Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
no opalanie w sloncu moze byc troszke niebezpieczne, warto zakrywac brzuszek. a co do chlapania to sa podzielone zdania bo lekarze zachecaja do plywania bo jest to bardzo kojace dla dziecka jak i dobre cwiczenie dla przyszlej mamusi ale trzeba pamietac o umyciu sie po przyjsciu z nad jeziora czy tez basenu. sex z brzuszkiem jest fajny;) malo pozycji to fakt ale jakie doznania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczynki. jak tam sobota wam mija? u mnie duuuuuuuuuszno.... zyc sie nie da... brak ochoty na cokolwiek. ale dzisiaj upichcilismy dobra zupke na obiad z moim menem. zupa cebulowa z bula i grzankami. z nazwy moze nie koniecznie super brzmi ale w smaku... mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
u mnie tez goraco na maxa i tez zupe zrobilam- szpinakowa- zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! sama nie wiem już w jakim temacie pisac tu napewno moge sie dołączyc do wyczekiwanej ciązy, mam pco i 2 lata staralismy sie o dziecko i w koncu nadeszła ta piękna chwila!!! byliśmy z męzem przeszczesliwi !!! wczoraj byłam na drugiej wizycie 8 tydzien CRL 13,1 mm 7+4, FHR 164u/min, pięknie tylko oprócz tego pęcherzyk żółtkowy 5,7 mm :(, dostałam skierowanie na badania prenatalne lekarka mowila ze wszystko jest w porzadku piszac mi te skierowanie, czy miałyście kiedys doczynienia z takim dużym pęcherzykiem w 8 tyg ?? jak maly pecherzyk potrafi zakłócic radosc!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie tez strasznie duszno teraz cos grzmi i sie blyska ale i tak pewnie bokiem to przejdzie i czuje sie do tego fatalnie przez ta duchote brzuch juz widoczny i strasznie napiety a co u reszty kobietek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) cieszę się że u Was dobrze :P rotanna fajnie że dzidzia szaleje... czyli chłopak??? :P fajnie :P dziewczyny a może podajcie przepis na te zupki?? chyba mam ochotę upichcić cosik takiego :) marta ja jestem w 11 tygodniu też i powiem Ci że najbardziej brzuch czuje wieczorami :) ja właśnie wyszłam spod prysznica i już jestem cała mokra.... duchota straszna u nas :/ a z piątku na sobotę była u mnie straszna burza.... zazwyczaj się nie boję ale jakaś przerażająca była..... wczoraj na wieczór też sie błyskało :P miłej niedzieli :) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej, przepis na szpinakowa: ja ja robie na bazie roznych mrozonek: gotuje wode ok 4-5l i dodaje kostki rosolowe (ilosc wedle uznania- ja daje 2) i robie stndardowy wywar do ktorego dodaje po troche zeby bylo geste ale nie za bardzo: mrozona zupe jazynowa, pieczarkowa np troszke fasolki szparagowej, brukselke- i generalnie to co mam w zamrazalniku i cala pake szpinaku jakiegos rozdrobnionego, doprawiam wegeta i jak cos jeszcze kostka rosolowa najlepiej jakas warzywna i gotuje na malym ogniu ok 40 min, pozniej na talerz i smietanka- pycha! wczoraj mialam krysys upalowy bo caly dzien lezalam i sapalam nie bylma w stanie wiele zrobic, jeszcze sie poklucilam na maxa z mezem w pobliskim centr handlowym i wywalil mnie z samochodu i musilam te ok 1,5-2km w pelnym sloncu dymac na piechote- niezapomniane przezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defgdgd
INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... sobota rano robiłam test, ale rano już czułam że piersi nie bolą wiec już wiedziałam jaki będzie wynik :) no i oczywiście miałam rację wyszedł negatywny :( no ale cóż za dobrze by było jak na pierwszy raz, w tym miesiącu się postaram :)) Niedługo po teście dostałam @ tak wiec aktualizuje tabelę :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............15................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny. loretka szkoda;( ale poczekamy na wynik nastepnego miesiaca;) dzisiaj milo spedzilismy dzien nad morzem. piekne slonce nam dogodzilo. siedzielismy ponad 3 godziny ale jestem zmeczona jak po calym dniu charowy... a jak u waz po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
