Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjemniaczek

Ankieta erotyczna dla kobiet

Polecane posty

Gość Kęsy-dwa
Up, bo nie ma czego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz na pomaranczowo
na prawde ktos to czyta? :) milo.... !!! :) a wiec napisze, bo nudy:) 1) ile masz lat ? 22 2) ile razy uprawiałaś sex? (???) 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? probowalam, boli, ale sprobuje znowu niebawem 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? oj tak, ale wole robic loda, a minete rzadko chce i lubie, wole rzniecie 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 20 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? schowek na klatce schodowej/polpietro na klatce schodowej/schody:) 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie????! 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? jezdziec 10) jakie masz fantazje erotyczne? gwałt 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? nie robie tego nigdy 12) jesteś obecnie w związku ? tal 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? ok 1 mies temu (partner za granica:( ) 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie uzywam i jakos mnie to nie kreci... 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? mialam 1, ma ok 14cm 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 14cm 17) lubisz dominować ? nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? w lozku dominacji, w zyciu takze 19) opisz się 165, figura 'klepsydra', waga 60 kg blondynka jasna karnacja i wlosy hmmm no nie wiem co tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kęsy-dwa
A na nie pomarańczowo jak wyglądasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminaaaa
1) ile masz lat ? 19 2) ile razy uprawiałaś sex? Nie mam tylu palców ;) 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? Nie lubie, nie uprawiam. 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? To natomiast uwielbiam i praktykuję. 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 15 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? Przymierzalnia? 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? Nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? Ja 18 on 17 9) ulubiona pozycja sexualna? Jeździec, misjonarska. 10) jakie masz fantazje erotyczne? Obecnie marzę o jakimkolwiek seksie. 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? W łóżku, w pracy. Palcami, wibratorem 12) jestes obecnie w związku? W dwóch nawet. 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? 3 dni temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? Wibrator 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? Nie mierzyłam, ale jeden miał naprawdę sporego. 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? Najważniejsza technika. 17) lubisz dominować ? Czasem. 18) czego oczekujesz od swojego partnera? Namiętności, spontaniczności. 19) opisz się 19 lat, kształtna, długie ciemne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinke na szyji mam
Tez sie nudze to odpowiem:) 1) ile masz lat ? 25 2) ile razy uprawiałaś sex? nie licze 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? probowalam, bylo ok. Z obecnym partnerem nie uprawiam 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? Uwielbiam! 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 17,5 :) 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? sala kinowa, sala wykladowa na uczelni. 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? na jezdzca i od tylu! 10) jakie masz fantazje erotyczne? za duzo by pisac, mam mnostwo fajntazji:) 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak, w domu, reka. 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? w piatek 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie uzywam 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie jest to wazne, licza sie zdolnosci i technika 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? optymalny 17) lubisz dominować ? od czasu do czasu:) 18) czego oczekujesz od swojego partnera? w seksie -namietnosci, dzikosci, zaangazowania, spontanicznosci. 19) opisz się blondynka 160 cm, 50 kg, zielone oczy, bardzo zgrabna i kobieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaJ
1) ile masz lat ? 49 2) wydepilowana , w jaki sposób? nie, lubie naturalizm 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? żadko, ale tylko z małym penisem 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? to podstawa 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 23 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? w jednostce wojskowej w wc 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? raz i to wystarczy w koszarach ja sama i ich 5 - to było straszne 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? często, lubie takich niewyzytych młodych chłopaczków do 20 l 9) ulubiona pozycja sexualna? od tylu 10) jakie masz fantazje erotyczne? staram sie na bieżąco realizować 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? uwielbiam, od zawsze, warzywa, butelki i małe puszki, wszelkie rączki szczotek i narzedzi kuchennych, acha i elektryczna szczoteczka do zębów rewelacja 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex, kto to był? 3 dni temu, hmmm sąsiad 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? lubie spozywke np, lody czy galaretkę do zlizywania 