Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

lilka---> jak cie to nie pokoi to jak nahbardziej zadzwon do swonego lekarza. w koncu od tego jest jakby ni patrzec, a ty bedziesz spokojniejsza. a w jakim stanie twoj przyszedl? moj dzisiaj 3 browarki spil a teraz spi. no ale nie moge powiedziec napracowal sie dzisiaj. az dumna z niego jestem:-D . no to przed nami nerwowy poniedzialek:-) ja w poniedzialek mam 2 rozprawe. ciekawe co takiego maja do powiedzenia tamte pielegniarki no i moj stary ginekokog... sam jego widok podejzewam ze pidniesie mi cisnienie:-/ nie moge sie napatrzec na ta kolyske:-) tylko malego lokatora brakuje:-) chcialabym juz byc "mamusia":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - ojj bardzo mu 'współczułam' :P u nas był dość spory mrozik dziś ale nawet nawet szło mi sie fajnie na spotkanko :) dostałam od kumpeli 2 pary malutkich skarpeteczek, klips do przypinania smoczka do ubrania i malutką bluzeczkę :) zjadłam deserek lodowy i ok. 16 byłam w domku. Noo własnie bo to już kolejna rozprawa!! no też jestem ciekawa co tam będzie na niej sie działo - a Ty sie już niczym nie przejmuj, to co miałaś do zeznania do powiedziałaś, a pyt. sobie jakieś przygotowałaś?? lilka - ale fajną niespodziankę ci zrobił :D już widzę jaka byłaś zaskoczona, tym bardziej że sie wogole nie spodziewałaś :) Ja siedzę przy kompie, mój coś tam grzebie w łazience. Jutro idzie na rano, a popołudniu jedziemy na zakupy, kupić prezenty dla Bartka chrześniaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa rottana no to jak już pokoik gotowy to super :) pościel też ubrałaś?? ja muszę swoja wyprać, ubiorę pewnie po świętach. też ju sie nie mogę doczekać - ale to coraz mnie czasu, zleci nim sie obejrzymy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana sprawa sie nie przejmuj tylo uwaznie słuchaj co zeznaja zeby jakichs glupot nie nagadali. Badz dobrej mysli :) a moj wrocil normalnie bo pojechal samochodem ale wczoraj dali w palnik bo kaca mial okropnego i pierwsze co zrobil to wypil piwo a pozniej polazl po kolejne a teraz spi. Ostatnio mialam takie cisniecie i bole na krocze jak sie troche pogimnastykowalam ze sprzataniem po przeprowadzce na to mieszkanie, ale w sumie nic nie sprzatalam az tak bardzo i nie dzwigalam nic zebym sie mogla przeciążyć. No nic jak do jutra po nocy nie minie to zadzwonie a jak bedzie lzej to zadzwonie w poniedzialek i odrazu sie na wizyte umówię. Nic mi sie nie chce chyba ide spac bo w sume i tak nie mam co robic bo ten i tak nabąboniony śpi a przeciez na sex i tak nie mam co liczyc wiec cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:-) viola---> nie pytan sobie nie przygotowalam bo nie wiem co oni zeznaja:-/ w trakcie rozprawy musze uwaznie sluchac i se w jakims zeszyciku zapisywac. musze zobaczyc co to za pielegniarki w ogole beda bo z kilkoma mialam stycznosc. tak posciel tez ubrana wszystko zrobione:-) jedna jedyna zecz musze kupic oscenisept a tak po za tym mam juz wsio wsio wsio porobione, poprasowane popakowane. pozostalo tylko czekac:-D lilka---> no po sprzataniu jakby cie cislo to nic dziwnego... ale tak bez niczego... hmmm... a sprobuj przeleniuchowac dzisiejszy dzien. moze jetes ogolnie zmeczona, ciaza to dla organizmu nie lada wysilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze u was juz blizej niz dalej, ja sie tez juz nie moge doczekac a to 'dopiero' juz 21 tydzien:) juz troche ubranek pokupilam:) sliczne malutkie i MOJE!! nie dla cioci, siostry, kolezanki tylko dla mojej wlasnej dzidziuni:) no i chyba zmienilismy ime, ale