Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

dziewczyny cos umilkłyscie dzisiaj czyzby czar weekendu znaowu zadzialal :P? Mnie cos gardelko pobolewa. Wzielam soie goraca kapiel i zaraz do lozeczka z herbatka wygrzewac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - taak chyba weekend :D mój poszedł na nockę to zajrzałam do was, a po za tym nie lapałam dziś kompa bo to moje przeziębienie mi dokucza a zwłaszcza dziś katar - nienawidzę mieć kataru (ten czerwony nochal :/) zaraz idę sie myć i spać :) kamilki - to dobrze wiedzieć że jesteś zadowolona z zakupu, w sumie za tą cenę to naprawdę fajny zestaw. mój dziś w pracy ma przejrzeć wózki na allegro, zobaczymy czy coś wypatrzy :) mój też rączkę do brzuszka co chwilę przykłada i pyta: śpi?? :D jestem ciekawa jak to będzie już po wszystkim :) rottana - mój brzuszek też jest taki wystający :) spotkałam wczoraj znajomych i tak patrzyli na brzuszek i mówią że rozwiązanie już chyba niedługo, jak powiedziałam że za ok. 2 m-ce to byli zdziwieni :) a ile macie w brzuszku cm?? ja mam na dzień dzisiejszy 110cm - niewiem czy to dużo czy mało... shamel - wydaje mi się że jeżeli masz wynik 3 to chyba w ciąży nie jesteś... powtórz test apteczny ale jak narazie to beta bardziej wskazuje na nie niż tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano a ja zalegam przed kompem a maz na jakas impreze poszedl, mala jak zwykle spi :) u mnie generalnie po staremu- opieka nad malenka glownie plus troche w domu i troche czasu dla mnie hehehe smiesznie bo dowiedzialam sie niedawno ze moja kumlea jest w ciazy :) hehe troche n=ma dziwna sytuacje bo ojcem jest obcokrajowiec( brazylijczyk) i ona ok miesiac temu pojechala do niego na weekend ostatecznie zerwac ale wyszlo troche inaczej :P wogole wszystkie laski z mojego otoczenia albo sa w ciazy albo dowiedzialy sie ze w ciazy albo urodzily na palcach jednej reki jestem w stanie policzyc osoby nie zwiazane z dzieciakami (mwie o najblizszym gronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamel
hej, dziś rano test apteczny negatywny... okresu dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............33 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013...........27.......dziewczynk a lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3kp8qa u6l.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> ja na stojaco mam 97cm. ale tez jak na razie do tej pory od poczatku ciazy przytylam 9kilo:-) ale sie dzisiaj udalam ze swoim menem!! dwa debile 11 listopada wybraly sie na zakupy!!!:-D a dzisiaj przeciez wszystko pozamykane:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No wiec zmierzylam tez i mam 106ccm na wys pepka. Kazdy mi mowi ze w brzuch mi poszlo wiec sie ciesze ze tylek sie nie powieksza ha moj ma dzis i jutro wolne to za chwile idziemy na kawke do mojej mamy a to ok 5km w jedna strone takze powoli bedziemy sie kulac poki sniegow nie ma bo autka nie dalo rady jeszcze kupic Milej niedzieli kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze faktycznie dzisiaj jest swieto i wszystko pozamykane. A ja chcialam isc do sklepupo zakupy. le mam taki jeden calodobowy i on moze byc otwarty w sumie to sie tam moze przejde. Ja na smierc zapomnialam o tym. Cos tam mam w lodoce ale zakupow wiekszych nie robilam. heh glupek ze mnie no :) A ja nie mam centym etra zeby sie zmierzyc chyba ze gdzies tu wyszperam. Mialam kiedys i gdzies mi wsiorbało. Mnie chyba jakies chorobsko bierze bo strasznie oslabiona jestem i bym spala i spala tylko. Yhhh mam nadzieje ze to chwilowy spadek mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze faktycznie dzisiaj jest swieto i wszystko pozamykane. A ja chcialam isc do sklepupo zakupy. le mam taki jeden calodobowy i on moze byc otwarty w sumie to sie tam moze przejde. Ja na smierc zapomnialam o tym. Cos tam mam w lodoce ale zakupow wiekszych nie robilam. heh glupek ze mnie no :) A ja nie mam centym etra zeby sie zmierzyc chyba ze gdzies tu wyszperam. Mialam kiedys i gdzies mi wsiorbało. Mnie chyba jakies chorobsko bierze bo strasznie oslabiona jestem i bym spala i spala tylko. Yhhh mam nadzieje ze to chwilowy spadek mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh z tym moim to ja sie chyba wykoncze :) bylam wczoraj u niego, niby bylo ok, a dzis wracajac do domu znowu sie z nim poklocilam, a raczej ja sie klocilam heh a tu niedlugo mam z nim mieszkac, juz od grudnia jakos, jak ja z nim wytrzymam :P moze bedziemy mieli wazniejsze problemy, bo teraz to bzdury. ale mi nerwy puszczaja i nie moge popuscic. Viola najlepiej jakbys przelezala w domu to przeziebienie. na bol gardla tez dobra woda z sola - poplukac. oj mnie tez dobija to spanie, nogi mnie strasznie bola, od kolan w dol i musze sobie je prostowac, nei wiem czemu. jakby on byl w ciazy to ja bym sie z nim obchodzila jak z jajkiem, a on jeszcze mnie wkurwia :) Kamilki to pewnie zakupie ten wozek skoro mowisz, ze wszystko ok i polecasz. Twoj facet widac dobry mezczyzna i dba o Ciebie. Jutro tez zmierze swoj brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmierzylam swoj brzuch i 103cm :) rosnie rosnie :P Powiem Wam ze juz naprawde coraz ciezej , plecy bola, schylic sie juz tez trudno ale juz tak niewiele zostalo ;) Ide w tym tygodniu zamowic lozeczo i komode bo juz nie mam gdzie tego wszystkiego klasc, uzbieralo sie troche tego a wlasnie mamucha jakbys mogla napisac rzeczy potrzebne do szpitala :) no to czas na jakis filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek tez mam problemy z kolanami i spaniem. Jak za dlugo leze na jednym boku to ma taki przeszywjacy ból w kolanach i musze na drugi bok a jak to nie pomaga to chwilke na plecy i tak potrafie sie wiercic kilka godzin. Co do facetow, coz mam powiedziec widza czubek własnego nosa i sadza ze ciaza to najcudowniejszy stan na swiecie i nas nic nie boli, nic nam nie doskwiera, nie mamy dusznosci jak nam dziecko na przeponie sie ulozy, nie mamy zgagi, nie mamy wahania nastrojow itp itd. Do nich to nigdy nie dotrze nie ma takiej mocy na ziemi ! Moj na kazda moja dolegliwos ma zloty srodek, jak sie skarżę- to sie połóż i odpoczywaj albo idz spac. A ja dzisiaj mialam znowu marudzenie mojej mamy na temat mojego faceta, ze jak on moze mnie tak sama w domu zostawiac, ze teraz to powinien ze mna byc i dzieckiem sie zajmowac, ze dziecko sie do niego nie przyzwyczai i ble ble ble oraz ze mi na zycie dawac powienien i do wyprawki sie dorzucic- troche skonczyla lamentowac jak jej powiedzialam ze wole miec facea ktory zarabia i ma pieniadze a nie taki co siedzi przed tel i pije piwo i nie ma kasy na nic. A co do kasy tez jej powiedzialam ze mam przeciez gdzie mieszkac i nic za to nie place wiec to juz jest wklad finansowy z jego strony. Ahhh te matki chca jak najlepiej a czsami przesadzaja ze wscibstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej Spoko napiszemale nie dzis bo chce siebteaznzrelaksowac U nas bpo staremu bylismy ha spaceku pozniejnzrobilam ciasto zainstalowalam sobie rurke do tanca i juto wracam do treningow bo juz cza sie odchudzac Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to wychodzi na to że ja mam jak narazie najwięcej w brzucholku... ale też już mam 13kg do przodu, zobaczymy jak teraz pójdę do lekarza czy coś przybrałam :) w sumie narzekać nie mogę bo głównie w brzuszku, w swoje dzinsy jeszcze wchodzę :D mamucha - no to rzeczywiście fajne (bardzo gorące) zerwanie musiała mieć ta Twoja kumpela :) to teraz chyba wrócą do siebie?? oo rurkę?? jakby mój usłyszał że cxhce rurkę do tańca to by mnie chyba w niebo uniósł :P rottana - he he to rzeczywiście niezłe zakręty jesteście :D ja już zakupy na dzisiejszy obiad zrobiłam w środę i zamroziłam miąsko bo nie wyobrażałam sobie stania w tych tłumach wczoraj... lilka - oby Cie nie dopadło... zawczasu pij herbatkę z miodem i cytryną :) ale Ci mama wykład dała - martwi sie napewno, w końcu jesteś jej córeczką :) ale najwazniejsze że Wam jest narazie dobrze jak jest i że jej to wytłumaczyłaś i masz rację lepszy taki co pracuje niż siedzi przed tv i pije... głodek - gardło mnie już nie boli za to katar chyba mnie wykończy!! dziś leci jak z kranu :( My już mamy w końcu szafę rozsuwaną, od jutra biorę sie za segregowanie ciuszków synusia i zobaczę co mi jeszcze brakuje :) Mój w pracy a ja ide sie myć i spać :) Dobranoc kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............33 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34............chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013.............27.......dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............17................