Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktośtamzaza

Niskie kobiety

Polecane posty

Gość Pragmatyczny Paweł
nieduże kobietki mają dużą zaletę - ciasne szparki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niskie sa atrakcyjniejsze, to ze wysokie sa sexowniejsze to mit. Zreszta sam wzrost malo mowi o wygladzie ciala. Jedna osoba majac 170 moze wygladac jak paskudztwo druga jak z innej planety. Drugi mit to z kolesiami, w necie kobiety pisze ze facet 175 jest taki i owaki a w realu biegaja za takimi i twierdza ze to ciacha. Ile razy sie z tym spotkalem. Ja mam 184 i jakos brania nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur_27
Gdzieś czytałem, że różnica we wzroście ewoluuje na zasadzie doboru: mężczyźni są coraz wyżsi, a kobiety coraz niższe - i na tej zasadzie się też dobierają. Chyba ten artykuł czytałem: http://odkrywcy.pl/kat,111396,page,2,title,Neurotyczne-niskie-i-grube-takie-beda-kobiety-przyszlosci,wid,13877239,wiadomosc.html?smg4sticaid=6e625 Ale i tak lubię kobietki drobne, grube neurotyczki odpadają w przedbiegach - bez względu na wzrost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktokolwiek jak pier­doli, że jedna cecha decyduje o atrakcyjności bądź jej braku to głupoty gada. Zwykle liczy całokształt a ponad to każdy ma swój gust. A jak laska leci na facetów co są tylko brunetami czy mają powyżej 185cm to tylko o niej świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja wlasnie tez tego nie zrozumiem, bo najlepsze jest to, ze chodzi o to, zeby sprzedac jak najwiecej ubran. A z tego co widze to projektanci jakby kierowali swoja kolekcje tylko do chudych kobiet." Wiesz co, nie znam sie az tak na modelingu, zeby sie tu wypowiadac w roli autorytetu, ale chyba jest tak, jak napisala Moorland, ze po prostu chodzi o wlasciwe zaprezentowanie stroju na "wieszaku", "manekinie". Zaden z moich kolegow nie powie, ze te kobiety sa atrakcyjne i ladne. Predzej fotomodelki czy hostessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geny po rodzicach zbiera się losowo, więc na bank nie będzie tak żeby mężczyźni byli coraz wyżsi, a kobiety coraz niższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy na swiecie: a jak z Twoja waga? nie masz np tak ze jak kupujesz spodnie to np w pasie sa dobre a na dlugosc za krotkie? sorrki za glupiutkie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijajac ogolny wyglad ciala i twarzy, bo tak naprawde na to w realu jednak sie patrzy najbardziej - nikt z suwmiarka po miescie przeciez nie chodzi i nie sprawdza czy laska ma 160 a koles 180 . no ale pomijajac juz nawet ten wyglad ktory jest najwazniejszy to najmniejsze problemy ze znalzieniem partnera maja statystycznie kobiety 155-165 i kolesie 175-183. To tak z moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarny facet
A jak taką wielką nosić na rękach? Wyglądało by to fatalnie, nie wspominając o ciężarze. Małe są milusie i bez problemu można je nosić na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosty przykład : powiedzmy, że ktoś chce zrobić pokaz legginsów. Ta zbrodnia na modzie na długich, chudych nogach prezentuje się nieźle - nic się nie opina, miejscami jest nawet luźna, wygląda bardziej jak cienkie spodnie niż stare, dobre getry ze zmienioną nazwą. Do tego strzelą luźną tunikę która będzie się zwiewnie poruszać razem z modelką Teraz ubierzmy kobietę o zwyczajnej sylwetce - leginsy już nie będą takie ładne - trochę lepiej będą przylegać do większych ud, trochę inaczej układać na łydce, pomarszczą się na kolanie. Tunika pomarszczy się na zgrabnych, wystających pośladkach (nie będzie już tak luźno zwisać i szlag trafi efekt powiewania), opnie się na biuście i zmarszczy w talii. Tudzież będzie za luźna i zniekształci sylwetkę - będzie wielki kloc bo materiał się rozciągnie na biuście i tyłku, a talia gdzieś zniknie - na chudych nóżkach w pomarszczonych leginsach... Stąd się biorą chude modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waze 82 kg i nigdy nie mialem problemow z zakupem spodni. Jeansy kupuje w Lee, chinosy szyje na miare, garnitur tez na miare. Ale nie z powodow wzrostu akurat, bo 188 to przeciez nie jest jakis mega wysoki wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Jak jest, to tym bardziej nie powalaja, zazwyczaj z tego co kojarze, to je sie szpeci ulizanymi wlosami i udziwnionym makijazem. Mnie sie podobaja wysokie kobiety i spotkalam wystarczajaco facetow w zyciu o takiej samej opinii. Nawet ze 2 cm wiecej moglabym miec - a mam 176. Niestety wysocy faceci (a wysokie dziewczyny glownie takich szukaja z oczywistych przyczyn) czesto wola malutkie, natomiast 'zyrafy' podobaja sie, o ironia, nizszym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najmniejsze problemy ze znalzieniem partnera maja statystycznie kobiety 155-165 i kolesie 175-183. To tak z moich obserwacji." Zdradzę Ci sekret. Średni wzrost kobiety to 162 chyba a faceta 176, czyli takich po prostu jest najwięcej:P Więc najwięcej z nich zobaczysz w parach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie czy zyrafy podobaja sie niskim. Moj kumpel me ze 174 i cale studia mial powodzenie ale uwaga, tylko u niskich kobiet, one za nim swirowaly doslownie. Wysokie sie na niego krzywily. I on tez wolal niskie wiec to wcale nie jest tak ze niskie leca na wysokich a nizsi na wysokie. Zreszta czesto sie z tym spotykam ze facet pokroju 175 ma powodzenie u niskich a u wysokich wogole. I z reguly oni tez wola niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki ta latynoska ma mieć biust. Inna sprawa, że są faceci którym się ogólnie filigranowe kobiety podobają, a te koło Latynosek nawet nie stały - więc zależy kto patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jest tak ze wszystkie wysokie to zyrafy z zachwianymi proporcjami , mialem na lekarskim kolezanke 178 cm i byla tak sexowna i sliczna ze faktycznie za nia i koszykarze i kurduple ganialy. No ale takich jest mniejszosc. Tu bardziej nie chodzi o wzrost a budowe ciala, ona byla drobniutka i kobieca miala tylek jak trzeba waziutka talie i kobieca obrecz barkowa. niestety teraz wiekszosc wysokich kobiet ma budowe faceta, a to zmienia postac rzeczy o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje zdanie jest takie że
za wysokimi latają kryptogeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, na upartego można powiedzieć, że ja przy swoich 165cm wzrostu też nie ma kobiecej sylwetki, więc to nie tylko od wzrostu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszka lub gitara to sylwetka gdzie biodra są dużo szerze od talii, ale biust jest bardzo mały - czyli wygląda się jak grucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×