Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hejo. nie pisałam bo zlapałam dużego niesmaka po marnym prowo kakasraka czy jak ona tam ma. głodek---> hehe uśmiałam się czytając o bączkach i kleksie:P nie masz co się martwić, nawet jakbyś nie wytrzymała to lekarz nie raz przez to przechodził:P będzie dobrze;] papi---> hejho;] cos rzadko do nas zaglądasz:( dobrze że ja nie miałam takiego dylematu z wózkiem:P wziełam to co miałam w dobrej cenie i nie zniszczony. pewnie jakbym na wózek miała więcej wydać to też bym miała taki dylemat:P kamilki---> no widzisz, lekarze w trymiga się tym zajmą i będzie dobrze. lepiej wyciąć to w pizdu i mieć spokój niż łazić co rusz na wizyty i opserwować czy się powiększa czy nie. tez mialam gózka wycinanego tyle że z piersi. lekarz odrazu powiedzial ze lepiej wyciąć i mieć z głowy. no wózeczek fajny:) podobają mi się czarne wózki ale jak się zrobi ciepło to tak wiesz hyhy... tzn ciepło jak ciepło ale jak w słońcu postoi... to małemu zbyt przyjemnie nie będzie... lilka---> daj znaka jak tam po wiycie w zusie... ciekawa jestem co wam powiedzą. o zgadze się nie wypowiadam bo pali mnie już od kilku dni... tyle mleka to ja nigdy się nie opiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Znalazlam chwilke wiec pisze tak wiec u lakarza dobrze tzn wyniki lekko podwyzszone ale nie na tyle zeby jakies leki czy cos. Szyjka trzyma ladnie tak lekarz powiedzial serduszko slicznie bilo i ogolnie wszystko dobrze. Lekarz powiedzial ze jeszcze 3-4 tyg i nie ma sie o co martwic bo maluszek juz sobie poradzi. A moje malenstwo po dwoch dniach spokoju dzis szaleje:-) a i nie musze juz brac magnezu i nospy chyba ze jakies sline skurcze mnie zlapia to mam wziasc. Wreszcie chwila spokoju od lekow bo od samego poczatku cos. Teraz wytrwac do srody i usg:-) a do zusu nie zdarzylam dzis dzwonic jutro mam zamiar w koncu niech mi okresla mniej wiecej ile mam czekac za moja kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok bylam w Zusie i mi kobietka poiwedziala ze ksiegowa rozliczyla wszystko zgodnie z prawem adkewatnie do umowy ale..... Nie zmienia to faktu ze mam za sierpien odprowadzone skladki tylko od podstawy czyli 1898.24 zl netto bez premii za nadgodziny 2648,10 zl wiec bede miala liczone macierzynskie z mniejszej podstawy. Nadgodziny za sierpien zostaly wliczone w wynagrodzenie wrzesniowe. A wrzesien nie bedzie mi sie wliczal bo bylam na L4. Kobitka w Zusie powiedziala mi ze jesli pogadam z ksiegowa i ona zrobi korekte ze nagdodziny mi wliczy do sierpnia to bedzie ok a jesli sie tym ie zajme i ona nie bedzie chciala tego zrobic to bede miala po nizszej kwocie. Tak wiec pozostaje mi dzwonic i prosic o zmiany w dokumentach. Teraz tylko musze dorwac tel do ksiegowosci bo miesci sie ona w innym miescie i odnalezc odpowiednia osobe ktora sie tym zajmuje ale dzwonic do szefa i go prosic o nr tel. Aha i dzwoilam dzisiaj do niego pytalam sie o ta kase za zwolnienie wrzesniowe i faktycznie sie gdzies zawieruszylo i jutro ma mi wyslac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pytalam sie jak u mnie sa rozliczane te zwolnieia moje w ZUSie i mi powiedzieli ze kazde oddzielnie indywidualnie 30 dni od zgloszenia do nich dokumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i zapomnialabym :) musze sie pocwalic swoja zdobycza w lumpku :) za zl kupilam ta poduszke rogala do spania dla kobiet ciezarnych heheh ale mialam farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie rację że to była jakaś prowokacja - ale ja sie nabrałam :/ kamilki - wózek bardzo fajny, też już go kiedyś oglądałam tylko coś mi sie strona źle otwiera i nie mogę go dokładnie obejrzeć.. noo to już porządne zakupy za Tobą :) ja wybór wózka mam jeszcze przed sobą... Ale weź może jakoś sie kuruj aby Ci sie przeziębienie nie rozwinęło bardziej, może jakieś tabl do ssania?? głodek - dasz radę na badaniu :) jestem ciekawa czy mnie też to będzie czekało... agusia - najważniejsze że wszystko dobrze :) noo i że teraz masz trochę wolności od tabl, a do końca już niedaleko :) lilka - to chyba warto pokombinować i skontaktować sie z księgowymi skoro jest aż taka różnica w kwocie, oby tylko one nie miały jakiś obiekcji... ale dobrze