Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Ja ogladalam Porodowke, juz na mnie to wrazenia nie robi :P wczesniej nie moglam spac po tym programie, ale juz jest ok :P i tak sie boje porodu. Zgaga mnie wymeczy dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> śliczne bombki:) sama wszystko robisz? bożeeee... że ci się chce:P ja musiałm wziąć antybiotyk. akurat ten augmentin się przydał:P paracetamol i tableteczki dużej ulgi nie przyniosły. tzn gardło aż tak już nie bolało ale czułam zę już gorączka mnie bierze a w gardle uczucie jakbym kurzu się nawdychała. pod koniec ciąży nie ma co ryzykować z chorobami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artystka z Ciebie jest, bardzo ładne! Ehhh wszystkie mowilyscie o przeziebieniach i mnie dopadlo :( boli mnie gardło i sie czuje jak psu z gardła wyjęta bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochane sama je robiłam i sprawiało mi to bardzo dużą przyjemność:)tylko ostatnimi dniami już nie dałam rady tak długo przy tym siedzieć bo brzuszek gniotłam.Mnie kurcze krocze strasznie boli....niemam skurczy ale boli....co to moze być?? a co do chorób to chyba taki okres jakiś bo mnie też bierze i to ostro. rottana dobrze,ze wziełaś antybiotyk bo jak czułąś że gorączka bierze to lepiej odrazu niż by cię miało całkiem rozłożyć. lilka ty też uważaj,już coś zapobiegawczo zarzyj:) Czy u Was jest zima????bo u mnie biało i drogi zaśnieżone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już dzisiaj trochę lepiej. ale to jeszcze nie to co powinno być. jutro powinnam dojść już całkowicie do siebie. jakoś nie mogę się zebrać żeby spakować torbę do szpitala;/ nie to że mi się nie chce ale czuje jakiś opór, że to jeszcze za wcześnie, mam czas itp:P u mnie też śnieżyk prószy ale jeszcze nie jest biało, wszystko się topi odrazu no i jest taki drobniutki że musiałby padać cały dzień i noc żeby było coś na chodniku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki sliczne te ozdoby :) my z mamą bombki robimy z cekinow :P mnie podobają się te ostatnie takie niby kule do zawieszenia ale z kwiatków :) ja dzisiaj śmigam do lekarza popoludniu.... mam nadzieję że wszystko ok... martwią mnie te wyniki tarczycy :/ milego dzionka... u mnie też biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mone konto---> powodzenia u lekarza. trzymam kciuki bedzie dobrze:-) daj znac jak tam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja mam dalej jakies uczulenie na szyji, kurde no, tzn nie jest to duze, raczej nie swedzi, tylko takie na zgieciach szyji czerwone. jutro bede u gina to mu pokaze, czy to wplyw ciazy? czytalam, ze moze przez hormony.. nie wiem, ale mam to od ponad miesiaca, raz lepiej raz gorzej. Mamucha a jakie mialas objawy tej cholestazy? czytalam od razu w necie, ze jakies swedzenie powinno sie pojawic-stopy,rece, nic takiego nie mialam, ale od razu czlowiek sie zastanawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Hej dziewczyny:) chwilke mnie nie było a tu tyle do nadrobienia. u mnie biało od wczoraj. kupiliśmy z męzem wózek na allegro firmy Tako Jumper X, używany ale stan idealny wiec jestem bardzo zadowolona, bo już mi przyszedł i sobie poskładałam:). u mnie i u małej wszystko ok, rośnie i coraz mocniej kopie a zwłaszcza jak chce iść spać. dziewczyny mam pytanie do was,bo ja chce używać pieluch wielorazowych typu kieszonka, czy któraś z was też jest na nie zdecydowana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek---> hmmm... nie mam pojęcia z kond te uczulenie ale warto powiedzieć lekarzowi. być może to hormony, a skoro to na zgięciach to może coś w rodzaju potówek? ciężko powiedzieć;/ qazwsx1991----> hehe musisz zmienić sobie nick:P musze specjalnie cię kopiować bo nie moge spamiętać jak to napisać:P jak na razie z naszych dyskusji wynika że każda raczej inwestuje w zwykłe pieluchy. ja mam zakupione pampersy firmy pampers jednorazowe:) wydają mi się dużo bardziej higieniczne:P ja się zebrałam i spakowałam torbę:) zostanie mi tylko do wrzucenia szczotka do włosów, szczoteczka i pasta do zębów, srajtaśma no i dokumenty ale to zawsze wszystko