Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjemniaczek

Ankieta erotyczna dla kobiet

Polecane posty

Gość kora82
to sobie trzeba znalezc osobe z ktora sie mozna się dopasowac. Wiem ze to trudne ale naprawde mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
1) ile masz lat ? 2) wydepilowana , w jaki sposób? 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 9) ulubiona pozycja sexualna? 10) jakie masz fantazje erotyczne? 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? 12) jesteś obecnie w związku ? 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 17) lubisz dominować ? 18) czego oczekujesz od swojego partnera? 19) opisz się 20) jaka lubisz nosić bielizne 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? 1) 27 2) aktualnie tak, całkowicie 3) nie mam zdania, uprawiam bo mój facet to lubi 4) lubię, tak 5) 16 6) cmentarz - i to było okropne, bo zorientowałam się dopiero po, wcześniej byłam przekonana, że to po prostu las 7) nie, tylko trójkąt z 2 facetami 8) nie, nigdy 9) lubię być na dole 10) rzadko miewam, mój facet ma takie pomysły, że więcej niż robię to nie wymyślam 11) czasem, we własnym zakresie tj. bez akcesoriów, chyba że on chce inaczej 12) tak 13) dziś nad ranem, mój facet 14) gadżetów erotycznych - nie, innych przedmiotów - tak, 15) może to się wydać dziwne, ale nie wyciągam metra/linijki w trakcie seksu ani przed ani po. Bardzo duży i nie wspominam tego dobrze, bolało mnie jak cholera i marzyłam o tym, żeby wreszcie skończył 16) nie samym penisem żyje człowiek. nie wydaje mi się, by kiedykolwiek moja przyjemność była uzależniona od wielkości - umiejętności jeśli już 17) nie, wręcz przeciwnie 18) fantazji, pomysłowości, tego że zawsze będę dla niego najważniejsza - to stały związek, więc oczekiwania są inne niż miałam kiedyś, 19) nie rozumiem tego pytania, ale niech tam - 180, 85, cycki na moje nieszczęście gigantyczne, talia dzięki solidnym gorsetom: 58 20) w zimie - ciepłą, w lecie - wygodną, czasem żadną - byle niezbyt długo 21) zmniejszenie piersi z monstrualnego g do dd, ale ten zabieg jest tak odrażający i okropny, że nigdy się na niego nie zdecyduję - poza tym mój facet jest temu przeciwny 22) 4 godziny - z tym wielkim, i to był koszmar. potem nie mogłam wstać a brzuch mnie bolał dwa dni 23) ok. 30 - mogę oczywiście policzyć, ale nie mam zamiaru. nie widzę sensu w takich rachunkach 24) powiedzmy, że nie 25) tak - z dziewczyną. na jego życzenie i w jego obecności. I co zrobisz z tą ankietą? Po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
Co do tego cmentarza, to nie myślcie sobie nie wiadomo czego. Naprawdę nie wiedziałam, a on lubi robić to w różnych miejscach to tak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
19) nie rozumiem tego pytania, ale niech tam - 180, 85, cycki na moje nieszczęście gigantyczne, talia dzięki solidnym gorsetom: 58 85 to waga czy cycki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
ankieta jest dla własnej poglądowości, troche wynika z niej, że jestes uległa i robisz to na co ma ochote twój facet :P , dajesz troche od siebie inwencji twórczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj jeszcze pytanie
26) Mail/gg/inny kontakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
takie pytanie też może byc zawarte w ankiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
Jestem uległa i lubię to, bo mnie to kręci. On jest dominujacy, lubi to i to go kreci. nie widze problemu... Inwencję twórczą mam, ale wtedy też mu ulegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
Jestem uległa i lubię to, bo mnie to kręci. On jest dominujacy, lubi to i to go kreci. nie widze problemu... Inwencję twórczą mam, ale wtedy też mu ulegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
85 to waga. Uprzedzając kolejne pytanie - to nie jest waga cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj jeszcze pytanie
To daj maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
Kitty to może ty dasz się namówić na pokazanie zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomanolo
1) ile masz lat ? 32 2) ile razy uprawiałeś sex? i jak często uprawiacie sex miesięcznie tygodniowo - codziennie? 3) dlaczego tak bardzo lubicie anal bo jest ciaśniej - nie probowalem 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Lubisz robić minete - uwielbiam i to i to 5) ile miałeś lat kiedy miałaś pierwszy raz? - 22? 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałeś sex? kibelki, auta, plaze, ambona, plac zabaw i inne 7) uprawiałeś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałeś sex ze straszą, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? tak 30/40 9) ulubiona pozycja sexualna? kilka 10) jakie masz fantazje erotyczne? wiele 11) masturbujesz się jakc często i przy czym ? Czy robiłeś to używając czegoś innego niż ręki - ostatnio rzadko bo nie potrzebuje :) 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałeś sex? wczoraj 14) W jakich sytuacjach dziwnych miałeś erekcje - w krotkich spodniach bez bielizny 15) Czy staje Wam na widok jakiś konkretnych dziewczyn koleżanka tak po prostu i czemu - jak super laska poprostu i ladnie zrobiona 16)Jaki typ kobiety Ci się podoba wygląd - j.w. 17) lubisz dominować ? też 18) czego oczekujesz od swojego partnera? ochoty na seks, rozne miejsca, orala 19) opisz się - nietuzinkowy 20) czy zdradziłeś parntnerkę-opisz sytuacje - obecnej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczmy
