Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
ja juz kupilam zaraz pierwsza dawka :) hehehhe maz powiedzial ze on osobiscie mi to zaaplikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lactovaginal dopochwowo? :) kiedys ginekolog mi polecila, zawiera ono jakas flore, chyba dobrze dziala na zapalenia tez. Mama mi dzis znowu przyniosla jakies body, juz jej powiedzialam, zeby nic nie kupowala :) ale po 5 zl byly w Auchan :P Jeszcze 1 dzien i sobota i wyczekiwane usg :) mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze. Na ta glukoze wybiore sie jakos we wrzesniu juz chyba i wezme cytrynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolejna wizyte pod koniec wrezsnia wiec musze na wtedy zrobic morfologie, mocz i glukoze. jakos mnie zniecheca mysl ze to takie niedobre :P a jak sie to wypije to mozna isc do domu czy trzeba tam kwitnac 2 godziny w poczekalni? A ja za 3 tyg na USG4D :) juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
lilka1987 ja robiłam testy ciążowe i wychodziły pozytywnie, a te z krwi chyba nie bede robić tylko poczekam do środy na kolejne usg to już bedzie wtedy 3 tydzień od stosunku i mam nadzieje ze zobacze fasolke:) ginekolog mi powiedziała ze przy dlugich cyklach takie jak ja mialam czasami 40 a zdarzało się i 70 dni to tak wczesnie nic nie widać tylko trzeba poczekać więc poczekam ale jestem już dobrej myśli bo czuje że coś się tam w brzuszku dzieje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze tak ja mialam wszystko jak w zegarku cykl 25 dniowy czasami raz na rok doslownie mi sie prezdluzyl do 28 dni. No ja w sumie z drugiej strony nie chcialam sobie robic nadziei duzej na poczatku wiec zrobilam test aptekowy jak mi wyszedl to popedzilam zrobic bete a gin to byl juz dla formalności i potwierdzenia czy sie jajeczko dobrze zagniezdzilo :) no i zeby ustalic kolejna wizyte i zaczac prowadzic karte ciazy :) bedzie dobrze nie martw sie trzymamy kciuki :) Tylko pamietaj zeby gin ci wpisal prowadzenie ciazy w miare szybko bo sie pozmienialy teraz przepisy z wydawaniem becikowego i żadaja zaświadczenia od gina o poprawnym prowadzeniu ciazy i chyba najpozniej trzeba miec zaswiadczenie z 8 albo 10 tygodnia. Ja mam karte ciazy od 8 a potwierdzenie ciazy w karcie pacjenta od 5 tyg. Witamy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) no ja ostatnio jakoś źle się czułam... wczoraj przeleżałam cały dzien w łóżku bo mnie jakoś dolem bolało... i nie wiem teraz bo brałam ten atybiotyk na te bakterie w moczu i wcześniej nic mnie nie bolalo a teraz jak skonczyłam ten lek to mnie ten ból dołem złapał i trochę jak ból pęcherza... nie wiem co o tym myśleć :/ ja idę do lekarza dopiero 11 września i chyba zaraz potem wybiorę się na 3d... teraz mam jeszcze skierowanie oprócz morfologi i moczu na Hbs i wyczytalam że chodzi o żołtaczkę zakaźną... matko dzisiaj też się oszczędzam... przestraszyłam się tych bóli wczoraj... jak wstawałam to mnie zakuwało :/ mam nadzieję że wszystko bedzie ok :) co do zakupów to ja tez planuje zacząć coś kupować ale po kolejnej wizycie u lekarza :) zawsze to mniejszy wydatek poźniej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
