Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjemniaczek

Ankieta erotyczna dla kobiet

Polecane posty

Gość kora82
Zasugerowana poprzednią ankietą podbijam temat dla panów. 1) ile masz lat ? 2) ile razy uprawiałeś sex? i jak często uprawiacie sex miesięcznie tygodniowo 3) dlaczego tak bardzo lubicie anal bo jest ciaśniej 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Lubisz robić minete 5) ile miałeś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałeś sex? 7) uprawiałeś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 8) uprawiałeś sex ze straszą, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 9) ulubiona pozycja sexualna? 10) jakie masz fantazje erotyczne? 11) masturbujesz się jakc często i przy czym ? Czy robiłeś to używając czegoś innego niż ręki 12) jesteś obecnie w związku ? 13) kiedy ostatni raz uprawiałeś sex? 14) W jakich sytuacjach dziwnych miałeś erekcje 15) Czy staje Wam na widok jakiś konkretnych dziewczyn koleżanka tak po prostu i czemu 16)Jaki typ kobiety Ci się podoba wygląd 17) lubisz dominować ? 18) czego oczekujesz od swojego partnera? 19) opisz się 20) czy zdradziłeś parntnerkę-opisz sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Tak zdradziłam ale poprzedniego partnera. Nie był Arabem tylko Hiszpanem. A cycki to cycki na plaży oglądają je panowie ale tylko w kostiumie jakbym zdjęła górę to dopiero by było widowisko. HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
kora82:) Hiszpanie zwykle mali sa:) a co z tymi cyckami? wylewają się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
tu też możesz pokazac w kostiumie lub w staniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Jakbyście nie doczytali do nie lubię WIELKICH PAŁ. Męczyłam się z takim będąc 5 lat w związku i nigdy więcej ble. Cycki się nie wylewają. A tak w ogóle to byście odpowiedzieli na moją ankiete a nie wicznie o moich cyckach aż do znudzenia. są ładnie krągle i jędrne chociadz wiadomo ze grawitacja zrobi swoje kiedyś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
1) ile masz lat ? 37 2) ile razy uprawiałeś sex? i jak często uprawiacie sex miesięcznie tygodniowo duzo:) 3) dlaczego tak bardzo lubicie anal bo jest ciaśnie.... bo to jest perwersyjne:) 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Lubisz robić minete......tak 5) ile miałeś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 14 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałeś sex? w samolocie 7) uprawiałeś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? 2K+M i 2M+K 8) uprawiałeś sex ze straszą, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? wszystkie 10) jakie masz fantazje erotyczne? dużo:) 11) masturbujesz się jakc często i przy czym ? Czy robiłeś to używając czegoś innego niż ręki :ręka ,ręka kobiety:) 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałeś sex? wczoraj 14) W jakich sytuacjach dziwnych miałeś erekcje...... w samolocie 15) Czy staje Wam na widok jakiś konkretnych dziewczyn koleżanka tak po prostu i czemu jak jest sexy to kreci:) 16)Jaki typ kobiety Ci się podoba wygląd długie zgrabne nogiiii:) 17) lubisz dominować ? tak 18) czego oczekujesz od swojego partnera? otwartości na wszelki sex:) 19) opisz się 194 cm ciemne włosy 20) czy zdradziłeś parntnerkę-opisz sytuacje...duzo było sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
1) ile masz lat ?23 2) ile razy uprawiałeś sex? i jak często uprawiacie sex miesięcznie tygodniowo szczerze nie wiem , choć sam zadałem to pytanie 3) dlaczego tak bardzo lubicie anal bo jest ciaśniej wszystkiego trzeba spróbować 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Lubisz robić minete tak , tak 5) ile miałeś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 18 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałeś sex? przedział w pociągu 7) uprawiałeś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałeś sex ze straszą, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? tak, ja 21, ona 27 9) ulubiona pozycja sexualna? na pieska , boczna , na jezdzca 10) jakie masz fantazje erotyczne? sex grupowy 11) masturbujesz się jakc często i przy czym ? Czy robiłeś to używając czegoś innego niż ręki ręka, klika razy w tygodniu, zalezy od nastroju, przy filmach, czasem przy rozmowiec :P 12) jesteś obecnie w związku ? nie 13) kiedy ostatni raz uprawiałeś sex? na majówce 14) W jakich sytuacjach dziwnych miałeś erekcje basen, sklep 15) Czy staje Wam na widok jakiś konkretnych dziewczyn koleżanka tak po prostu i czemu, moze na widok konkretnych nie, ale na widok przypadkowych kobiet zdarza się 16)Jaki typ kobiety Ci się podoba wygląd kobiety, które potrafią nie tylko wyglądać, ale też rozmawiać 17) lubisz dominować ? pół na pół 18) czego oczekujesz od swojego partnera? wyrozumiałości, chęci do współpracy w róznych kwestiach zyciowych :) 19) opisz się 20) czy zdradziłeś parntnerkę-opisz sytuacje nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
