Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktośtamzaza

Niskie kobiety

Polecane posty

Moor, niekoniecznie cycki muszą być takie bardzo małe, mogę być średnie, ale jak tyłek przypomina szafę trzydrzwiową to klepsydry to nie przypomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-niska
jak mnie jest smutno czasami,że nie jestem wysoka jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A ja bym chciala wprowadzic moja rewulucyjna teorie, ze klepsydra wcale nie musi miec duzego biustu (choc oczywiscie moze), tylko ramiona mniej wiecej rowne z biodrami - widziane z przodu. I wyraznie zaznaczona talie. Typowa klepsydra - szeroko, wasko, szeroko. Ja tak mam i daleko mi do gruszki. Gruszka ma drobne, waskie ramiona i duze biodra - optycznie szersze od ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5435432543HFHFHHGDF
Ja uwielbiam drobniutkie kobietki tak mnie one mocno pociągają że tylko takimi się interesuję (a żeby było śmieszniej takim tylko też się podobam), z taką kobietą czuję się dobrze (gen opiekuna nie wiem) mimo iż sam mam 186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobniutkie
nie nadają się do rodzenia i do prac domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Roman
Średnie są najlepsze. Żadna ich nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek1978
@ 09:57 "drobniutkie nie nadają się do rodzenia i do prac domowych" Żebyś się nie zdziwił. Moja żona jest osóbką filigranową, i wygląda na całkowicie niezaradną drobinkę, którą się trzeba opiekować... dopóki nie weźmie się do jakiejś pracy. Najzabawniej wygląda na działce, jak szaleje ze szpadlem czy widłami. Niejeden facet mógłby jej pozazdrościć formy i zapału :D Podobno takie są zodiakalne jarzębiny http://horoskop.wp.pl/cid,5,hid,59,sid,112,title,jarzebina-Horoskop-Celtycki,znak.html ale znam kilka kobiet podobnych do mojej zony - pracowitych i zaradnych kruszynek. Pozory mylą ;) Co do rodzenia dzieci to mamy już trójkę i jakoś nie było problemów ani z ciążą ani z porodami, mimo iż wszystkie maluchy były dość duże jak na noworodki - tylko trzecie urodziło się w wyniku "cesarki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek1978
Żona ma 162 cm wzrostu, a ja 190 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Małe kobietki chyba budzą w wysokich mężczyznach uczucia opiekuńcze. Niscy z kolei maja u nich większe szanse, bo są wyżsi i nie ma problemu jak dziewczyna założy szpilki. Najważniejsze, by kobieta była zgrabna i zadbana - wtedy wzrost nie ma tak dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresował mnie ten temat bo jestem ''malutka'' Jestem niską blond 34 rozmiar i jestem bardzo ruchliwa może dlatego, że jestem szczupła i myślę sobie, że to nie ma znaczenia czy ktoś jest wysoki czy niski tylko czy jest szczupły czy otyły. Mężczyźni faktycznie zaczepiają niskie Kobiety częściej niż wysokie mają większą śmiałość. No cóż...................................... Jeden lubi truskawki, a drugi arbuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia miała 154 Dziadzio miał 2 metry Przeszli razem przez całe życie:) Ja też gustuję w wysokich mężczyznach chociaż zawsze na początku znajomości strasznie się stresuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×