karcia---> pewnie, przylaczaj sie. w kupie razniej:-) mowilas juz facetowi? glukoza nie jest taka zla... zatyka sie nos jednym tchem sie wypija i mi pozwolila kobitka troszke woda popic:-) ja tam lubie slodkie to nie bylo tak zle:-) gadalam dzisiaj z moim jesli chodzi o wyprawke. no i zaczniemy pomalu wszystko kupywac, przynajmniej podstawy, mimo ze tesciowa ma inny poglad. 10 odkupie od kumpeli troszke ciuszkow no i polecimy po koleji dalej. Lozeczko, posciel i wozek kupi moj men jak bede w szpitalu:-) tak gadalismy ze poprostu musi byc dobrze, mam teraz dobra opieke, w szpitalu tez innym bede rodzic i podadza antybiotyk przed porodem i malenstwu po porodzie. poprostu musi byc dobrze, nie dopuszczam innej mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj w aptece kupikam lactovagine i was foliowy na zapas bo mi sie juz konczy. Pan w aptece dal mi opowiednik foliku ale dwa razy taniej za 3 zł :) milo z jego strony :D a wlasnie nie wiem czy sie was pytalam czy nie, bierzecie kwas foliowy caly czas czy tylko na poczatku wam kazal bo mi kaze caly czas kontynuowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Lilka ja juz nie biore bo mi moj gin powiedzial ze nie musze przerzucilam sie na vitamin plus mama gdzie ten kw foliowy jest a folik bralam do ok 6-tego miesiaca Ktora z was bierze magnez z wit B6? Bo to tez jest standard ciazowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kazal ginekolog odstawic Folik, ale juz dawno. Biore Falvit mama - tam tez jest troche kwasu foliowego i inne witaminy. nic innego nie biore oprocz swoich tabletek na nadcisnienie. Podobno zus moze wezwac na kontrole po pol roku na zwolnieniu? Jutro wyczekiwane usg. ja tu glupia sie martwie, zeby byl jednak chlopak zamiast myslec, ze nie wazna plec, aby bylo zdrowe i bylo wszystko wporzadeczku. Wozki dzis ogladalam, te wielofunkcyjne, na Marywilskiej znalazlam w cenie 800-1300zl, wiec chyba tam zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pozwolcie ze sie przylacze:) Jestem w 15 tc i porob mam wyznaczony no walentynki :) Ja biore LADEEVIT, wszystko co potrzebne dla przyszlych mam i malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm do 6tego mca mowisz no to ja mam jeszcze dwa w takim razie, moze mi jeszcze zmieni ale sadze ze pewnie jak bym miala jakies zle wyniki albo cos by zauwazyl to interweniowal bo ogolnie jest naprawde dobrym i fajnym lekarzem. Wczoraj np jak bylam u niego na wizycie i sie pytalam czy jakies wskazowki ma dla przyszlej mamy to mi powiedzial ze mam duzo sexu z mężem uprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Glodek zus ponoc moze odwiedzic nas w kazdej chwili z kontrola :-) jak jestesw domu to git a jak cie nie ma to podobno sama piszesz sobie usprawiedliwienie ze bylas w sklepie czy u lekarza i tez jest spoko :-) to chodzi o to aby ciezarne nie pracowaly na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozumiem ciezarowka :) Ja juz po usg. wszystko byloby pieknie git i w ogole gdyby nie... eh. Z maluszkiem wszystko dobrze. wszystko na swoim miejscu, dobrze sie rozwija itp. Bedzie chlopak, tak jak przeczuwalam od poczatku :) i juz widze jak jest podobny do mojego chlopaka :P :P Moj chlop cieszy sie, mowi, ze ciary mu przechodzily jak slyszal np bicie serca i widzial to wszystko.jego mama krzyczala z radosci na wiesc, ze chlopak,bo u nich same dziewczyny sie rodzily :) Ale jest niestety cos wiecej,bo lekarz wykryl u mnie w lewym jajniku torbiel o wielkosci 8 cm :( :( :( i mnie zdolowal.nie potrafie sie teraz tak tym wszystkim cieszyc przez to wszystko.na razie powiedzial,ze nic z tym nie bedziemy robic, jak cos to juz po porodzie.za miesiac mam miec kolejne usg i zobaczymy czy rosnie, czy bedzie... i tak sie martwie eh zeby to nie zaszkodzilo nic... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizuję Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wytworzyl sie w ciazy. w 12 tyg robilam usg i nic nie bylo, teraz w 21 sie pokazal. byc moze byl wczesniej, ale nie mialam usg. nigdy nie mialam zadnych torbieli, a robilam usg dopochwowe co roku prawie, jakies pecherzyki byly, chyba z nich tworza sie te torbiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ............... takakala............?............14.02.2013............15.........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