wiedzieć że w razie co można do Zusu zgłosić sie i oni wszystko tak czytelnie wyjaśnią. Aha czyli jak ja teraz miałam zwolnienie od 24.10 do 14.11 to wypłacą mi za to zwolnienie a nie na koniec miesiąca ca cały miesiąc?? dobrze rozumiem?? bo też czytałam że mają 30dni od dnia dostarczenia do nich L4. ale rzeczywiście miałaś farta z tą poduszką, teraz będzie w biedro ale chyba za ok. 20zł, to i tak dosyć tanio bo w necie są droższe :) rottana - ja nadal nie wiem co to zgaga :D wiec może mój synuś będzie bez włosków :P jadę dziś na ten basen w końcu - z teściową, już sie doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana - pobawiłam się i ustawiłam nas w porządku 'rozsypywania' sie :D mam nadzieje że nie jesteś zła że pozbawiłam Cie tej przyjemności :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12...............33 . .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............ chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ............chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ............chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............25 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ie wiem jak to jest z tymi zwolnieniami i wyplatami z tego co widze to co miasto to inne obyczaje, znowu moja mam mi mowila ze jak ona byla kiedys na chorobowym to byly dwa terminy wyplat 15 i 25 kazdego miesiaca wiec cholera ich wie jak to jest, ale tam tez mozna pojsc i pani wklepie w swoj magiczny kompuerek twoj pesel i Ci ci powie jakie sa postepy. No warto poszukac na lumpku takich rzeczy :) byly jeszcze jakies spiworki i ubranka ale strasznie drogie w innym sa tansze, byl jeden swpiworek ale mial zamek zepsuty. Szukalam rozka ale nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dziewczyny mam prosbe jakby ktoras z wass aktualizowala tabelke to moze wpisalaby mi 30 tc bo mam straszne zaleglosci a z tel nie moge tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo agusia :) a jak to jest u Ciebie z płcią?? bo nie pamiętam czy coś pisałaś a w tabelce jej nie ma... STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12...............33 . .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............ chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ............chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ............chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ................... moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............25 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie zaktualizuje :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12...............33 . .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............ chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ............chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ............chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ................... moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - No teściowa to mnie wogóle nastraszyła że ona czekała nawet do 2 m-cy za kasą, ale na pocieszenie słyszałam podobno że macierzyński to już wypłacają w terminie tak jak wypłata by była... zobaczymy, ja narazie czekam za przelewem a za tydz będę u lekarza to przy okazji sie może do zusu wybrała... ja dawno nie byłam w lumpku, śpiworków mam już sporo ale z tego co pamiętam to koszulek za duzo nie mam no ichciałabym jakiś ładny komplecik na wyjście ze szpitala ale to już w sklepie kupie pewnie. musiałabym sie przejść do lumpka, ale u mnie w mieście żadnego ciekawego nie ma, tylko własnie tam gdzie mem zus i lekarza więc może w przyszłym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Viola dziekuje bardzo:-) a plci wciaz nie znamy. Moze w srode sie dowiemy jak malenstwo przestanie sie wstydzicc i pokaze:-D juz sie przyzwyczailam do mysli ze nie wiem Kurcze chcialaby, miec juz wszystko kupione i spac spokojnie a ten zus mi na to nie pozwala. Dziewczyny a jak dlugo wy pracowalyscie zanim poszlyscie na chorobowe? Kazda z was miala dlugi staz,ze tylko mi jakies cyrki robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ja pracowalam od 10 lipca tego roku wiec miala staz 3 mce i to tez nie cale bo lipiec mi sie nie wlicza do sredniej