodałyśmy sie na facebooku i każda każdą widziała i wiedziała jak wyglada i od razu sie lepiej pisało proponuje podać maile i na male przesłać swoje dane co wy na to?????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha cukinia spoko spoko może masz coś do ukrycia albo udajesz kogoś kim nie jesteś że jesteś taka ostrożna heh wiem heh ale nie mogłam się powstrzymać heh ja tam nie mam nic do ukrycia na tamtym topicu nikt nikomu siary nie narobił ani nic w tym stylu a pisało się jeszcze lepiej bo wiedziałyśmy z kim piszemy no ale nic na siłę może się przełamiecie to dajcie znać ja jestem chętna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się nie obraźcie ja juz tak mam zawsze piszę to co myślę z góry sorki:) cukinia-------------- a jaką ty chcesz tu sylwetkę dodać jak boisz się FB ja już tam wolę aby się kilka dziewczyn znalazło na FB a nie na byle jakim forum swoje foty wstawiać ja na pewno tego tu nie zrobię heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mussa nie mam nic do ukrycia, ale na FB mam tylko ludzi ktorych znam osobiscie... rodzine itp.. A dodanie jednego zdjecia sylwetki np bez twarzy to co innego niz ujawnianie calego profilu na fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
mussa, zostaw swojego maila, napisze do Ciebie i sie wymienimy fotkami, albo fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a propos jedrnosci to polecam produkty Elancyl, co prawda kremu do biustu nie uzywalam, bo jeszcze nie rodzilam i moj cyc jest ok, ale moze tez jest dobry i troche pomoze mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dż--------------- ten kosmetyk nie taki tani heh właśnie patrzyłam na niego na allegro ale pewnie skuteczny:) można go dostać w drogerii np w naturze?????????????? a co do maila to nie ma sprawy agnieszkak6@buziaczek.pl prześlij mi swoje dane na maila to ja cie znajde na FB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
no nie jest tani... ja mam krem ujedrniajacy i zel pod prysznic i jestem zadowolona, ale dla oszczednosci smaruje tylko rano, wieczorem nivea Q10, ja zamawiam w necie w aptece, bo w takiej stacjonarnej jest po 100zl, sprawdz u siebie, moze bedzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
w naturze nie, tylko w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
mussa poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
mussa, jestes na fb, bo chyba cie znalazlam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
nie chce tu pisac jak, zeby nikt inny nie wpadl na takie genialny pomysl :) znalazlas mnie na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
wyjasnilam ci to na mailu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ja o tym zapomniałam heh i sie tu wsypałam mam nadzieje ze nikt nie załapie heh już cie znalazłam ale w blondzie ci ladniej niz w ciemnych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
dzieki, teraz mam jeszcze jasniejsze, ale nie wiem czy juz nie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co mam rude na blond chyba bym się jeszcze nie odważyła choc powiem że mnie korci ale kurcze później te odrosty to masakra na pewno ci fajnie w tych jasnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was postanowiłam się przyłączyć:)Jestem w sumie wysoka 175cm zdesperowana może nie hehe ale minus 10 kg minimum się przyda bo zawsze byłam bardzo szczupła i tak lepiej się czuje hehe:)Już trochę schudłam na diecie 1000 kcal i dalej się na niej będę trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×