Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

Gość Pani Dż...
kurcze, wlasnie nie wiem, ale mysle ze Grecja, Kanary, albo ewentualnie Majorka... zastanawiam sie czy nie wykupic wycieczki w DE, bo ponoc jest taniej i lepsze warunki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja jakis czas temu porownywalam tutejsze z Polskimi, i jak chodzi o ceny to nie bylo w sumie wiekszej roznicy... Ale musialabys dokladnie popytac... ja w tym roku chyba nei dam rady wyjchac na pozadny urlop... poki co musze chudnac na wyjazd do pl, heheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
no ale ponoc dla Niemcow sa lepsze warunki, ale nie wiem, ja w sumie mam blisko do Niemiec, wiec to nie byl by problem jak myslisz czy to prawda , ze w niemieckim biurze podrozy sie dostaje lepsze warunki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia, bo nigdy nie mialam do czyneinia z Polskimi biurami podrozy, i zupelnie nei wiem co proponuja... i jakie sa warunki tych wycieczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrala Grecje:) tez mi sie wydaje ze w De moga byc tansze, co do jakosci, to raczej wszedzie jest to samo, wszystkie firmy sa jakos tam ze soba powiazane, takze i jakosc pewnie przyblizona:) i bierz all inclusive, zaoszczedzisz na prawde duzo kasy, ja juz wiecej tego bledu nie popelnie, kurde, zjadlam dzis juz troche ponad 1000 kal, nie wiem co mi odpierdzielilo dzis..a jeszcze dzien dlugi..na kolacje zjem chyba wase z serem bialym i kapka dzemu i herbata i jakos sie zapcham..ehhhh wlasnie wyciagnelam stare ciuchy , rozmiar 38/40 , dalo mi to jeszcze wieksza motywacje.. niektóre ciuchy zalozylam doslownie raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj, ze all inklisive niewskazane dla osob chcacych schudnac :-) heheh NOn stop dostepddo drinkow, jedzenia itp jest baaaardzo kuszacy :-D ja dzisiaj chcialm ubrac zapinana bluzeczke z zeszlego roku, ale nie zmiescialam sie "w cyckach".... grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
tylko all inclusive biore pod uwage. do Grecji sa najtansze wycieczki z tych co bierzemy pod uwage...wiec moze na nia sie zdecydujemy... a tak ogolnie to moj maz wczoraj gadal, ze on n ie chce jechac tak jak wszyscy teraz i do oklepanych kurortow i ze niby mnie zabierze na Malediwy w styczniu, ale tam kurcze conajmniej trzeba dac 15 tys za 2 osoby, masakra, chyba jednak to przemyslal, ze teraz sie zgodzil jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez prawda:D jeszcze troszke cukinia;) oby sie nie zlamac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
dziewczyny, a wiecie moze o co chodzi z all inclusive light??? jak bylismy w bulgarii, to mielismy same sniadania, co z tego ze niby taniej, jak i tak codziennie conajmniej 100 baksow szlo na zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo malediwy, moje marzenie:( :( moze kiedy mala podrosnie:) od kad sie urodzila nie bylismy nigdzie procz Albanii ( moj maz jest z tamtad) i tam w sumie jak narazie mamy najwygodniej, rodzinka opiekuje sie mala, a my nad morze, czy nawet durnej knajpy, gdzie w chwili obecnej nie ma szans zeby wyjsc..nawet nie wiecie jak za tym tesknie:( najlepsze jest to , ze bilety mam za symboliczne stawki, na malediwy kosztuje mnie na polskie na jedna osobe 400 zl:) i co z tego jak i tak pojechac nie moge;) ale kiedys:D o ile jeszcze bede pracowac tam gdzie pracuje;] ehh rozmarzylam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dz, na stronce gdzie szukasz wycieczek, musi byc dokladny opis, jak wyglada ta opcja... Viki o musimy dac rade.... ja jestem bardzo wsciekla na siebie, ze sie dopuscialam do takiego stanu ... musze sobie tym razem dac rade.... Ja w rozmiar 40 spokojnie wchodze, w 38 u gory czasem tez... Spodnie to bardziej 40/42....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
chyba chodzi o to ze nie ma tych przekasek w ciagu dnia, z jednej strony to nawet i lepiej, przeciez nie jedziemy tam wpieprzac hahahaha i moze dupa nie ucierpi na tym wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze 44 :0 ..40 to ja nosilam jak warzylam 70 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, od bioder w gore jestem jak prosie, mam wielki brzuch, ramiona, ale nogi i uda przysiegam ze mam jak 50 kg modelka:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
moja matka ma 178 waga ok 85 i nosi 44 tez cukinia, masz ciezkie kosci chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
viki, to ty jestes Jabluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a ja ogladam moje fotki z bulgarii i sie wkurwiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a ja nie mam cyckow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam cyckow, przed ciaza nosilam rozmia A, po ciazy i grubosci B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
bo szczuplutka wtedy bylam :) teraz za cholere nie wejde w te ciuszki co taM mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
az ide na fitness za godzinke, moze sie uda troche zrzucic przez mies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×