1) ile masz lat ? 36 2) ile razy uprawiałeś sex? i jak często uprawiacie sex miesięcznie tygodniowo - dużo 3) dlaczego tak bardzo lubicie anal bo jest ciaśniej - nie lubię. Pozostawię to gejom 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Lubisz robić minete - Oral fajna rzecz, minetka smaczna jest. 5) ile miałeś lat kiedy miałaś pierwszy raz? - 23 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałeś sex? dostrzegalnia p.poż. 30m nad ziemią z widokiem na las i jeziora. 7) uprawiałeś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? tak - 2k plus ja - mój pierwszy raz. 8) uprawiałeś sex ze straszą, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? tak 29/32 9) ulubiona pozycja sexualna? zależy od nastroju 10) jakie masz fantazje erotyczne? różne, teraz pewna studentka 11) masturbujesz się jakc często i przy czym ? Czy robiłeś to używając czegoś innego niż ręki - czasem nawet codziennie, a ręka jest do tego najlepsza 12) jesteś obecnie w związku ? nie 13) kiedy ostatni raz uprawiałeś sex? 2 tyg temu 14) W jakich sytuacjach dziwnych miałeś erekcje - podczas ćwiczeń - face z erekcją w ciasnych spodenkach to żenujący widok 15) Czy staje Wam na widok jakiś konkretnych dziewczyn koleżanka tak po prostu i czemu - musi mieć coś w oczach takiego... 16)Jaki typ kobiety Ci się podoba wygląd - szczupła wysportowana, ale z kobiecymi biodrami 17) lubisz dominować ? tak 18) czego oczekujesz od swojego partnera? aby się dobrze z nią rozmawiało 19) opisz się - wysoki, wysportowany, sympatyczny 20) czy zdradziłeś parntnerkę-opisz sytuacje - nie, ale było blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ding ding dong
1) ile masz lat ? 25 2) wydepilowana , w jaki sposób? tak, praktycznie na zero xd 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? wyłącznie z obecnym facetem uprawiam i lubię 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? lubię i uprawiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? na przykład w jeziorze 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? regularnie uprawiam z młodszym o 2 lata :D 9) ulubiona pozycja sexualna? wszystkie, szczególnie na jeźdźca 10) jakie masz fantazje erotyczne? za dużo by pisać 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? obecnie rzadko, przeważnie ręką w przeróżnych miejscach 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? bardzo niedano ;) z moim facetem 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie czuję potrzeby 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem ile ale wydaje się być idealny 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie wiem nie mierzę 17) lubisz dominować ? zależy co autor ma na myśli pod słowem 'dominować' 18) czego oczekujesz od swojego partnera? tego żeby nadal był tak zajebisty jak jest :D 19) opisz się 160 cm, 45 kg, miseczka D, wysportowana, seksowna, włosy jasny brąz itd ;) 20) jaka lubisz nosić bielizne seksowną, koronkową, różne kolory i fasony 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nie myślałam, nic bym nei zmieniała 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? od wieczoru do rana ;) 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory 2 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? nikogo 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie zdradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) ile masz lat ? 27 2) ile razy uprawiałaś sex? nie potrafie zliczyc 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? probowalam, jest nie dla mnie 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? zawsze, bardzo lubie 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 17 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? na ulicy na uboczu 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie, ale uprawialam sex obok innej zabawiajacej sie pary 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? od tylu i przodem (nogi na ramionach faceta) 10) jakie masz fantazje erotyczne? polizac kobiete 'tam' 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? czasami, palcami 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wczoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 17cm 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 17cm 17) lubisz dominować ? czasami 18) czego oczekujesz od swojego partnera? czulosci 19) opisz się kocica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
ktoś odnowił ankiete, ale nie widze kolejnego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka90
1) ile masz lat ? 21 2) wydepilowana , w jaki sposób? no raczej gładko 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie, obrzydza mnie to 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? tak, lubię 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 20 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? samochód mojego chłopaka 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? jeszcze nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 20, 21 9) ulubiona pozycja sexualna? każda 10) jakie masz fantazje erotyczne? seks w nocy pod gołym, gwieździstym niebem seks z kobietą seks z dominującą kobietą, która np. udaje policjantkę ;] trójkąt 2k 1m 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? w domu oglądając redtube 12) jesteś obecnie w związku ? nie 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? miesiąc temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie próbowałam 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mierzyłam 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? ciężko powiedzieć, bo nie mierzyłam 17) lubisz dominować ? rzadko, wolę być dominowana. poza tym uważam że uległość faceta w łóżku jest mało męska 18) czego oczekujesz od swojego partnera? żeby nie nalegał na seks jeśli nie mam nastroju, był męski, miał poczucie humoru i potrafił mnie zaskakiwać swoimi pomysłami 19) opisz się blondynka, zielone oczy, 160 cm wzrostu, 47 kg 20) jaka lubisz nosić bielizne lubię majtki koronkowe i półprzezroczyste :D 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? mam parę kompleksów, ale nie podjęłabym się operacji 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? okolo pol godziny 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory 3 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? nie przyłapałam nikogo 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie zdradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniacze
Odnawiam ankiete, może jakaś Pani będzie miała ochote odpowiedziec na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka cycatka
1. 22 lata 2. wiele razy 3. Lubię bardzo, uprawiam 4. Tak sobie lubię więc rzadko uprawiam 5. 19 lat 6. W rowie w krzakach :) 7. Nie 8. Nie 9. Hmm... Na jeźdźca 10. Żeby było ostro i pikantnie 11. Nie 12. Tak, w małżeńskim 13. Jakiś niecały tydzień temu :( 14. Nie 15. 15cm 16. 15cm 17. Nie 18. Powinien potrafic mnie zaspokoić 19. Mężatka, 168cm wzrostu, 70kg, brązowe długie lekko falowane włosy, niebieskie oczy, biust 80D 20. Koronkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka cycatka
1. 22 lata 2. wiele razy 3. Lubię bardzo, uprawiam 4. Tak sobie lubię więc rzadko uprawiam 5. 19 lat 6. W rowie w krzakach :) 7. Nie 8. Nie 9. Hmm... Na jeźdźca 10. Żeby było ostro i pikantnie 11. Nie 12. Tak, w małżeńskim 13. Jakiś niecały tydzień temu :( 14. Nie 15. 15cm 16. 15cm 17. Nie 18. Powinien potrafic mnie zaspokoić 19. Mężatka, 168cm wzrostu, 70kg, brązowe długie lekko falowane włosy, niebieskie oczy, biust 80D 20. Koronkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) ile masz lat ? 23 2) wydepilowana , w jaki sposób? zostawiam taki ,,powiedzmy ,, grubszy paseczek 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? Uprawiałam kilka razy , nie było tak źle ;) 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Oczywiście,zawsze !! kocham to robić, to takie podniecające . Pragne tez dostawac to samo :) 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 17 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? na wozie z siankiem , 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? Nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? Nie 9) ulubiona pozycja sexualna? na pieska , na boku , ja na plecach tylko nóżki sa w górze :) 10) jakie masz fantazje erotyczne? Oj wiele, przeróżnych ;) np. sex grupowy , z czarnoskórym dobrze zbudowanym mężczyzną , z kims obcym... 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? Oj tak :) np. w łóżku , w wannie , w fotelu.... swoimi paluszkami 12) jesteś obecnie w związku ? TAK 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? jakies 3 dni temu , z moim facetem 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie próbowałam ale chętnie bym spróbowała ;) 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mierzylismy ale tak na oko mógł mieć 17-18 cm 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie wiem , od 15-17 jest oki , a wyżej chyba jeszcze lepiej 17) lubisz dominować ? chyba nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? czułości , zaangażowania,wrażliwosci ,przyjemności z sexu , niekonczących sie orgazmów, spontanicznosci , szaleństwa .... etc 19) opisz się . Wysoka , szczupła brunetka, długie zgrabne nogi . 170 cm wzrostu , 55 kg wagi , zielone oczy , proste włosy do ramion ( były dluzsze ale obciełam ) hmmm..... szalona , otwarta na każdą propozycje ;) wrażliwa , uparta.... 20) jaka lubisz nosić bielizne? każdą 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? powiększyła bym biust 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? nie pamietam dokładnie , nie mialam czasu zerkać na zegarek ;) kilka dobrych godzin napewno , ale to juz było dawno... 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory ? tylko 2 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? siostre , i kolezanke ale to z jej własnym mezem 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? hmm... no tak , byłego z obecnym :) a tak to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken_flowers
1) ile masz lat ? 23 2) ile razy uprawiałaś sex? po 10 razie przestałam liczyć 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie, i jak na razie mnie nie kręci 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? tak, luuubię:) 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? plaża 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 17 ja 20 9) ulubiona pozycja sexualna? od tyłu 10) jakie masz fantazje erotyczne? dużo tego:) 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak, nie używam gadżetów, pod prysznicem, kąpiel w łóżku, na kanapie 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wczoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie używałam 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mam centymetra w oczach ale był spory, ok 20 (nie wspominam tego najlepiej) 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie o rozmiar chodzi a o umiejętności właściciela, ale raczej nie mniej niż taka 16 17) lubisz dominować ? taaaaak:) 18) czego oczekujesz od swojego partnera? żeby w łóżku wiedział co robi 19) opisz się brązowe oczy, ciemne włosy, fana dupcia, seksowne ciało i nieustająca ochota na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemnaczek
dlaczego nie dobrze wspominasz 20 cm penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken_flowers
Nie wspominam go dobrze, bo miałam wrażenie, że zaraz wbije mi się do żołądka albo wątroby. Ogólnie trzeba uważać, żeby nie wszedł za głęboko, szczególnie od tyłu, to kończyło się to zazwyczaj moim wielkim krzykiem i nie był to krzyk z rozkoszy ;) nie wiem, może to wina nieumiejętnego operatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odpisze.