w komplecie nosze w torebce, a i wiadomo wode dokupić musze i oscenisept w końcu ale to na wypłate. a i jakąś gazetke będę musiała zabrać albo krzyżówkę ale podejżewam że będę tak w synka zapatrzona że nie w głowie będzie mi krzyżówka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto-powodzenia na wizycie glodek-no to b.dobre wiesci rottana-ja tez powoli planuje pakowac sie bo do swiat chce miec to z glowy i juz spokojnie czekac a u mnie jeszcze sporo czasu. U nas dzis mroz konkretny byl a teraz pada snieg. Nienawidze go. Wczoraj nie pisalam bo z moim sie klocilam tzn nakrzyczal na mnie a ja zaraz w placz i nie moglam sie pohamowac to wtedy przepraszal i tulil. My od kiedy mozemy to nie mamy problemow z seksem chociaz rzadziej sie kochamy. Pamietam ze ktoras o tym pisala to nadrabiam co pamietam. A dzis snil mi sie znow porod. Babka hakiem mala wyciagnela-horror ale za to jaka sliczna byla czarne wloski i oczka ciemne za moim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodek-ja mam uczulenie jakies tzn takie czerwone krostki miedzy piersiami juz jakis czas. Ani nie swedzi ani nic wiec nawet nie mowilam lekarzowi. Ja tez chce kupic jednorazowe pieluszki na poczatek pampersa a potem na dady sprobuje sie przerzucic lub mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx pierwsze slysze o tych pieluszkach wielorazowych :) ja bede nudna pospolita mama i bede cisne la na pampersach sprubóje jeszcze Dada z biedry jak malemu bedzie wygodnie nie dostanie wysypki i nie beda przeciekaly to bede ich uzywala. Ja dalej wlcze z przeziebieniem nie jest najgorzej w nocy sie troche wypocilam, lecze sie domowymi sposobami, herbatki z sokiem malinowym z cytrynka, mleko z maslem i miodem, czosneczek i grzanie sie pod kocem. U mnie zima pełną gęba od wczoraj juz od rana. W nocy z niedzieli na poniedzialek napadalo śniezku i jest bialutko wszedzie. Troche sie teraz boje sama wychodzic bo strasznie slisko jest i mam leka ze sie wypierdziele na chodniku. Dzwonilam do pracy znowu i o dziwo odebral telefon. Zapytalam sie co z kasa to stwierdzil ze do konca tygodnia. Sie okaże... Dziewczyny co kupujecie swoim menom na mikołaja? Bo to juz za dwa dni a ja nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia---> haha mi też się dzisiaj poród śnił:) tyle że śniło mi się że rodziłam bliźniaki i urodziłam jednego a drugiego musiałam "donosić" bo był za mały:P a ja taka zdziwiona że przecież mi wody odeszłi i w ogóle:P więc 2 dziecko wyciągneli ze mnie łoo po kilku godzinach jak nie na drugi dzień:P hormony działają co? nie przejmuj się, nie ma co się kłócić. wolałam spakować torbę bo teraz to nie wiadomo czy coś się wydaży za 2 tygodnie czy może za miesiąc... a torba niech se stoi jeść nie woła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> ja powiedziałam swojemu że dostanie rózgę:P hehe. raczej nic mu nie kupie bo siedze w domu schorowana a po za tym kasy nie mam. pod choinkę ładny jakiś prezent mu zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś na zakupach w Pepco - w końcu otworzyli u mnie w mieście. ale tam tego wszystkiego jest :) Kupiłam małemu body, kaftanik i półśpiochy i dla mojego mena 2 pary slipków :D podobały mi się bombki ale my jeszcze choinki nie mamy :P U mnie jak wstałam rano to bialutko - super, już sie nie mogłam doczekać aż spadnie trochę śniegu :) ale już topnieje... lilka - ja mojemu na mikołaja też raczej nic nie kupie tylko dla jego chrzesniaczek porobiłam drobne prezenciki. a na święta już kupiłam mężowi plecak Nike bo wspominał że by chciał :) moje konto - powodzenia u lekarza, daj znac po wizycie co i jak :) głodek - noo to super że GBS w porządku :) co do uczulenia to nie mam pojęcia co to może być... qazwsx1991 - słyszałam o wielorazowych pieluchach ale co do oceny to niestety nic Ci na ich temat nie umiem powiedzieć... rottana - no proszę jak sie wzięłaś to już masz prawie wszystko spakowane :D ja muszę dorzucić koszule no i jakieś kosmetyki typu żel pod prysznic czy lactacyd, koleżanka mi pisała że jej się bardzo przydały chusteczki lactacyd no i dla małego pampersy - a nie orientujecie sie ile szt mam ich wziąć?? bo chyba nie całą paczkę 108szt... no i wyniki badań ale to jeszcze będę teraz robić to GBS to jak już bede miała wszystkie to włożę całą teczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