mamy jeszcze czas , pewnie i to sie zmieni ale najpierw byl Gabriel a od przedwczoraj mowimy na dzidzie Filip:) Flipcio jak ja mowie;p rottana-> ja to nie wiem, tzn troche kojarze o co chodzi z ta rozprawa ale mam nadzieje ze wszystko wreszcie sie skonczy, i bedziesz miala spokojna glowe, ja nie cierpie jak cos nademna wisi,meczy. Zycze Ci aby wszystko potoczylo sie po Twojej mysli. i przepraszam ale moglabys troche napomknac o co chodzi?? tak troche dla rozjasnienia umyslu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisiam---> fajnie jest kupowac w koncu dla "siebie" :-D a poczekaj jaka bedziesz miala radoche jak bedziesz prac i prasowac:-) i torbe pakowac do szpitala... mialam coreczke ktora urodzilam w zeszlym roku 16 wrzesnia ale przez zaniedbanie lekarzy, totalne olanie procedur i nie podjecie leczenia zmarla 32 godziny po porodzie i powiedzialam ze nie daruje i teraz sie sadze ze skurwysynami. wystarczylo podac mi antybiotyk przed porodem (bylo w huj czasu na to) albo zbadac nala po porodzie i podac jej antybiotyk (paciorkowiec). oni nawet jej nie punktowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak---> sorki pisze na fonie i nie zauwazylam ze przekrecilam twoj nick:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana dzisiaj jak wstalam to juz mi lepiej :) w sumie juz nie boli i nie cisnie chyba jednak to zalezy od ulozenia malego :) no dzisiaj to jedyny wysilek jaki mnie czeka to obiad u tesciów :P w sumie tez tak sobie pomyslalam ze moze mnie to krocze tak bolalo bo w czwartek robilam swojemu masaz i siedzialam na nim okrakiem, nie wiem w sumie juz wszystkie opcje biore pod uwage :) a slyszalyscie o sposobie z tantum rossa po porodzie? polozna na zajeciach w Szkole Rodzenia mówila nam ze bardzo dobrze i kojąco dziala rozrobioa tantum rossa w wodzie w tym malym psikaczu plastkiwoym do zraszania kwiatkow i psikanie na zszyte krocze. Podobno przynosi bardzo ulge i ładnie odkaza. A ja sie właśnie dowiedzialam ze moja kolezanka jest w ciazy :) heheh smieje sie ze z mojej paczki wlasnie z pracy takiej bylej kazdy po kolei zaciaza (ja, moj kolega z zona ma termin miesiac po mnie no i teraz Julka ). Co do wyprawki to mi zostaly te najwieksze rzeczy kolyska z pościela, wózek, komoda i kilka pierdułek kosmetycznych. A macie wrazenie ze czegos zapomnialyscie w swojej wyprawce da maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...jak mija niedzielne popołudnie??? Mi nogi do tyłka wchodzą......gotowałam obiadek dlA 8 OSÓB BO ONI POJECHALI DO KOŚCIÓLKA A JA ZOSTAŁAM W DOMU BO MROZNO.... aż mi taka żółta wydzielina gęsta pojawiła się na wkładce,a przy tym towarzyszyły mi tak z 5 skurczy.Co to może być? lilka już pewnie po obiadku:)??Ja też mam wrażenie,że czegoś mi brakuje ale to wyjdzie jak już będzie mała w domku. zmęczona jestem na maxa.Noi mi zaczął się 38 tydzień i dalej czekam na poród:)Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............38. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............38. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............36........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 36........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............34......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............32 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 30.... ...dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 2................ anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19.. ......dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> ale to nie dzisiaj:-( jutro zaczyna sie nowy tydzien plim plim:-( :-D:-D:-D nie powinnas tak szalec no chybaze chcesz porod wywolac to inna sprawa:-) te klucia itd to nic innego jak objawy zblizajacego sie porodu. lilka---> ja dzisiaj zakupilam ostatnia potrzebna dla malego zecz i jestem spokojna:-) u mnie obiadek tez juz w piekarniku siedzi:-) robilam ale pizze. tzn placek ziemniaczany (jak do placka po cygansku) a reszta taj jak pizza. kukurydza, groszek, papryka kielbacha i seeeerrrra duuuuuzzzzzoooo:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana tak wiem jutro zaczyna się nowy tydz ale chciałam być pierwsza hehe;)Smaczny obiadek u Ciebie dziś.....chętnie bym pizze wsunęła:) wiem muszę się troszkę oszczędzać ale miałam ochotę dziś ten obiadek zrobić a że potem sił brakło....cóż.Powiem szczerze,że już bym chciała mieć to wszystko za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana->o Boze kochany.... przepraszam ze przypomnialam Ci takie rzeczy.... z mezem to siedzimy i klniemy na to napisalas...;/ FAAAAKKK!!! oby gnojom sie nie udalo wybrnac z tego szamba!! trzymam kciuki i oby sprawiedliwosci stalo sie zadosc. no brak mi slow..lepiej juz nic nie bede mowic i pisac bo szlag mnie trafi zaraz;/ ja siedze, bylam dzis troche w blac red white,ogladamy meble do mieszkania, tzn sypialnie i kuchnie bo reszte mamy na 2 pokoje mebli. szukamy pomyslow bo ceny to sa niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> a tak tylko raz sobie w ten sposob zaktualizowalam:-) wiecej nie bede wiec nie masz co sie "bac" :-D:-D:-D anusiak---> spoko. nie ja pierwsza nie ostatnia. lekarze mysla ze wszystko im wolno. wystarczy ze spusci sie ich z oczu i juz jakies bledy popelniaja dla tego teraz o wszytko sie wypytuje iznam wszystkie procedury. ci co beda przyjmowac porod nie beda mieli ze mna lekko:-D bede sie czepiac wszystkiego zapewne:-) no ale coz, raz bylam mila i skonczylo sie tragicznie. maly buszuje, tak mysle ze jeszczez tydzien i trzeba sie bedzie bzyknac bo kolejne 6 tygodni poscic... jak wywolamy porod to wywolamy a jak nie to trzeba bedzie powtorzyc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak od dawna wiadomo ze panstwowy szpital to kiszka, z reszta ja sie wlasnie tego boje, i ide rodzic prywatnie w klinice arciszewscy w bialymstoku. zaplace i mam z glowy chociaz jeden problem. wiem ze tokosztuje troche ale boje sie, nie ufam lekarzom o naprawde stresu wiecej mi nie trzeba, a ja taka panikara,niby taka madra, wygadan i wiem jakie mam prawa ale jak co do czego to sie nie kloce. i dlatego dmucham na zimne,chcociaz czlowiek ma rozne wizje a ja to wogole lubie wymyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana hehe spoko.....ja sie nie gniewam za aktualizację....poprostu chciałam się odwdzięczyć(w pozytywnym znaczeniu)za tamten tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak---> wole nie myslec ile kapuchy wydasz za prywatny porod:-/ a to samo nalezy sie z nfz... tylko trza wszystkiego dopilnowac. no i bedziesz miala pewnie wiecej opcji jak rodzenie w wodzie muzyczka i inne takie bajery:-) kamilki---> no w sumie musimy sie nacieszyc aktualizacja bo jeszcze troche i trafimy do tabelki w ktorej juz nic sie nie zmienia:-D:-D:-D a jak tam u reszty dziewczyn? papi---> jak tam u ciebie? jak sie czujecie? glodek---> milczku:-) lilka---> jak minol dzionek? brzoskwinka---> cos slabo ostatnio do nas zagladasz:-( viola----> jak tam u ciebie??????? i reszta kobitek to samo pytanie:-) jak weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leze i leze..rano pojawily sie skurcze