Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
na taką piłkę to sobie mogę pozwolić ale po 10... teraz każdy grosz się liczy niestety...;/ bierzecie jakieś witaminki? kupiłam sobie dzisiaj vita-min plus mama. teraz siedzialam i czytałam komentarze i nie znalazłam negatywnej opini... miedzy innymi sobie go chwalą bo zawiera chelaty i jest z ekstraktem z żurawiny co wiadomo dobrze wpływa na drogi moczowe które teraz niestety są bardziej zagrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodek ale fajne zdrobnienie jest od konstanty :) a po za tym to nie bedzie niestety tylko moja decyzja druga strona tez ma prawo glosu. No a co do imienia Bartus odpada bo moj men ma tak na imie chyba ze bedzie Bartek II albo junior hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
u nas stanelo aktualnie n Matylda, mowimy tak do brzucha itd wiec sadze ze zostnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rottanka czyżbyś sie wzięła za rzucenie palenia... gratuluję i trzymam kciuki :)) pamietaam tą niedawną dyskusję.. :)) na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i witam się także z nowymi mamusiami i staraczkami :) Sorki, że długo się nie udzielałam, ale mój mąż mnie zabrał ze sobą na obóz i podczytywałam Was tylko bo nie mogłam się zalogować niestety :P Mąż pracował, a ja się byczyłam i odpoczywałam :) Nad morzem ominęły mnie przynajmniej te fale gorąca na śląsku co były. U mojego szkraba wszystko dobrze i na wczorajszej wizycie lekarz już daje 90% na to, że będzie dziewczynka. Faktycznie dzieciątko nóżki pięknie rozłożyło i kompletnie nic nie odstawało, hehe. Czyli najprawdopodobniej czekamy z mężem na Adriannę, na Adusię naszą ukochaną :) Na 100% pewnie potwierdzi to drugie badanie prenatalne 9 sierpnia. Rottana ja też trzymam za Ciebie kciuki z tym niepaleniem ;) dasz radę, tylko jak będziesz miała tego e-papierosa to już nie łap się dodatkowo za zwykłe faje. Uda Ci się, myśl o maluszku!!! Lilka ja też powyrzucałam fajki, zapalniczki i wszystko co by mi się mogło z tym kojarzyć w dniu pozytywnego testu i dało radę :) Fajnie by było już do tego nałogu nie wrócić po porodzie :) Viola cieszę się, że u Ciebie też wszystko dobrze i miłych wakacji Ci życzę, wypoczywaj ;) Lorien trzymam kciuki za Twoje testowanie obyś zobaczyła dwie kreseczki!!! Moje konto ja też się ciągle zastanawiam czy rozpoznam jak dziecko zacznie się ruszać, tak bym już chciała to poczuć, ale u mnie to jutro zaczyna się 17 tydzień więc chyba jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość. Hehe później pewnie będziemy miały dość tych kopniaków po żebrach i pęcherzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
juustaa hejo kope dni;) przy pierwszej ciazy moze to potrwac zanim piczujesz ruchy ale jak piczujes to bedziesz wiedziala ze to to;) js zeby poczuc maluszka klade sie na plasko na luzku na plecach szczegolnie po dluzszym spacerku i posilku i obserwuje brzuszek i skupiam sie tylko na tym. teraz jak juz sie rusza to sie skupiac nie musze bo widac i czuc pozadnie ale poczatki wlasnie tak robilam;) jak nie chce sie maluszek poruszac to sama go zaczepiam pukajac w brzuszek to odpowiada mi chyba ze focha strzeli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajie by bylo nie wraca do nalogu ale obawiam sie jednego, ze jak juz nie bede karmila i zaczne troche pifkowac do zachce mi sie dymka do alkoholu. Oby tak nie bylo :) Mnie znowu zaczely meczyc uplawy duze. Na poczatku byla masakra pozniej spokoju troche i teraz znowu. To normalne? I chyba macica mi zaczela intensywnie pracowac bo co jakis czas czuje takie ciagniecie jak by ktos mi gume w brzuchu rozciągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana pewnie masz rację z tymi ruchami, ale w pierwszej ciąży jest tyle niewiadomych, wszystko jest takie nowe i fascynujące :) Lilka fakt teraz się nie piwkuje to może dlatego nie ciągnie, ale kolejną motywacją do nie wracania do nałogu to okrutne ceny... lepiej kupić coś maluszkowi niż puszczać tyle kasy z dymem :) A z tym śluzem w dużych ilościach to słyszałam, że to normalne, więc się nie martw jak kolorem i zapachem nie odbiega od normalności :) U mnie jak na razie nie ma go jakoś dużo, ale lepiej nie mówić hop :P Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kolor i zapach w normie nie budzi zadnych obaw. Ja to ostatnio zaczynam sie martwic o moje malenstwo, moj facet mi ostatnio dostarcza takich stresow ze go nie poznaje i co dziennie przez niego rycze. Wychodzi z niego taki egoista ze go nie poznaje. Boje sie ze stres i nerwy wplyna negatywnie na rozwoj dziecka, ale jak mam sie ie denerwowac jak najwazniejsza osoba w moim zyciu mnie tak traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na