co do tych pieluch wielorazowych to fakt ze trzeba troche na nie wydać na jeden raz, ja planuje kupić około 30 sztuk kazda ma 2 wkłady chłonące no i do tego pieluchy bambusowo węglowe na noc bo są bardziej chłonne ale ich około 6 lub 10, te mają po 1 wkładzie. można je na allegro kupić. my planowaliśmy dziecko specjalnie tak żeby już było ciepło jak się urodzi żeby mi te pieluchy schły. no a z nimi to później jest wielka oszczedność bo nie trzeba dokupować co chwile i nie trzeba stosować kremów na odparzenia bo one oddychaja i nie ma w nich odparzeń.ja jestem na nie bardzo zdecydowana mimo że jestem młoda (21lat) to sądze że sobie poradze. a poza tym one mogą być poźniej stosowane przez nastepne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! nie bylo mnie troche, bylam w szpitalu;/ zle sie czulam ,mialam ostre klucia w dole brzucha po lewej stronie i trafilam na SOR. no i dzis wypuscili, martwie sie troche chociaz plamien itp nie mam, ale w karcie bylo-zagrozenie poronienia. musze wiecej lezec, odpoczywac bo nie ukrywam ze latam jak durna po sklepach i juz szukam prezentow, na mikolajki, swieta,urodziny siostry ,... dostalam od razu zwolnienie do 18 grudnia, bede uwazac na siebie i raczej juz do pracy nie wroce. zaleglosci w czytaniu nadrobie wieczorkiem,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> właśnie disiaj też się zastanawiałam nad pieluchami do szpitala, i chyba kupie jeszcze jedną małą paczkę i ja wezme do szpitala (chyba w tej małej są 42 szt) wiadomo wszystkiego nie wykożystam ale lepiej mieć więcej niż pożyczać albo czekać jak men dowiezie bo ja juz nie pamiętam ile takie maleństwo potrzebuje:P a widzisz jak tak to zwlekam i zwlekam ale jak się za coś biore to robie wszystko do końca::P mamucha---> może ty nam w tej kwestii pomożesz?? tzn w kwestii pakowania pieluch do szpitala? :) qazwsx1991----> z odparzeniami jest różnie, nie możesz być pewna że twoje maleństwo nie będzie ich miało. pupka to wrażliwa jest, te pieluchy teraz niby wszystkie takie super oddychające ale i tak pupcie maleństwa trzeba czymś chronić jak nie kremem to talkiem. ale ja osobiście i tak nie chciałabym się bawić w pranie pieluch nie te czasy kiedy można wyrzucić i nową założyć:P ty zaoszczędzisz na pieluchach a my na wodzie i prądzie:) anusiak---> to co ci tam w końcu wykryli? dla czego miałaś zagrożenie? szyka ci się skracała czy co? ważne że już w domku jesteś i jesteście bezpieczni ale uważaj teraz na siebie. tak jak piszesz, DUŻo więcej odpoczynku i spokojnie urodzisz w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie macie domowe sposoby leczenia przeziebieia i bólu gardła? Jak jutro bede sie czula tak samo albo gorzej to ide do lekarza mam przychodnie pod nosem. Moze mi przepisze jakies specyfiki. A co do lekarzy to te tablety dopochwowwe co mi gin przepisal, juz widac efekt. Wszystko ladnie mi sie oczyscilo i juz nie ma takich uplawow w dzien. Wczesniej to musialam wkladke co chwila wymieniac a teraz bez wkladki chodze i jest luzik :) heh moj Kuba spaceruje mi po brzuszku jak by chcial sie ze mna droczyć :P co do prezentu to moze faktycznie pogadam z moim zebysmy zrobili sobie prezenty konkretne ale na gwiazdke zamiast kupowac dwa a mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> na mnie domowe sposoby nie dzialaja. mowia ze jeszcze mozna plukac gardlo woda z sola ale to tez g daje. idz do lekarza moze cos ci przypisze. mi gardlo fak siadlo ze ciezko mi sie gada ale po augmentin zaczynam czuc sie lepiej no i co wazniejsze jest to antybiotyk ktory w ogole nie szkodzi malenstwu. moj synus tez szarzuje na maksa. ale 2 razy dzisiaj przegiol bo tak mnie zabolalo ze jeklam z bolu psota jedna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje uczulenie to tez takie pare krostek i czerwone na okolo w 2 miejscach na szyji/zgieciach wlasnie. hmm nie wyglada to jak potowka, sama nie wiem. na piersiach