Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

ja tez dzisiaj robie nalesniki z jabłkami i cynamonem :) no to ja juz z glupialam z tymi kaftanikami i koszulkami bo sobie spisalam wyparwke dla niemowlaka z jakiegos portalu i tam byly podane i kaftaniki i koszulki i sie wlasnie zastanawialam czy koszulki to nie sa przypadkiem takie bawleniane a kaftaniki grubsze, ale sama nie wiem. Zadzw do kolezanki ona rok temu rodzila to mi powie co i jak. Hmmm ja powiem tak ostatnio sex uprawialam 2,5 mca temu wiec nie mialam jeszcze az takiego brzuszka wiec sie jutro okaze jakie bede miala odczucia. Co do pozycji to my generalnie zawsze albo od tylu sie kochalismy albo na jezdzca, albo na lyzeczke, klasycznej pozycji raczej nie stosowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - teraz oglądałam jeszcze aukcje na allegro i wychodzi na to że to jest to samo, bo jak patrzyłam na skład to tylko i wyłącznie z bawełny 100% są wykonane. ale numer - też własnie spojrzałam na swoją wyprawkę i też mam wypisane: kaftaniki + śpiochy i koszulki bawełniane... :D ale jakie śliczne wzory mają na allegro i kolory :) i wcale nie drogie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi na to ze kaftanik/koszulke stosuje sie pod spiochy. niby maly brzdac a tyle sie trzeba naglowkowac czasami zeby nie popelnic gafy jakiejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
A ja jako kaftaniki licze takie koszulki z dlugim rekawkiem na zatrzaski lub wiazane a koszulki to wiadomo z krotkim. Moj maluszek dzis szaleje i czasem wypnie sie tak ze az zaboli ale jakos mi to nie przeszkadza. musze jutro isc sie podowiadywac jakie dokumenty do becikowego,roodzinnego,macierzynskiego i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Lilka dziekuje bardzo. Ja za chwilke pewnie pojde spac bo rano wczesnie wstaje :-) Tak wiec milego wieczoru kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam dziś plyn do prania takze niedlugo pomalutku sie wezme bo troche mi sie tego juz uzbieralo a nie lubie wszystkiego na ostatnia chwile :) widzialam dzis w tesco promocje na pampersy 25zl paczka musze sie wybrac kupic :P a mnie cos dzis chandra dopadla..nic sie niechce i jakas dolina.. miejmy nadzieje ze jutro wstane z lepszym nastawieniem :)) a zaraz maraton filmowy sie zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seriale już się zaczęły :) zaczynam od Na wspólnej :P Na szkole rodzenia, najpierw małe ćwiczenia, potem wzięła nas na salę porodową. Przerażające :) przynajmniej ja się przeraziłam :) ogólnie tym widokiem i wyobrażeniem o porodzie, nie wyobrażam sobie :P ale też się przeraziłam, bo w tym szpitalu jest sala porodowa, gdzie są 3 miejsca, podzielona jest "ściankami" między sobą, więc wszystko słychać co się dzieje u każdej z rodzących :) i ogólnie widać jak się wchodzi, przynajmniej jedna po prawej-krocze wprost na wejście :) i jak przyszła by 4 rodząca, bardziej zaawansowana to jedna musiałaby ustąpić miejsca i czekać na korytarzu, nie wyobrażam sobie tego. Mamucha niech się wypowie na ten temat :) Pojadę jeszcze do innego szpitala, właśnie na Madalinskiego i porównam sobie a no i porozmawiam ze swoim lekarzem prowadzacym. i na koniec opowiadała nam polozna o karmieniu