Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

dzieki za slowa otuchy, znalazł sie. wrocil jakby nigdy nic dokladnie pol godziny temu, oczywiscie przeprosil, ja poplakana, bo sie po prostu najzwyczajniej w swiecie martwiłam. podobno byl u kolegi pomoc cos tam malowac plot, balustrade czy cos tam i sie przeciagnelo. szkoda ze nie napisał smsa ani nie dał znac. teraz go wyslalam do calodobowej apteki za kare na drugi koniec miasta za karę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do tych ubrań to ja dzisiaj leginsy założyłam i tunikę... poźniej jakieś sukienki będę nosić.... macie rację teraz tych tunik jest strasznie dużo... wybor jest i cena też spoko i zawsze później można nosić... ja mam sporo takich lużniejszych rzeczy tylko muszę jakieś getry dokupić :) gaja ja o wiesiołku słyszałam i nawet brałam capivit z wiesiołkiem przez jakiś czas, tylko z tego co wiem to bierze się go od 1 d.c. do owulacji a później przerwa, poprawia gęstość śluzu :P Betka witaj :) ciezarówka - ja kiedyś wyrabiałam taką kartę i miałam ją od ręki, tylko troszkę w kolejce musiałam postać :) kati - ale fajnie że masz wesele... wszytsko już dopięte na ostatni guzik?? ja bym chciala swoje jeszcze raz:P mnie tylko nerwy puścily na błogosławieństwie i się popłakałam wtedy :) ale fajnie było :) co do objawów to ja też prawie nic nie czuje... czasem mnie tylko brzuch pobolewa, i pare razy mnie zemdliło... ja też mam czasem takie myśli czy aby na pewno wszystko ok?? już nie mogę sie doczekać wizyty-mam za tydzień :) dzisiaj zrobiłam bete, tokso, wymaz, kiłe, jutro resztę badań :) magdulińska - mój też tak ma... jak czasem gdzieś wybędzie... to nic, nie odbierze telefonu, nie zadzwoni... jak wróci to mówi że nie pomyślał że mogę się denerwować... zazwyczaj kończy się wtedy awanturą..,. zawsze mu powtarzam żeby chociaż smsa napisał.... ale na szczęscie zdarza się to bardzo rzadko :P ubranka dla dzieci są słodkie i jest ogromny wybór ale sa strasznie drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
naallegro sa te fajne paki z ubrankami- niby uzywane ale w dobrej jakosci i ogolnie bardzo ladne, ja juz sie nie moge doczekac nastepnego tygodnia- bedzie polowkowe usg- mam nadzieje ze sie dowiem czy to bedzie chlopiec czy dziewuszka i zaczne kmpletowanie wyprawk Zafasolkowane- macie juz jkies konkretne propozycje imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
magdulinska- moj zrobil cos podobnego w dniu jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Mial isc na piwko kolegami ja w miedzyczasie zrobilam test i chcilam mu przekazac jak najszybciej radosna nowine osobiscie. On wrocil o ok 4 na d ranem nawalony jak szpadel, powiedzialam mu o ciazy a on na 2-gi dzien budzi sie i mi mowi ze snilo mu sie ze mu powiedzialam ze jestem w ciazy :) mysle ze powinnysmy sie przyzwyczaic do takich wyskokuch naszych kochanych przyszlych tatusiow- heheheh my niby musimy jesc za dwoje a oni pic za dwoje (nawet troje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
hmm z tymi facetami tak to juz jest. my jestesmy za wrazliwe, a oni nie pomysla, ze mozemy sie martwic. Mnie dla dziewczynki podoba sie Angelika, a dla chlopca Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
albo dla dziewczynki: Klaudia (chociaz mojemu sie nie podoba, a mi jakos bardzo), Weronika, Emilia. dla chłopca: Tomasz, Łukasz, Sebastian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Heheh ja mialam byc lukasz :) Emilia i Tomasz b ladne mi sie ejszcze podobaja Matylda, Jola , Marcin albo Radek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek to Ignacy. Jeśli miałabym kolejnego synka to był by Jan lub Julian. Jeśli córkę to Alicja lub Izabella lub Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wybrałam imię szukałam jego znaczenia, informacji jakie cechy ma dziecko o tym imieniu itp. I powiem Wam, że mojemu synkowi to imię bardzo pasuje. Po pierwsze powinni je nosic chłopcy spod znaku LWA. Ignacy ma gorący temperament i jest wielkim pieszczochem. Typowy Lew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Wiele osob wybiera imiona na podstawie skojarzenia z konkretnymi osobami. albo nastawia sie negatywnie tez w zwiazku z tym . W zwiazkuz tym tez mi najchetniej nazwalabym syna Marian (wiem ze wiekszosci sie kojarzy z jakims fachowcem hydraulikiem co nie wylewa za kolnierz) bo znam kilku Marianow i to s super faceci ale mam calkowity zakaz od meza i reszty rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając imię kierowaliśmy się też tym, żeby w rodzinie wcześniej nikt nie miał takiego imienia (a mamy bardzo dużą rodzinę). W sumie nie znamy innego Ignacego:) nie mieliśmy wcześniej skojarzeń dotyczących tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) mnie za często niema na forum bo nie najlepiej sie czuje wymioty i mdłości mi dokuczają no ja już powoli wymieniam garderobę bo mam straszne wzdęcia i wyglądam na co najmniej 4-5 miesiąc