o fuck ale sie opalilam... nie opalalam sie plackirm zeby sie opalac, siedzialam spacerowalam i efektem tego jest strasznie opalona lewa strona a druga w normie... ale teraz wygladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja weeekend spedzilam na dzialce u znajomych. Opalilam sie troszke, nie przesadzalam z siedzeniem na sloncu, obowiazkowo kapelusz na glowe i brzuch oczywiscie zakryty byl caly czas. Ale ladnie sobie ramionka, dekold i nogi z przodu opalilam :) Chlopy pili sobie, dziewczynki wylegiwaly, grillowalismy wieczorkiem i dzis wrocilam zmeczona po tych dniach, niby odpoczywalam, ale ten upal meczacy. Lorealka szkoda, ze test negatywny, ale uda sie nastepnym razem. Rottana rowniez gratuluje chlopczyka, u mnie na 60% tez chlopczyk :) na dzialce byl fajny chlopczyk - 17 mies, zakochalam sie w nim :) tulil sie do mnie, milutko, uwielbiam dzieci :) i mowil nawet "mamo", a do mojego faceta "tato", bo jego rodzice to.. a dluga historia. A na basen tez mam zamiar isc odkryty jak bedzie pogoda. Ciezarowka heh fajny nick, na mnie w zartach czasem tak mowia :P to mialas widac niezla klotnie z mezem :D focha na calego :D oj ja tez miewam te swoje foszki, placze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana gratuluje synusia :) ja jadę 25 lipca do mojej gin, to będzie już ok 15-16 tydz więc może będzie już coś widać i widzę że mój mężuś też już by chciał sie wybrać ze mną :) Ale dziewczyny wiecie jak mi przez ostatni tydz brzuszek "urósł" :D fajnie sie czuję bo widać że już coraz bardziej ciążowy :) My na urlop nad morze wybieramy sie 18 lipca na 4 dni, już sie nie mogę doczkeać bo tak cieplutko i do pracy sie nie chce chodzić :) Dawno mnie tu nie było ale wczoraj wyprawialiśmy pierwszą rocznicę ślubu, było ze 20 osób i trochę sie napracowaliśmy, pogoda sie utrzymała dopiero wieczorkiem sie rozpadało, a dziś też spędziliśmy na ogrodzie i pluskałam sie w baseniku :) a rano byliśmy u mojej babci w szpitalu bo niestety tam leży :( Mój mąż poszedł do pracy a ja będe teraz odpoczywać :) Co do upławów to też mam ich sporo, wkładka codziennie jest... ale moja gin powiedziała że bedzie ich coraz więcej. Lorealka szkoda :( ale już zaraz nastepne staranka i nawet sie nie obejrzysz jak będziesz zafasolkowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Witam po weekendzie- ciesze sie ze moj nick sie podoba :P maz na mnie tak mowi, swoja droga juz pogodzeni :) ale w wawie byla burza zajebsta w nocy a dzis rano obudzila mnie pierwszy raz moja coreczka- dziewczyny super uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane powiedzcie czy mam sie czym martwic bo w nocy cala mnie pogryzly komary i wszystko mnie swedzi czy moze powinnam udac sie do lekarza. a tak cieszylam sie ze nie musze nosic wkladek tak jak wy to pisalyscie wiec sie pomylilam bo od wczoraj mnie zalewa sluzem. tez juz nie moge sie doczekac ruchow dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane powiedzcie czy mam sie czym martwic bo w nocy cala mnie pogryzly komary i wszystko mnie swedzi czy moze powinnam udac sie do lekarza. a tak cieszylam sie ze nie musze nosic wkladek tak jak wy to pisalyscie wiec sie pomylilam bo od wczoraj mnie zalewa sluzem. tez juz nie moge sie doczekac ruchow dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarowka :) mnie tez obudzila ta burza w nocy, blyskalo sie niezle, co chwile. Marta a czemu masz sie martwic? mnie tez ostatnio na tej dzialce pogryzly komary, raczej po stopach i sie drapalam, juz jest ok. Dzis zle sie czulam, tak bylo mi goraco, ze nie wiem. Do sklepu poszlam, slabo mi sie robilo, nie wiem czy nie bylam jakos odwodniona, bo wzielam wode i juz lepiej. Jakie witaminy bierzecie? Pytalam ostatnio lekarza czy moze byc Falvit, powiedzial, ze tak. Biore zwykly Falvit, kupilam dzis Falvit mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja jak mnie cosik pogryzie to pije wapno i jest lepiej :) witaminy to biorę prenatal complex, lekarz mi zalecił takie więc kupiłam i łykam, tylko u mnie jest problem bo łykam jak mi się przypominia, mniej więcej 1 na 2 dni :P zdarza się że parę dni z rzędu łykne... ale mi się zapomina :) dziewczyny ja mam inny problem, muszę się udać do dermatologa ale nie mam czasu, mam uczulenie na ręku, jakieś alergiczne i mam w domu tabletki i maści od dermatologa ale np. maści które mam są ze sterydami więc teraz ich nie zastosuje.... :( więc dupa.... leczę się kremem bambino ale prawie zero rezultatu, może znacie jakieś maści na uczulenie które można w ciąży stosować? słyszałam że może diprobase... jutro skoczę do apteki?? dajcie znać jak coś polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a ja tylko kwas foliowy, magnez z wit b6 i herbatka zurawinowa n nadkwasnosc moczu i to tyle jesli chodzi o zalecenia lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