piersia, jak karmic, w jakich pozycjach itp duzo przydatnych rzeczy. tylko szkoda, ze zadnych materialow nie daja :P bo zapomne potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak patrze na moja liste ubrankowo/ciuchowa to mi jeszcze zostalo do kupienia: 2 grubsze pajace, kombinezon, grubsza czapeczka, recznik z kapturkiem, grubszy kocyk, i rożek. No i cala kosmetyka, łóżeczko, wózek i rzeczy dla mnie. Tak wiec jeszcze duzo przede mna. Ok prasowanie zrobione a jutro kolejna tura prania. Dzisiaj ogarnelam troche kuchnie-szafki- bo byl tam taki misz masz ze wszedzie bylo wszystkiego po trochu :) zmierzylam swoj brzuszek wychodzi mi 99 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej widze ze u was zakupy w toku :) b ilo wspominam te chwile zw dobieranie poscielek i tego typu akcesoriow dla maluchow :) a my dzis dzien odwiedzin i moich rodzicow i znajomych a wieczor pod haslem ulewanie strasznie jej sie dzis ulewa i sie ksztusi nie wiem o co chodzi buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka = tak pod śpiochy, albo na body i do tego półśpiochy... :) lilka mam pyt - bo jutro jadę do lekarza i przy okazji wybiorę sie do zusu w sprawie swojej wypłaty - do kogo z jakiego działu trzeba sie w tym zusie zgłosić?? bo ja tam nigdy nie byłam... mi do kupienia z ciuszków to nawet niewiem co zostało bo wszystko mam we workach i dopiero się wezmę niedługo za przygotowanie wszystkiego, napewno wiem że nie mam ciepłej czapeczki ale to mam zamiar w tą sobotę załatwić :) głodek - he he noo to musiało być ciekawe doświadczenie :D no własnie - zeszycik i zapisuj następnym razem :D papi - pewnie dziś gorszy dzień miałaś - już końcówka jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki....ale się rozpisałyście.....niewiem czy nadrobię:)hehe rottana sukieneczki rewelacyjne,mnie podoba się ta w panterkę ale ta druga też niczego sobie....seksowna:)Jeśli chodzi o herbatki laktacyjne to ja dopiero zakupię po porodzie jeżeli okażą się potrzebne:) moje konto ja na szczęście temat kurtki mam z głowy....moja mama ubiera się młodzieżowo i ma 2 kurtki i 2 płaszczyki także pożyczam od niej bo ona jest troszkę puszystka:)Leży na mnie jak ulaŁ:):) lilka myślałam,że mam juz całą wyprawkę ale o termometrze zapomniałam.A to taki normalny jak dla dorosłych nie sprawdza się u dzieci??? głodek jesli chodzi o ta matę do wanienki to ja polecam....nie jest droga bo coś koło 12zł a przyda ci się.Dzidzi fajnie leży w wanience i nie musisz ścielić żadnych pieluch.Moja siostra ma i odrazu mi radziła bym sobie kupiła:) viola ja kupowałam koszule na allegro i jestem zadowolona....są ładne i tańsze niż w sklepie:) brzoskwinka miło,że do nas powróciłaś....odpoczywaj dużo:)I brzuszek już duży masz 113cm w 27 tyg....no no:)Fajnie musisz wyglądać:) agusia współczuję ci.....tyle masz zmarwień na głowie.Tak cholerna kontrola Cię czeka i najgorsze,ze musisz uważać bo nie wiadomo kiedy się zjawią.Czy oni muszą takie problemy robić!!!?A niech ich szlak... gucha ja radzę iść jeszcze do innego ginekologa.Co ci szkodzi,a może jak raz coś pozytywniej powie.Nie czekaj tylko idz:) Co do seksu to ja niby mam codziennie ale faktycznie w "trójkę"to nie to samo.Nie odczuwam tej przyjemności co kiedyś.No