Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

moj dzis caly dzien wyje w nieboglosy, jeszcze nawet obiadu nie jadlam, juz mnie to wq.. uspokaja sie jak tylko wezme go na rece i sie mnie wtedy 3ma kurczowo, i chce jesc co godzine wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z 2str jak na niego popatrze zaplakanego przy cycku to mi go szkoda:( nie wiem co sie z nim stalo, normalnie nie mozna odejsc nawet na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane. :) jak codzień Was podczytuję, jednakże że jestem miesiąc przed terminem, to nawet nie bardzo mam co tu popisać, bo opieka nad maluszkiem dopiero przede mną. :) wczoraj byłam u ginekologa, Mała waży 2900g, ginekolog mi powiedział, że szyjka jest już miękka i że łożysko wykazuje cechy wapnienia. Powiedział też, że dobrze, żebym donosiła ciąze do skończonego 37tyg. (czyli jeszcze 13 dni) i właściwie cały czas leżała. Nie powiem, ostra schiza mnie złapała. Nie chciałabym rodzić w marcu, liczyłam na to, że Mała pojawi się na świecie dopiero po Świętach. Nie wiem czy to ze stresu, że to już tak blisko czy zaczynam po prostu świrować, ale dziś musiałam iść do szpitala zanieść mocz do badania i zrobić morfologię, później po chusteczki i pampersy dla Małej. Ogólnie to kawałek drogi zrobiliśmy z moim facetem, no i od tego czasu (a wróciliśmy do domu przed 12) właściwie cały czas boli mnie brzuch. Ciągnie przy chodzeniu (ale takie ciągnięcie czuje już od kilku tygodni, w nocy wstac to jakas masakra, chodzę jak 90letnia babcia), czasem brzuch twardnieje, ale nie za często, czasem coś w dole zakuje, skurczy nie czuję.. Mała jest bardzo aktywna. Nie wiem czy łapie paranoję, czy co.. Staram się jak najwięcej leżeć, no ale wiadomo, tu wstać coś zjeść, tu powiesić pranie, tu goście przyszli musiałam ich "obsłużyć". Już sama nie wiem, czy mam DOSŁOWNIE leżeć CAŁE DNIE i praktycznie nie podnosić się z łóżka? Nie wiem, czy te bóle brzucha to nic takiego, czy po prostu ze stresu tak reaguje mój organizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobilam 2-gie podejscie z kleikiem dodanym do mleczka tylko kupilam inny smoczek do buteli- tzw do kaszki i zobaczymy czy ti jakkolwiek wpynie na jej przesypianie nocek....puki co usypia kropelka- moze to tzw lek separacyjny? maluch sie boi jak traci z zasiegu wzroku a najlepiej dotyku mamusie...powiem ci ze przejeban- kolezanka tak miala i nie mogla na spokojnie do kibla isc bo mala od razu ryk.....ona stosowala metode na przetrzy,anie- odzwyczajanie- okropne bo mala wyla jak cholera a ta byla w pokoju obok, teraz jest juz troszke lepiej. Uciekam od kompa- buziako!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u nas mała śpi, powisiała na cycku trochę dłużej i usnęła, teraz śpi w wózku, ostatnio woli spać w wózku niż w łóżeczku dla mnie w sumie lepiej bo jak coś robię to mogę sobie ją np do kuchni wziąć :) kamilki ja bym nie wytrzymała bez mojej malej,.... a nie ma opcji że możesz wziąć siostrę ze sobą? ona by się zajmowała dzieckiem jak będziesz w pracy ale później będziesz ją widzieć :) ja dzisiaj musiałam jechać z mamą do miasta i wzięłyśmy Marysię :) ogólnie to jak usnęła w samochodzie to obudziła się dopiero jak wróciłyśmy do domku :) więc przespała wizytę w galerii :P nasza mała też już chodzi w dadach 3 , zauważyłam że ma pupę mniej czerwoną ... i chyba wycziłam że ma uczulenie na pampersy :/ kilka dni i nocy miała tylko dadę i pupcia nie odparzona :) miłej