Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

kropelka a Ty juz nie karmisz piersia? Bo ja sie zastanawiam kiedy mojemu bablowi diete rozszerzac jak jest na cycku i mm. Myslicie ze spokojnie moge zaczynac od 4ego mca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka karmie caly czas, ale moj po tym cycku to jakis ciagle nienazarty jest;/ placze i jets niespokojny tak jakby sie wogle nie najadal;/ wiec daje mu od czasu do czasu mm, male opakowanie starcza mu na 3 tyg. lekarka mi pow zebym juz wprowadzala posilki i na 1 rzut ma isc marchewka z ziemniakiem wiec wczoraj poszlo, i poszla kaszka, baardzo smakowala, z marchewka bylo gorzej. i jablko mu daje wiec i ty mozesz tez juz rozszerzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zjadł dziś słoiczek marchewki z ziemniakami i trochę jabłka na deserek, a tak mleko. byliśmy na spacerku, spal ze 2h. teraz spi w wozku w domu heh bo mi marudzil, polozylam do wozka i zasnal pobujany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano jakos czasu i weny.na pisanie nie mialam mala spoko, dzis 7 miechow skonczyla cwaniara znowu robi cyrki z zasypuaniem a w ciagu dnia spi max 1,5h . ale za to ladnie siada i troche schudla :) fajnie ze rozszerzacie dietke maluchom jak wogole odzie ich jedzenie? ja teraz rozszerzam o mleko krowie-dolewam ugotowane do mm. wogole mm to je tylko 2 porcje na dobe i to zazwyczaj max 150ml bo nie chce wiwcej glodek nie przejmuj sie chlopem ja tez sie ciagle z moim zrw i ostatnio mam go dosc anusiak-gratulacje! a jak rwszta nowych mam ? bo chyba juz wszystkie z forum z maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano jakos czasu i weny.na pisanie nie mialam mala spoko, dzis 7 miechow skonczyla cwaniara znowu robi cyrki z zasypuaniem a w ciagu dnia spi max 1,5h . ale za to ladnie siada i troche schudla :) fajnie ze rozszerzacie dietke maluchom jak wogole odzie ich jedzenie? ja teraz rozszerzam o mleko krowie-dolewam ugotowane do mm. wogole mm to je tylko 2 porcje na dobe i to zazwyczaj max 150ml bo nie chce wiwcej glodek nie przejmuj sie chlopem ja tez sie ciagle z moim zrw i ostatnio mam go dosc anusiak-gratulacje! a jak rwszta nowych mam ? bo chyba juz wszystkie z forum z maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzisiaj dzien mialam dosc intensywny maly mnie rano z lozka zerwal, pozniej na zakupy, sadzenie kwiatkow na balkonie, sprzatanie, obiad spacer i tak nam minal caly dzien. kropelka a ty w jakim wieku zaczelas dawac malemu stale pokarmy bo moj babel ma dopiero 3 mce i 2 tyg glodek, mamucha- ja tez ze swoim ciagle na stopie wojennej, wkurwa mnie niemilosiernie, nie szanuje mojej pracy jak sprzatam, ciagle cos rozrzuca, walaja sie jego skarpetki, koszulki spodnie, jak jest w domu to siedzi tylko przed kompem a na spacer z malym to nie wyjdzie bo go przecuez by wozek poparzyl. A przed chwila mnie wurwil bo pojechal na koncer ze znajomymi wpadli niby na piwko a zaczeli gadac o kocercie i zabrali mojego a mnie maja w dupie, bo przeciez ja nie wychodze nigdzie i mi sie juz nic nie nalezy jak mam dziecko. nie wkurwia was takie podejscie ludzi ze jak macie dziecko i jestescie matkami to macie siedziec na dupie w domu i go pilnowac? Wogole to mojemu dziecku cos sie przestawilo dzisiaj w nocy i mnie budzil co 1,5 godz na jedzenie wiec rano pierwsze o czym pomyslalam jak otworzylam oczy to byla kawa, inaczej bym chyba nie mogla funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh lilka Ci faceci.. mnie tez by to wkurwilo. ale mój chyba by nie poszedł sam na koncert, nie no, albo idziecie razem albo wcale. z moim na razie lepiej, wczoraj był seksik na zgode :P Dzis piekna pogoda, byliśmy na malym spacerku. maly z rodzicami zostaje, a ja na male piwko z kolezanka do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zauwazylam ze moj chyba bedzie leworeczny. wszystko robi lewa strona-macha lewa noga zabiera mi lyzeczke i zabawki lewa reka, wasze dzieci tez tak maja? mamucha moj tez robi cyrk z zasypianiem o 22 jeszcze ani mysli o spaniu;/ i strasznie duzo zyga, prawie po kazdym jedzeniu;/ lilka to jeszcze masz czas, ja zaczelam podawac pierwsze lyzki jablka dopiero tydzien po skonczeniu 4 m-ca rottana jak twoje karmienie piersia? idzie dalej?rozszerzasz cos diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) my wczoraj bylismy w rozazdach najpierw do dziadkow na obiad a pozniej do prababci na wycieczke niuniek pojechal pierwsza tak dluga wyciecza bo okolo 65 km w jedna strone. W jedna strone spal a w drodze powrotnej gadal ze mna caly czas i juz prawie pod domem zaczal marudzic troszke ale jak wlazl do wanienki to humor sie poprawil :) glodek ja to bardziej wkurwiona bylam na znajomych bo jeszcze pisalam z ta kolezanka ktora byla w sobote u nas z mezem ze sie kloce ciagle ze swoim to jeszcze go przyszli i zabrali w pizdziec, i zachowywali sie tak jak by mnie tam wogole nie bylo. Tak wiec w dupie ja teraz mam nie odzywam sie do niej! Kropelka a jak wogole sesja wyszla? Masz juz fotki? My bedziemy tez mieli jakos w tym tyg sesje z malym robiona. W sobote wybieramy sie na grila do moich rodzicow. 