ale mój ma ochotę więc nie protestuję hehe.Jedyna odpowiednia pozycja to od tyłu.:)Jutro na zakupki jadę z moim i moją mamcią.Może kupię coś fajnego.Wkoncu muszę kupić proszek dzidziuś i wziąśc się za pranie ciuszków bo nic nie wyprane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - 127cm?? noo to ładny już ten Twój brzuszek :) a dzidziaj jeszcze troszke musi posiedzieć :) co do termometru to mogę powiedzieć od siebie że taki dla dorosłych sprawdzi sie tak samo jak tamten tylko że te na podczerwień do czoła czy ucha są poprostu wygodniejsze w stosowaniu no i wystarczą 3s a czasem i 1s i już masz pomiar temperatury... mój chciał już dawno kupić taki dla nas, bo mnie zawsze wkurzało to trzymanie do 5m pod pachą :D no ale nie kupiliśmy i nie mamy żadnego więc tak czy tak trzeba kupić :) noo tobie najmniej z nas zostało to za pranie musisz sie zabrać :P Twój ma ochotę bo tak długo sie nie widzieliście to nie dziwota :P to udanych zakupków jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola no spory mam brzuszek.....a do tego mała tak się napręża,że wydaje mi się że zaraz mi brzuszek pęknie.Aż boli w niektórych momentach.Tak mi najmniej zostało....mam nadzieję,że przed świętami się rozsypie.Biorę się jutro za pranie:)A zakupki mam nadzieję,ze będą udane:)dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola jak ja chodzilam do ZUS to udalam sie do dzialu obsługi klienta (sala przyjec interesantow dokladniej) tam musialam na monitorku wybrac rodzaj sprawy ktora mnie interesuje czyli zasilki chorobowe. Jesli bedziesz miala jakiekolwiek pytania u siebie w urzedzie to odrazu kieruj sie do portierni przy wejsciu albo do informacji. Ja tak zrobilam i mnie pokierowali. powiedzialam dokladnie o co mi chodzi, ze o wyplate chorobowego w ciazy i macierzynskiego. Wiesz w kazdym miescie jest inny system obslugi a nie wiem jak tam u Ciebie to przebiega :) ja jutro robie kolejne podejscie w szukaniu kurtki, mam nadzieje ze cos mi sie uda wyszperac w tym albo nastepnym tyg. No ja niestety od mamy nie wezme bo ona taki sam chudzielec jak ja, chyba ze od tesciówki bo ona taka kobitka przy kosci :) Ja w poniedzialek na badania a w srode wizyta. Jak bym dostala reszte kasy od mojego wielmoznego przełożonego to bym poszla na wizyte prywatna i bym odrazu sobie USG na miejscu zrobila a tak bede musiala biegac od budynku do budynku o nie ma w gabinecie na NFZ, a nie chce wydawac kasy za bardzo bo nie wiem kiedy mi przeleje reszte lub kolejna czesc. agusia a ty mieszkasz w miejscu zameldowania? bo jak masz miec kontrole z ZUS i oni wiedza tylko o miejscu zameldowania to sie zapewne tam udadza, moze wrto ich uprzedzic o aktualnym adresie bo maga nie wpasc na ten genialny pomysl. Moj maly dzisiaj cwiczy na mnie karateUpodobal sobie dolna czesc podbrzusza po lewej stronie, dziure mi wywierci normlanie :) Ja dzisiaj zaatakowalam lumpka i trafilam na wyprzedaz wszystko 50% taniej i sie oblowilam w rzeczy dla malego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dzien doberek:-) ja juz oczywiscie nie spie od dwoch godz chyba a teraz moj wstal do pracy to zniw godz z glowy. lilka ja mieszkam gdzie indziej a zameldowana jestem u mamy i myslalam ze skoro to tak mala roznica bo jakies 5 km to nie beda robili problemow i jak przyjada mama ich wysle do mnie. Ale teraz tak mysle ze moze faktycznie zadzwonie do nich i ich powiadomie ale to pewnie jutro dopiero bo dzis za duzo na glowie. wciaz mysle co na tym usg wyjdzie mi dzis i czy poznamy plec. milego dnia kobietki:-) moj maluszek juz tez spac nie moze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