do chorobowego bo nie byl caly przepracowany, sierpien caly i wrzesien tez sie nie wlicza bo bylam w szpitalu i mialam zwolnienie. Ale ja wlasnie widze ze my dwie mamy przejscia z pracodawca i ciagle pod gorke. Nic ja chyba bede musiala dzwonic i prosic zeby mi wykazali te nadgodziny w sierpni zeby jakas korekte zrobili moze beda mieli serce. A co do tej manipulacji tej kakakaiaaa czy jak ona tam to tez sie nabralam myslalam ze cos powaznego a tu ktos nas w konia zrobil i ten tekst ze co bedzie jak sie jej znudzi... yhhh żenuaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - nie ma za co, he he to może już dokońca zostanie tak że płeć będzie dal Was niespodzianką :) ja też nie mam jeszcze wszystkiego kupionego... ale większość mam a teraz dop czekam za pierszą wypłatą z zusu więc mam nadzieje że jakoś dam radę... wogóle to ja pracuje już 3 lata w tej firmie... i pierwszy raz poszłam na chorobowe od 24 września tego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana no ale wtedy to ja bym sie ze wstydu spalila :)) nawet jak juz mial takie sytuacje lekarz to ja bym nie chciala byc w takiej sytuacji :)) Kamilki a wziernik to taki plastikowy czy ten "zwykly" nie wiem metalowy on. Viola mi tez sie zle oglada ta strone z wozkami, trzeba tam przeciagac, oj lipnie.. ja jeszcze poczekam z wozkiem do stycznia nawet chyba, bo i tak nie mam gdzie na razie go trzymac. mysle, ze to badanie kazda czeka :) oo a kiedy w Biedronce ta promocja z poduszka? to sie przejade. Ojej ja 3 w kolejce :)) Agusia ja pracowalam w ciazy krotko, do jakiegos 3 miesiaca. Dzis jestem po drugim spotkaniu szkoly rodzenia. pokazala nam rozne pozycje rodzenia. no i kapiel. bardzo przydatne informacje jak dla mnie. do 1 mies trzeba kapac mydlem w plynie, wiec musze je zakupic, i do tylka wlasnie moze byc ta masc Alantan o ktorej kiedys pisalam badz Bepanthen i jeszcze jakas. sol fizjologiczna musze zakupic. wiec to doszlo do moich zakupow :) tylko nie wiem czy taka sol jest bez recepty? Polozna poradzila by w grudniu juz odpoczywac, a ja kurde bede miala mase roboty w tej chalupie, bede musiala prosic kogos o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakis sprawdzony sposób na mrozenie szpinaku świeżego? Dzisiaj moj mi podal 4 propozycje imion dla dziecka jakie mu sie podobaja Kuba, Max, Mikolaj i Kacper. Jestesmy zgodni tylko z Kuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek - a ten wziernik to po co?? ja nic niewiem na temat tego badania ani na czym polega ani jak wygląda...naszukałam sie i znalazłam że poduszka już była od 2.11: http://www.hiperpromo.pl/promocja_biedronka-poduszka_relaksacyjna-6585892.html sól fizjologiczna jest bez recepty, kupujesz ją bez recepty w takich małych ampułkach po 5 albo 10ml, lepiej tą mniejszą bo ona po otwarciu może być przechowywana tylko 24h. 5sz tych mniejszych amp kosztyuje ok. 1,50zł. a do czego Ci ją zalecili kupic?? bo zazwyczaj przemywa sie nią oczka maluszków albo stosuje sie też do noska... no patrz jakie ciekawe rzeczy tam mówią na tych zajęciach, ja do pupy chciałam sudocrem ale moze warto ten alantan wypróbować, jest chyba też korzystniejszy cenowo z tego co pamietam... Ja już po basenie... fajnie było wypławiłam się :D tylko nie lubię potem tego zapachu chloru... lilka - nie znam sie na mrożeniu świeżego szpinaku :D oo to co będzie Kuba?? u nas chyba stanie na Filipie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam bepanthenu jak robilam sobie tatuaz, pozniej mi kazali smarowac skore dwa razy dziennie bo jest nawilazacy mocno i zapobiega uczuleniom. Ale w biedronce to malutkie te poduszki byly i to tylko zaglowe a ja taka znalazlam w lumpku http://allegro.pl/rogal-poduszka-do-karmienia-i-kobiet-w-ciazy-3w1-i2751626062.html co do imienia to trwaja jeszcze pertraktacje :D a o szpinak sie pytam bo ja bardzo lubie i bym sobie taki swiezy zamrozila bo to totalnie inny w smaku jest niz taki w kostkach kupowany w sklepie. hmmm jestem ciekawa kiedy mi bedzie kazal robic te badania na paciorkowca... Ja mam jutro szkole rodzenia :) u nas narazie sama teoria jest, czesc praktyczna bedzie pozniej :) ok klade sie do wyrka jeszcze dzisiaj bez podychy bo ja wypralam zeby byla swieza, czysta