dlugi spacer przewietrzyc głowe, trzeba sobie poukladac wszystko po kolei i zastanowic nad przyszloscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Lilka mam nadzieje, ze Ci sie ulozy, facet dojrzeje i bedzie zachowywal sie jak nalezy :) ja wczoraj naskoczylam na swojego, ale dzis sama go przepraszalam, bo mial racje i juz jest ok. Bylam dzis znowu u dentysty eh jak mi wbila ten kujec w zeba to az podskoczylam na fotelu, tak mnie bolalo :( zatrula zeba, niestety kolejne kanalowe mnie czeka i troche mnie pobolewa. Zdrobnienie od Konstanty? Konstas? :) kazdy ma swoje upodobania i gusta, z tym nie mozna dyskutowac. Niby jestem w 16 tyg, ale tych ruchow to raczej jeszcze nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lilka----> nie przejmuj się menem. oni nie rozumieją ciąży... nie wiedzą jak to jest, nie angażują się tak jak my... w dzień porodu, gdy zobaczy swoije maleństwo, weźmie przytuli dopiero dorasta:) chyba że się w tedy nie zmieni no to w tedy jest co układać... chodź nie wiem jak to u was i dla czego się kłucicie... pamiętaj że twoje emocje są podwojone jak i nie potrojone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Juustaaa----> a ja się bałam że nie poznam kiedy będę miała skurcze:P to dopiero była schiza:) Głodek---> no właśnie 16 tydzień, wiec dopiero zacznij obserwować i wsłuchiwać się w swoje ciało. nie poczujesz ruchów chodząc. usiąć albo się połóż odpręż i w końcu poczujesz. jak nie dzis to jutro albo za pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.. mam pytanie z innej beczki :) coś mi się wydaje że któraś tu ostatnio była w górach, macie jakieś zaufane fajne miejsce w górach? -godny polecenia pensjonat z wyżywieniem ... bo się nakręciłam na urlop w górach... a ja z nad morza wiec jeszcze w swoim życiu tam nie dotarłam :)) dajcie jakieś namiary jak macie :)) będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka współczuję sytuacji z facetem... ehh te duże dzieciaki. Postaraj się bardzo nie denerwować choć ciężko coś Ci doradzić nie wiedząc o co się kłócicie. Trzymaj się, wierzę, że wszystko się Wam zacznie układać. Lorealka góry super sprawa :) Ja często jeżdżę bo dosyć blisko i kocham narty, ale przeważnie zawsze w inne miejsce i bez wyżywienia na kwaterę więc nie doradzę w tej kwestii. Teraz w najbliższą środę jadę z mężem i znajomymi w Bieszczady nad Solinę. Bardzo się cieszę bo w tamtych stronach jeszcze nie byłam. A tabelkę sobie jeszcze zaktualizuję bo trochę stare dane są w niej. Napiszę już płeć bo coś czuję, że już się nie zmieni :P i jeszcze przy okazji dopiszę się do tabelki Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .17........dziewczynka Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............15................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .14...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelkę....Czytam na bieżąco ale wybaczcie mi nie mam kiedy pisać bo mam pracowników na budowie naszego domku.....Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............17................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .14...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki witaj :) poprawiam tabelkę bo pominęłaś moją aktualizację :P Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .17........dziewczynka Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............17................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .14...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juustaaa bardzo Cię przepraszam...:) Widzę,że mamy ten sam tydzień???Jak się czujesz?Mam pytanko czy może odczuwasz czasem ból jajników,czy któraś może z przyszłych mam ??Bo ja coś przez ostatnie dni czuję jajniki!!!Wydzielinę też mam sporą!!!Niewiem czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki czasem czuję takie leciutkie kłucia raz w jednym raz w drugim jajniku, ale to jak się trochę przemęczę, sprzątam itd. no ale energia mnie ostatnio roznosi na porządki :D już nawet opróżniłam komodę na ubranka dziecięce i obmyślam gdzie by tu co poupychać poprzestawiać i takie tam hehe :) Ale jak usiądę i odpocznę to przechodzi. A tak to czuję się nad wyraz dobrze, tylko muszę wybrać się do dermatologa bo syfy mnie zaczynają dobijać :/ podejrzewam, że to przez duphaston, za dużo progesteronu, a gin zalecił to łykać do pierwszych ruchów dziecka nie wiem dlaczego. Także wypatruję tych ruchów :) Chyba dojrzewam hehe :) A Tobie jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też Juustaaa tak mam,że jak się przemęczę to wtedy odczuwam kłócia jajników....a jak u Ciebie z upławami>??? Ja z kolei rozglądam się troszkę za łóżeczkiem i wózeczkiem(tylko rozglądam)hehe Ruchów