a u mnie znowu zle wiesci... moj stracil prace. nieby jego pracodawca twierdzi ze nie ma to zwiazku z nasza ostatnia klutnia jego siostry i szwagra ale cos mi sie watpi... (mojej macochy i ojca). ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto a moze sprobuj sobie wacikami przetrzec ziolami nagietka. jak mialam (przed ciaza) uczulenie na twarzy, stosowalam te ziola i mi pomagaly. Rottana oj to niedobrze, moze znajdzie Twoj maz gdzie indziej szybko prace. Ja mam dola przez mojego i nie wiem jak to bedzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
glodek... no nie dobrze nie dobrze. strasznie zdolowany jest a ja nie wiem jak go pocieszyc... eh... a co sie z twoim menem dzieje? bo zabrzmialo to jakbys chciala sie roztac:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
no nie moge sie patrzec jakiego dolka ma moj Pawel... miesiac temu mial jeszcze szanse wyjechac z tata do niemiec... straszny cios to jest dla niego. a z praca to nie jest tak latwo... jak po znajomosci sie gdzies nie wciagnie to jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana bardzo mi przykro :( no ale widzisz jak to jest.... :/ szkoda że tak wyszło....ale myślisz że zwolnili go po złości ??? teraz z pracą ciężko...ale może uda mu się coś szybko znaleźć :) faceci mają troszkę łatwiej... a do tych niemiec nie ma szans jechac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie :P ma wszystko w d.. przynajmniej ja to tak odbieram, sam fochy lapie o byle gowno, nie slucha sie mnie, oj duzo by wymieniac :P nie odzywal sie caly dzien wczoraj, bo mial focha. to ja tu jestem w ciazy czy on? :P kiedy on ma mnie w dupie to i ja jego, tylko moich nerwow szkoda. Wydzwanial rano, nie odbieralam, nie wiem, niech sobie przemysli. Strata pracy dla faceta eh to musi byc cios. wiem, teraz z praca ciezko niestety :/ Bylam dzis u dentysty w koncu dokonczyc moj zabek. Bez znieczulenia mi robila, ok. mam do wyleczenia wiecej zebow :( niestety zaniedbalam, bo tak balam sie dentysty, a teraz jak chodze, stwierdzam, ze dentysta nie jest taki straszny i zaluje, ze wczesniej nie chodzilam. babka mi powiedziala w ogole, ze w ciazy mozna leczyc zeby i lepiej teraz niz potem, bo nie bedzie czasu. wiec pochodze do konca ciazy w miare mozliwosci, moze uda mi sie jeszcze zrobic ze 2-3 zeby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek mnie mój m też ostatnio zaczyna wkurzać..... wiem że pracuje dużo i jest zmęczony...ale ja też nie siedzę..... też ma jakieś fochy.... już się z nim dzisiaj pokłóciłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czytam Was od pewnego czasu i postanowiłam dołączyć :) Mogę?? Ja termin mam na 17stycznia, obecnie 13tydz.i 5d. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
papi witaj i pewnie ze mozesz sie przylaczyc;) jak sie czujesz? mialas juz usg na przeziernosc? nie wierze ze nie mialo to zwiazku z moim ojcem. sam mi powiedzial ze zrobi wszystko zeby Mirek zwolnil pawla wiec teraz ciezko uwierzyc zeby to nie mialo zwiazku. sam Mirek (pracodawca) powiedzial ze nie ma nic do Pawla i zawsze go chwalil jako pracownika ale kilka spraw sie na siebie nalozylo... ale nie chcial wyjasnic dla czego... na dniach ma byc u Pawla oddac mu jakies narzedzia wiec Pawel go przycisnie zeby wykasnil dla czego... juz troche lepiej z nim ale widac ze dalej ma dolka... no podobniez facetom udziela sie ciaza i przechodza to co my:-D w sensie fochow, apetytu itd chodz ja w to nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się w miarę ok, tylko coś ból głowy mi doskwiera od 2dni :/ i taka nie do życia jestem.. ale trzeba przeżyć :) Badanie na przezierność miałam wszystko ok ale pobrali jeszcze krew do badania, tak lekarka zdecydowała..naciągnięcie na kase..a na wynik muszę czekać jeszcze 2tygodnie.. rottana przykro mi z powodu straty pracy Twojego.. życie naprawdę czasami nie sprawiedliwe jest, a z rodziną to najlepiej na zdjęciu niestety... ale trzeba mieć nadzieję że wszystko się jakoś ułoży :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
bolem glowy sie nie przejmuj. ja tez z nim walcze od kilku dni. no i dla tego tez sie nic nie chce... wczoraj wszystko moj men robil w domu bo ja nie moglam sie pidniesc. wiesz badanie krwi jest co 2 miesiac tak samo jak i mocz. moze miala jakies podejzenie twoja doktor tylko nic ci nie powiedziala... a to nie dobrze jak trzeba sie wszystkiego dopytywac lekarza... powinna ci wytlumaczyc dla czego:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×