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? facet mial w półwzwodzie ze 30cm, nie mógł sie wcisnąć, wiec mu zrobiłam loda, ale i to było potworne prawie sie zadusiłam, masakra 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? lubie dłużse takie z 20cm ale wąskie - wężowate 17) lubisz dominować ? nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? duzo mówić 19) opisz się 164cm, 75kg, szeroka w biodrach, obfity biust 20) jaka lubisz nosić bielizne - bez 21) myślałaś o operacji plastycznej , co byś zmieniła w sobie ? nie 22) ile trwał twój najdłuższy stosunek ? z5-6 h ale to było kilka stosunków z 6 albo 7, plus oral itp 23) ilu miałaś partnerów sexualnych do tej pory - trudno zliczyc oralnych to z 600, a takich klsycznych kochanjków to z 300 24) przyłapałaś kogoś na sexi, jeśli tak to kogo ? kilkadziesiat razy uczniów w internacie - częściej dziewczyny, raz mojego kierownika z nowa sprzątaczką 25) zdradziłaś swojego partnera , jeśli tak to z kim ? o dużo by mówić, psychicznie nigdy nie zdradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyttt32
1) ile masz lat ? 32 2) ile razy uprawiałaś sex? setki razy 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? kilka razy - musze mieć naprawdę ochotę 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? od czasu do czasu - raz dwa razy na tydzień na pewno - będąc w związku 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? pociąg, plener 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? trójkąt i czworokąt - z 2 mężczyznami , z mężczyzną i kobietą, z 2 mężczyznami i kobietą. 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? jakoś o 3 - 4 lata młodszy 9) ulubiona pozycja sexualna? od tyłu , na boku , po bożemu 10) jakie masz fantazje erotyczne? seks z 2 mężczyznami, podglądanie innych 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak, palcami 12) jesteś obecnie w związku ? ciężko powiedzięć 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? 2 tygodnie temu, moze 3 - nieobecność partnera 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie przepadam - wole prawdziwe fiutki - ale otwarta na propozycje i eksperymenty 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? ciężko powiedzięć ale myślę żę 20 -22 cm 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? od 16 - 17 cm w górę 17) lubisz dominować ? nie potrzebuje dominacji w łóżku- wole jak partner mną dyryguje w łóżku - w życiu nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? wszystkiego - lizania , całowania , kokietowania 19) opisz się 175cm, postura jabłko , kilka kg za duzo, bardzo duży biust, niebieskie oczy , brązowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa ankieta
1) ile masz lat ? 21 2) ile razy uprawiałaś sex? Kto by to zliczył 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? zdarzyło się 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? to nie dla mnie 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 15 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? stodoła ówczesnego faceta 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? na pieska 10) jakie masz fantazje erotyczne? żeby facet mnie związał i robil ze mną co tylko chce 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? w łazience prysznicem 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? dzisiaj rano 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? ok 23 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? jw 17) lubisz dominować ? czasami 18) czego oczekujesz od swojego partnera? zdecydowania 19) opisz się ocenie ruda zgrabna 160cm 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się podział ankietowane :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) ile masz lat ? 18 2) ile razy uprawiałaś sex? nie da się policzyć :D 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? spoko ale jeszcze nie uprawiałam :) ale chcę ;) 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam <3 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 16 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? las, samochód, i lody np. na drodze 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ?nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? na jeźdźca od tyłu 69 10) jakie masz fantazje erotyczne? ostry sex na kanapie :D i w basenie :) 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ?nie 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wczoraj :) 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ?nie 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? tylko 1 partner i jedyny :) 17cm 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? 17cm 17) lubisz dominować ? czasami tak ;) 18) czego oczekujesz od swojego partnera? żeby mnie czesto pukał :D 19) opisz się uuu nie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biancaneve