dzidziusia jeszcze nie czuję ale z niecierpliwością na nie czekam.Niewiem jeszcze co będzie ale tobie gratuluję dziewczynki:)Co do tych syfków to też na czole mam sporo takich drobniutkich:( A jak u Ciebie z ciśnieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki śluzu jak na razie nie mam jakoś szczególnie dużo i to mnie dziwi bo gdzie bym nie czytała tam piszą, że w tym czasie to leje się "woda" z każdej strony :P Dzięki za gratulacje, to jeszcze nie na 100%, ale tak czuję, że to się sprawdzi. Z tymi syfkami idę w pon do dermatologa bo szczególnie dużo mam na plecach. Mam nadzieję, że ta dermatolożka będzie potrafiła pomóc kobiecie w ciąży :) Ciśnienie to ja zawsze miałam mega niskie i to się nie zmieniło. A Ty masz z nim jakieś problemy skoro pytasz? Co do wózków to ja już sobie upatrzyłam i chyba zdania nie zmienię. Wielofunkcyjny TAKO LARET to mój typ numer 1!!! A Ty masz jakieś przeczucia co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek fajny
ale kolory okropne. wózek będzie przyciągał robactwo latające na bank. zobacz x landera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie chodzi o to ze ja nie czaje jego zmiany podejscia do mnie. Jak sie dwiedzialam o ciazy to akurat go nie bylo bo byl w pracy w innym miescie przyjezdzal bardzo sporadycznie raz na 3 tyg ale wtedy bylo ok. Rozmawialismy ze jak juz niedlugo wroci to na spokojnie usiadziemy pogadamy ulozymy sobie wszystko wprowadze sie do niego (bo jeszcze nie jestesmy malzenstwem a z mieszkaniem to takie tam inne sprawy byly niewazne) i bylo ok tam czasami jakies spiecie ale to tego samego dnia bylo juz po sprawie. A tu nagle przyjezdza mieszka sobie u rodzicow w domu zbywa mnie z rozmowa ucieka od tematu i raptownie nie ma czasu bo praca bo tyle spraw do zalatwienia po powrocie ze o co mi chodzi i czemu tak na niego naciskam? I tym podobne teksty wiec sama sie przerazilam tym co od niego uslyszalam bo jest nie do poznania. Co do sluzu tez mam go ostatnio bardzo duzo i jajniki a moze bardziej wydaje mi sie ze to jajniki tylko maciciasie rozciaga, ale tez mnie pobolewaa bardziej ciagnie rwie jakos tak dziwnie ie wiem jak to opisac. Energii mam sporo jak by mnie ta sprawa nie dolowala z tym moim to bym byla chodzaca bomba energii. Co do wozkow swojego typu jeszcze nie mam :) Glodek a zdrobnienie od Konstanty to Kostek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez aktualizuje: Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .17........dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013......16...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............17................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .14...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostek no to rzeczywiscie fajnie, tylko to zdrobnienie mi sie podoba :) oj ja przed chwila mialam atak placzu przez chlopa heh ale juz mi przeszlo :p strasznie mnie to denerwuje, ze tak wszystko przezywam. Lilka eh rzeczywiscie dziwnie sie zachowuje.mam nadzieje,ze zmieni podejscie.pogadaj z nim szczerze co czujesz,co on czuje,jak widzi to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodek uwierz mi ze ja chce z nim pogadac ale on sie strasznie broni od tej rozmowy. Chyba mysli ze tylko jemu sie teraz zmieni swiat a my mamy w genach zaprogramowane jak postepowac z zyciem w ciazy i instrukcje obslugi dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mam do sprzedania zestaw ubranek po mojej córeczce. Są to ubranka w dobrym i bardzo dobrym stanie. Zapraszam do kontaktu na maila btabor26@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh jak wczoraj wyszlo slonko i jakos sie juz chcialo zyc to dzisiaj znowu pochmurno i pada deszcz buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też średnio z pogodą, szaro buro i ponuro. Ale i tak mam mega radochę bo w końcu jestem przekonana, że poczułam swoją córcię :D:D:D Leżę z kompem na kolanach i po tym jak zjadłam knopersa to mała chyba fiknęła koziołka bo aż zamarłam ze zdumienia :) i teraz co trochę czuję takie motylki i bulgotki :) Ale fajnie, hihi. Miłego i pięknego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Juustaaa to jak wrócisz od dermatologa to napisz co tam się dowiedziałaś..:)Zazdroszczę.....już poczułaś ruchy córeczki,to zapewne wspaniałe uczucie.Ja nadal czekam. Co do ciśnienia to wczoraj miałam podwyższone bo 115/105 a ponoć dopuszczalne jest 140/90.To jedno miałam sporo podniesione.A tak normalnie w każde inne dni to mam 97/55 coś w tych granicach.Co do płci to nie mam przeczuć tylko poprostu chciałabym,żeby była dziewczynka:)Ale mężusiowi marzy się syn:)Zobaczymy co bedzie.....najważniejsze by było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×