nocki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnal. mamucha myslalam o tym ze zachowuje sie jakby sie uzaleznil od mojego ciepla i widoku. straszne. ja nie bardzo moge go zostawic bo on nie placze, nie kweka, tylko od razu wyje tak ze po minucie sie doslownie zachodzi. wczoraj na sam wieczor mi sie zaszedl 4x w tym jeden raz tak na maxa ze myslalam ze nie dolece..i wlasnie przeczytalam w ksiazce ze 'zadne noramlne dziecko nie potrzebuje karmienia co godzine' ;] smoka wypluwa i dzis sie maz mnie spytal ze moze ten akurat smoczek mu nie podchodzi? moze trzeba jakis inny? nie wiem moje konto ja tez preferuje dady a ile twoja wazy? mini a pytalas lekarza? viola i lika jaktam ksiazka? ktorym typem jest wasze dziecko? robilyscie test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta ale aobie dzisiaj ladnie pospalismy normalnie az do 7:-D tzn jak zwykle byla pobudka o 5 ale dalam smoka i dalej kima;-) kropelka---> no to masz nie wesolo... mini---> hehe chyba kazda z nas tak miala:-D tzn takie odczucia schizy i bole;-) tak se wczoraj ciebie czytalam i az w zoladku mnie scisnelo bo juz co raz mniej pamietam jakie to zajebiaszcze uczucie jak maluch cie kopie i sie rozpycha... ah... to byly czasy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja juz nie spie. dzis o 7 udalo mi sie uspic Piotrka za pomoca tej ksiazki, tzn wg wskazowek autorki i mimo wlasnej sennosci jestem zbyt podekscytowana zeby zasnac:p do czego to doszlo ze to co dla innych normą dla mnie rarytasem:p:p hehe, chcialabym juz przeczytac tą książkę całą ale do tego potrzebne jest to magiczne słowo -> czas. mimo to, jestem z siebie dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie, mala ostatnio budzi o 6...:) przetryzmam ja z 30min i wola zawsze o jedzonko i pozniej jeszczee na 1h idzie spac :) dzis weszlam w nowy etap maciezynstwa :P a to z powodu tego ze mala rzygnela mi dzis prosto na twarz :) kropelka= a jaki dokladnie sposob? zwrocenie uwagi na te 3 fazy? Ja tej ksiazki nigdy nie przeczytalam od poczatku do konca tylko od rzeczy ktore byly mi w danej chwili potrzebne a reszte uzupelnialam w miedzyczzasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto.....właśnie o to chodzi,że nie mogę jej zabrać bo nie mamy swojego mieszkania tylko w takim hotelu małym mieszka nas 15 osób i nie ma opcji,żeby jechały.Może jakoś dam radę:)ędzie ciężko to wiem ale może jakoś zleci....zresztą w pracy będę 12 godz dziennie to wieczorami będę tęsknić i pewnie beczeć....noi szkoda mi małej bo nie będzie czułą bliskości rodziców.......wiem tylko,że robię to dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ja m ialam troche ciezka noc bo zasnelismy dopiero o 3. Mielisny gosci i maly sie strasznie rozstroil. Nie szlo go uspokoic i uspic. Az w koncu okolo 2 troche u taty na rekach troche u mnie zasnal polozylam do kolyski, ale zrobil kupsko i sie obudzil. Zmiana pieluszki zaczal pozerac rece to na chwilke do cyca. Zasnal i do kolysi bujnelam 3 razy i spal. Pobudka o 6 a pozniej o 9. Jeszcze sie zdrzemnal do 11 i juz wsta;ismy a teraz w bujaku siedzi i troszke drzemie ale tak tylko lekko bo szpieguje raz jednym raz drugim okiem. Kropelka ja zdazylam przeczytac moze ze 3 strony narazie, nie mialam wczoraj czasu, zakupy, ogarnac mieszkanie, zrobic obiad, wstawic pranie, ogarnac siebie na gosci. Znalazlam tylko pol goz dla siebie zebysie polozyc wypic hebrate i przeczytac fragment ksiazki. Kropelka ile godzin