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. ciężka noc za mną:( ugh ale mnie gnaty bolą;/ cała dupa, uda... dobrze że jeszcze nie psiocha.... mamucha---> mój też by skakał z radości jakbym chciała ćwiczyć nan rurze:P ' brzoskwinka---> miałaś się odezwać i cisza? jak tam wizyta w PL? opowiadaj jak się czujesz jakie wyniki dalej dalej bo tym razem dostaniesz nagane:P lilka---> dobrze że nie tylko mi się zapomniało że to święto bo było by mi smutaśno:::PPP:P:P a co do rzeczy do swzpitala to kupcie sobie gazetke M JAK MAMA. akurat w tym numerze jest napisane co zabrać do szpitala dla siebie i maluszka:P tylko ja nie mam co kierować się tą lista bo dla maluszka np nie musze nic brać dopiero na wyjście będę potrzebować ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana ja tez zapomnialam, ze swieto w ndz, tylko jechalam metrem i tam wyczytalam :D a chcialam zakupy w ndz robic wlasnie.. moja noc nie taka zla, nawet sie wyspalam i nie bylo mi az tak niewygodnie, moze dlatego, ze zmeczona jakas bylam. a ja zmierzylam swoj pas i mam 108cm. O tych facetach to szkoda gadac. zazdroszcze kobietom "normalnych" kochajacych, dbajacych o nie, facetow. Moj poprzedni na rekach mnie nosil przez niecale 5 lat, to z nim zerwalam, bo bylo mi za dobrze :P to zmienilam i tez mi zle :P kobiecie nie dogodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo tego, ze nam nie dogodzi i nie wiemy czego chcemy: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=461692970539452&set=a.166101283431957.29483.139570326085053&type=1&theater :D Ja dzisiaj dobrze spalam obudzilam sie tylko o 5 na siku. Zamienilam sobie wczoraj strone poduszki a lózku moze cos tam pomoglo nie mam pojecia ale jakos mi wygodniej- moze dlatego ze jak leze i ogladam filmy w lozeczku do spaiania to na lewym boku i wiecej czasu spedzam w tej pozycji? Nie wiem nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............33 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013.............27.......dziewczy nka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek 86 - parę stron wcześniej pisałaś że chętnie byś rodziła na Madalińskiego ale tam znieczulenie kosztuje 700zł a w łasnie w najnowyszym M jak mama opisują ten szpital jako Porodówkę na miarę XXI wieku i jest napisane że znieczulenie jest bez dodatkowych opłat a wcześniej kosztowało własnie 700zł :) ogolnie fajnie opisują ten szpital, teraz chyba co m-c będa opisywać takie najlepsze porodówki. hehe a co do zbytniego dogadzania to tak własnie z nami jest - jak jest za cukierkowo źle, jak mniej cukierkowo też źle a faceci potem narzekają że nie wiedzą o co nam chodzi :P rottana - czytałam sobie własnie tą listę, u mnie tak jak u Ciebie dla maluszka nie musze brać nic oprócz pampersów i ubranek na wyjście :) moja noc dziś była spokojna, oprócz zapchanego nosa, ale nawet sie wyspałam. i ani razu na siku nie wstawałam :) lilka - może sie przyzwyczaiłaś już do leżenia na lewym boku :) mi chyba też już wygodniej spać na bokach niż na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!dawno tu nie zagladalam, watek rozwinal sie zejuz chyba tego nie nadrobie;p fajnie ze u was wszystko ok:) dopisywaam sie juz kiedys do tabelki ale patrze ze mnie nie ma, takze aktualizuje;p ja dzis poczulam dzidzie pierwszy raz, jestem w 17tc, to na pewno dzidzia sie rusza, to to.... niesamowite:D nadal nie znamy plci ,moze za 3 tyg jak bede miala kolejna wizyte to sie dowiemy. a wy kiedy poznalyscie plec swojego maluszka? jaki kupujecie wozek? ja znalazlam adbor master ten z plastikowa podstawa gondoli,,bezowy z brazem, piekny....ach,juz czekam na mojego mezusia az wroci z poligonu to mu pokarze i moze nawet go kupimy:) buzka Wam wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............33 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13............. 32........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013...........27.......dziewczynk a lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16. ............... anusiak181........1..............29.04.2013...........17........?......... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie z zakupów wrócilam:) mam już wszystko dla maluszka:) no prawie bo został mi tylko octenisept i łóżeczko a tak po za tym to wszystko:) głodek---> ja zmieniłam faceta po 4 latach także ale nie żałuje tej decyzji:) co prawda jeden od drugiego bardzo się różni, Paweł nie jest idealny ale kto jest... ważne że mnie kocha i szanuje i przede wszystkim mi to okazuje. viola---> uwielbiam ta gazetke m jak mama. często jest tak że piszą o tym co mnie akurat zastanawia:P lilka---> dobry link:P baaardzo dobrze opisuje kobietki:P anusiak---> hejo:) a bo aktualizowałyśmy tabeleczke i dużo osób było które się wpisały i więcej nie zajrzały przez co tabelka zrobiła się nieczytelna, ale z góry przepraszałam że jak kogoś nie ma to żeby wpisał się jeszcze raz:) ja płeć poznałam w 13tc (usg 3D). chłopaków szybko rozpoznają a z dziewczynkami to różnie bo mi pani doktor powiedziała że po 19tc tak na 100% powiedzą bo nie zawsze są pewni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dobra nowina z tym szpitalem i znieczuleniem, musze dzis koniecznie kupic ta gazete :) to dobra wiadomosc, bo bede miec blizej od domu i beda tam moi lekarze, chociaz wiem, ze lekarz to na chwile jest przy porodzie, ale zawsze jakos psychicznie lzej :P Lilka dobre to na fb o kobietach :) calkowita prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............33 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013.............27.......dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............17................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16................ MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda poprawiam bo anusiak złą tabeleczke wzięła:) no i trza ustawić wg daty porodu:) Viola---> tak apropo to nic się nie stało:) połowa z nas by się rozsypała a ja bym tego nie zrobiła zapewne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana o to fajnie, juz prawie wszystko kupione :) u mnie jeszcze nie.. hmm ja nie zaluje, ze tamtego zostawilam, bo wiem, ze predzej czy pozniej bym go zdradzila, bo taki za dobry chlop tez nie dobrze, wszystko podane na tacy. moj obecny taki nie jest, mamy tez podobne charaktery i dlatego pewnie klocimy sie czesciej. Wazne jest by szanowal. wiem, ze mnie kocha, ale jest tym typem co chowa w sobie uczucia, udaje na zewnatrz, a tak naprawde w srodku jest miekki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz, nie zwrocilam uwagi ze zrobilam cos zle;p przepraszam): bede troche czesciej juz tu zagladac bo jestem na zwolnieniu i nuda w domu straaaszna..;/ siedze sama teraz bo maz na poligonie-eh zycie zony zolnierza;p ja na zakupki wybieram sie jak mezulek wroci, chociaz juz troche kupilam bodow i spodenek:) u mnie dzidzia tak szalala ze ledwie usg lekarz zrobil;p urwis jeden, nie chciala dzidzia zdjecia i sie chowala caly czas;p dzis-przed chwila poczulam pierwsze ruchy, faaajnie:) wiem ze to to na pewno i strasznie sie ciesze,od razu taka inna wiez sie buduje jak czuje ze naprawde cos tam jest a nie tylko powiekszajacy sie brzuszek):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak---> a no to niesamowite jak się zaczyna czuć jak maluszek się rusza:) teraz jest niesamowite, potem zajebiste a na końcu bolesne i często nie przyjemne:P teraz ma dużo miejsca to harcuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro położna do mnie przyjdzie, właśnie z nią gadalam. znów kilku ciekawych rzeczy sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja wlasnie z malych zakupow wrocilam. Kupilam sweterek dla mego malego mezczyzny, dwa kaftaniki, koszlke i dwie pary spodenek w tym jeden zajebiaszczy szary cieply dresik z nexta :P bede robila z niego malego eleganla a co :D i do tego smoczek i groszke do noska. Stwierdzilam ze trzeba robic te zakupy powoli bo pozniej bedzie wielkie bum i oszaleje z nawalem tych rezcy a troche jednak tego jest. Powoli zmiejsza mi sie ta lista ale baaaardzo powolutku :) a haka butelke kupujecie bo m kolezanka polecila z Lovi taki model http://allegro.pl/lovi-wielofunkcyjna-butelka-silikonowa-120-ml-i2774654760.html i chyba sie na taka skusze bo jest fajna i praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×