wiec zamówiłam sobie ma allegro pas ciążowy,spodnie dresowe i getry ciążowe.A co do imion to jest tyle ze ciężko coś wybrać ale dla córci bym chciała Julia albo Olivia a dla chłopca jeszcze nie mam gaja a może i mi przypuszczalnie powiesz co będę miała data urodzenia 04.1987r poczęcie 04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. ja wlasnie czekam na meczyk, dzisiaj bylam wkoncu u lekarza i .... iiii.... nareszcie widziala jak serduszko bije, wiec juz wpisuje sie w tabelkę zafasolkowanych. nie mam w ogole czasu was czytac, dzisiaj caly dzien w biegu. jutro zas jadę do mamy na caly dzien i zostaje tam na noc, jak dorwę tam laptopa to cos skrobnę i nadrobię was. jesli nie to odezwe sie dopiero w czwartek wieczorem albo w piatek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 dreaminggirl................3........................07.0 5.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań.......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6..............30 grudzień................................. viola150............8.............. 4/5 stycznia............................... Mafijna ............1............ grudzień/styczeń........................... marta2387........2lata..........ok.18.01.2013............ .................. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... ..... -ania-m-.............2.............30.10.2012............ ...................... Juustaaa............2.............03.01.2013............. .................... Głodek 86...........2..............03.01.2013...................... ........... ciezarowka_83....3..............11.11.2012............... .................. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................... magdulinska_83 8 3/4 luty 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz:) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 dreaminggirl................3........................07.0 5.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań.......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6..............30 grudzień................................. viola150............8.............. 4/5 stycznia............................... Mafijna ............1............ grudzień/styczeń........................... marta2387........2lata..........ok.18.01.2013............ .................. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... ..... -ania-m-.............2.............30.10.2012............ ...................... Juustaaa............2.............03.01.2013............. .................... Głodek 86...........2..............03.01.2013...................... ........... ciezarowka_83....3..............11.11.2012............... .................. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................... magdulinska_83 8 3/4 luty 6 aha lekarz wyliczył termin z miesiaczki na 4 luty a z usg 3 luty:) wiec jest niezle. ja z 14 lutego wiec wszystko mozliwe mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 dreaminggirl................3........................07.0 5.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań.......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6..............30 grudzień................................. viola150............8.............. 4/5 stycznia............................... Mafijna ............1............ grudzień/styczeń........................... marta2387........2lata..........ok.18.01.2013..............8................. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... ..... -ania-m-.............2.............30.10.2012............ ...................... Juustaaa............2.............03.01.2013............. .................... Głodek 86...........2..............03.01.2013...................... ........... ciezarowka_83....3..............11.11.2012............... .................. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................... magdulinska_83..... 8................ 3/4 luty................... 6.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
Mnie tez podoba sie imie dla dziewczynki Alicja, Iza tez, ale moj jakos ma inne upodobania co do imion, na razie zgadzamy sie co do Angeliki badz Andzeliki :) chyba raczej Andzelika bo tak po polsku :) mnie rodzice chcieli dac tak na imie, mam brata blizniaka, on mial byc Roger hehe ale jest Robert :) na szczescie :p Przerwa w meczu, myslalam, ze bedzie gorzej, ale w pierwszej polowie jak na razie w miare, tylko 1 golem przegrywamy :p Powiem wam dziewczyny, ze mam juz dosyc swoich humorow, przewrazliwienia, bo za bardzo biore wszystko do siebie, nie potrafie olac i placze, do tego dochodzi stres i nerwy :/ co rusz sie kloce z kims i mam czasem juz wszystkiego dosc. mam nadzieje, ze to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny mecz:) ale sie darłam:) głodek_86 ja mam tak samo, caly czas chodze zmierzła, krzycze, płacze, wszystko mnie drazni. to chyba samo minie. jesli chodzi o imiona dla dzieci to jeszcze nie myslelismy, ale mi osobiscie podoba się dla dziewczynki Pola, a dla chlopca Mateusz. córkę Julke juz mam, wiec wypdaloby dorobic się dla niej parki czyli małego Mateuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
