Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Cześć dziewczyny, moge do was dołączyć?? Wczoraj właśnie odebrałam wynik Beta HCG i wyszedł 673,7 :) więc jestem gdzieś w 4-5 tyg... Boję się diabelnie, jutro rano lecę z wynikiem do gina, pewnie znów wyśle mnie na Betę dla sprawdzenia czy rośnie. Ale nerwy sa jak nie z tej ziemi... Jak było u was? Jeszcze dodatkowo ta praca mnie wykańcza, więc jeszcze gorzej boję się o maleństwo przez ten stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej u mnie bez zmian, dalej gnije w szpitalu (cholestaza watobowa :P) ww pon mam powtarzane badania i sa w zwiazkuz tttm 2 opcje: 1- te wskazniki sie normuja i wypuszczaja mnie do domu, i mam sie zglosic na wywolanie porodu w 37-38 tc- TRZYMJACIE KCIUKI ZA TE OPCJE ( dostaje pierdolca w tym szpitalu :) wiem ze niby konieczna obserwacja itd ale wiecie jak to jest jak sie kogos do czegokolwiek zmusza) 2-wskazniki nie spadaja i do tego wywolania porodu w 37-38 tc siedze w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezararówka to ile ty juz jestes w tym szpitalu? a to nabawilas sie tego przez nieodpowiednia diete czy jak? bo ja to nigdy o czyms takim nie slyszalam, jak lezalam w szpitalu byla na sali laska co miala diete wątrobowa i non stop sie drapla bo miala jakies uczulenie, ale to chyba nie to samo. Trzymam kciuki za 1 opcje :) ja wlasnie wrocilam z mini zakupków dla bobo :) kupilam w ciuchu 5 bodziaków (2 z długim i 3 z krutkim) za całe 10 zł i w Pepco rekawiczki skarpetki i czapeczke :) widzialam ez takie slodkie zestawy dla dzieci rowniez dla noworodkow za 30 zl gdzie w zestaw wchodzi pelny ubiór dzieciaczka chyba 7 elementów tam jest, cos czuje ze sie na niego skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Ilośka85---> witaj:) pewnie przyłączaj się:) nie stresuj się tak, będzie dobrze:) gin w 4-5 tc może ci jeszcze nie potwierdzić ciąży bo zarodek jest jeszcze za mały... ale betę możesz robić dla własnego spokoju:) najlepiej iść do ginekologa na usg między 6-8tc bo zarodek już widoczny i echo też można już usłyszeć a tak będziesz się jeszcze bardziej stresować. ciężarówka----> będę trzymać kciuki, nie nawidze szpitali, pierdolca bym dostała jakbym musiała tak długo siedzieć... aczkolwiek teraz najważniejszy jest maluszek... no i twoje zdrowie także:) dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lilka---> 7 elementów za 30 zł? gdzie ty takie códo widziałaś? i co wchodzi w skład takiego kąpleciuku? ja to za kąplet 4 częściowy widziałam ceny nie mniejsze niż 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* mnie dopada chyba jakies przesilenie jesienne bo cos humoru nie ma... :/ w dodatku wyszla mi febra i nie wiem czym ja smarowac?? moze wiecie? ciezarowka tez 3mam kciuki za ta pierwsza opcje !! bo lezec w szpitalu to jakas masakra!! ja tez ostatnio bylam w pepco i kupilam fajny spioch :) idzie tam czasami wyrwac cos fajnego ;) we wtorek ide do lekarza na usg 4d :D juz sie nie moge doczekac!! :) ogolnie to sie cenia za takie badanie.. ale ten czas leci zaraz pazdziernik i coraz bardziej bedziemy sie zblizac ku rozwiazaniu :D :D buziaki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mialyscie robione badanie cmv? czyli cytomegalie? bo ja nie, lekarz Lekarz mi nie zlecal takiego badania. kolezanka wczoraj do mnie dzwonila, ktora tez jest w ciazy, ze ma podwyzszone to badanie i bedzie szla do lekarza od chorob zakaznych... W Pepco wlasnie mozna fajne i niedrogie rzeczy kupic, ale ja razie ciuszkow nie kupuje juz, tylko od kolezanki jeszcze odkupie, potem bede na biezaco jak bedzie mi czegos brakowalo. Tez bym na allegro chetnie wszystko zamawiala, wygodnie, ale za kazdym razem za ta przesylke placic to mnie wkurza. Dzis kurier mi przywiozl rozek (tylko 16 zl na allegro i bardzo ladny i dobry gatunkowo), pieluchy tetrowe, flanelowe, pileucho ceratke, czapeczke, do wloskow szczotke, aspirator do noska, na smoczek pokrowiec, takie pierdolki, bo byly tanie u tego sprzedawcy. Nienawidze szpitali, tez bym chciala jak najszybciej wyjsc. Ciezarowka tez trzymam kciuki za 1 opcje, trzymaj sie tam. Juz nie moge sie doczekac w sumie jak urodzisz, w koncu ktoras bedzie mogla sie pochwalic maluszkiem :) Lilka dobrze, ze wszystko pieknie i dobrze :) i tak ma byc. Na taki zestaw to i ja bym sie skusila :) wybiore sie w przyszlym tyg do tego Pepco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie boje porodu im blizej tym bardziej heh ale z drugiej strony nie moge doczekac sie zobaczyc swoje male slodziasne dzieciatko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana w Pepco sa takie zestawy zapakowane w pudeleczko w kolorze ecru z misiami naszytymi i jest multum czapeczek spoiszkow bodziakow skarpetek itp :) nie pamietam juz dokladnie co tam bylo ale napewno czapeczka, skarpetki bodziak krotki i chyba dlugi nie wiem czy nie bylo sliniaczka i chyba rekawiczki sprawdze i dam ci znac :) papi ile placisz za 4D? ja placilam 150 zl w prywatnym gabineciei jestem bardzo zadowolona tylko moj Junior nie chcial za bardzo pozowac :) a macie moze upatrzone miejsce gdzie najlepoej kupic spiworki i kocki/kołderki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Witam mamusie:-) moge dolaczyc? poprzednie forum na ktorym bylam stalo sie jedna wielka klotnia ii nie chce sie nawet tego czytac a juz wogole tam udzielac a tutaj z tego co zauwazylam jest przyjazna atmosfera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka-mi za to badanie zaspiewali 300zl.. no to w porownaniu z cena jaka Ty zaplacilas to jeszcze raz tyle..! no ale coz zrobic pojde bo chce zobaczyc swoje malenstwo :)) ja tez chcetnie skorzystam z tego linka do tych wszystich pier***lek :P i sobie pozamawiam.. tak ostatnio sobie myslalam o tych wszystkich rzeczach ktore trzeba kupic i to sie tak mowi ale sporo tego :) w przyszlym tygodniu biore mojego na szalenstwo zakupowe :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka wszystko będzie dobrze.Pierwsza opcja napewno będzie i wyjdziesz do domku....oby z małą nic złego się nie działo a reszta jakoś się ułoży:)A tak właściwie to co to wogóle jest ta CHOLESTAZA WĄTROBOWA??? Hej Ilośka zapraszamy do nas:)Gratulacje....idz na betę i zobaczysz czy rośnie bo póki co ginekolog nic nie zobaczy na usg.Będzie dobrze...trzymaj się:) Papi ja też dziś taka słaba jestem...chyba taki dzień.Co do febry to zaskoczę Cię bo też mam:(Niestety....ale mam ciocię w aptece i dała mi taki krem Vratizolin i już prawie mi znika. 4x dziennie smaruję i jest ok:)opowiedz jak było na usg 4D jak już będziesz po:)Ja już wyczekuję tego pazdziernika bo około 29 przyjeżdza mój mężuś...:)Będę dni odliczać:) Głoldek ja też nie miałam robionego tego badania także niewiem c to jest.A co do zakupów na allegro to też kupowałam u tego sprzedającego wszystkie potrzebne mi rzeczy...w sumie kupiłam za 440zł a za przesyłkę zapłaciłam 7,5....także opłacało mi się:)Kupiłam przewijak,pampersy,butelki,pieluchy,wkładki laktacyjne,smoczki,pieluchy,szampony itp rzeczy.Jestem już zaopatrzona:)Polecam tego sprzedającego:) agusia witamy:)zapraszamy do dyskusji:) Pozdrawiam Was i życzę miłego popołudnia.Ja idę robić słoiczki z sokiem winogronowym na zimę:)Cały dzień mam z głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
papi---> co to jest febra? :P faktycznie sporo płacisz za te badanie 4D... a nie mozesz się rozejżeć gdzie będziesz miała taniej? nawet o połowe? prywatnie w ciągu 2-3 dni powinni cię przyjąć:) ja za taką cenę chyba bym się nie zdecydowała... głodek---> to teraz do ciebie pytanie co to jest cytomegalia?? ja w pierwszej ciąży chyba też nie miałam jej robionej... link na pewno się przyda:) prześliczne te tetry mają... a ja zawsze myślałam że tylko białe robią:P:P:P lilka---> kurcze byłam ostatnio w pepco ale nic takiego nie widziałam... w ogóle mały wybór ciuszków u nas jest w pepco. taki mały stojak i w większości rozmiary od 6mc w góre... agusia---> pewnie przyłączaj się:) my to raczej się nie kłócimy:) w którym tygodniu jesteś? kamilki---> teraz się narobisz ale później jaka przyjemność napić się takiego soczku:P mniam:) tylko nie czekaj zbyt długo bo po porodzie to nie wiem czy będziesz mogła pić takie rzeczy (jak będziesz karmić) ja tam osobiście porodu doczekać się nie mogę:) chciałabym żeby maluszek był już tu ze mną:) i mieć z głowy już ten cały ból... no ale nic:) jeszcze tylko 3 miesiące przed nami:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek owiem ci z bardzo fajne rzeczy ma ten sprzedawca na swojej stronie, napewno skorzystam. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz skorzystalam z tego sprzedajacego ;) dzieki za polecenie :) rottana- febra -opryszczka hehe :P a co dotego usg to robia je w gabinecie gdzie chodze a nie chce miec robione gdzie indziej, no coz jakos bede musiala ta cyfre przetrawic .. a pamiatka bedzie :) kamilki dzieki za podanie nazwy masci zaraz pojde do apteki sie zaopatrzyc ;) dobrze masz ze ciocia w aptece pracuje! a moje malenstwo dzisiaj buszuje na maxa w brzuszku :P jak ja lubie to uczucie :D :D a ostatnie 2 dni byl taki spokojny ze az sie zaczelam zastanawiac czy wszystko ok a dzis jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dzieki za przyjecie:-) tak wiec napisze pare slow o sobie zebyscie znaly sytuacje:-) jestem w 23tc termin porodu mam na 20.01. Wedlug om. Od poczatku ciazy jestem na luteinie bo w zeszlym roku poronillam i lekarez wolal nie ryzykowac pozatym mialam przodujace lozysko ale tydz temu wreszcie sie podnioslo i juz jest wszysstko ok i od 2 dni czuje kopniaczki bo same ruchy czulam juz dawno. co do badan to ja tez nie mialam tej cytom i nawet nie wiem co to? Tylko zwykla cytologie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zaktualizuje ;) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13... .....26.........chłopczyk 100% viola150...........8............ 06.01.13...............25.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........24.........chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............27 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013............17 tydz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 .........chłopiec takakala............?............14.02.2013............15 .........?........ milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
A i link z tym sprzedawca naprawde swietny teraz patrze jak przeplacilam u mnie w miescie w sklepach. Oczywiscie tez skorzystam z zakupow u tefgo sprzedawcy. A i sorki za bledy ale pisze z tel i nie zawsze zdarze poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
agusia---> to masz taką samą sytuacje jak nasza lika, też dopiero co wyszła ze szpitala przez łożysko. oszczędzajcie się teraz!!! papi---> aaaa... no to nie musisz mieć maści:) wystarczy plaster czosnku:) podobno jeszcze lepszy niż te wszystkie maści itp. ja na szczęscie nigdy nie miałam opryszczki:) no plasterek przyłożyć i trzymać. powinno wysuszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lorealka---> a ty co się słonko nie odzywasz? jak u ciebie staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
w ogóle w naszej tabelce trzeba zrobic porządek, bo wile dziewczyn przestało sie udzielać od kilkunastu ładnych tygodni i mam nadzieję że nikogo nie urażę jakby za kilka tygodni zmienił zdanie a go nie będzie. za chwile się za to wezmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
jeszcze zaktualizuje Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13...............26...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13...............25........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........24............chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012.........................dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............27 ..........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............17 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec moje konto---> tylko ty musisz wpisać płeć:) no i mamy przewagę chłopców:P a nowe panie prosimy o wpisanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odrazu lepiej wyglada ta tabelka :) gdziekolwiek teraz jestem i rozmawiam z kims kto w ciazy to duzy wysyp chlopcow jest hehe :P ja nie wiem co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dziewczyny bylabym wdzieczna gdyby ktoras mnie wpisala boz tel niestety nie moge a plci nie znam bo malenstwo podkurczylo nozki na ostatnim usg wiecx poznam pewnie dopiero w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Lilka- to to samo mam :-) to sie od hormonow robi w necie poczytaj ja po tym moge miec zoltaczke powiklania przedwczesne starzenie lozyska itd ale jestem pod kontrola wiec jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×