Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

*sorki viki mialo byc :-) ja chyba po pracy pojde chociaz na chwile na rower... chociaz jest taka duchota, ze nei bardzo mi sie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinia, pamietaj ze ty masz ciezkie cycki i kosci;] a ja mam tluszcz, takze wielorybka jestem tylko ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, jasne :-P nie ma czegos takiego jak ciezkie koci... moim zdaniem.... duzo wazy np rozbudowana tkanka miesniowa, ale u mnie jej praiw nie ma, wiec wiesz... u mnie tluszczyk, tluszczyk i jeszzce raz tluszczyk :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
cukinia, ty przynajmniej masz cycki, a ja nie mam nawet jak przytyje, mam B!!! viki, masz usprawiedliwienie - ciaza :) sluchajcie, ja dzis bylam na takim czyms jak Step&Shape, po pierwsze musze wam powiedziec, ze myslalam ze umre... a po drugie chyba wypocilam ze 2kg hehe, nawet majtki mialam cale mokre, wrocilam czerwona jak burak. ale ooglnie, to chyba dobrze jest sie zmeczyc od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc z rana 🖐️ Pani Dz ja tez waze DWADZIESCIA KILO wiecej od Ciebie :-P A duze cycki wcale nie sa takie fajne jakby sie wydawalo, weicej z nimi problemu niz uciechy :-P Supe, ze wczoraj poszalaas sportowo :-) od razu sie czloweik lepiej czuje, prawda? :-) Ja bylam wczoraj na rowerze, tez wrocilam cala mokra, bo chociaz nie bylam dlugo to przejechalam troche, i caly czas pedalowalam, no i upla byl straszny :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🖐️ zaczyna mi brakowac ruchu, moze dlatego ze dzis ujrzalam slonce;) po raz pierwszy od tygodni..powiem jednak roweru mi nie kupowal, nie widzi mi sie jakos ten rower, zaczne lepiej od hula hop i brzuszkow w domu:D no i plus nasze codzienne spacery;) kurde a zebym ta w ogole z domu nie wychodzila, pewnie wygladalabym jak traba..ehh ja juz zyje wakacjami, jak dziecko:D mimo wczorajszego obrzarstwa waga pokazala 83.8:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
cukinia, nie 20, tylko 13 :P ja tam lubie popatrzec na duze cycki :) oczywicsie bez podtekstow, tylko dlatego ze sama nie mam, ale rozumiem ze w niektorych syt. moga byc uciazliwe. ja dzis na sniadanko zjadlam juz 2 male kromki czarnego chlebka z pomidorem, do tego pol serka wiejskiego plus kawka dzis nie planuje fitnessow, bo mam troche do zalatwienia i fryzjera, moze jutro sie skusze na Zumbe, niegdy nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny 🖐️ Rower fajna sprawa, ja jeszcz troche niepewnie jezdze, bo ostatnio jezdzilam chyba w spodtawowce, ale mam frajde, wiec jest ok :-) VIki, super z Twoja waga :-) ja dzisaj ubralam jeansy z ktorych osttanio mega wylewaly mi sie boczki, i widze ze jest o wiele lepiej :-) oczywiscie nie idealnie, ale zdecydowanie lepiej :-) Ja na sniadanie dzisiaj to co wczoraj, czyli kubeczek swiezych owocow i dobra kawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki widzę że ostro pracujecie nad sobą fajnie fajnie ja póki co tylko kawka na nic więcej nie mam ochoty jak na razie a co do "rozmiarów cycków" że tak napiszę to ja tam wolę moje malutkie czyli B niz takie jak miałam w ciąży czyli rozmiar D oczywiście mąż wolał te w ciąży heh ale ja nieeeeeeeeeeeee czułam się jak słoń uwielbiam moje rodzyneczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mussa 🖐️ duzy cycek dobrze wyglada zapakowany w stanik, pod bluzka itp, ale jak juz sie rozbnierzesz to nie do konca jest tak ladnie... Przynajmniej mi sie tak wydaje, bo jestem fanka jedrnych okraglych piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam kiedys przed ciaza, ze moje piersi to beda zawsze takie sterczace do gory, no bo kurde jak niby rozmiar A czy B moze zwisnac, otoz moze..nie sa to jakies zwisniete cycki , ale duzo im brakuje do tych z przed ciazy.. ehhh kurcze , mailysmy isc do przedszkola na 2 gdz , ale mala mi padla przed wyjsciem..a ze pogoda super , to na pewno dzis spacer zaliczimy, jeszcze te cholerne zakupy..buuuu i jutro do pracy..jak ja nienawidzę weekendow.. pozygac sie mozna;/ wlasnie ogladam hula hoopy, i maja na ebauy takie z metalowymi kulkami, musze poczytac recencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z metalowymi kulkami sa superowe tylko jak nigdy ich nie stosowalas to najlepiej czyms sie owinac i dopiero krecic bo straszne since zostaja bo to jednak nie zwykle lekkie hula hopy ale sa rewelka;) a co do zwisu cyckow heh to tez nie przypuszczalam ze moze mi cos zwisnac tym bardziej ze mam malutkie B a jednak moze tak jak piszesz ale jednak wole aby moje malizny troszke wisialy niz jak ktos ma romiar D lub wiecej i one wisza to juz duzo gorzej wyglada oczywiscie to wina karmienia cycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad zjadlam rybe z duszonym szpinakiem,,, wszytsko byloby ok, gdyby nie to, ze byla kompletnie bez samku i przypraw, jak wszystko tutaj :-/// Jest taki upal, ze na kolacje chyba wystarczy mi zimny kefir, albo maslanka... a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🖐️ a u mnie na obiad 2 kawalki lososia, nie moglam sie powstrzymac;/ lyzka kaszy kuskus i garsc zfasolki szparagowej, takze obiad licze ponad 400 kal.. kupilam sobie hula hoop, tez fitness , ale bez kulek, za to z obciazeniem, przestraszylam sie troche tych siniakow.. na razie dzien zamykam na kolo 900 kaloriach, i to bedzie na tyle, jestem obrzarta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
witam, dziewczynki!!! mussa, gratulacje!!! ty to jestes z nas najszczuplejsza :) no dobra, tez sie pochwale, mialam sie nie wazyc, ale wczoraj nie wytrzymalam i juz 66,3kg yupppii!!!! wczoraj zumba zaliczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
Nick************Wzrost******Waga początkowa*******Waga obecna*******Cel 1. Pani Dż...****180cm**************71,5kg*****************66,3kg** ********60kg 2. viki29 *******178cm**************88.5kg*****************84.1kg** 3. cukinia ***********179 cm*************82kg**************80,8 kg**********70 kg (na poczatek) tabelka zaktualizowana :) mussa, moze sie dopiszesz tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mussa chudzino!!!! super!!!! a ja dzis bylam taka wkurzona, ze przez przypadek napisalam na jakims topiku..ktory myslalam ze jest nasz...pewnie dziewczyny z tamtego topiku pomyslaly ze musze miec nierowno pod sufitem.. badz co badz..jestem wkurzona ma maksa..chociaz troche mi przeszlo..zlapala mnie dzis policja, mandat i 3 punkty karne..i kuzwa mac w moje urodziny, ostatniej nocy mialam sen, weze i wielkie pajaki..chyba zaczynam wierzyc w sny;) 2 dni sie nie warzylam, takze nie wiem czy cos spadlo czy nie, od jutra bede miec rowerek stacjonarny, zapomnialam ze moja przyjaciolka ma takie cacko;) ona go w ogole nie uzywa, takze od jutra biore sie za cwiczenia:) ze zwyklego roweru jednak zrezygnowalam, ale mysle o nordicwalking zdaje sie ktoras z Was pisala ze uprawia tego rodzaju sport? czy takie chodzenie jest trudne do opanowania? czy potrzeba do tego instruktora?? no i czy ludzie nie patrza sie dziwnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, co mi z tym waRZeniem.. dziewczyny prosze nie zwracajcie uwagi na moje durne bledy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
witam po weekendzie!!! jak tam idzie z odchudzankiem, u mnie dobrze, na szczescie bez imprez i obzarstwa hehe viki, przeda wszystkim Wszystkiego Najlepszego!!!! :) a co zes zmajstrowala, ze mandat dostalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że się dopisuję Nick************Wzrost******Waga początkowa*******Waga obecna*******Cel 1. Pani Dż...****180cm**************71,5kg*****************66,3kg** ********60kg 2. viki29 *******178cm**************88.5kg*****************84.1kg** 3. cukinia ***********179 cm*************82kg**************80,8 kg**********70 kg (na poczatek) 4. to ja mussa******177cm**********64kg***********63kg************60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
mussa , kupilas kiecke??? kiedy masz to wesele?? dziewzyny, chyba tylko we 4 zostalysmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ja zjadlam na sniadanie 2 kanapeczki z czarnego chlebka z gorgonzola, do tego kawka bez "cukiera" i czuje sie taaakkkkaaa obzarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie weekend taki sobie, ale zdecydowanie mam mniejszy brzuch i boczki, nawet maz zauwazyl, wiec nie jest zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ja teraz mam kolejny problem, bo w piatek bylam u fryzjera i teraz mi sie wydaje ze mam za jasne wlosy i ze niezbyt mi pasuja... buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele mam 14 lipca więc jeszcze mam czas ale wiadomo szybko to zleci a ja zostanę bez kiecki heh jeszcze nie mam bo jeszcze nigdzie nie byłam oglądałam super buty w daichmannie o oczywiscie 40 była i nawet 42 było a kużwa 41 nie było już buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bo 40 na mnie ciut małe a 42 mega duże a tak to chociaż butki bym juz miała a tak to zonk heh a co do kiecki to sama już nie wiem na co sie mam zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie same były w daichmannie tylko niższy obcas i mniejsza platforma i oczywiscie cena inna te mi się tez mega podobają ale nie wiem czy 41 będzie na mnie dobre bo wiadomo palce na takim obcasie uciekają do przodu i kurcze sama nie wiem dalej jestem w dupppppppppppppppp................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×