dziennie trzymasz malego w tych orto gatkach? mamucha- malemu jednak ta ciemienucha na brwiach wylazi. Smaruje mu narazie oliwka mam nadzieje ze zejdzie. Kurcze ja jeszcze nawet sniadania nie jadlam. Ide sie posilic bo na herbatnikach jade tylko dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam wywolac zdjecia;-) 179 sie uzbieralo:-D:-D:-D w tym ze 100 Bartka:-D heh i bylam te w carrefurze. pampersy sa w promocji (3-4 rozmiar) 80zl niecale za 150szt. czy prawie paczka gratis kupujac normalnie ok 40 zl jest za pake. glodek---> mialam ci odpowiedziec co do sposobu psikania. psikac trzeba obojetnie jak byle zeby nie lezal na pleckach bo w tedy wszystko w gardziocho mu leci. a jak polozysz go na boku albo brzuszku to w tedy gluty wylatuja na zewnatrz i w tedy nie ma takich problemow zeby je wyciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wieczorki mamuski i przyszle mamuski? my juz po kapieli. ja robie sobie papu a maly zasypia w lozeczku. justa---> dawno sie nie odzywalas... jak porod? bo ty mialas termin taki jak ja prawie ze. 2 mc juz sie nie dolanczasz do rozmow. a jak samopoczucie kwietniowych mamusiek? teraz to juz niedlugo mozemy kolejnych milych wiesci sie spodziewac;-) bo o ile pamietam to 2 dziewczyny maja termin na poczatku kwietnia jakos no nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka//// rottana ja już dokonałam zakupu pampersów w cerfurze....kupiłam na zaś bo jak pojadę to zrobiłam większe zakupy.....mają kupione 3 paczki pamsersów 2 i 10 paczek 3:):) a ja dostałąm okres dziś poraz pierwszy od porodu....kurcze mój za tydz jedzie i jak na złość nie wytrzymał mój organizm tyg.....mam nadzieję,że będzie krótki hehe:( moja mała właśnie jest kąpana przez mojego i będzie dawał jej mleczko a ja idę kompciu robić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - a mi sie własnie wydaje że przy dadach 3 małemu sie pupcia odparza, od kilku dni ma taką czerwoną i pod jajeczkami też i przy zapinaniu czerwone... a przy tych 2 tego nie było, ciekawe czy to możliwe, czy mają trochę inny skład tego środka...?? muszę chyba zakupić pampersy te co piszecie że są w promocji i zobaczyć kropelka - mój mały jest pól na pół średniaczek i wrażliwiec :) nawet coś tam sie pokrywa z charakterkiem mojuego synusia :) ale z czytaniem jak narazie ciężko mi idzie, jestem na 3 rozdziale mamucha - ja chciałabym ją przeczytać jak to sie mówi 'od deski do deski' zobaczymy jak mi pójdzie :D rottana - noo ja też mam jakoś tyle zdjęć Filipa :) i nie mogę sie zebrać zeby je wywołać, a chciałabym przed chrzcinami bo potem dojdzie kolejne tyle :P Mój synek też budzi sie ok. 6 zawsze ale zje, chciwlkę sie pobawi i ok. 7 idzie spowrotem spać. dziś usnął u mnie w łóżku i wstał o 9.30 :) skórka mu sie już poprawia tzn. zaczyna mu schodzić ta któa była taka wysuszona i szorstka, więc mam nadzieje że ta nowa emulsja do kąpieli mu służy, i buźkę już ma gładszą. Spi twardo od 21 :) ja dziś od rana miałam w odwiedzinach kumpele z córeczką Nadią - starszą od Filipa o 4 m-ce i powiem Wam że fajnie tak sie patrzy na takie starsze dzieciątko ile ona już potrafi :D już chciałabym aby mój mały był taki duży :D a popołudniu zaprosiliśmy moich rodziców, bo mój chciał opić w koncu nowe auto. i już twardo śpi a ja sie dorwałam do kompa ale już też idę spać. Widziałam że jutro zapowiadają dla całej Polski super słoneczną pogodę także Mamusie i Przyszłe Mamusie - wychodzimy na spacerki :D ja moich