A viola jak ja dzwonilam w sprawie mojego chorobowego to musialam sie polaczyc z samodzielnym referantem zasilkow czy jakos tak. Nie chce mi sie teraz wstac patrzec dokladnie. Ale mozliwe ze wszedzie jest inaczej wiec jak idziesz osobiscie to najlepiej udac sie do portiern:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no moze i przy okazji zakupie ta mate do wanienki :) jeszcze mysle nad pokrowcem na materac, czy potrzebny? Lilka to fajnie, kurde ja w koncu tez musze wypatrzec jakis lumpek gdzie jest duzo rzeczy dla dzieci i pokupowac troche po taniosci, chociaz wydaje mi sie, ze mam sporo tych ciuchow, najpierw chyba musze je przejrzec i popatrzec czego mi brakuje.. Ja juz od 7 gdzies nie spie, maly tez juz nie spal, ale chyba znowu poszedl drzemac :) do Ikei zaraz sie wybieram na zakupyy. Lilka to Ty musisz chyba byc malutka :) ze taki malutki ten brzuszek Twój :) Kamilki a ten wozek on ma kola obrotowe? bo wydaje mi sie, ze nie i chyba nie wygodnie takim jezdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Tak wiec wychodze na wizyte:-) trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za inf, jadę do lekarza na wizytę i do zusu - odezwę sie jak wrócę :D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia, Viola---> powodzenia na wizytach:) kamilki---> co dziennie? łoo to masz fajnie:) mój mnie nie dotknoł już ze 2 miesiące;/ ugh... ja dzisiaj też już pierwsze pranko wstawiłam dla Bartusia:) trza się za to brać bo w grudniu już czasu ani mocy nie będzie:P ja wam dziewczyny naprawde współczuje z tym zusem... jak ja się ciesze że wypłate mam normalnie każdego 10, bez upominania itp... wszystkim elegancko personalna się zajmuje, nawet jak pójdę na macieżyński to ona mi wszystko będzie załatwiać żebym ja tam łazić nie musiała... ale coś mnie brzusio boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek moja waga przed ciaza to 55 k i wzrost 165 cm wiec jaka tam zbyt wysoka i duza nie bylam. Moja mama mi mowila ze ona tez duzego brzucha nie miala jak byla w ciazy ze mna i z bratem moim. Ja jestem ciekawa czy moje dokumenty juz do ZUS dotarly moze przedzwonie i sie zapytambo jak bylam tydz temu to nic nie bylo jeszcze. Trzeba sie brac za obowiazki kury domowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> hehe:P ja ważyłam 50 kilo i mam 160:P dokładnie po 5 mniej od ciebie:P hihi;] a brzuszek to musimy mieć podobnej wielkości:) no te obowiązki czasem dobijają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia18204
Tak wiec jestesmy po usg. I uwaga dziewczyny-bedzie coreczka! Zanioslam moj tel do naprawy na gwarancje i slabo z tego sie pisze. Z mala wszystko dobrze wazy prawie 1600g wody dobrze,lozysko tez. Ciekawe co moj powie jak uslyszy ze mala pindzia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana moze ty masz bardziej wypuky a ja ardziej plaski i rozchodzacy sie na boki :) agusia gratuluje dziewczynki :) zanizasz nasza tabelke w przewadze mezczyzn heheh Ja wrocilam z zakupow i biore sie za pranie, sprzatnie i gotowanie. Kupilam farbe do wlosow wiec jak zostanie mi troche czasu to bedzie dzisiaj malowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P-SWPS
