Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Wyniki wyszly w normie ufff tak przynajmniej sama je odczytalam :) glukoze na czczo mam 93,40 a norma do 100, a po obciazeniu 75g po 2 godz 127, norma z tego co wyczytalam w necie (bo nie bylo w wyniku) to do 140. Ciezarowka jakie Ty mialas wyniki, jesli oczywiscie chcesz je tu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ja na czczo mialam spoko ok 78, po 1-szej godz 152 a po 2-giej 141 :) i mam cukrzyce ciazowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu sie mozna gdzies jeszcze wcisnac? wszytkie watki na ktorych bylam poumieraly. jestem w 15 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję żeby dziewczyny "zafasolkowane" założyły oddzielny temat bo będziemy przecież rozmawiały o czym innym i będzie się mieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo niech "starające się" założą swój temat ich jest mniej. My już jesteśmy na kolejnym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po lekarzu :) bedzie CHŁOPAK! :) :) az lezka poleciala jak pani doktor pokazala.. Ogólnie wszystko jest wporządku :D ale sie ciesze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13........22... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............20 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tabelki wynika, ze chlopcow jest wiecej, jak na razie :P Ja teraz Ciezarowka tak mysle, bo po niecalej godzinie poszlam do lazienki sie zalatwic, czy nie wydalilam tej glukozy i wyszlo w normie he ? moglo tak byc? nikt mi nic nie mowil, ze nie mozna, ale ze jakbym zwyniotowala to by po ptokach bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
glodek- nie mam zielonego pojecia ale chyb przy sikach to nie ma wplywu no chyba ze kupa ale tu juz nie wiem heheeh a co cchesz miec dodatkowa motywacje by nie przytyc jakos na maksa w ciazy? :) ciesz sie ze swojego dobrego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane jak tam minal wam dzien? ja nawet pozytywnie troszke ogolnie zmeczoa jestem ale humor dopisuje. Moj ma dzisiaj jakis PMS :) ale ostatnio ja warczalam z byle powodu i sie fochowalam co chwila :) wiec on tez ma prawo do gorszego dnia, wyspi sie i jutro bedzie ok ;) Brzuszek sie u mnie powoli zaokragla a najbardziej po jedzeniu mi wywala oooo po jedzonku to ogrooooomny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
keysy2121, milanjass------> witajcie i przyłączajcie się:) takakaIa-------> no wiesz to jest temat dla przyszłych mam więc twoja propozycja jest troche nie na miejscu... po za tym dziewczyny które zajdą za miesiąc, 2 czy 3 będą miały pytania a lepiej się rozmawia z dziewczynami z którymi jest się od początku... przynajmniej ja tak myślę... mnie maluszek wczoraj trochę wystraszył, wieczorem ani w nocy się nie ruszał ani nie odpowiadał na zaczepki ale rano już zaczoł kopać... ufff:) musiał poprostu spać:) Papi88---> hihi no to gratuluje chłopca!!!:) fakt sporo menów nam się zbiera:D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarowka nie, nie musze miec tej motywacji, po ciazy i tak sie wezme za siebie :P swoja droga nie chcialabym przytyc bardzo :P tak mysle czy jakby wynik wyszedl nie tak, zeby dzidzi nie zagrozilo, tylko o niej mysle. a kupa tez byla :P Mi tez maly dzis przycichl. serio. jak bylo cicho to zwykle myslalam sobie "no misiu daj mi jakis znak" i zaraz czulam ruch :) a dzis rano z raz, potem nic, tez probowalam rozruszac i nic az zaczelam schizowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ rottana -----> ja tam nie chcem nic mówić, ale po Twojej wypowiedzi widzę że nie jesteś zafasolkowana. A mi chodziło o to że jest więcej dziewczyn zafasolkowanych w tym topiku, i te dziewczyny starające się mogą się nie przebić z pytaniami, bo i tak duzo osób juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
takakala----> weź mnie kobieto nie rozbawiaj:P chcesz mieć dziewczyny tylko zafasolkowane to prosze załóż sobie temat, jesteś z nami od niedawna, przyjełyśmy cię a ty chcesz sie straczek pozbyć. i mylisz się, tak jakby mija mi 22tc. bardzo mi przykro... Głodek 86---> tak się tylko mówi że po ciaży wezmę się za siebie:) nie jest to takie łatwe jakby się wydawało:P chociaż ja po Wiki nic nie robiłam i wróciłam do formy sama z siebie, wystarczyło że do pracy poszłam... apropo pracy, wczoraj kumpela do mnie wpadła i opowiadała co się teraz dzieje w kauflandzie... i wiecie co... baaaaardzo się cieszę że jestem na zwolnieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Albo masz racje. Od tej pory niech się udzielają dziewczyny tylko zafasolkowane. Jest nas za dużo i informacje będą się przeplatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana czym ty sie przejmujesz? niech na forum bedzie kazdy kto chce, pop prostu jak sie ktoras nie przebije z pytaniami to nie i zmieni forum proste. Kiedy moge pczuc ruchy mojego malemstwa pierwszy raz no no jak by nie patrzec juz 18 tydz i wyczekuje tego dnia z niecierpliwoscia. Wiem ze w 1 ciazy