Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

kakakiaa -dla Ciebie również spokojnej i przespanej nocy :* lilka - ja już idem spać :) bo jutro późno wstane :P a Ciebie w nowym mieszkanu też coś nie ciągnie do spania :D dobranoc dziewczynki - słodkich snów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............c hłopiec kamilki09..........3lata........25.12.12...............32. ....dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............17................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. ależ miałyście wene w nocy:P ja to już po 20 spałam:P no i teraz po 8 wstałam także sobie troche pospalam. aż mnie gnaty bolą:P ale brzydka pogoda u mnie;/ czyli zapowiada się nudny dzień w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczyn ka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............ c hłopiec kamilki09..........3lata........25.12.12...............33 . ....dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> a ty już na nogach? :P ja to bym przynajmniej do 10 w wyże gniła jakbym poszła po północy spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana już przed 9 na nogach:)normalnie to bym jeszcze spała ale mój w ramach przeprosin obudził mnie i chce mnie zabrać na zakupki:)także będę szaleć po sklepach.Czekam właśnie na niego aż pożegna pracowników bo leje dziś więc zrezygnowali z pracy przy dachu:( lilka i jak pierwsza nocka mineła???co Ci się śniło...pamiętasz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............33. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 32........... chłopiec moje konto .......6............22.01.2013............27.......dziewczyn ka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............31............ c hłopiec kamilki09..........3lata........25.12.12...............33 . ....dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........14.. ............... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po śniadanku i idę do miasta za pół godz bo muszę coś na obiad zrobić i chyba będzie to ogórkowa :) spało mi sie w miarę dobrze tylko już nie mogę sie ułożyć... mały rusza sie jakby mniej mam nadzieje że to nie powód do denerwowania, chociaż ciągle siedzę i wyczekuję kiedy mały sie przekręci... u mnie padało całą noc, teraz widzę że jest ponuro i wietrznie ale nie pada już. Mój idzie na popołudniówkę więc też nie będę miała za ciekawego popołudnia i wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj też padłam przed 22 :P dla mnie to już pora... czasem posiedzę dłużej ale musze miec dobry dzien :) ja jutro mam wizytę u lekarza i muszę się zapytać czy aby na pewno dziewczynka siedzi w brzuszku... wiem że to śmieszne ale już parę osób mówi mi że na 100% urodzę chłopca... ale jak spotkałam się z kuzynką która jest już kilkanaście lat położną i powiedziała mi że może się ze mną założyć ze bedzie chłopak to mi w głowie namieszała :P ja dzisiaj cały dzień w domku... u mnie od rana leje i pogoda beznadziejna :/ miłego dzionka :) kakakia... daj znać jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaa
jestem nie moge spac z bolu az zoladek mnie rozbolal :(( juz bym chciala 14 zeby to wszystko sie wyjasnilo i mam nadzieje ze bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ja sie dopiero z łózka zwoleklam jak bym nie musiala na siku to pewnie bym jeszce spala bo u mnie dzisiaj łżkowa pogoda: ciemno, ponuro pada i pewnie zimno, nie wiem jaka pogoda bo jeszcze ne wychodzilam z domq. Cos czuje ze dzisiaj to zbyt wiele nie narobie jak taka ponura pogoda jest, pewnie lenia bede miala. No ale musze jakos doprowadzic do uzytku pokoj najpierw, bo tyle tu kurzu i niepotrzebnych gratow ze az sie nie chce tu siedziec. No a pozniej wezme sie za kolejne pomieszczenia. Co do snu to nie wiem nie pamietam jeszcze cos mi sie snilo ale to jakies pierdolki i to duzo tych pierdolek. :) Moj maly dal mi wczoraj popis jak sie kladlam spac tak buszowal ze zasnac nie moglam. A dzisiaj rano jak otworzylam oczy przywital mnie szturchaniem i rozciaganiem :) Tez macie czasami takie wrazenie jak by wasze dzieciaczki was szturchaly i chialy poiwiedziec: mam niewygodnie mi przekrec sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaa
viola150 robisz ogorkowa? mniam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakiaa
wiecie co stresuje sie :( bo co by tam nie wyszlo u tego lekarza to i tak bedzie zle... to wszystko przez te bole okropne nie do wytrzymania mam nadzieje ze ona cos mi pomoze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Jestem tu nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Krótkie streszczenie: ostatni okres (skąpy) 29 wrzesień październikowa "ciocia" nie dojechała, wystąpiło tylko delikatne plamienie... a ze zblizała się rodzinna impreza dosć zakrapiana :D cos mi pikło żeby zrobić test... w sumie kupiłam go przy mamie dla jaj bo byłam 100% pewna ze będzie jedna kreska. Test zrobiłam w piątek (02.11) patrze patrze a tu jak byk: II :D Drugi test wykonałam w nd rano i też wyszły dwie kreseczki :)) Mimo iż nie było to planowane bardzo się ciesze - to moj pierwszy raz. Mam tylko obawy bo miałam bóle podbrzusza jak na okres... momentami dosc silne i od 1.11 (czw) mam delikatne plamienia dosłownie 1 czy dwie krople dziennie... czy któraś z Was tak miała? Pozdrawiam i z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam wlasnie na wp.pl artykuł o tych nowych macierzynskich rocznych i w czwartek ma byc pruszany ten temat w sejmie. Moze i nam sie uda zalapac jak by uchwalili w miare szybko i po pół rocznym jeszcze by sie jeszcze przedłuzylo o koleje pół :) Hej Marika no ja Ci nie pomoge bo ja nie mialam takich palamien, najlepiej dzwon odrazu do gina i zapisuj sie na wizyte. I badz dobrej mysli :) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wstalam ok 9:30, zjadlam sniadanko, tv troche i tak sobie siedze przy kompiku. u mnie tez pada od rana i tez dzis siedze w domku. jutro zaczynam szkole rodzenia, ciekawa jestem jak bedzie :) Mnie zaczely bolec nogi w nocy i przynajmniej na chwile klade sie na plecy, bo tak mnie boki bola. biore wtedy nogi do gory i przechodzi. no no wczoraj sie rozpisalyscie, chociaz ja spalam dopiero po 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lilka1987 ;) Do lekarza idę jutro i będe miała pewność czy zostałam zafasolkowana :D ale chyba dwa testy by nie kłamały i początkowe objawy ;) Troche się denerwuje ale byle do jutra dotrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakakiaa - tak ogórkowa już prawie gotowa :) jeszcze tylko zaklepka i finisz :D do 14 już mało czasu, trzymam kciuki - wszystko będzie dobrze!! daj znać co tam na wizycie :) lilka - jak tak długo spałaś to napewno wygodnie było :) co do snów to tak sie łatwo mówi żeby je zapamiętać a zazwyczaj jak sie chce je pamietać to sie nie pamięta :D moje konto - mojej koleżance też wszyscy (dosłownie wszyscy) mówili że urodzi chłopca pomimo że kilkakrotnie miała potwierdzone że będzie dziewusia no i na szczęście sie nie sprawdziło - jest malutka Nadia :) a to niby miało być dlatego że wogole nie przytyła w sobie tylko w brzuchu :P zapytaj jutro lekarza i obyś nie miała zaskoczenia :D marika - no 2 testy raczej sie nie mylą także gratulacje :D takich plamień ja też nier miałam, chociaż czytałam że czasami mogą sie na początklu pojawić w dniach kiedy powinna być @, dobrze że już jutro idziesz do lekarza to sie wszystkiego dowiesz :) daj znać jak po wizycie :) głodek - ja też nie śpie całej nocy tylko na bokach, staram sie jak najmniej na plecach ale każdej nocy chwilę śpie na plecach bo inaczej nie dałabym rady... ale u Was pogoda - u każdej leje... no u mnie na szzęście nie, chociaż jest pochmurno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś próbki z johnson baby = fajne są :) już zamówiłam kolejny pakiet na moją mamę i siostrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam 4 zamowione :D teraz jak mi przyjda bede szukala kolejnych kolezanek zeby mi je zamowily :p ehh ja sobie robie chwilke przerwy pokoj jako tako ogarniety jeszcze mi troche zostalo ale to na pozniej. Teraz sie zastanawiam co na obiad zrobic i nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że dam znać :) a póki co marzę ;) Ja to chyba jeszcze tych próbek nie zamawiam, za wcześnie. Chyba że maja długi termin ważności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika jak na moje oko to napewno jestes w ciazy wiec teraz ci pozostaje dbac o siebie i malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika - może sie jeszcze troszkę wstrzymaj, aby wiesz nie zapeszać... ale wg mnie to też ciąża także teraz tylko dbaj o siebie i maleństwo :) a pracujesz wogole czy uczysz sie?? kakakiaa - jak po wizycie?? ja siedzę sobie i odpoczywam, wieczorem trochę poprasuje i pooglądam moje ulubione seriale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz dzisiaj daje sobie spokoj ze sprzataniem bo mnie plecy bola, połozylam sie na chwilke zeby serial obejrzec i z wyrka sie zwlec nie moglam. Jednak teraz sie odczówa to zmeczenie kilka razy szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo a ja najbardziej jak ide z kimś nawet pod leciutką górkę i coś w tym czasie opowiadam komuś to zaraz dyszę i sapie jak parowóz :D no i wczoraj tak samo jak weszłam na 3 pietro do teściowej, dobrze że ja do siebie mam tylko ok. 10 schodów :) ja jak np. zamiatam albo myje podłogę to też mnie szybko plecy bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubione seriale, czyli? :) dzis to jest maraton, najpierw na wspolnej (w czasie reklam barwy szczescia), potem m jak milosc, potem lekarze, a na koniec perfekcyjna pani domu :P jak dam rade :P Lilka obejrzalam sobie dzis ten "kwiat pustyni", rzeczywiscie dobry film, piekna ta czarnulka :) i tak mi zlecial dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heja marika- jak dla mnie to ciaza, wiec gratki :) tylko te plamienia - powiedz lekarzowi bo z tym nie ma zartow sledze caly czas forum ale w sumie nie mam co pisac bo ejst totalie bez zmian :) kupa- pielucha- karmienie- tulenie- spanie- kupa-pielucha.....itd mala jest slodziutka i b grzeczna ladnie je i spi tylko z cycka nie chche ciagnac i na laktatorze musze jechac bo mamy z tym mega problemy od nast tyg chche sie wziac za siebbie cwiczenia i dieta i odchudznko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mamucha, ze sie odezwalas :) a jakie imie w koncu? Matylda? nie pomylilam sie? :) a duzo przytylas? chyba nie, bo mialas ta cukrzyce. juz sie wszystko unormowalo? trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
dobrze pamietalas- Matylda :) juz jest w akcie urodzenia :) w sumie w ciazy przytylam 11kg i juz wszytsko zrzucone :) w trakcie porodu :) zostal mi taki seksowny flak- brzuch i od nast tyg sie biore za niego powolutku :) jeszcze musze zrzucic to co przec ciaza przytylam- czyli jeszcze z 8kg i bede spowrotem piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - dokładnie taki plan serialowy jak u Ciebie oprócz tych barw szczęścia, ja w czasie przerwy robie sobie kolacyjkę :P jutro to samo z tym że potem prawo agaty i kuba wojewódzki :P :P a mój jak słyszy poniedziałek albo wtorek wieczór to jest chory :D na szczęście dziś i jutro ma popołudniówkę więc mam spokój w oglądaniu :) mamucha - to super że u Ciebie tak dobrze :) a mam pytanko co do laktatora - automatyczny czy ręczny?? ja nie mam narazie żadnego i tak sie zastanawiam czy kupować teraz czy po wszystkim :D a jakich kosmetyków używasz dla malutkiej do kapieli i pielęgnacji?? ojj ale jestem w szoku że Ty już myślisz o diecie i odchudzaniu :D noo i oczywiście gratulacje że już zrzucone to co przytyłaś w czasie ciąży :) ja juz mam 13 na plusie a gdzie tu do końca ale Ciebie ta cukrzyca trochę 'wykończyła'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×