WITAM SERDECZNIE PRZYSZŁE MAMY. JESTEM STUDENTKA, KTÓRA ROBI BADANIE NAD ZMIENNOŚCIĄ NASTROJU W CIĄŻY I PO URODZENIU BĄBELKA. BARDZO MNIE TA SFERA INTERESUJE , GDYŻ SAMA PO URODZENIU DRUGIEGO SŁONECZKA CIERPIAŁAM NA ZMIENNOŚĆ NASTROJU. SWOJE BADANIE WYKORZYSTAM W PRACY MGR JAK MI SIĘ ONE POWIEDZIE ZAŁOŻE STOWARZYSZENIE DLA KOBIET W OKRESIE OKOŁOPORODOWYM Z POMOCĄ PSYCHOLOGICZNĄ. BRAKUJE MI JESZCZE 90 KOBIET. WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KWESiTONARIUSZ W 8-9 MIESIĄCU CIĄŻY I PO URODZENIU BĄBLA JESZCZE RAZ. POMÓŻCIE, BARDZO WAS PROSZĘ. LINK PONIŻEJ https://docs.google.com/spreadsheet/viewform? formkey=dHVVYU9rcGg5UTZOdXd0TnhBMGlHcUE6MQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P-SWPS
WITAM SERDECZNIE PRZYSZŁE MAMY. JESTEM STUDENTKA, KTÓRA ROBI BADANIE NAD ZMIENNOŚCIĄ NASTROJU W CIĄŻY I PO URODZENIU BĄBELKA. BARDZO MNIE TA SFERA INTERESUJE , GDYŻ SAMA PO URODZENIU DRUGIEGO SŁONECZKA CIERPIAŁAM NA ZMIENNOŚĆ NASTROJU. SWOJE BADANIE WYKORZYSTAM W PRACY MGR JAK MI SIĘ ONE POWIEDZIE ZAŁOŻE STOWARZYSZENIE DLA KOBIET W OKRESIE OKOŁOPORODOWYM Z POMOCĄ PSYCHOLOGICZNĄ. BRAKUJE MI JESZCZE 90 KOBIET. WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KWESiTONARIUSZ W 8-9 MIESIĄCU CIĄŻY I PO URODZENIU BĄBLA JESZCZE RAZ. POMÓŻCIE, BARDZO WAS PROSZĘ. LINK PONIŻEJ https://docs.google.com/spreadsheet/viewform? formkey=dHVVYU9rcGg5UTZOdXd0TnhBMGlHcUE6MQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - gratuluje córeczki :) w końcu sie maluda pokazała :) dobrze że wszystko dobrze z maluszkiem :D dziewczyny ładne wagi sprzed ciąży miałyście, moja to 65kg i 165cm... ja też po wizycie - dziś usg nie miałam, sprawdziła tylko - serduszko bije i ilość wód płodowych też ok :D pytałam o te bóle w dole brzucha podczas przewracania sie w nocy to gin mi powiedziała że tak już może być i to najprawdopodobniej od kręgosłupa bo badanie na fotelu ginekologicznym ok. wizytę mam za 4 tyg dopiero: 12.12.12 :D i wtedy będę miała pobierany ten wymaz na paciorkowca - już mi powiedziała, aa i wtedy już sie dowiem co dokładnie do szpitala i wogóle trzeba zabrać... tak sobie myślę że ta moja gin nie jest jakoś zbyt wylewna... oczywiście jak zapytam to odpowie itd, niewiem może mi sie wydaje że tak jakoś mało sie interesuje ale skoro wszystko jest dobrze to dlatego mam takie odczucie... aaa i byłam w zusie - ostatnie l4 wystawione miałam 24.10 a do zusu dotarło dop. 7.11 - niezły poślizg ma ta moja szefowa :/ no i oni mają 30 dni na wypłacenie od tego 7.11 także pozostaje czekać...ale za to dowiedziałam sie że z macierzyńskim już tak ciężko nie będzie bo to nie zalezy od pracodawcy także będę je dostawać regularnie raz na m-c :) my kupiliśmy dziś: wanienkę, matę, nożyczki, szczoteczkę do włosków i smoczek :) teraz biorę sie za segregowanie ciuszków dla małego - trzeba w końcu zobaczyć czego i ile mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×