perzychodzi to pozniej ale na usg byl taki ruchliwy ze juz powinnam cos poczuc :) Ahhh ale sie polenilam dzisiaj spapalm do 10.30 :) a teraz czas na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a ja sie rozkladam chorobowo :) i zle mi z tym zw ze w ciazy na zwykle przeziebienie to najlepsze metody leczenia takie z dziada pradziada czyli czosnki itd a ja tego nie lubie :) wlasnie zrobilam zakupy przez on-line tesco- zajebista sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ygh... ten post zeby byly same zafasolkowane nie jest moj. niech jego autor popuka sie po glowie.... musze zalozyc sobie normalne konto to nikt sie nie podszyje. ale zrobilam sobie dziaj spacerek... odwiedzilam ''stare'' miejsce pracy:-) no i odebralam core kolezanki bo wracala dzisiaj z koloni a wszyscy w pracy. teraz biore sie za obiadek. milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom narazie przewaga chlopcow :P zobaczymy jak bedzie dalej hehe :P u mnie dzisiaj pogoda straszna :/ do spania.. caly czas pada a ja w pracy wiedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanjass
Ja późno poczułam pierwsze ruchy, bo tak wyraźnie to dopiero w 22 tygodniu i poki co tez nie czuje ich codziennie. wszystko wuynika z tego, że Mały tak się ułożył- ma nóżki bardzo nisko a główkę wysoko- tak mi powiedział lekarz po ostatnim USG. Na dole brzuszek mamy mniej unerwiony i po prostu nie czuć fikołków i kopniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanjass
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13........22... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............20 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........ milanjass...........1............6-8.01.2013...........23.....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo witam czas sie w koncu pochwalic bo wczesniej czasu bylo brak, bylam wczoraj na kolacji z moim mezczyzna u rodzicow i im oznajmilismy nowineze beda dziadkami :) Wiec jeden stres mniej juz mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
o to super :) a jak to przyjeli? bo moi byli lekko zszokowani i przestarszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana---> kochaniutka jestem...:) dawno mnie nie było, bo miałam urlop no i troszkę w rozjazdach byłam. Poza tym tak jak mówiłam odstawiłam kalendarzyk, przestałam obserwować, wyluzowałam i mam nadzieję że w niedługim czasie zobaczę efekty :) To już 3 mies. starań tak więc już bliżej niż dalej, sugerując się stwierdzeniem, że z reguły udaje sie tak do 6 mies. - pierwszym razem udało sie w 4 miesiącu :)) pzdr. wszystkie mamuśki i starające się :) ---> Lorien a co u Ciebie kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama byla w szoku ale zaczela sie smiac ze sobie chyba wykrakala bo gada non stop o wnuku w pracy a tata sie odrazu ucieszyl, chyba juz po cichu liczyli na jakies dziecko :) Wazne ze sie obeszlo bez jakichkolwiek awantur zloszczenia i pytan co dalej i ble ble bke. Musze sie pochwalic, dzisiaj zostalam skopana po raz pierwszy przez moje dziecko. Za pierwszym razem 3 razy pod rzad a za drugim 5 razy :) Co za uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
siemaneczko laseczki ciezarowka_83----> jak samopoczucie? dajesz rade z chorubskiem? mój men zachorował... a wiadomo jak jest z chorym facetem:) tacy oni biedni...:( :P:P milanjass----->pierworódki na ogół czują późno ruchy, a jeszcze wiele innych czynników trzeba wziąć pod uwage np tj w twoim przypadku ułożenie. lilka1987----> no to super:) mój stary jak usłyszał że jestem w pierwszej ciąży proponował żebym znalazła sobie innego faceta bo wiele jest takich że nie mogą mieć dzieci i są bogatsi... bla bla bla... :P:P a jak mu powiedziałam o 2 to marudził że tak szybko, że zdrowie bla bla bla to go zjebawszy że powinien się cieszyć a nie wykłady mi dawać bo JA jestem szczęśliwa:) Lorealka----> no już myślałam że zaginęłaś nam w akcji:P jak było na wakacjach? mówią też że taki urlop dobrze robi na płodność:P:P:P dreaminggirl----> a ciebie chyba wsiąkło na dobre:( a tak ci kibicowałam i czarowałam:( buuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jade niedlugo do pracy podpisac umowe, ale jaka to sie okaze na miejscu... i rozmawiac z przelozonymi. mam troche stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa moj tez ostatnio cos plakal ze katar biedny ma i on sie napewno rozchoruje :P jak by nie patrzec jeden stres z glowy jeszcze dwa mnie czekaja- tesciowie i prcodawca. Co do mojego taty i mezczyzny to znalezli wspolny jezyk a i obydwoe ma zarobki nie narzekamy wiec nie powinno byc zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13........22... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........21.........chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............24 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............20 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........ milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×