Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktośtamzaza

Niskie kobiety

Polecane posty

Gość ktośtamzaza

Czy według was niskie kobiety są mniej atrakcyjne od swoich wysokich koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dryblas1982
Ja uwielbiam kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barthezzzz1
Tak ale jest jeden wazny warunek: musza byc szczuple. Z reszta co ja piernicze, kazda kobieta powinna byc szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamulam sie w domu
maja ciasniejsze wiem z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty się zwracasz do wszystkich facetów w kraju? Na świecie? W Warszawie? Bo oczywiście każdy ma takie samo zdanie? Panowie, wolicie jogurt truskawkowy czy malinowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtamzaza
Wiem o tym.Ale chyba po coś to forum istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarny facet
wysokie nie budzą uczuć opiekuńczych bardzo wysokie mają za dużo z mężczyzn można pójść z taką do łóżka, ale trudno się zakochać wysokie i nieszczupłe to już w ogóle fatalne olbrzymie baby no i gdy mają szparki proporcjonalne do swoich rozmiarów to trudno by facet był zachwycony drobne, szczupłe kruszynki - to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za nieukk
popierdolony idioto , Najbardziej i najwiecej sexapilu maja niskie kretynie od dlugich tyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmądrzejszy - bo modelki są wysokie...to, że akurat kiepski wzór do naśladowania to już inna historia...:P Ilu facetów tyle gustów, są tacy którym podobają się postawne, wysokie kobiety, inny wolą kruszyny. Większość ma to albo gdzieś, albo optuje za średnim wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Tak, masz racje. Ale te wszystkie "trendy" akurat nie sa wymyslane przez facetow, przynajmniej nie przez heteroseksualnych. Wiekszosc facetow lubi po prostu kobiety w przedziale 160-175.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię małe kobitki
modelki są wysokie bo ciuchy mają na nich bezproblemowo leżeć, a nie dlatego że są aktrakcyjne te do zdjęć erotycznych choćby już takie wysokie ja te z wybiegu nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak. Przy czym wątpię żeby któryś biegał z linijką i sprawdzał. A co do modelek - to nie ma być ładne, tylko ma się dobrze prezentować na wybiegu - niska kobieta wypadła by średnio bo zwyczajnie nie byłoby jej widać. Jeżeli na kobietę 180cm założysz 20cm szpilki to zobaczą ją w ostatnim rzędzie - poza tym wysokie, szczupłe osoby łatwiej ubrać na wybieg - tam wszystko jest w miarę "proporcjonalne", materiał się nie zagnie w złą stronę, nic nie będzie odstawać, nie trzeba optycznie nóg wydłużać, biustu zmniejszać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskkkaa
ja mam ledwo 160 i dzieki ze mnie troche dowartosciowaliscie bo ja nie mam jakos z tym kompleksu ale duzo osob sie jakby smieje ze mnie ze taka jestem niska i drobniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie to zdrowe
niskie laski to porażka, kiepski materiał genetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co facet to pinia,kiedys spotykalam sie z chlopakiem kilka cm nizszym ode mnie i on mowil ze fajnie by bylo jakbym nosila 15cm szpile i ze szkoda ze wyzsza nie uroslam. OMG! dostal w ryjsona i tyle mnie widzial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejkagwiazdek
dokladnie, fotomodelki sa o niebo piekniejsze od zwyklych modelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy to nie bylo do Ciebie z tym 160cm:) dla mnie za wysoki jestes:) bez obrazy oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 176 i nie chciałabym ani centymetra więcej. Już i tak dziwnie wyglądam na obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmądrzejszy na świecie - nie jest pewna, ale fotomodeli nawet nie muszą mieć tego 175cm z tego co pamiętam (o ile ciało jest proporcjonalne). no, ale pewnie znajdzie się paru takich co powie, że woli wysokie kobiety - tak jak różne są preferencje co do biustu, fryzur, pośladków, ubioru itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R78
Wszystko zależy od figury. Jak kobieta jest zadbana i zgrabna, to wzrost nie ma większego znaczenia - chyba, że ma 150 cm albo 180 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejkagwiazdek
najmadrzejszy na swiecie Ja wlasnie tez tego nie zrozumiem, bo najlepsze jest to, ze chodzi o to, zeby sprzedac jak najwiecej ubran. A z tego co widze to projektanci jakby kierowali swoja kolekcje tylko do chudych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wybiegu ciężko było by zaprezentować ubrania na normalnej sylwetce. Zwróć uwagę, że kiedy modelka idzie to poza ruchem spódnicy materiał prawie się nie rusza - nie układa się inaczej w pasie, nie przemieszcza na biodrach, nie marszczy na biuście. Łatwiej jest ubrać chudą, wysoką dziewczynę tak, żeby przez to pół minuty nic się nie zmieniło niż osobę o "normalnej" figurze. Co do tego, że z zasady są brzydkie - mają bardzo plastyczne twarze, łatwo można je zmienić makijażem...a co za tym idzie - niekoniecznie powalają urodą jak tego makijażu nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×