1) ile masz lat ? 24 2) ile razy uprawiałaś sex? duzoooo 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? lubie, na chwile obecna nie uprawiam 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam, czasami konczy sie tylko na nim 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 18 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? park, za dnia (pare sekund wczesniej i zostalibysmy przylapani ale wszystko dobrze sie skonczylo) 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? nie mam 10) jakie masz fantazje erotyczne? 2m+k 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? tak, reka, czesto przed snem 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? miesiac temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? lubie, wibrator, dildo itp 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? 22cm 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? bardziej zaspokaja mnie minetka 17) lubisz dominować ? czasami 18) czego oczekujesz od swojego partnera? wyobrazni 19) opisz się 160cm, D75, 90-65-88, nogi usmiesnione i ramiona (duzo sportu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymaj
up !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) ile masz lat ? 32 2) ile razy uprawiałaś sex? nie zlicze 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? tak, "z głową" ale uprawiam 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? uwielbiam jak mój partner się topi z przyjemnosci jak robie mu dobrze, uprawiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? pozno, 18 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? trojkat - 2 x ona 1 x on - do bani. 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? ni 9) ulubiona pozycja sexualna? zalezy od chwili, czesto zmieniamy, zeby moc mnie stymulowac tak jak mam ochote w danym momencie.. ulubiona jest ta ktora pozwala mnie zaspokoic.. zmienne to jest 10) jakie masz fantazje erotyczne? spelniam na biezaco - film, przebrania, taniec na rurze, zabawki w lozku itd 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? teraz jak jestem z moim partnerem to mi przeszlo, zawsze draznie lechtaczke w swoj wlasny sposob i b szybko dochodze 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wczoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? ostatnio eksperymentujemy - dilda wibratory kulki gejszy 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie wpadam do kazdego faceta z ktorym sypiam z centymetrem krawieckim w reku, ale przekroj byl ogromny ( i wierzcie mi = srednia krajowa nie jest wcale 19 cm jak panowie tu pisza) 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? duzy penis z kiepskim operatorem mnie i tak nie zaspokoi. Nie kwestia cm. I znów - nie mierzylam partnerom 17) lubisz dominować ? czasem 18) czego oczekujesz od swojego partnera? milosci, porzadania, zaufania 19) opisz się Ruda, drobna, ponętna klepsydra ;-) 70f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Nalepa
Jak widzę te byki wypuszczone na pastwisko to śmiem twierdzić ,zę piszą tutaj kobiety poniżej 16 roku zycia.Albo są wyjatkowe ośle pały jak mając więcej lat :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam ankietę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) 19 2) 0 11) nie 12) tak 18) żeby nie chciał seksu, tak jak ja 19) wysoka, szczupła, dlugie czarne wlosy, trupioblada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyna z gim nr 6 w krakowie
1) ile masz lat ? - 16 2) ile razy uprawiałaś sex? - nie wiem, powyzej 100 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? - tak, ale boli 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? - tak, ale nie mogę muwić po nim 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? - 15 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? - poczta 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? - tak w sloneczko 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? 15-15 9) ulubiona pozycja sexualna? na jezdzca 10) jakie masz fantazje erotyczne? dwuch naras 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? codziennie w luszku 12) jesteś obecnie w związku ? tak, mam chlopakuw 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? 15minut temu 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? rajtuzy z dzióra 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mnierzylam ale duzy 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? karzdy 17) lubisz dominować ? nie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? zeby doszed drugi 19 WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 22 2. wiele razy 3. lubię, uprawiam 4. lubię, uprawiam 5. 19 6. plaża 7. Nie 8. Nie 9. 69 10. Dłuższa opowieść 11. tak, wibrator, dom 12. tak 13. wczoraj 14. tak, kajdanki, sznurki 15. był tylko jeden, 18,5 16. 18,5 17. tak 18. Żeby doszedł po mnie 19. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) ile masz lat ? 22 2) ile razy uprawiałaś sex? Wiele razy 3) co sądzisz o analu, uprawiasz? nie lubie, bo boli 4) co sądzisz o oralu, uprawiasz ? lubie i uprawiam 5) ile miałaś lat kiedy miałaś pierwszy raz? 19 6) najdziwniejsze miejsce w którym uprawiałaś sex? las 7) uprawiałaś sex grupowy, jeśli tak to w jakich proporcjach ? nie 8) uprawiałaś sex z młodszy, jeśli tak to ile miał lat a ile ty? nie 9) ulubiona pozycja sexualna? misjonarz, od tylu 10) jakie masz fantazje erotyczne? trojkąt, seks z kobieta 11) masturbujesz się , czym lubisz najbardziej i gdzie to robisz ? palcami lub wibratorem w domu 12) jesteś obecnie w związku ? tak 13) kiedy ostatni raz uprawiałaś sex? wczoraj 14) lubisz używać gadżetów erotycznych podczas sexu , jakich ? wibratora uzywam 15) ile miał najwiecej cm penis twojego partnera z którym uprawiałaś sex ? nie mierzylam 16) jaki rozmiar penisa cie zaspokaja? nie wiem 17) lubisz dominować ? nie lubie 18) czego oczekujesz od swojego partnera? wiernosci czulosci dfelikatnosci 19) opisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×