Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 1 ...................... 08.06.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............15................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. Cześć Dziewczyny...sorki,że tak długo z Wami nie byłam.teraz będę na bieżąco bo wróciłam do Polski i mam dostęp do neta. Jestem w 15 tygodniu ciązy i póki co czuję się dobrze.Kobietki czy wy też macie upławy w kolorze białym???bo ja na tych upałach mam!!!!Boli mnie często głowa i jak pech chciał zapomniałam lekarza zapytać czy mogę coś brać.....co wy bierzecie w sytuacji gdy głowa boli????Pozdrawiam was wszystkie i już jestem z wami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
kamilki09 ... jak byłam w pierwszej ciąży to jak byłam chora to brałam apap albo paractoetamol na gorączkę więc jak Cię głowa boli ( ale to już bardzo Cie boli) to chyba możesz to wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny chyba dołączę do waszego forum bo moje wczesniejsze jakos tak umiera smiercia naturalna i nic sie tam kompletnie nie dzieje. Wiec jestem w 11 tc ciąża potwierdzona 22 maja br :) mialam juz 2 usg (narazie dopochwowe) i widzialam bijace serduszko mojego maluszka :) kolejna wizyta za 2 tyg. Termin na 30 stycznia 2013 r. Starania 8 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak mnie boli głowa to idę spać... staram się nic nie łykać... ale słyszałam że apap można...tak jak mówi chomik :) hej lilka :) to mamy podobnie.... ja też 11 tc ale mi termin z ostatniej @ wychodzi na 24 stycznia :) też już miałam 2 usg a na kolejne idę 17 lipca :) trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja juz po wizycie u mnie tez jest podobnie bo jestem w 11 tygodniu i 3 dniu i z usg jak i z OM planowany poród na 14 stycznia wiec nie wiem jak to jest z maluszkiem wszystko dobrze badanie super serduszko bije jak dzwoń tylko był strasznie uparty bo cały czas nam dupkę pokazywał nawet nie reagował na zaczepki ale za to pomachał nam rączką :) no i wszystko mam nagrane na płytce wiec pamiątka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do tej pory też starałam sie spać gdy mnie głowa bolała.....ale ostatnia noc była straszna bo ból nawet nie pozwolił mi zasnąć.Zakupiłam paracetamol i będę w razie ciężkiego bólu brać pół tableteczki.Może wystarczy:) marta2387 Super,że u Ciebie wszystko ok....to jest niezapomniany widok gdy na usg widać jak maluszek macha rączkami....wtedy człowiek nie myśli o niczym innym tylko o dzidzi:) Powiedzcie mi kiedy już można zobaczyć płeć dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ, mnie tez teraz w te upaly glowa boli czesciej, ale nic nie biore. lomocze czasem jakby mnie ktos mlotkiem walil w glowe. dzis prawie caly dzien spedzilam na dworku, ale nie jestem az tak zmeczona :) Ja jestem w 14 tyg i mam lekkie uplawy koloru bialego, ciagle mam wlozone wkladki. A plec chyba w 5 mies juz mozna, ze potwierdzone. chociaz moj lekarz mowill, zebym w 13 tyg przyszla to mi juz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek 86 To może ja też się wstrzymam z tymi tabletkami....zobaczę jak to dalej będzie. A co do tych upławów to uważasz,że to normalne???ja myślę,że tak:)Ja byłam w piątek na kontroli czyli był to 14tydz i jeszcze nic nie było widać.Taka jestem ciekawa.....A Ty co myslisz,że będziesz mieć...co czujesz??Pierwsza moja myśl to taka,żeby tylko było zdrowe ale w głębi duszy jest to takie ciche pragnienie dziewczynki:):)A ogólnie jak się czujesz???miałaś wogóle jakieś mdłości,wymioty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrettta
dołaczam do grupy - 8 tydzien do potwierdzenia na usg w poniedzialek ... ale jak bedzie sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest to liczone wedlug moich obliczen wypada mi termin na 27 stycznia ale moj gin mi wyliczyl na 30 i tak mam napisae na karcie ciazy wiec sie z nim klocic nie bede :) wybieracie sie na usg 4D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja bylam na 4d- z teo co wiem to jest tylko prywatnie, ale nie szkoda mi tej kasy, bo zazwyczaj jest to robione na super sprzecie i generalnie fajna sprawa nie dosc ze dzidzia zostanie wyobracana na prawo i lewo i wymierzona z kazdej str to jeszcze mozna to podpatrzec i nagrac film, badnie trwa ok 20-30min a wrazenia sa niesamowite, ja na 4d bylam na polowkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dzieeczyny. witam nowe staraczki i zafasolkowane;) ja tez ma bol gliwy biore paracetamol jak juz mocno boli. co do uplawow to sa straszne... tez musze nosic wkladki.... dzisiaj ide zobaczyc swojego maluszka na troche lepszym sprzecie. moj idzie ze mna;) bedzie milo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no widzę że z upławami to normalne.... ja nie mam ich cały czas ale czasem się zdarzają,m też chodzę z wkłądką na wszelki wypadek :P ja dzisiaj się źle czuje.... wziełąm z rana już nospe i magnez...idę teraz poleżeć :) rottana daj znać jak po wizycie :)może będzie już widać czy to dziewczyna czy chłopczyk :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te uplawy są normalne jesli sa koloru bialego bez jakiegos dziwnego zapachu - inaczej kolor brunatny czy czerwony no to wiadomo, a zolty to tez trzeba by bylo lekarza zapytac :P jestesmy podobno bardziej podatne na te zapalenia, wiec mam wkladke zawsze i czesciej sie podmywam :P chyba wyciekaja nam jakies wody plodowe hehehe nie wiem jak to nazwac :p nie znam sie. Kamilki09 ja bylam w 12 tyg i mi lekarz powiedzial, ze na 60% chlopak, ale nie potwierdza jeszcze tego, Gaja zreszta mi tak wywrozyla :p i tak tez czuje.nie mam jeszcze brzucha,syfy jako tako mi nie wyskakuja bardziej jak na razie :P Teraz w 14 tyg czuje sie ok, chyba mam wiecej energii, nie chce mi sie w domu siedziec, bym lazila, ale dzis taki ukrop, ze na razie nie chce mi sie nic. Mdlosci mialam, wymioty tylko raz. 4d bede miala pewnie w sierpniu jak lekarz da mi skier na wizycie 18 lipca. Mi juz lekarz w 12 tyg pokazywal jak dzidzia wyglada w 4d, fajnie to widac, chociaz wiadomo im maluszek wiekszy tym lepiej wszystko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi ciagle gada "tylko jak sie czegos wystraszysz to niczego sie nie dotykaj, rece daleko od ciala" czy wierzycie w takie rzeczy?? Mama dzis miala jakis sen, mowi do mnie "nie graj w te gry", znowu o tym wystraszeniu itp az sie poplakalam, bo mnie przerazila, ze moze mi sie cos stac badz... pozniej mnie przepraszala :) I teraz boje sie zagrac w moje Diablo :D :D :D ze niby sie na te potwory napatrze??!! :) dla mnie to jest smieszne, ale jak ktos tak gada to potem czlowiek sie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie już wybrane imiona?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Mi tata mowil o tym niedotykaniu jak sie przestrasze, on sam ponoc ma jakies znamie na nodze bo jk byl w brzuchu to jego mama sie wystraszyla (wiedziala o tym przesadzie) i dotknela sie w noge, ja w takie rzeczy srednio wierze natomast wkurwia mnie przesad ze jak sie dotknie kobiety w ciazy- dokladniej jej brzucha to ze to przynosi szczescie- slyszalyscie o tym? mni dobija jak jakies kolezanki moje czy mojej mamy pchaja mi sie z lapami do brzucha, grzecznie zwracam uwage ze tego nie lubie (przeciez rownie dobrze moglyby mnie macac po cyckach tylku albo jeszcze gdzie indziej :) co do diablo ja w to w mlodosci gralam i mi sie podoblo:) i zawsez lubilam ogladac horrory wszelakie a teraz jakos nie mam na to weny i jak cos takiego czynam ogladac i zaczynam sie bc to zaczyna mnie brzuch bolec i bez sensu, przezucilam sie na seriale jk wam sie nudzi na l4 to polecam str kinomaniak.tv sa tam i filmy (nowosci) i seriale nic nie placi sie z zadne zdejmowanie limitow i mozna ogladac do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a co do ulawow zobczycie jak z tym bedzie wesolo od 2-giej polowy 2-giego trymestru :) ma to zastosowanie praktyczne- nie trzeba sie bawic w gry wstepne przed przytulankami z mezem/partnerem.chlopakiem - super sprawa dla milosniczek szybkich numerkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba testu nie będzie, bo plamię... a szkoda ... chyba że byłaby to oznaka czegoś innego, ale wątpię .. A właśnie miała z Was któraś takie plamienie i okazało się że to ciąża?Bo słyszałam że plamienie może wystąpić przy zagnieżdżaniu ale może też wystąpić mies. ale bardzo skąpa.. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem milosniczka szybkich numerkow :P:P a niedlugo 2-polowa II trymestru. Ja slyszalam tylko o tym, ze jak dotknie sie brzucha ciezarnej to mozna sie zarazic, ale ze przynosi szczescie to nie. Mam pelno filmow sciagnietych na kompie do ogladania, ale jakos nie chce mi sie ich ogladac, bo przy nich przysypiam :p Ja mialam krotkie skape plamienie brazowawego koloru w terminie kiedy mialam miec miesiaczke - myslalam, ze skrocila mi sie miesiaczka przez przeziebienie, a okazalo sie, ze to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) rottana jak tam po wizycie????mężulek pod wrażeniem zapewne??:):) Głodek 86 to ja już upławami się nie martwię bo mam koloru białego i w sumie takie bezzapachowe:)Poprostu nie trzeba teraz się z wkładkami rozstawać hehe.Ja też się na tym nie znam czy to są jakieś wody płodowe czy coś innego:( u Ciebie prawdopodobnie chłopczyk?? chciałaś mieć bardziej chłopczyka czy dziewczynkę??a są jakieś objawy związane z płcią dziecka???po czym można tak po swojemy poznać??Mój mężuś chciałby synka a ja znów córeczkę ale oboje wiemy,że jeśli tylko będzie dzidzia zdrowa to bedziemy się bardzo cieszyć bez względu na płeć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek 86 a co do tych przesądów to ja trochę w to wierzę"Moja ciocia jak była w ciąży przestraszyła się pożaru gdy zapaliła sie u nich stodoła.Złapała się jedną ręką z prawej strony twarzy tak wyżej.A teraz mój kuzyn ma 29lat a od maleńkiego ma bliznę(znamię) na prawej stronie twarzy jakby się poparzył:(" więc coś w tym jest.Może i mama ma racje co do tych gier.Zajmij się czym przyjemniejszym....lepiej jeśli faktycznie jakiś serial oglądniesz tak jak to robi ciezarowka_83:) ciezarowka_83 mnie też bardzo wkurza jak ktoś dotyka mi brzucha,zwracam uwagę i mówię,że dzidzia jeszcze malutka i ruchów nie czuć ale oni dalej swoje.strasznie mi tym ciśnienie podnąszą....także nie jesteś sama:)A powiedz mi co do takich spraw intymnych to nie masz obaw,że gdy się kochasz z partnerem to możesz krzywdę dzidzi zrobić??bo moja psychika mi takie podsuwa pomysły i nie mam w pełni satysfakcji z współżycia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm razem z chlopakiem chcielismy chlopca, bo u nas wszedzie dziewczynki sie rodza :) ale oczywiscie dla mnie aby zdrowe. To, ze bedzie chlopczyk to jeszcze nie potwierdzone. dowiem sie pewnie w sierpniu. co do tych przesadow to jestem sceptycznie nastawiona, ale bede uwazac na to :) mnie nie wkurza jak mi ktos brzucha dotyka, moze az tak duzo ludzi nie dotyka na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak @ do jutra nie przyjdzie to jutro robię, bo i tak planowałam, bo jutro lecę na 18tkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo. ja po wizycie. no moj byl pod wrazeniem, lepszy sprzet, lepiej bylo widac no i zrobila mi usg 3D. no i dzieki temu bylo widac pisiorka:-D:-D:-D ale musi jeszcze to potwierdzic ale na dziewczynke to nie wygladalB-) slicznie maluszek wygladal, ssal kciuka i trzymal sie za buske;) moj zadawal duzo pytan, widac golym okiem ze duzo bardziej sie angazuje niz przy pierwszej ciazy a balam sie odwrotnej sytuacji. ze bedzie mniej sie angazowac zeby nie przechodzic przez to samo w razie jakby bylo cos nie tak... przesady przesady. w niektore wierzymy w niektore nie... kazdy wybiera sobie te co bardziej mu pasuja:-D loretka takie plamienie daje nadzieje bo nie jest to normalna miesiaczkaB-) jak skonczysz plamic to rob testa chyba ze sie rozkreci ale mam nadzieje ze to jednak nie @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki macie poglad na temat opalania w ciazy? ja bylam teraz przez dwa dni na basenach odkrytych ale staralam sie jechac jak juz slonce jest slabsze tak okolo 14-15 i czesto sie chlapalam w wodzie i staralam sie brzuszek zakrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
kamilki09 - jesli nie ma zadnych przeciwskazan od lekarza to smialo sie mozna bawic z chlopem, dopiero pod koniec ciazy robi sie to ponoc troche niebezpieczne- moze przysiepszyc prod w zwiazku z seksem zaczynamy miec inny problem- coraz wiekszy, "przeszkadzajacy" brzuch i coraz mniej odpowiednich pozycji- o klasyku mozemy zapomniec :P rottana gratuluje chlopaka :) lilka1987- mozna sie opalac w ciazy ale z wielkim umiarem (ja w mjowke przesadzilam i dostalam wysypki) i brzuszek obowiazkowo zakrywaj, co do chlapania w wodzie to chyba nie ma przeciwskazan no chyba ze te higieniczne- strefy intymne w ciazy sa brdziej podatne na infekcje i mozna cos zlapac loretka daj znac co i jak z testem bo jestem b ciekawa i trzymm kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×