i pachnaca :D ale zrobilam przymiarke i sie idealnie dopasowuje do brzuszka, jak ja moglam bez niej zyc do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej dziewuszki ja dzis na nogach bo polozna byla, pozniej do mojej babci pojechalysmy- chcialam jej pokazac prawnusie lilka- ja pierdole ile ty sie musisz napatyczkowac z tym pracdawca, ale walcz! bo to wszytsko ci sie nalezy co do zgagi i "kudlatosci:- tez slyszalam ze tak jest tylko nie wiem jak to sie ma do mnie bo zgage w ciazy mialam moze 5 razy a mala urodzila sie bardzo kudlata- ma czarne wloski z tylu dlugie i wycieniowane ze kitke mozna jej robic :P (swoja droga musze jej jakies foto wrzucic na jakis serwis aby wam sie nia pochwalic :P) sol fizjologiczna do nosa ak najbardziej a do pupy to nie sudocrem (to w ostatecznosci jak sie tam wszystko zatrze) ja normalnie uzywam na stale linomagu i jest wszystko cacy lece z mezem jakis film ogladac trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
aha a ten wymaz na paciorkowca to pikus :) siedzis na fotelu i takim duzym atyczkiem (jak do uszu) najpierw pobieraja probke z cipki pozniej z tylka zadnych wziernikow i innych bajerow glodek- jk chcs miec swiety spokoj z paciorkowcem to idz rodzic na starynkiewicza- tam maja pierdolca na tym punkcie, mi co tydz robili na to badania (innym laskom tak samo) tuz rzed porodem tak samo- bardzo tego pilnuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola chyba jakos pochwe musi otworzyc? :) no wlasnie ta sol fizjologiczna zlecila do noska. z Alantanu korzysta moja kolezanka i jest zadowolona. a kosztuje masc ok 7zl, wiec tanioo. Lilka tak z ciekawosci jaki masz tatuaz? :) powiem Ci, ze bardzo ladne imiona wybral Twoj mezczyzna :) Kuba ladne, Max tez fajne (kiedys jak bylam nad morzem to mi sie spodobalo to imie-mial je fajny chlopczyk obok biegajacy), Mikolaj ladne, a nad Kacprem to i ja sie zastanawialam, tylko moj nie chce. Filip tez ladne. U mnie w tej szkole najpierw mam 1h cwiczen, potem 1h teorii. a znowu niewygodnie mi sie spalo na tych bokach.. eh i znowu obudzilam sie po 6 i krecilam. Mamucha dawaj fotke!!! :) i chyba pozostane przy Starynkiewicza :) aa czyli tylko wkladaja patyczki, no ok, wiec chyba nie bedzie tak zle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola chyba jakos pochwe musi otworzyc? :) no wlasnie ta sol fizjologiczna zlecila do noska. z Alantanu korzysta moja kolezanka i jest zadowolona. a kosztuje masc ok 7zl, wiec tanioo. Lilka tak z ciekawosci jaki masz tatuaz? :) powiem Ci, ze bardzo ladne imiona wybral Twoj mezczyzna :) Kuba ladne, Max tez fajne (kiedys jak bylam nad morzem to mi sie spodobalo to imie-mial je fajny chlopczyk obok biegajacy), Mikolaj ladne, a nad Kacprem to i ja sie zastanawialam, tylko moj nie chce. Filip tez ladne. U mnie w tej szkole najpierw mam 1h cwiczen, potem 1h teorii. a znowu niewygodnie mi sie spalo na tych bokach.. eh i znowu obudzilam sie po 6 i krecilam. Mamucha dawaj fotke!!! :) i chyba pozostane przy Starynkiewicza :) aa czyli tylko wkladaja patyczki, no ok, wiec chyba nie bedzie tak zle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
A ja juz od rana nabuzowana chodze. Dzwonilam do Zusu o co chodzi co oni chca wyjasniac i dowiedzialam sie tyle co myslalam ze chodzi o to ze bylam krotko zatrudniona zanim poszlam na chorobowe tzn prawie 3 mies pracowalam i wtedy poszlam na zwolnienie i czeka mnie i pracodawce kontrola. A jak zapytalam sie iile to ma trwac to mi babka powiedziala ze 2-3 mies. Jestem taka zla tyle wydatkow a ja o mojej kasie moge zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki...:) Noto jestem pierwsza w tabeli.....kurcze jak ja się już boję.Wczoraj w ciągu godziny miałam coś z pięć skurczy i to dośyć bolesne.Przeszło mi ale moje obawy przed porodem i tym bólem wzrosły hehe:)Wszystko już mam kupione więc tylko czekać:)A kiedy pakuje się torbę do szpitala???Bo mój mi już każe pakować bo boi się,że jak niespodziewanie zacznę rodzić to on nie będzie wiedział co spakować.I co wogóle spakować???mamucha może ty coś podpowiesz?? mamucha ale ty już masz dobrze...do babci z małą jezdzisz i masz już ją przy sobie:)Wrzucaj gdzieś fotę....czekamy z niecierpliwością by zobaczyć