wiec dostalam nastepna kroplowke na wyciszenie skurczy :/ zobaczymy co jutro lekarz powie bo dzis na obchodzie jakis przychlast byl i nic nie mowil..ale sie naogladam tutaj dziecioszkow :D suuper! tez juz bym tak chciala... a plecy to mnie tak bola od lezenia ze jakis masaz by sie przydal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa my w domku po kolacji. Byliśmy dziś na zakupach w galerii i o jakaś masakra!! Trzy razy objeżdżaliśmy parking żeby zaparkować tyle samochodów... mój zdziwiony ale jak mówiłam pojedziemy w tyg to niee... ale zakupiliśmy dla jego chrzesniaczek gry planszowe jakie chcieliśmy więc prezenty z głowy - dokupie tylko jeszcze trochę słodkiego. w dziale zabawek i gier było dziś najwięcej ludzi. i kupiłam dla moich rodziców taki fajny likier w Lidlu 'latte macchiato' w fajnej buteleczce - akurat na prezent :) i w sumie dużo nie chodziliśmy bo do żadnych sklepów z ciuchami itp nie wchodziliśmy ale już mnie kręgosłup bolał... podejrzewam że to pewnie ostatnie takie wielkie wyjście do galerii :P rottana - no my dziś zamawiamy wózek więc jeszcze tylko kremik na odparzenia jakiś i będę miała 'chyba' wszystko :) jeszcze sie tylko do końca nie spakowałam :) a ten octenisept to bierzesz do szpitala?? anusiak - czyli twój synuś o ile nie zmienicie będzie miał na imię jak nasz - Filip :D lilka - wyadaje mi sie że mam wszystko ale też czasem myślę że może jednak o czymś zapomniałam, na szczęście sklepów dużo więc w razie co nasi męzczyźni niech sie wykażą :D o tantum rosa słyszałam - można kupić na saszetki i działa tak odkażająco, bakteriobójczo... może warto 1-2 saszetki kupić kamilki - oo wy już 38tydz :) mi zaczyna sie 37 - jutro zaktualizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ratujcie......narastający problem z hemoroidami......już nie daję rady.Nawet jak idę siku to mnie odbyt boli,kłóje i piecze.Niewiem co robić.Całą noc nie spałam a na tyłku usiąść nie mogę.Wiem,że to nie przyjemny temat ale może macie jakieś domowe sposoby??? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! ja wstalam o 9!! juz dawno tyle nie spalam. wstalam, poszlam z psem (na szczescie nie nauczylismy naszej suni wstawac o 5 czy 4 na siku tylko po9-10:) ) potem po pieczywko na sniadanie , pozmywalam, ogarnelam i zaraz cos zjem. moj mezus w pracy i siedze dzis sama,czasem lubie takie wyciszenia samemu w domu. viola-> no chcemy Filipek:) bardzo mi sie podoba to imie i juz mowimy do brzuszka Flipcio:) juz ne moge sie doczekac chociaz 38tyg. ale rodze wiosna to tez sie ciesze, lato z wozkiem smigac:) milego dzionka wszystkim babeczkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - daj znać jak po rozprawie!! :) kamilki - niestety nie umiem ci nic podpowiedzieć, nie miałam do czynienia z hemoroidami... moja koleżanka która miała je w ciaży wiem że stosowała posterisan czopki i masz i jej pomagało... anusiak - mój mężuś też w pracy a ja sie biorę za ogarnięcie domku :) noo my jeszcze do brzuszka po imieniu nie mówimy - raczej zwracam sie do małego synuś :) a u mnie powtórka z rozrywki - znów boli mnie gardło i mam zapchany nos :( w nocy tak mnie bolało gardło że niewiem... chyba wypróbuje ten sposób z płukaniem wodą ze solą, zobaczymy czy pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............38. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............38. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............36........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 37........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............34......