chłopaków wyciągnę na dłuugi spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laski ale sie dzisiaj wyspalam!! maly po kapieli watal dopiero o 1 w nocy! pozniej dopiero o 4 i od 6 nie spimy. ah w koncu;-) nabralam sily na gorsza noc:-D viola---> to dobsie ze juz robi sie lepiej twojemu maluchowi. w koncu odetchnie i kapiele zrobia sie przyjemniejsze. a no faktycznie wyglada na to ze dzisiaj bedzie piknie;-) tez chyba pojdziem na spacer;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi grypa zoladkowa przeszla.. wracam do swiata 'zywych' i cieszacych sie ciaza chociaz jest mi juz bardzo ciezko. wczoraj jezdzilismy na budowe zobaczyc postepy mieszkanka i na wmiar kuchni, i nc nie rbilam, stalam i dyrygowalam co gdzie jaka szafka ma byc ale potem nie dalam rady wysiasc z auta.. brzuch mnie ciagnie i ciezko ze ho ho. a termin mam na koniec kwietnia wiec jeszcze sie pomecze. najbardziej sen z powiek mi spedza remont, chcemy zdarzyc tak aby po porodzie wejsc z bobo do swefo mieszkanka ale watpie zeby sie udalo...;/ kuchnie nam robi tesc kolegi z ktorym znam sie od pieluchy takze moze bedzie ok, jakos bedzie, trudno, najwyzej miesciac dluzej sie przeciagnie. a tak dla ciekawosc to na grype mi chyba pomogla activia naturalna zjedzona na noc:) a potem na sniadanie. niedzielka ladna pogoda ale nigdzie sie nie wybieram z mezem:) siedzimy w domu:) milego dzionka mamuski!!! buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) a ja wyjatkowo sie nie wyspalam. Nawiedzilo Natalke i bawic sie chciala w nocy. Potem kupol i znow spac nie chciala ale nid bylo tragedi teraz wypila mleczko i lulka na raczkach poki co. Lilka-malej tez zaczela sie pojawiac ta ciemieniucha i siostra kazala mi smarowac oliwka i po ok 15 min wyczesac. A i Natala od wczoraj zaczela przewracac sie z brzucha na plecy:-) i we wtorek czeka nas szczepienie-az sie boje. A co do zusu to ja jeszcze nic nie dostalam. Jutro sobie do nich zadzwonie. Moj w pracy wiec potem spacerek po niego bedzie:-) udanej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha i jak sie czujesz w nowym etapie macierzynstwa?;D tak, na te 3 fazy bo ja wszystko wczesniej robilam na odwrot, a jak przeczytalam co przeszkadza w zasnieciu to chyba wszytskie punkty spelnialam wczesniej;/ ale i tak mi wszystko rozwalil wczorajszy zjazd rodzinny bo byli tesciowie i ciocia z synem z wawy..wiec maly zasnal dopiero po butli;/ a wkurzony byl jak nie wiem ze wszyscy nad nim stoją. mam tylko 1 problem, to karmienie co 3h on mi wczoraj po 2h wył z głodu i wszytsko wkładał do buzi jak leci łącznie ze swoim kciukiem;/ wiec nie bylo mowy czekac do tych 3h no i w nocy oczywiscie opuszczam etap zabawy, jest jedzenie i od razu do lozeczka lilka ja mam zalecenie 3mac go minimum 20h;/ ale wczoraj np wogole ich nie mial na sobie a czesto, zaloze mu je rano, on je obstra lub obsika i tez po sprawie;/ wiec wtedy zakladam mu zwykle pieluchy tetrowe miedzy nogi. ogolnie staram sie jak najdluzej go w nich 3mac ale zycie dyktuje swoje warunki viola i jaktam nowe auto?przypomnij mi jaka to marka? bo u nas ten temat tearz bardzo na zcasie, na dniach trzeba jakis samochod kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka a jak on ci je zasikuje? Nie masz takich zakladanych na ubranie? Ja mam żółte zakladane na ubranka i to musi miec spodenku i koszulke bo by sobie cialko pokaleczyl. Moj maly jak narazie mial na sobie te gacie 3 dni pod rzad po okolo 3 godziny. Tez