twój skarb:)Ja zgagę mam codziennie i już niemogę dać sobie z nią rady....pije kefir,żuję migdały i nic nie pomaga....załamka:( agusia będziesz mieć niespodziankę przy porodzie jak wcześniej płci nie poznasz:)A co do tego Zusu to współczuje....tyle czekać na własne pieniądze.....oni zawsze problemy robią:( głodek jeśli chodzi o wziernik to mi go zawsze wkładała jak pobierałam jakiś wymaz itp.Noi na paciorkowca do pochwy też mi wkładała......plastikowy.Masz rację głodek...poproś kogoś do pomocy w domku i sama nie podejmuj się tego.Dużo odpoczywaj skoro położna Ci tak radzi:) lilka bardzo dobre propozycje Twój Ci poddał.Gdybym miała mieć chłopaka to był by Mikołaj:)Ale że będzie córcia to Zuzia:)Co do poduszek to ja już od dawna mam taką(od 5 miesiąca)i bardzo wszystkim polecam.Duża jest zakupiłam na allegro i dałam 68zł.Ale spi sie rewelacyjnie.....nie wyobrażam sobie nocy bez nie hehehe Dziś jestem od 6 na nogach bo miałam badanie krwi i mocz zawiozłam.A teraz biorę sie za dalszy ciąg moich dekoracji Bożonarodzeniowych:)Dziś robię choinkę z piórek:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj bylam u lekarza, synus wazy 1700 :) zapisala mi luteine bo wydobywa mi sie jakis sluz ktory moze spowodowac skracanie szyjki :/ i duzo odpoczynku zalecila.. ehh mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) mi tez sie ostatnio cos zle spi..przekladam sie z boku na bok i co chwila cierpne, jedyne pocieszenie ze juz tak niewiele zostalo :P ja tam zawsze na brzuchu spalam, pewnie po porodzie i tak zostanie jakas blokada w glowie zeby sie na niego polozyc hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12...............33 . .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............ chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ............chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ............chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ................... moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja ide zaraz na jakies male zakupy dla dziecka. Kupie jakies pierdolki, troche ubranek itp. Glodek mam tatuaz na stopie napis w język rumuńskim. Co do imion to sie nam jeszcze moze zmienic ale sie okaze na czym zostanie :) mamucha no faktycznie sie z nim mam jak nie jedno to drugie i tak w kolo macieju. Jeszcze mnie czeka odzyskanie kasy za pazdziernik i wlasnie wyjasnienie tej sprawy z wynagrodzeniem. A mzslicie ye na tzch kwitach co sie klada do YUS moga wzkayac moje nagdodziny w sierpniu a nie we wrzesniu, nie wiem jakos to pozamieniac czy cos, bo ja to sie totalnie nie znam na ksiegowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem mnie dopadło paskudztwo - tzn przeziebienie... narazie tylko ból gardła nie do wytrzymania i gdzieś tam w środku zapchany nos... :/ oby na tym sie skończyło. Mam obawy że to po wczorajszym basenie, chociaż niewiem kiedy miałabym sie przeziębić - włoski wysuszyłam, opatulona do samochodu szłam... pije sobie herbatkę z cytrynką i miodem :/ Noo ja tych poduszek w biedro na żywo nie widziałam tylko w gazetce... mamucha - to Ty już z córunią podróżujesz :) fajnie byłoby jakbyś gdzieś zdjęcia malutkiej nam pokazała... wogole fajnie by było jakbyśmy my sie sobie pokazały z naszymi brzuszkami a potem z maluszkami :D tylko gdzie?? może masz rację z tym sudocremem... chyba spróbuje tego alantanu na początek głodek - ja tam niewiem do czego służy wziernik bo nigdy nie miałam go używanego dlatego zapytałam :P o spaniu nie wspominam - dziś co godz sie budziłąm i patrzyłam na zegarek... ehh dużo nie zostało ale fajnie by było te ostatnie noce przespać spokojnie i efektywnie :) agusia - szok że oni chcą Ci robić kontrolę!! przecież lilka też długo nie pracowała i we wrześniu wyglądowała w szpitalu... chyba że l4 szpitalne jakoś bardziej do nich przemawia... ale że to ma trwać tyle czasu- oni nie rozumieją że potrzebujesz kasiorki, spodziewasz sie dziecka i wogole idą święta... masakra kamilki - noo teraz czekamy na ciebie :) no własnie może mamucha nam wypisze co miała w szpitalu i wogole, przyda nam sie napewno... papi - noo jaki duży już gtwój synuś :D ciekawe ile mój już waży, okaże sie w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×