Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagodka99

Faceci, czy nie przeszkadza Wam zapach z cipek Waszych partnerek??

Polecane posty

Gość niee wieeem
Brak owłosienia w tamtych okolicach to podstawa bez względu na płeć.. Pamiętajcie faceci bo to raczej wam trudno jest sie z tym pogodzić :) Dbajcie o siebie na dole i niech wam służy jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super mansuper
Ja uwielbiam takie kilka dniowe pachnące serkiem i rybą jak jest chętna pani bez względu na wiek to wylizal bym jej krocze mr.aversor@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i grzeczna dziewczynka
mój facet czasem prosi się żeby mi wylizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla a ala
Taki sobie facet w średnim wi "Pomimo iz nalizalem sie juz w zyciu co nieco, to raczej nie wylizuje pochwy jak ty", ha, ha, ha, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matłoka
mojej tak cipsko jedzie że przez 3 dni mi cuchną dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miky80
ja uwielbiam prosto po prsysnicu, i ten zapach jak sie pobudza, pojawiaja sie soczki i jak juz lize to nie przejmuje sie zapachem tylko pysznym smakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z byd
ja uwielbiam lizać cipkę fakt nigdy nie robiłem tego po całodziennym trudzie zawsze bezposredno pod prysznicem lub po jakimś czasie cipka ma swój zapach który uwielbiam nie przeszkadzają mi cieknące soczki z rozpalonej cipki a nagrodą dla mnie jest organ partnerki fakt czasami walczy się o życie bo mocno ściska nogi moze jest jakas chetna zapraszam na gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlbie tto
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczym miód spływający po skałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo moja się myje, polecam mycie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi (facet) taki zapach nie przeszkadza, ale czasami bawimy się i smaruję cipkę partnerki czekoladą lub bitą śmietaną. Oboje mamy rokosz i przy smarowaniu i przy lizaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczzej nie bo uwielbiamy lizać wasze c**ki :) i dawać kobietom przyjemność , jeśli jest troche nieprzyjemny raczej nie zwracam na to uwagi :) większość chętnie liże i powącha waginę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chciałbyś polizac moja. Właśnie ma dużo soczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię przekona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Tez bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 123....masz okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapach ci**k naszych partnerek nam nie przeszkadza :) nasze partnerki kochamy i zawsze pachną dla nas ładnie i uwielbiamy lizac c***i naszych kobiet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt1234
Przeszkadza mi ale to dla tego że kobiety mnie troszkę obrzydzają ale nie mówię że jestem homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wylizal brat z kuzynem po jakiejś imprezie ogólnie lubię rozłożyć nogi.. W szkole średniej miałam ksywke gościnna patela. Do tej pory lubię dawać każdemu. Raz nawet dałam jakiemuś menelowi za 1papierosa. Nazwijcie mnie od najgorszych ale mam ładna cipke i lubię to tak więc dlaczego nie. Jedne lubią w tyłek inne do buzi a ja lubię mieć czystą i wylizana nie ważne czy młody czy Stary. Mam 25lat moja cipke luzalo już lekko ponad 200 języków a w c***e miałam tylko fiuta brata i jego kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wylizal brat z kuzynem po jakiejś imprezie ogólnie lubię rozłożyć nogi.. W szkole średniej miałam ksywke gościnna patela. Do tej pory lubię dawać każdemu. Raz nawet dałam jakiemuś menelowi za 1papierosa. Nazwijcie mnie od najgorszych ale mam ładna cipke i lubię to tak więc dlaczego nie. Jedne lubią w tyłek inne do buzi a ja lubię mieć czystą i wylizana nie ważne czy młody czy Stary. Mam 25lat moja cipke luzalo już lekko ponad 200 języków a w c***e miałam tylko fiuta brata i jego kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta jest w normalnym stanie(taka która o siebie dba) to zapach może być miły lub nie.Ale jeśli ona się podnieca i tam z dołu robi się mokra to robi się zupełnie inny zapach moim zdaniem bardziej przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię wąchać i lizać a najlepiej jak moja pani popuści jeszcze trochę siusiu, kiedy wącham i liżę. Lubię wąchać też pupkę... oczywiście nie zaraz po kupce ale jak jest wymyta to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bąka puści, to też wąchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki też lubią wąchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×