sie zastanawiam czy nie zakladac mu zamiennie tetry. A u Ciebie maly ma problem z dwoma bioderkami czy z jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ale super pogoda, my zaraz zbieramy sie do tesciow na obiad urodzinowy tescia :).. mala walczy w bujaku a wciagnela ok 170g obiadku (heheheh popiepszylo mi sie i otworzylam sloik z deserkiem- jablko marchewka mojej roboty i wymieszlam z gotowa zupka:P) obrzydliwe w smaku ale malej nie przeszkadzalo Matylda wogole sie nie odwraca na brzuch itd ale lekarz powiedzial ze ona moze miec problem bo grubasem jest..... za to na maksa cwiczy gadanie- na rozne sposoby wogole straszna gadula jest i mocno cwiczy lapanie wszytskiego. Aha no i zaczela strasznie krzyczzec :PPP kropelka- tak po tym rzzygu czuje sie jak nowonarodzona :PPPpolecam :P no ta Tracy ma zajebiste rady do zasypiania i ciesze sie ze sprawdzaja aha u nas nocka standard z 1-dna pobodka maz byl wczoraj na imprezie i worcil cuchnacy piwskiem, zielskiem i fajkami (a niby nie pali :PPP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku, mały śpi we wózku u moich rodziców. Jest ładne słoneczko ale trochę zimny wiatr. Popołudniu wybieramy sie już autem do teściowej na kawe. U mnie zawsze jest jedzonko, zabawa i potem spanie z tym że jak narazie nie wybudzam go co 3h na jedzenie bo mi go szkoda budzić. teraz jest już np 3,5 od jedzenia ostatniego... kropelka - my mamy ford mondeo kombi i muszę powiedzieć że sie sprawdza :) dużo miejsca, wózek i stelaż bez problemu wchodzą do bagażnika także jest ok :) a wy o jakim myślicie?? agusia - oo już sie obraca sama?? mój mały jeszcze nie, zresztą on zbyt na brzuszku nie lubi leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola-no sama. Az jestem w szoku ze tak wczesnie. Jakies inne to moje dziecko;-D oczywiscie jak ma lenia to sie nie obroci ale jak humor dobry to ladnie sie kreci i musze uwazac zeby nie spadla. My juz po kapieli,Natala spi po butli ale malo zjadla takze dlugo ten sen nie potrwa wiec uciekam sie kapac i lulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojsyneknieskorzystal
lilka maly ma 'dysplazje bioder' czyli z dwoma. 3godz to chyba malo. ale ja szczerze mowiac tez nie 3mam wiele wiecej;/ a zasikiwanie czy zasrywanie wyglada tak ze jak np zasralub zasika sie po plecy to zasrane lub przemoczone ma tez swoje normalne ubranko ktore przemaka na rajtuzy ortopedyczne mamaucha a ostatnio pisalas ze ci sie Matylda popsula, juz lepiej, istabilizowalo sie wszytsko? viola nie psuje sie ten ford? ja wlasnie nie wiem o czym myslimy;/ chyba o oplu astrze lub skodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne jestescie z tymi gaciami ortopedycznymi btlismy z mala u tesciow od rana i mala przemaglowali na wszytskie strony plus spacer z 2h w efekcie mala padla o 18 i nie bylo szans jej dobudzic na cokolwiek- poszla spac na brudasa, zmienilam pieluche, zdielam rajty i zalozylam portki od pidzamy a ona wtedy do polowy ubrana w kombinezon zimowy i z czapka na glowie :) jestem ciekawa jak bedzie wygladala nocka a u tesciow byla b grzeczna bo tydzien temu to byla massakra kkropelka- no niby sie naprawila ale miewa gorsze momenty ale ogolnie jest spoko, najwazniejsze ze wrocila do swojego schematu sprzed popsucia :) tylko o ok 17-18 jest marudna jak cholera, a twoj maly kiedy? jak kapiecie maluchy? w sensie moczycie uszy czy nie? i czy spia w czapkach? bo Matyska ostatnio spala w czapce jak miala 1 miesiac