Mnie tez podoba sie imie Pola jak i Mateusz :) Oj tak mecz byl całkiem w cipke :P:P myslalam, ze bedzie o wiele gorzej, a tu remis. brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane..przepraszam, ze zadko sie odzywam...ale ciagle Was czytam i jestem na biezaco... u nas niestety pierwsze podejscie...niedyane dzis przyszla @...wczoraj zrobilam test...wiedzialam ze to niemozliwe zeby sie udalo jednak go zrobilam no nic...to dopiero pierwszy cykl..wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
a ja w piatek do lekarza, mam nadzieje ze uslysze juz serducho silne jak dzwon :) mojej wyśnionej, wymarzonej córuni :) ale jak bedzie synek tez bede szczesliwa byle zdrowi byli :) a jesli chodzi o imiona skoro juz jestesmy w temacie..hmmm jak córka to : Julia, Wiktoria,... a jak syn to: mial byc Olivier ale przyjaciolka tak daje swojemu synkowi, wiec kto wie ...ja jestem równiez za Matim :) ( Mateusz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
zapomnialam dopisac, czuje sie dosc dobrze tylko te bóle podbrzusza sa dosc uciazliwe :( jesli moge dopiszcie mnie rowniez do tabelki :) kati =).....cykl staran 1.....termin porodu.....luty.......tydz.ciązy.....6/7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey marta2387 u Ciebie wychodzi, że urodzisz córeczkę. kati dopisuję Cię. Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.04.2012 nati0587.....................1.......................17.04.2012 gaja_86......................2.......................03.06.2012 dreaminggirl................3........................07.05.2012 enel...........................1.......................09.05.2012 poziomka-n..................1.......................19.05.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia.............................. Mafijna ............1............grudzień/styczeń........................ marta2387........2lata.........ok.18.01.2013...........8.............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013........................... -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............03.01.2013............. ................. Głodek 86...........2............03.01.2013.............................. ciezarowka_83....3............11.11.2012............................... kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń......................... magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
Gaja a mi moglabys powrozyc? :) ur 03-1986, data poczecia 03.2012 Poziomka na pewno sie uda w koncu :) Kati bóle brzucha przejda, mnie bolalo przez jakies pierwsze 2 mies, teraz juz nie. Mnie nie podoba sie imie Olivier, a wlasnie czytam, ze duzo mam chce tak dac na imie synkowi. Oczywiscie rzecz gustu. Olivier kojarzy mi sie tylko z Janiakiem :) a na malego jak mowic Olivierku? :P nie nie podoba mi sie Oliviwer.ja ogolnie nie lubie "udziwionych" imion, nie lubie jak rodzice wydziwiaja i chca nadac jak najbardziej oryginalne, niespotykane imie, a potem dzieci sa pokrzywdzone moim zdaniem.w szkole sie wysmiewaja i w pozniejszym zyciu sa niezadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
Jade dzis odwiedzic kolezanke, ktora niedawno urodzila Kalinke :) ze 3 tyg moze ma :) moze mnie czegos nauczy przy dziecku :P a myslalyscie o szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.05.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia.............................. Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013...........8. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............03.01.2013............. ................. Głodek 86...........2............03.01.2013........................ ...... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. Ktoś coś pokręcił kopiując tabelkę;) Ja @ mam dostać 17.05. I raczej dostanę, bo staranie był co najmniej kiepskie;) Chociaż tak z niechcenia zrobiłam dziś test ciążowy i i jakiś cień cienia ujrzałam, ale to pewnie ślad, w którym ta kreska powinna się pojawić. No ale do @ jeszcze parę dni, @ nie ma, maleńka nadzieja jest. Mam nadzieję, że nikogo tym razem nie zjadłam w tabeli;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek 86
Ja za pierwszym razem tez widzialam slaba blada druga kreske, prawie niewidoczna, co pozniej sie okazalo to byla wczesna ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreaminggirl- kochana czasami nie masz dostać @ 17.06 bo mamy teraz czerwiec A nie maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, tak 17 czerwca, a termin ostatniej @ to 17 maja...haha, ale żem się zamotała;) Poprawiłam termin ostatniej @ z 07.05 na 17.05 i stąd mi coś się pomieszało;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×