Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjemniaczek

Ankieta erotyczna dla kobiet

Polecane posty

dupa jest od srania. i faktycznie, nadrabiam w łóżku czym innym, mam lepszy atut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to jeest
a tzipa/chuuj nie do lizania;)jaki to atut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
przybliżysz te atuty i może odpowiesz na pytania, które są w zmodyfikowanej ankiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie masz tę zmodyfikowaną ankietę? podobno głebokie gardło, nie wiem, bo sobie nie robiłam, ale każdy z którym mam do czynienia jest zachwycony, tymbardziej, że idzie mi to bez wiekszego wysiłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
modyfikacja ankiety 1) ile masz lat ? 2) wydepilowana , w jaki sposób? 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 9) ulubiona pozycja sexualna? 10) jakie masz fantazje erotyczne? 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? 12) jesteś obecnie w związku ? 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 17) lubisz dominować ? 18) czego oczekujesz od swojego partnera? 19) opisz się 20) jaka lubisz nosić bielizne 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
kciukiem:0 wstaw sobie lepsze zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modyfikacja ankiety 1) ile masz lat ? 22 2) wydepilowana , w jaki sposób? na zero 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie cierpie 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? yuwielbiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? pisalam wyzej 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie uprawialm 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? bron boze z mlodszym 9) ulubiona pozycja sexualna? piesek 10) jakie masz fantazje erotyczne? ha! 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ?pisalam wyzej 12) jesteś obecnie w związku ? mozna tak powiedziec 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? moj facet:P jesli mozna tak to nazwac 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? ostatnio nie lubie, chyba ze durex play to tez gadzet;p 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mierze, ale ok 20 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? pisalam juz 17) lubisz dominować ?pisalam 18) czego oczekujesz od swojego partnera?????????????? 19) opisz się pisalam 20) jaka lubisz nosić bielizne czarna. 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? poprawila biust 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? ok 6h, ale nie bylam soba wtedy;p 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory oral tez sie liczy? jesli nie, to 3 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? siostre, 2 kolezanki 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? z jego kumplem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZULUS, a jeśli nie mam ładniejszego i po prostu już taka paskuda jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Paskuda nie jesteś;) ujecie może oryginalne ale mało sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
ale może sobie wstawić zdjęcie takie bardziej pełnometrażowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujęcie nie jest oryginalne, tylko fotograf pijany był:) nie chce mi się szukac, wygasnie to foto, będzie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
będziesz stopniować napięcie jeszcze 9 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
1) ile masz lat ? 30 2) ile razy uprawiałaś sex? nie wiem duzo 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? ohyda boli probowalam i wiecej sie zmuszac nie bede tak z nawilżeniem też 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? tak robie loda ale minety nie lubię jakoś mnie smiszy widok faceta miedzy moimi udami 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz?19lat 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? las na kocyku 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ?nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty?nie 9) ulubiona pozycja sexualna? na jezdzca 10) jakie masz fantazje erotyczne? na plazy-chyba stndard kazdej baby 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak prysznicem i takim specjalnym urzadzeniem do masowania łechtaczki 12) jesteś obecnie w związku ? tak małżeńskim 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wzoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ?chyba 18cm-bolalo-nigsy wiecej 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 13cm 17) lubisz dominować ?raczej nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera?czułości 19) opisz się 178 brunetak, 68kg duzy biust 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
gdyż działa podświadomość męzczyzny każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zw. z tym, że napisałam, że umiem brac do buzi i w dodatku to bardzo lubie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
kora82:) rozwiń trochę fantazje bo 30 latka powinna już być bardziej rozbudzona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
na to składa sie duzo pokrewnych czynników , ale te mogą być dominujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
szkoda, że Panie nie odpowiadają na zmodyfikowaną ankiete, jest tam kilka dodatkowych pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Hmm co do mojej fantazji. No sex na plaży na pisaku najlepiej jakby to była jakaś rajska plaża na Maldiwach. Czy jako 30 latka jestem rozbudzano e raczej nie. Wcześniej chciało mi się bardziej teraz już tak średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
1) 19 2) tak, zostawiam tylko 'płomyczek' na wzgórku łonowym 3) nie, i nie zamierzam 4) tak, lubię to 5) 16 6) jezioro, na łódce 7) nie 8) nie 9) klasyczna, jeździec 10) romantyczny seks na futrzastym dywanie przy płonącym kominku 11) tak, ręką ale unikam tego jak mogę z powodu wyrzutów sumienia 12) tak 13) wczoraj, mój chłopak 14) nie próbowałam 15) nie wiem, wole robić z penisem coś innego niż go mierzyć 16) rozmiar mojego chłopaka,innych nawet nie poznałam. Mysle ze jest sredniego rozmiaru 17) zależy od nastroju 18) czułości, długiej gry wstępnej, tego że po seksie nie odwróci się tyłem i nie zaśnie 19) brunetka, 168cm, miseczka 75B,brązowe oczy, drobna budowa ciała 20) na codzień wygodną ale ładną. Na specjalne okazje wyszukane komplety bielizny, najlepiej z gorsetem 21) powiększyłabym piersi,gdyby różnice między sztucznymi a naturalnymi nie byly wyczuwalne 22) hm...z 1,5h 23) tylko jednego 24) rodziców 25) nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
odp do zmodyfikowanej ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
2) wydepilowana , w jaki sposób?-teraz zero 3) co sądzisz o analu, uprawiasz?BLEE dla gejów, na moje szcześice mój mąż tego nie chce na bank bo sie go pytałam 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? robię bo robię i tyle 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ?-robię to pod prysznicem a urządzonkiem to przed filmem z necika 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? mąż 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? wibrator mam i mnie nie jara mam za to to do masowania lechtaczki i to jest zajebise 20) jaka lubisz nosić bielizne-nie przywiązuje do neij wagi mam takie cycki ze we wszytkim wygladają zajebiście a najlepiej to wiadomo każy by je oglądał bez niczego-faceci się ślinia na ich widok podobno sa idealne 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ?-jestem akuratna oparcji nie wiecej cwiczen to lepiej moje ciało by wygładalo 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ?o chyba godz 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory z oralem to chyba ze 4 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? nie 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? bylo faceta zdradzialam na wakcjach zagranicznych z zabójczym południowcem-na sam jego widok mi nogi miekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
kora dasz sie namowic na pokazanie twoich zaj...bistych piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Nie da rady. Wiesz jestem mężatką uczciwą i kochają. Nie zaradzam męża a to uważam już za zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
oj , nie bądz aż taka ortodoksyjna, będąc na plaży widzi cie wiele osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Nigdy nie marzyłaś żeby zdradzić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
"25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? bylo faceta zdradzialam na wakcjach zagranicznych z zabójczym południowcem-na sam jego widok mi nogi miekły" a to jednak zdradziłaś:) z arabem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×