a uzami wogle sie nie przejmuje normalnie zanurzam. Wogole ostatnio chcialam jej namoczyc brzuszek i zagarnialam wode bardziej od str nozek i zle wymierzylam i zamiast w brzuszek poszlo wszytko na buzke i mala nie ryczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też już śpi od pół godzinki ładnie w łóżeczku. Mogę już chyba głośno powiedzieć że - MÓJ SYNEK OBRÓCIŁ SIE O 180ST ze swoim zachowaniem :) jest poprostu kochany!! ostatnie dwa dni jest taki pogodny, dużo mówi, uśmiecha sie, zajmuje sie sobą. myślałam o tym że może był to ten skok rozwojowy bo mały w pt skończył 8tyg a tak mniej więcej jest chyba no i jeszcze ta skórka na brzuszku bolała go, a teraz już sie wszystko ładnie poprawiło, obym nie zapeszyła - zobaczymy :) mamucha - mój w czapceczce spał może przez pierwszy tydzien - dwa w domku po przyjeżdzie ze szpitala, potem już bez, za to w rożku bo łatwiej było mi go na boczku ułożyć i dop od kilku dni śpi bez rożka. a z uszkami to różnie, specjalnie ich nie zamaczam ale zawsze sie troszkę wody wleje, bałam sie na początku czy to nie jest niebezpieczne ale skoro ty też tak robiłaś. teraz już kapiemy go we wanience na tej gąbce takiej to sobie go kładę i ta woda czasem mimowolnie mu sie wleje jak jej więcej nalejemy :) kropelka - no jak narazie nie, ale mamy go kr ótko i w sumie żadnej dłuższej trasy jeszcze nie jechaliśmy nim :) ale mi sie bardzo podoba i mam nadzieje że za dużo psuć sie nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ja dzis wlasnie czytalam w naszej ksiazce o kapieli i tam autorka pisze ze nie powinno sie moczyc uszu ale nam sie zawsze troche naleje i ze najlepiej wkladac dziecko na siedzaco, czyli najpierw stopy, pupcia i plecy a mysmy wkladali na lezaco. piotrek spi w czapce po kapieli przez jakies 2h pozniej zdejmuje. moj jest marudny jak chce spac, tzn dopiero teraz po przeczytaniu kilku rozdzialow wiem ze to oznacza chec snu wczesiej oczywiscie interpretowalam to jako oznake glodu;/ ale nie ma konkretnych pór marudzenia viola moj dzis tez ladne moze to co jest faktycznie z tymi okresami rozwojowymu, niemowlaki chyba tak maja ze raz przez kilka dni tak, raz tak, a mnie sie wydawalo ze te placze sie juz nigdy nie skoncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha- u nas lekarz powiedzial zeniby by wystarczyla sama tetra zakladana na pieluszke i przykrywana druga ale woli dmuchac na zimne i lepiej zeby teraz sie maly pomeczyl ni zeby pozniej mial chodzic w tych gaciach nie wiadomo ile. mamucha- od kiedy masz ta ksiezke? Ty od samego poczatku wprowadzalas te metody czy dopiero pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja A Matysia w nocy spiewala i gadala....nie wiem o co chodzi obudzila sie o ok 2.30 nie chciala jesc tylko gadka....pogadala z 1h (chyba) i poszla spac do 7, teraz znowu spi :) lilka- ja knige dostalam jak jeszcze w ciazy bylam, zaczelam ja czytac w szpitalu ale tak jakos bez zaangazowania i na odpierdol, dopiero jak mala skonczyla ok mmiesiac i jmi robila kilkugodzinne cyrki w nocy (pediatra powiedziala zeby jej nie wybudzac na jedzonko ze tylko na zadanie i ona w ciagu dnia spala po 6h pod rzad!!!!) a za to w nocy wariowala (rekord to od 1 do 6 :P) ja pozniej spalam do 13 dzien rozpiepszony itd i sie wzielam za ksiazke , przestawienie malej trwalo ok tydzien no i od tej pory smiga a co do orto-gaic to dobrze ze zalecil- lepiej uwazac jak tam nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×