Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
siemaneczko laseczki. umowy czy przedluza czy nie nie przewidzimy... ale mam nadzieje ze wasi pracodawcy nie beda tak chamscy i przedluza wam umowy. lorealka---> jak tam? przyszedl @ czy nie? rari---> witaj, gratuluje juz coreczki i zycze powodzenia z nastepnymi starankami:-) lilka---> poprostu nie szalej i sie az tak nie przemeczaj innych przeciwskazan nie ma:-) no juz prawie wiekszosc z nas na polowie jest:-) mnie maluszek potrafi rano obudzic tak skacze:-) i dobrze, im wiecej sie rusza tym ja spokojniejsza jestem ze nic mojemu maluszkowi nie dobiega:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze ze z tymi szalenstwami to mi sam organizm wyznaczy granice co i jak bo jak sie zmecze to po prostu usiade i bede odpoczywala :) U mnie dzisiaj pogoda idealna na stan ciazowy chlodno i rześko za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie aktualizujemy tabelkę bo już dawno nikt poprawek nie wstawiał:) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana..........6.......30,12,2012/08,01,2013........1 7.....chłopak? viola150..........8............ 6 stycznia..................17.......... Mafijna ..........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17......dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013.......16...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........25 grudzień...........20.....dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =)...............1............. 8luty...................13. .............. lika1987............7.........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .15...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 to który tydzień już u Ciebie??kiedy poczułaś pierwsze ruchy??Ja jestem w 20 tyg ale chyba jeszcze takich intensywnych ruchów nie czułam....czekam dalej aż będę pewna,że to dzidzia:)ja chodzę na kasę chorych dlatego,że trafiłam na bardzo dobrą pani gineklog....tylko ma minusy!Nie daje zdjęcia na koniec wizyty ani nie mogę zobaczyć dzidzi na monitorze:(Z tego powodu wybrałam się z mężem prywatnie do lekarza na jednorazową wizytę...widzieliśmy dzidzię,słyszałam serduszko i już wiem,że będzie dziewczynka...:)całą sesję naszej dziewczynce zrobił....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kamilki----> gatuluje dziewczynki! :-) sa plusy i minusy kasy chorych i prywaciazy. ale to ze ktos chodzi prywatnie nie znaczy ze ma lepiej od nfztu. wszystko zalezy od doktora. ja tam mam fajna pani ginekolog i raczej z niej nie zrezygnuje:-) na nfz straaaaasznie dlugo sie do niej czeka ale prywatnie ide kiedy chce szczeze mowiac i nawet jak nie ma dyzuru (bo prywatnie przyjmuje w poniedzialki i piatki) to pracuje w szpitalu w ktorym bede rodzic to kaze przychodzic tam jak cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana dzięki:):)tak wiem,że prywatnie to nie znaczy lepiej....dlatego nie rezygnuję z niej.....Szkoda tylko,że nie przyjmuje prywatnie:(Pracuje w szpitalu i tylko w piątki przyjmuje w ośrodku...ja do niej chodzę tak co 4 tyg bo tak mnie umawia....będzie dobrze:) rottana a który tydzień u Ciebie??jak się czujesz???pewna już jesteś,żęe chłopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
kamilki09 - ja to 28 tc :) i trzeci trymestr tez sie strasznie balam ze nie czuje ruchow dziecka ze cos nie halo ze mna i zdzieckiem itd, naslucalam sie o tych motylkach glaskaniu od srodka itd a ja tego wogole nie czulam albo nie wylapalam od 21 zaczelam czuc babelki- co jakis czas taki pojedynczy babelek w roznych miejscach brzucha i nie wiedzialam o co chodzi myslalam ze to cos z zoladkiem i wogole na to nie patrzylam w kontekscie dziecka w polowie 22 tc zakumalam ze to dzidzia :) i babelki stopniwo zczely sie przeradzac w kopniaki najpierw delikatniejsze i coraz mocniejsze teraz widac to golym okiem i moj maz czuje normalnie pod reka kopa :) super uczucie Wogole nie naplacie sie na poczatku na niewiadomo co bo moze sie zdarzyc ze na poczatku prawie wogole nie bedziecie czuly albo bedziecie czuly dosc mocno- w kazdej ciazy jest to kwestia indywidualna i kazda dzidzia ma swoja osobowosc i wcale nie musi was kopac jakos strasznie mocno- ja uwazam ze moja Mala jest umiarkowana bywaja dni wiekszej aktywnosci i tez tak ze przez caly dzien czuje sporadycznie jej ruchy nie martwcie sie mysle ze w ciagu ok 2-3 tyg kzda zwas mniej lub bardziej bedzie czula malucha ale wyklad wam zaserwowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wogole czuje sie juz troche "krowiasto" :) maskra jest ze wstawaniem z lozka, zapinaniem sandalkow i wylazeniem z wanny brzuch mam juz spory i troche utrudnia zycie:P najsmieszniej jest z seksem bo coraz trudniej