Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hej laseczki:) i jak tam Magnez944 bylas w szpitalu albo u lekarza? ja ci powiem ze tez mialam takie plamienie i do tego troszke krwi, bylam wtedy jakos w 4-5 tygodniu, ciaza jeszcze nnie byla potwierdzona przez lekarza. strasznie sie bałam, pojechalam do szpitala, tam lekarz zrobil mi usg dopochwowe, powiedzial ze widzi pecherzyk i przepisał duphaston. i juz bylam o wiele spokojniejsza. takze mam nadzieje ze wszystko u ciebie ok. kati =) nie martw sie, ja tez mam hustawki nastrojów. w poniedzialek caly dzien, doslownie cały przeryczałam. ja juz mam jedno dziecko, jestem po rozwodzie, corka jest wlasnie z tego malzenstwa. powiem ci ze tez rozne mysli przychodza mi do glowy, boje sie ze zas zwiazek nie wypali i ja zostane sama z dwojka dzieci. strach mnie oblatuje codziennie. a na dodatek jestem taka okropna momentami dla mojego P. wiec tak jak widzisz kazdy ma jakies obawy. ty z pracą, ja z zwiazkiem. nie unikniemy tego, tylko spokoj nas uratuje. na twoim miejscu poszlabym na to L4, i miala w poważaniu ten salon, skoro szefowa sprzedaje go to i tak zostaniesz na lodzie. przejdz sie moze do radcy prawnego popytaj czy zus bedzie placil ci L4 to konca ciazy skoro zakladu juz nie bedzie i jak to wyglada z prawnej strony. ja zaliczyłam wczoraj kolejną wizyte u gin. fasolka ma 23,5mm, jestem w 9 tygodniu. i caly czas spie. normalnie moglabym z lozka nie wychodzic, a niestety pracowac trzeba i zarabiac:) trzymajcie sie i milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) magnez - ja na twoim miejscu poszłam bym nawet gdzieś prywatnie... jak by ci lekarz przepisał duphaston to byś była spokojniejsza z tymi plamieniami :) może ci jakieś badania zleci :) kati - idź na to zwolnienie... teraz zdrowie najważniejsze.... ja też mam problem z pracą bo umowę dostałam dosłownie parę dni przed tym jak się dowiedziałam o ciąży.... i teraz nie wiem.... ogólnie zaczynam się męczyć w pracy.... jak jest jeszcze taka pogoda jak dzisiaj to ok... ale jak przyjdą upały to padnę :/ w pracy jeszcze nie wiedzą.... na zwolnienie nie chce na razie iść ale nie wiem czy dam rade bo praca męcząca.... marta2387 - ja mam termin na 24 stycznia ale to z terminu ostatniej @.... teraz jak pójdę to się wypytam co i jak dalej :P magdulińska - zobaczysz że wszytsko będzie dobrze... nie ma co sie martwić na zapas :) ja czuję się ogólnie ok... ale mam problemy z załatwianiem się..... już nie jest jak kiedyś :P jakoś moja przemiana materii zwolniła :/ macie jakieś sposoby na to? też tak macie? miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) magnez - ja na twoim miejscu poszłam bym nawet gdzieś prywatnie... jak by ci lekarz przepisał duphaston to byś była spokojniejsza z tymi plamieniami :) może ci jakieś badania zleci :) kati - idź na to zwolnienie... teraz zdrowie najważniejsze.... ja też mam problem z pracą bo umowę dostałam dosłownie parę dni przed tym jak się dowiedziałam o ciąży.... i teraz nie wiem.... ogólnie zaczynam się męczyć w pracy.... jak jest jeszcze taka pogoda jak dzisiaj to ok... ale jak przyjdą upały to padnę :/ w pracy jeszcze nie wiedzą.... na zwolnienie nie chce na razie iść ale nie wiem czy dam rade bo praca męcząca.... marta2387 - ja mam termin na 24 stycznia ale to z terminu ostatniej @.... teraz jak pójdę to się wypytam co i jak dalej :P magdulińska - zobaczysz że wszytsko będzie dobrze... nie ma co sie martwić na zapas :) ja czuję się ogólnie ok... ale mam problemy z załatwianiem się..... już nie jest jak kiedyś :P jakoś moja przemiana materii zwolniła :/ macie jakieś sposoby na to? też tak macie? miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje konto ja tez mam problemy ze załatwianiem się już nawet lekarka kazała mi brać boldaloin ale to i tak mi nic nie pomaga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na to sposób i jak na razie nie mam przez to żadnych problemów. Wystarczy, że rano wypiję delikatną kawkę prawie pół na pół z mlekiem i gotowe :P Lekarza pytałam o picie kawy i mówi, że jedna dziennie nie zaszkodzi, także z tego nie zrezygnuję bo bez porannej kawy to już bym chyba cały dzień jak naćpana chodziła :D Sam zapach już działa na mnie pobudzająco. Także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niestety mojej dzidzi nie udało się uratować:( :( to juz druga ciąża i to samo :( ech teraz tylko trzeba się pozbierać i walczyć żeby za 3 lata spróbować znowu ale Wam kochane życzę dużo szczęścia i niech maluszki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na kawę patrzeć nie mogę... :/ Raz mnie przy mniej zemdliło i sam zapach już mnie odrzuca także jak narazie kawki nie piję :) Szykuję sie do pracy bo niestety trzeba chodzić chociaż czasami sobie myśle że fajnie by było już sobie posiedzieć w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez... tak mi przykro!!! Mówią coś dlaczego tak sie stało?? Trzymaj sie Kochana mocno, wszystkie Cie tu bardzo ściskamy i mamy nadzieje że nas nie opuścisz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wystarczy stres i zalatwienie sie gotowe :P. Jest z 1 dzien przerwy gdzie nie zalatwie sie, wiec chyba na razie nie ma obawy. Nasze obawy chyba podczas ciazy sa jeszcze silniejsze niz jakbysmy w niej nie byly, po prostu nasze emocje silniejsze. bardziej odczuwamy wszystko. ja mam chlopaka - nie meza, tez czasem mysle czy mnie nie zostawi, chociaz moje obawy raczej nie sa podstawne, ale obawy i tak mam :P nie mamy na razie pieniazkow na wesele, pobierzemy sie pewnie w 2014. W przyszlym roku bedzie male dziecko, gdzie ja sie pobawie na swoim weselu :p dla mnie zreszta ten papierek nie jest az tak wazny, jak dla moich rodzicow. jak pewnie kazdy rodzic, maja stereotyp, ze powinnam miec juz slub skoro jestem w ciazy. Ja mialam plamienia jak bylam moze w 3-4 tyg ale wtedy wlasnie wypadal dzien mojej miesiaczki, plamienia bardzo male trwaly 2 dni. wczoraj zamowilam sobie probki na stronie Johnsona dla dziecka :P :P ciekawe czy mi przysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez tak mi przykro :( uważaj na siebie i dbaj o siebie... trzymaj się... zobaczysz że będzie dobrze... trzeba wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu123
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac http://www.szuszu.pun.pl/viewtopic.php?id=4&p =139 ZAPRASZAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Magnez szczerze Ci współczuję i jest mi strasznie przykro :( Trzymaj się jakoś i nie poddawaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez matko boska a tak trzymałam kciuki i martwiłam sie za ciebie i dzieciątko, naprawdę. spokoju mi to nie dawało. zastanawiałam sie caly czas czy bylas u lekarza. jejku jaka szkoda. wiem ze to nie wytlumaczenie, ale widocznie tak mialo byc. widocznie ejszcze nie pora:( tak bardzo mi przykro. na pewno zadne slowa nie oddzadza tego co czujesz. a lekarze cos powiedziali, wiedza jaka przyczyna? sa pewni ze dzidzi nie ma? moze nie wszystko stracone? czemu dopiero za 3 lata? tyle trzeba czekac po stracie dziecka? jak nie chcesz nie odpisuj i mam nadzieje ze nie opuscisz naszego forum, chociaz wiem ze ciezko ci bedzie tutaj przesiadywac wsrod przyszlych mam. w kazdym badz razie zycze powodzenia. trzymaj sie cieplutko i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulinska_83 dzidzi napewno nie ma już, bo miałam zabieg :( walczyliśmy do ostatka ale lekarz pod wieczór tak zadecydował..... za 3 lata bo tak postanowiłam z chłopakiem żebyśmy odpoczęli po stracie już 2 :( a co do przyczyn to jeszcze w pełni nic nie wiadomo....ale jest podejrzenie konfliktu serologicznego ....ale jutro prawdopodobnie wszystkiego się dowiem :( wiem że ja byłam zdrowa bo się badałam i wszystko było okej.... i bd trzymać kciukasy za Was kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
magnez szkoda że nas nie posłuchałaś i nie jechałaś do szpitala jak ci proponowałyśmy... przykro mi z powodu kolejnej straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
teraz można gdybać... miłam na myśli już 26 że nie pojechałaś... a jaką masz grupe krwi? czy dopiero się dowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
magnez to teraz jak będziecie się starać o dzidzię (wiem że dopiero za 3 lata) to musisz znaleźć dobrego gina przede wszystkim i już w czasie starań brać luteinę lub ten drugi lek co dziewczyny ci polecały, kwas foliowy. a najlepiej zacząć brać miesiąc przed starankami, jajeczko lepiej się zagnieździ i będzie cały czas na podtrzymaniu. powodzenia ci życzę przy następnych staraniach:) jak tam u was dziewczyny? jak brzuszki i samopoczucie? mnie już wywaliło na dobre, i co raz częściej czuje ruchy maleństwa:) jeszcze z miesiąc i mój M będzie mógł się nimi cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie taki upal ze nie da się wytrzymać troszkę posprzątałam i mam już dosyć cala spocona najlepiej w lodowce siedzieć a na weekend ma być jeszcze cieplej kolo 35 stopni,a was dziewczyny tez tak szybko ssie w żołądku co trochę mogłabym jeść ale co później będę wyglądała jak rebeka :D rottana to super jak tu już czujesz ruchy maluszka ja jeszcze zdecydowanie muszę poczekać bo dopiero u mnie 10 tydzień i 4 dzień mam nadzieje ze to szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę bo już sie zagubiła i wpiszcie swoje tygodnie to będziemy wiedzieć kto na jakim jest etapie:) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia.............................. Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013.............10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............03.01.2013............. ................. Głodek 86...........2............03.01.2013........................ ...... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7. ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje o swoj tydzien :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia.............................. Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............03.01.2013............. ................. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. Też już dziś posprzątałam, ale wszystko powolutku, wiec tak sie nie spocilam :P ale serce mi walilo i co usiadlam i wstalam to krecilo mi sie w glowie. U mnie brzuszka az tak jeszcze nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia.............................. Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. No mnie tak od tygodnia trochę wypucyło, że kupiłam jeansy jeszcze nie ciążowe, ale z gumką bo mi już w normalnych niewygodnie. Już się brzusia nie da wciągnąć :P Miłego dnia, ja zaraz zmykam na działkę pogrillować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja nie wiem w ktorym tygodniu jestem bo wg usg mam date porodu na 8stycznia a wg miesiaczki na 30grudnia;) wczesnie wyczuwam ruchy, wiktorie czulam juz w 15/16tc a teraz bylby 13-15... oj mnie tez ssie. nie co dziennie ale np dzisiaj mam taki dzien. najgorzej w nocy jak juz spac na boku nie moge (bo staram sie spac na lewym) i plecy mnie bola, klade sie na plasko i czuje sie jakby kiszki wszystkie marsza graja ale w nocy nie chce wstawac jesc... wiec znowu klade sie na bok i tak konczy sie niezbyt przyjemna noc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
a ja mam taki apetyt ze nie umiem nad tym zapanowac, tak bardzo sie boje ze duzo przytyje :( ehh ale co sie dziwic jak jem tyleee slodkiego! co sie da doslownie! a przed ciaza jadlam sporadycznie.... mi sie zaczal 8 tydzien 3 dni temu :) a dla zaktualizowania tabeli porod mam na 12 lutego :) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi własnie od wczoraj już brzuszek wywaliło i już widać że to taki ciążowy po trochu :) Ale jakoś nie mogę sie przyzwyczaić że tak "odstaje" :D O apetycie to mi nic nie mówcie wcale, przez czw i pt miałam taki że aż mój mąż sie dziwił co ja tyle nagle jem, dziś już tak nie ale to mozę przez to gorąco bo jest strasznie!! Siedzę własnie przy włączonym wiatraczku bo my u nas na poddaszu to mamy w mieszkanku 29st... :/ U mnie dzś kończy sie 13 tydz :) ale zleciało te 9tyg odkąd sie dowiedziałam o naszym maleństwie :) Tabelka: Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7. ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana --- jestem :)) dzięki za zaproszenie :) faktycznie nasze forum na 2011 r. ucichło... Dziewczynki dołączam do Was jako starająca się :) na 2013 :) W wolnej chwili muszę nadrobić wszystkie wpisy Wasze to będę na bieżąco. A teraz nakreślę trochę siebie: staraliśmy się o dziecko w 2010 r. starania na 2011r-forum z rottana :) na początku 2011 r. okazało się że jestem w ciąży no ale niestety w marcu 2011r. okazało się że ciąża obumarła-brak akcji serca, marzec-poronienie, łyżeczkowanie- i co się okazało że miałam nadczynność tarczycy i to prawdopodobnie przez to. Teraz po roku leczenia i już mam hormony wyregulowane i dr powiedziała ze to już dobry czas na starania wiec od czerwca zaczęliśmy :)) Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki :)) Tabelka: Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 1 ...................... 08.06.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .6................. kati =).................1.............luty...................6/7. ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nadrobiłam ...tzn. przeczytałam posty.. nie powiem trochę sie tu działo od początku ..... były i dobre i złe wiadomości .... pozdrawiam dziewczyny które straciły swoje maleństwa ... wiem co przeżyłyście bo miałam to samo ... Sonia.. Magnez944 i jeszcze chyba ktoś .. nie martwcie się będzie dobrze...... w napięciu trzymała mnie też dreaminggirl ----- w oczekiwaniu na @ :)) pzdr. i trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×