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............32 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 30.... ...dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 2................ anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19.. ......dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola-> ja kupilam wczoraj prenatal classic tak jak zawsze z tym ze tym razem byla promocja i dostalam do tego prenatal grip 4tabl:) w razie przeziebienia bede miala co wziac. taka promocja jest w super-pharm. no a u Ciebie juz niedlugo rozwiazanie i nie nazywacie brzuszka? nie wiem,ja to tak jakos nazywam,samo sie wymyka, tzn bardziej dla meza bo ja to mowie dzidzia i maly czesciej niz po imieniu:) tez ide troche ogarnac i zabiore sie za obiad, dzis gulasz planuje choc siostra(pielegniarka) krzyczy na mnie zeby surowego miesa nie dotykac. a to dzis rottana ma ta rozprawe?? jejku, trzymam kciuki za nia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abusiak a czgo twoja siostra krzyczy zeby surowego miesa nie tykac? Przeciez ty je tylko kroisz a pozniej i tak bedzie uduszone a rece umyjesz kilka racy w ciagu gotowania. U mnie w miescie poród w prywatym szpitalu kosztuje 6 tysiecy, niestety ale mnie nie stac na ten rarytas :P Mi wczoraj jakos minal caly dzien. Pojechalismy na ten obiad do tesciow byl jeszcze dziadek mojego na obiadku, pozniej pojechalismy po znajomych, przyjechalismy do nas i siedzielismy do późna. A pozniej do łóżeczka szybko i sapac. A tak dobrze mi sie spalo dzisiaj ze wstalam niedawno. Rano tylko zrobilam sniadanko mojemu i znowu do wyrka. Dzisiaj poniedzialek, kobietka z inspekcji siedzi i trzepie wlasnie mojego pracodawce w firmie. Dostalam dzisiaj przelew od niego ale w kwocie 324 zl i w tytule przelewu jest napisane ze to za listopad. A ja mam w dupie listopad tylko chce kase za pazdziernik ! bo mi wisi ponad 2 tysiace ! Co do hemoroidów nie pomoge bo nigdy nie mialam z tym do czynienia... Rottana wlasnie pisz jak sprawa sie potoczyla!Ehh czas sie brac za jakies zakupy i obiad. Ja dzisiaj robie placki zieniaczane z sosem wegierskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka, krzyczy bo podobno kobieta w ciazy nie moze dotykac sie surowego miesa, jakas bakteria, czy cos. nie wiem dokladnie, mozeprzeniknacprzez pozarywane skorki na rekach itp. a u nas w prywatnej klinice arciszewscy porod naturalny jest na nfz, ale opieka 60dniowa po naturalnym kosztuje 1500zl a po cc 2000zl. to jakies konsultacje, wizyta z dzieckiem, jakies nie daj Bog kompilakcje z rana po cieciu czy cos jest objete opieka u nich. no i ta moja klinika ma sprzet ratujacy zycie, zaopatrzyla sie i narazie sie nie martwie. wiec wole 1500zaplacic, miec wlasny lub 2 osobowy pokoj w standardzie 5*, posilki jak czlowiek a przede wszystkim opieka na zawolanie, dopatrzony porod i bez obaw chociaz 1 rzecz,ze potraktuja jak czlowieka, zaopiekuja sie malym i nic nie sknoca....no jak pomysle o rottanie to mnie krew zalewa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde banda zlodziei z tych pracodawcow, chociaz ja na swego nie narzekam. nogdy nie mialam problemu z wyplata, wolnym, zrozumieniem ze zle sie czuje pojsciem do domu bez odpracowywania!! jedyny minus to to ze mam 1/2 etatu. ale przeliczajac jakbym pracowala na caly to i tak miniezle wychodzi. moze zadzwon do inspekcji i powiedz o tym ze za pazdziernik nie dostalas, jak juz wyplacili za listopad to juz o pazdzierniku nie pamietaja, tak ja mysle. gnojom nie ma co ufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×