kora82:) to nie o cyckach:) a o nogach masz zgrabne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) ile masz lat ? 31 2) wydepilowana , w jaki sposób? ostatnio się celowo zapuściłam :P podcinam tylko włoski 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? kilka razy w życiu 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam, uprawiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 19 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? kawiarnia w hotelu nocą 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? tak, ja 20, on 18 9) ulubiona pozycja sexualna? od tyłu na boku oraz na jeźdzca na siedząco 10) jakie masz fantazje erotyczne? sex w jadącym samochodzie,autobusie, trójkąty, sex z kobietą, scenki 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? w autobusie, zaciskając rytmicznie udo o udo lub w łóżku, ręką 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? partner 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? tak, wibrator, kulki gejszy, rózne stroje 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 22 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? moja satysfakcja w seksie nie zależy od wielkości penisa 17) lubisz dominować ? czasem 18) czego oczekujesz od swojego partnera? wyobraźni, polotu, fantazji, poczucia bezpieczeństwa, higieny, "chemii" między nami 19) opisz się długowłosa brunetka, ciemna karnacja, zielone oczy, biust C, 167 cm 20) jaka lubisz nosić bielizne seksowną - czarne i czerwone koronki, i dla kontrastu - wygodne, miękkie, bawełniane rzeczy, czasem nic 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nic 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? godzinę 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory 12 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? koleżankę z facetem 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? tak, z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
EEE nie lubię moich nóg. Na moje są grube. Mam budowę klepsydry więc wiesz przy szerokich biodrach są grube uda na czymś ten tyłek musie się w końcu trzymać hehe. Łydki też są za duże. No ale że jestem wysoka to nogi mam przynajmniej długie hehe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
kora to nic nam nie pokażesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
A poco mam pokazywać. jak masz ochotę sobie ulżyć i spuścić ciśnienie w spodniach to wiesz jest cała masa stron z filmami lub jak wolisz zdjęciami prawie idealnych lasek wiec poco Ci ja bidulka taka hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
niuniasta:) super to ilu tych kolegów było? ale z tym zapuszczanie włosów to bleeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
kora masz jakies konkretne filmy do polecenia ? i chyba nie taka bidulka, z twoijego opisu wynika, że jestes sexowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Ja sobie włączam zaawsze xnnx-jak mam ciśnienie w majtkach zawsze jest tam od wyboru do koloru. Ojoj ale żem się rozpisała ;). Ale fajnie tak sobie pogadać się tej drugie osoby nie zna a taak mi sie aktulanie nudzi w pracy. Hehe jestem sexowna aż czasmi mam tego dość boo po porstu facci mysla o mnie zawsze przez pryzmat sexu. Ja ja mam tez troche w gloce jestem inzynierem budowanictwa z uprawnieniami. Pracuje jako kierownik budowy w bardzo meskim srodowisku i wiecznie musze facetom udowadniać ze mam coś w głowie a nie ze tylko cycki to mój atut. A naprwde strsam sie chodzić w luznich ubraniach zreszta wiecie kask kamizelka i te sprawy naprawde musze wygladac mega pociągająco na budowie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
teraz masz czas na oglądanie jakiś filmów , masturbowałaś się kiedyś w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Teraz nie oglądam. Ale tak kiedyś to robiłam. Ale muszę być sama w pokoju a najczęściej nie jestem. Zresztą w biurze mnie często też nie ma latam po budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
to oglądamy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
hehe niee. Aktulanie nie mam ciśnienia. Ale jakoś mnie naszlo na gadanie o sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
dzieliłaś się juz z kimś przyjemnością z oglądania takich filmów , chodzi czy oglądałaś z kimś film "nie osobiście" czyli przez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Nic takiego nie robilam i sexu wirtualnego chattowego tez nie uprawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
kora82:) to co w końcu uprawiasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
To że gadam z Tobą teraz o sexie to nie znaczy ze jestem nakrecona aktulanie-bo nie jestem nakręcona w tym momencie. Gadanie o sexie jest dla mnie tylko gadniem o sexie i tyle bez zadnych ukrych ochow i achow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
kora myślałaś o zrobieniu czegoś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Dziś nie może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
to na kiedy się umawiamy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Oj tego to ja nie wiem. Narzie nie mam takich potrzeb. nie wiem kiedy mi sie to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
rozumiem, masz faceta to cie zaspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Taaak mam męża, ktory jest w sexie baaardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjemniaczek
no to masz przewage, są tacy co im sexu brakuje lub są z niego nie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×