nam ogarnac jakas pozycje niewymagajaca z mojej str gimnastyki ale zeby nie bylo nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka wiem,że każda z nas inaczej wszystko odczuwa....Poprostu byłam ciekawa jak to u Ciebie było:)dzięki za wywiad.....dalej będę oczekiwać na jakiś znak od dzidzi hehe Najbardziej to mi żal mojego mężusia bo wyjeżdza za 3 tyg do pracy do Niemiec i nie będzie ze mną tego przeżywał......no cóż takie życie,rodzinę trzeba utrzymać:) Już fajnie musisz się czuć z takim okrągłym brzuszkiem:)Teraz tylko trzeba dbać o siebie i uważać:)A wiesz co będziesz mieć...córa czy synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kamilki jeszcze nie mam potwierdzonego chlopca. teraz bede w poniedzialek u ginki to mam nadzieje ze potwierdzi. tak dzisiaj sobie rozmawialismy o wyprawce i szczeze powiem ze nie wiem kiedy odwaze si cos kupic... i co w ogole kupywac i kiedy... wiem ze teraz musi byc dobrze ale boje sie.... wiekszosc spadnie na mojego mena, kupie doslownie minimum ale kiedy.... ni mam zielonego pojecia. z wiktoria juz w 30 ktoryms tygodniu mielismy zapiete wszystko na ostatni guzik czekalismy tylko na nia... ale w koncu dobre wiesci. moj men w piatek idzie na rozmowe o prace, ale nie taka ze nie wie czy go przyjma czy nie raczej pogadac o warunkach i stawce a w poniedzialek bedzie szedl na sprawdzenie:-) mam nadzieje ze w koncu odetnie si od tych prywaciazy i pracy z rodzina bo nic dobrego z tego nie wychodzi.... w koncu normalna pensja i umowa o prace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
u mnie dziewuszka bedzie- tak na usg wyszlo a gin powiedziala ze "na 100% to bedzie wiadomo jak sie urodzi" i ze widzi dziewuszke no i wg mnie to jest dziewuszka:) jeszcze troszke i beda te ruchy dzidzi :) a brzuch mam dosc spory fakt ze ja super niskanie niejestem (174cm) a moj maz 196cm wiec mala chyba do najmniejszych nalezec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj rozpisały scie :0 ja sie zastanawiam kiedy mi tak konkretnie brzuszek wywali bo jak narazie to raczej az tak bardzo nie widac chyba ze sie pozadnie najem :) no u mnie jest maly przelom wybieram sie z moim do rodzcow narazie jego dzien mamy ustalic ale to przelom sobota, niedziela, poniedzialek zobaczymy jak tam z terminami kazdemu wyjdzie no a pozniej w pierwsze wolne do moich jedziemy a pozniej to mam nadzieje ze juz z gorki. Dzisiaj w pracy moj szef okazal objawy ludzkosci, dostalam opierdziel ze dzwonie do niego z informacja ze sie spozniej 15 min do pracy bo chce byc ludzki i nie bedzie mi robil problemow z powodu 15 min a na koniec pracy stwierdzil ze tak na per-pan/i jestesmy i stwierdzil ze jesli sie zgadzam to zebysmy przeszli na TY. Moze tez z info o ciazy nie bedzie zle :) O rany chyba sie zaczyna ukladac wszystko maluuuuuutkimi kroczkami. He he wczoeraj zeczelam rozmawiac z moim brzuchem to normalne czy ja swietuje :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
witwm witam i o zdrowie sie pytam:-) ale dzisiaj sobie pospalam. wczoraj o 22 juz spalam a o 9 wstalam:-) prawie 11 liczac ranne przebudzenie i przerwy na siusiu:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* u mnie juz brzuszek sie wybil hehe :P mala pileczka sie zaczyna robic :)) co do zakupow to ja najchetniej juz bym zaczela kupowac jak sie patrzy po sklepach na te dzieciece ciuszki i wogole to az sie powstrzymac nie mozna :P ale jeszcze trzeba poczekac ;) dzis zaczynam 18 tydzien :D buziakii, milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana to daj znać w poniedziałek czy potwierdził Ci chłopca:)a co do wyprawki i zakupów to ja też nie mam pojęcia kiedy coś kupię....myślę,że dopiero przed samym pójściem do szpitala:)bo wcześniej to troszkę się obawiam.Życzę powodzenia twojemu menowi w nowej pracy:) ciezarowka gratulacje dziewczynki:)twoja dzidzia pewnie też będzie duża skoro obojga rodziców mają nie mały wzrost:):)Będzie laseczka jak podrośnie:):):)Mi lekarz powiedział w 19 tyg,że dzidzia waży 336g i jak na ten tydzień mówił że duża:) lilka ja też bym już chciała,żeby mój brzuszek wyglądał na ciąże.Jednak jestem przy kości i dopiero zaczyna pomalutku się zaokrąglać:)Doczekasz się i Ty:)Jeśli jesteś szczupła to już niedługo:):)A co do szefa to skoro przeszliście na Ty to napewno będzie Ci lepiej mu powiedzieć i napewno okaże znów objawy człowieczeństwa:):):)A z tymi rozmowami z brzuszkiem to nie świrujesz bo ja też rozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie pisałam ale musiałam dojść do siebie... w niedzielę straciliśmy naszego maluszka.... ciekawa jestem kiedy teraz bedziemy mogli sie znow zaczac starac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien bardzo mi przykro...współczuję.... To co się stało,dostałaś krwawienie??Z tego co słyszałam to najlepiej to już po trzech miesiącach od poronienia trzeba się starać!!!Przynajmniej u mojej koleżanki tak było...trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krwawienie.. no ja też słyszałam że po 3 miesiącach, ja poroniłam w 6 tyg więc to była bardzo wczesna ciąża więc może pozwoli nam się starać od razu?? okaże się jutro bo idę do mojego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Lorien- bardzo ci wspolczuje, trzymaj sie badz silna i mysl o przyszlosci na spokojnie sprobojcie za ok 2-3 miechy popros gina o luteine czy inny wspomagacz wez l4 odpoczywaj wtedy i bedzie dobrze. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh skad tyle strat?? :( co rusz slysze, ze ktoras stracila dzidzie :( Lorien trzymaj sie i nie poddawaj, postaracie sie niedlugo, potem musisz zadbac i bedzie kolejny maluszek. Mi juz brzuch wyszedl i boczki. Mierzylam w sklepie jakas sukienke, to wszystko takie opiete, ze az troche sie podlamalam heh Dzwonilam dzis do swojej przelozonej by sie umowic na pon i pogadac o umowie, powiedziala mi, zebym na poczatku wrzesnia sie odezwala, ze wtedy beda decyzje co do umow. ok, wiec bede czekac do wrzesnia (do 30-09 mam umowe). Ja dzis kupilam po taniosci 2 body za 10 zl i 2 body za 12 zl, a naprawde ladne i skarpeteczki male za 2 zl :) chyba odczekam do ush czyli 01-09 i potem juz zaczne wiecej kupowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana..........6.......30,12,2012/08,01,2013........1 7.....chłopak? viola150..........8............ 6 stycznia..................17.......... Mafijna ..........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .....dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013.......19...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........25 grudzień...........20.....dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =)...............1............. 8luty...................13. .............. lika1987............7.........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .15...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana..........6.......30,12,2012/08,01,2013........1 7.....chłopak? viola150..........8............ 6 stycznia..................17.......... Mafijna ..........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .....dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013.......19...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ..dziewczynka kamilki09..........3lata........25 grudzień...........20.....dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =)...............1............. 8luty...................13. .............. lika1987............7.........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .15...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo kobietki. a co tu dzisiaj taka cisza? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
piatek przeciez- wszystkie na imprezach :) hehe albo zbieraja sily przed dlugim weekendem :) ja jutro rano wyjezdzam wiec sie odezwe w czartek- trzymajta sie dziewoje i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
dziewczyny dzis 2 testy pozytywne ostatnia miesiaczka 10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
kiedy do lekarza czy w tym tygodniu nie będzie za wcześnie aaaa i witem wszystkie serdecznie jestem zakręcona bo tak strasznie sie ciesze yupiiii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
bożka29 ja pierwszy pozytywny zrobilam ok 5 dni po spodziewanej @ i pamieta ze to byl czwartek i od razu w pt poszlam do lekarza- usg nic nie wykrylo zadnego pecherzyka itd lekarz powdezial ze za wczesnie, kazal dbac o siebie brac kwas foliowy itd pozniej poszlam po ok 2 tyg i juz byl widoczny pecherzyk- wiec nie wiem rob jak uwazasz, ja bym poszla od razu :) Gratuluje :) i oby wszystko bylo wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka29
ciężaróweczka 83 dziękuje ja pójde jednak dopiero ok 20.08 lub 22.08 jeszcze zaczekam i tak sądzę ze jest za wczesnie jeszcze jak @ była 10.07 dziś lepiej ale apetytu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo laseczki. dzisiaj pol dnia spedzilam w lesie. od 7 rano jak wyjechalismy to po 15 dopiero w domku bylam;) do tucholi zesmy dojechali:-D:-D:-D witam nowa kolezanke:-) gratuluje tesciku:-) oblicz sobie w ktorym jestes tygodniu wg miesiaczki i idz do gina po 6 tygodniu ciazy, przynajmniej juz cos zobaczysz a tak bedziesz sie martwic i po co... ja tez zobaczylam 2 kreseczki pognalam do gina i 2 tygodnie pozniej musialam isc jeszcze raz bo nie bylo nic widac i przez to tez sietroszku martwilam. powodzenia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×