to tego nie widac, a u mnie widac kurde no. My sobie w tym roku nawet na gwiazdke prezentow robic nie bedziemy, bo mamy same wydatki do mieszkania, kupujemy tylko dzieciom-no i moim rodzicom (bo mi wozek maja kupic), i moim braciom, bo z nimi co roku sobie kupujemy, ale to jakies drobiazgi. Olalam dzis zajecia ze szkoly rodzenia, nie chcialo mi sie isc :) w czw mamy ostatnie to pojde. jade zaraz sobie na starowke z moim bratem i bratowa, jakies lampki tam porobili, a i ruszyc sie z domu na spacer trzeba, bo juz od 2-och dni nie wychodze. mam lenia, a jak zjem to zaraz spie. Ja tam wyleczylam sie domowymi sposobami-syrop z cebuli zrob Lilka jeszcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to diagnozy zadnej nie postawili, wg pomiarow usg z dzidzia wszystko ok, macica tez, wykryli mala nadrzerke tylko, dostawalam zastrzyki rozkurczowe i przeciwbolowe, i leki na podtrzymanie. a przyczyna jednoznacznie nie znana, niby nic zlego sie nie dzieje i mam uwazac na siebie. jestem w domu, moj mezus sie opiekuje i narazie nie kracze. krwawien nie mialam i tego sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak---> a ile bylas w szpitalu? sana poszlas czy lekarz cie wyslal? bo wiesz mogli cie 3 dni przetrzymac zeby kase dostac a jajis powod musieli wpisac. moj stary lekarz zeby chronic swoja dupe w 25tc wyslal mnie do szpitala ze niby szyjka mi sie skrocila a tak na prawde wszystko ok bylo ale to tam chodzilo zeby zus sie do "nas" nie przyczepil. mogl ofrazu tak powiedziec to bym sie chociaz nie martwila ale to juz inna historia. lilka---> ja uwielbiam ten syrop:-D tylko go nie robie bo jak go zrobilam w zeszlym roku to moj chodzil i narzekal ze strasznie smierdzi:-D glodek---> bedziesz u lekarza to sie dopytaj, bo to wyglada jakbys skore miala poddrazniona... ciezko powiedziec jak sie czegos nie widzi:-) moje konto---> jak tam po wizycie? mialas sie odezwac i cisza:-( wszystko dobrze mam nadzieje:-) i mam nadzieje ze sie odezwiesz zanim pojde spac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola----> mialam pisac, gadalam ze swoim menem i on tez uwaza zeby kupic mala paczke pampersow zamiast otwierac ta paczke co mamy w domu i wozic w jednorazowkach. zaraz na necie sobie popatrze jakie sa najmniejsze ale chyba te 42 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem :) u mnie nie za ciekawie :/ jeśli chodzi o małą to wszystko ok... waży już ok 2100 więc rośnie.. ale mi się szyjka skróciła i to znacznie, lekarz powiedział że raczej do terminu nie donoszę :/ mam leżeć i się oszczędzać.... zrobił mi wymaz z pochwy bo kolejną wizytę mam 20 grudnia i chce już wynik mieć bo niby się robi ten wymaz jakoś po 35 tygodniu ale stwierdził że chce go u mnie mieć wcześniej.... dostałam tabletki na rozwój płucek u małej, mam 4 dawki po 6 tabletek :/ na początku zapisał mnie na 26 ale stwierdził żebym miała spokojniejsze swięta to mam przyjść 20 grudnia... zaśmiał się że dyżur ma w święta to może urodzimy wtedy...ale stwierdził że żartuje i mam dużo leżec...ogólnie to stwierdził że wysłałby mnie do szpitala na patologie ale stwierdził że teraz tam dużo wirusów i bakterii i lepiej jak będę się oszczędzać w domu.... oczywiście zero seksu... mówiłam mu że po tym ostatnim krwawieniu my juz nic i nawet zamiaru nie mamy :) dostałam za to ślczne zdjecie malutkiej...w sumie to samej jej twarzy... jest śliczna :) co do przeziębienia to ja też polecam syrop z cebuli u mnie zostaje leżenie.... śmieje się do mojego m że dobrze że allegro jest :P to jeszcze cosik kupie :) tłumaczę sobie że już w sumie niedługo :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto---> a o tej tarczycy cos mowil? noo to musisz sie oszczedzac. niech mala posiedzi jeszcze 3-4 tygodnie to bedziesz juz w terminie:-) to teraz twoj m bedzi mial co robic bo duzo w kuchni to ty robic tez nie mozesz:-) tzn chodzi mi na swieta:-) widzisz, jednak mialam dobre przeczucia. dziewczynki sa silne i czesto szybko pchaja sie na swiat:-D takze spokojnie, zaopatrz sie w krzyzowki gazetki zrob liste filmow co bys miala co robic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×