glodek przykro mi. hormony w ciazy robia nam takie psikusy. bedac w ciazy z Wiktoria jakos tak tez w polowie hormony powiekszyly mi guza w piersi. po porodzie poszlam na zabieg, wycieli go i jest spokoj. spokojnie, albo sie wchlonie albo zrobia z nim pozadek operacyjnie, tak czy siak bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
a no i gratuluje chlopczyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje:) Zaktualizuję Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak mówię że wezmę sie za kupowanie powoli jakiś akcesoriów dla maleństwa ale jakoś zabrać sie nie mogę, może jak już zacznę to pójdzie z górki a teraz chodzę do pracy i trochę mało czasu mam... może jak pójdę na zwolenienie to mnie weźmie bo chciałabym trochę wcześniej zacząć żeby właśnie wszystko nie zwaliło sie na ten grudzień... :) Głodek nie denerwuj sie, wszystko będzie dobrze a na następnej wizycie torbiel będzie już wchłonięta - zobacvzysz :) najważniejsze że z maleństwem wszystko w porządku!! Ja od samego początku biorę witaminy pharmaton matruelle tam tez jest kwas foliowy... na dniach będą rodzić moje dwie koleżanki, już sie nie mogę doczekać żeby zobaczyć ich maleństwa :D Dobrze że jutro niedziela, w koncu sie wyśpie i odpocznę bo w tym tyg jakaś zmęczona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo dziewczeta. a ja se tak dzisiaj na allegro patrzylam i porownywalam ceny kolysek i lozeczek dla dzieci i wiecie co? tym razem kupimy kolyske. sa taaaaaaaakie slodkie i ceny mniejsze i za komplet razem z materacem, baldachimem i kolderka i ochraniaczami:-) no i jakby nie patrzal to kolyska jak maly bedzie marudzic to latwiej uspokoic i nie bede przyzwyczajac ze wiecznie na rekach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie a ja myslalam, ze te chormony mi pomogly w ciazy, bo cera lepsza :) a tu mi wlasnie psikus zgotowaly. 12-09 mam wizyte u swojego gina, zobaczymy co on powie. Ten lekarz co robil mi usg to w sumie ordynator szpitala i takie oparacje przeprowadza, wiec chyba zna sie na rzeczy. eh i tak sie martwie. Ciagle mam w oczach buzie swojej dzidzi :) na razie jak i wczesniej stanelo na imieniu Bartosz :) chociaz mnie tez podoba sie Szymon, ale mojemu nie. Myslalyscie juz o imieniu dla chlopca? moze cos podsuniecie? jakos latwiej byloby mi dac chyba dziewczynce imie niz chlopcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie znam plci ale zastanawialam sie juz nad imienia dla obu plci i tez rozwazalam imie Bartosz bo to ladnie imie:) podoba mi sie rowniez tez Szymon oraz Ksawer, Oskar i wiele innych. plec pewnie poznam 5 wrzesna bo wtedy mam wizyte :)kurcze juz sie nie moge doczekac, zastanawiam sie nad imieniami dla dziewczynki i chlopczyka, chcialabym juz myslec nad tym konkretnym :) PzD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Mi z meskich to sie podoba Marcin, Piotrek Olek i Radek a z damskich to np Lucja, Gosia, Jola i przde wszytskim Matylda :) co do kolyski to ja nie jestem przekonana bo to jest sliczne i malowniczo wyglada w pokoju ale dobre tylko dla noworodka-niemowlaka pozniej i tak trzeb kupic lozko bo ja sobie nie wyobrazam zeby w kolysce siedzialo dziecko raczkujce lub chodzace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ma lozeczko z kolyska (2w1) i wystarczy odblokowac tam cos i ma kolyske, tez chce dokladnie cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×