1) ile masz lat ? 22 2) wydepilowana , w jaki sposób? na gładko 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? mogłabym chyba spróbować, jeszcze nie miałam okazji. 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uprawiam i uwielbiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? prawie 19 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? Zakamarek opuszczonej uliczki 4 rano, park w nocy. 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? tak, ja 21, on 19 9) ulubiona pozycja sexualna? na jezdzca, na pieska 10) jakie masz fantazje erotyczne? chcialabym byc ostro zdominowana 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak, palcem 12) jesteś obecnie w związku ? nie 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? jakies 2 tygodnie temu, kolega bliski mojemu sercu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie zdazylo sie, ale jestem otwarta na takie zabawy 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie pamietam 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? mysle, ze 15 cm 17) lubisz dominować ? wole byc zdominowana 18) czego oczekujesz od swojego partnera? Wiecej oralu, wiecej dominacji. 19) opisz się. Niska blondynka, mysle, ze w miare fajna. 20) jaka lubisz nosić bielizne, czarna, koronkowa 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? Ewentualnie wiekszy biust. 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? Nie pamietam. 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory. Z 6. 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? Moze raz siostre, ale w pore wycofalam sie z pokoju. 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? Nie zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landarararra
1) ile masz lat ?----------25 2) wydepilowana , w jaki sposób?--------niewydepilowana 3) co sądzisz o analu, uprawiasz?---------nie uprawiam 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ?---------lubie 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz?---------15 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex?----szkola 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ?------nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty?-----nie wiem,nie pytam kazdego o wiek 9) ulubiona pozycja sexualna?-------na jezdzca 10) jakie masz fantazje erotyczne?------seks z kosmitami 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ?------wibrator przed lustrem 12) jesteś obecnie w związku ?-------tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był?------wczoraj z moim facetem 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?------zatyczki do tylka 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ?------nie wiem 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja?-------sredni 17) lubisz dominować ?------nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera?------15-20 lat starszy,zadbany 19) opisz się------brunetka,maly biust,szczupla,niska 20) jaka lubisz nosić bielizne------bawelniana,czasami zadna 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ?-----niczego bym nie zmienila 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ?------nie wiem,nie mierze czasu 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory-------17 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ?------jednego z bylych facetow 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ?------nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnulka
1) ile masz lat ? 18 2) ile razy uprawiałaś sex? kilkanascie:) 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? lubie 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 17 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? park 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ?nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty?16 ja 17 9) ulubiona pozycja sexualna? od tylu 10) jakie masz fantazje erotyczne? brutalny sex :D 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? czasem w swoim lozku 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? kilka godz temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wiem na oko 18-20 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? tak jak wyzej ^ 17) lubisz dominować ? nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? ;) 19) opisz się niska 158cm , 45kg , maly biust , dlugie czarne wlosy, opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretna88
1) ile masz lat ? 25 2) wydepilowana , w jaki sposób? zostaje pseczek 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? probowałam, nie dla mnie 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 17 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? rampa załadunkowa 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? od tylu 10) jakie masz fantazje erotyczne? seks na plazy 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? łozko wibrator 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? tydz temu mąz 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? wibro, kajdanki 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 23... nigdy wiecej 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? do 17-18 w miare gruby 17) lubisz dominować ? czasami 18) czego oczekujesz od swojego partnera? milosci 19) opisz się 188cm, srednia budowa ciała, piersi za duze 20) jaka lubisz nosić bielizne stringi 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? zmniejszenie biustu 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? ok 5godzin 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory 4 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? nie 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×