1 czerwca mam pnienski u kolezanki :) moze w koncu sie wodki napije :P Co taka cisza? Dziewczyny odzywac sie raz dwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja dzisiaj byłam na badaniach bo miałam skierowanie n morfologie i na tsh... dodatkowo zrobiłam te dodatkowe ft3i4 bo przecież w ciąży brałam euthyrox... i to 150 a po parę razy wziełam 75 i przestałam brać... źle się ostatnio czuje... dostałam też skierowanie do naczyniowca ale zapisy dopiero na listopad... sypie się dziewczyny :P marysi ja też dałam parę łyżeczek marchewki i jabłka jak skończyła 4 miesiące i parę dni miała... ja mam panienski w sobotę :) a wesele 1 czerwca... nie wiem co z małą zrobię bo moja mama też idzie na wesele a z teściową mi się nie uśmiecha :/ aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj kupiłam kaszkę ryżową bananową :P może jej zrobię w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Hej:) moja mała dziś skończyła dwa tygodnie:) rośnie i ma się dobrze, ja w sumie tez tylko strasznie mnie głowa boli po tej cesarce:( karmie piersią i powoli chudne, zostało mi jeszcze około 5 kg. dziś byłam z mała na dłuższym spacerku bo ładna pogoda, ale już sie nie moge doczekać jak bedzie wieksza, zeby miała troszke więcej tego ciałka to przytulenia:) moj od dziś znowu wrócił do pracy wiec bede czesciej sama, no ale takie uroki życia niestety. pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadl kaszke malinowa :) a dziś trochę mleka z kleikiem. teraz już sobie spi. Burza dziś była u nas, ale maly nie bal się, nawet nie zwrocil na to uwagi jak grzmiało. a tak to nic ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas trochę grad ale spoko... ponoć w radomiu to było tak szaro że samochody na poboczach stały... moja marysia nauczyła się krzyczeć... nie płacze ani nic tylko krzyczy :P pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poszedł wczoraj spac po 21. o 1 butla, potem przed 4 i spal do ok 6. ok 8:30 zdrzemnal się z pol godzinki i teraz poszedł na spacer z babcia. zjadł w miedzy czasie mleczko i mleko z kleikiem z dodatkiem deserku - jabłko z marchewka :) Mamucha gdzie kupujesz mleko hipp i po ile? ja do tej pory zamawiałam sobie na tej stronie dodomku.pl ale widze, ze z czasem mi cene podwyzszaja, wiec już nie będę od nich brac. może kupujesz gdzies taniej czy w miare w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano a mi diecko uspia juz od ok 20 min- nie dziwne skoro w dzien spi max 1,5h . mala zjada w ciagu doby tylko 2 porcje mleczka i musze wam powiedziec ze troche schudla. maz mi wlasnie wyjechal do piatku na konferencje- ciesze sie bo odpoczne od niego :P wlasnie obie odpalam gre i tron- wciagnelam sie w ten serial. glodek- ja hippa kupuje w rossmanie bo tam jest zawsze jakos po 41pln i nie robia jakis udziwnien z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ruszam nowy temat-co na komary dla takich maluchow??? moj juz pogryziony i mnie szlag trafia, mam mokitiere na lozko ale nie zakladam jej jak sie bawi bo by nie mial dostepu do karuzeli;/ i musze cos wykminic na komary i po ukaszeniu;/ lilka fotki juz mam ozloscilam sie ale warto bylo, niektore sa naprawde superowe ja tez mam wesela w tym roku az 3..to sie wykosztuje:p moje konto ja juz swojemu daje kaszki, zajada z usmiechem i krzyczy ze malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po komunii i długiej podróży. w pierwszą stronę mały był trochę niespokojny bo było dośyć gorąco na dworze, ale wczoraj jak jechaliśmy to było chłodniej i dużo lepiej zniósł podróż - prawie całą przespał. Mój cały czas na kleiku jest, dziś dostał pierwszy raz marchewki - miny robił śmieszne :D na początku było ciężko, bo buźki nie otwierał i nie wiedział jak łykać - mam nadzieje że jutro pójdzie lepiej. kaszkę kupię w nast tyg bo nie chce na raz podawać kilku nowości żeby wiedziec jakby co co go uczuliło.. moje konto - hehe mój też sie nauczył krzyczeć już jakiś czas temu, teraz mu minęło i zaczął 'gadać' po swojemu bo to krzyczenie to była masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly generalnie zaypia w 10-15 min ale zdarza mu sie dzien z cyklu usypiane 2 h :) krpelka ja uzywam plastrow na komary cos takiego http://www.drogeriazdrowie.pl/mosbito_plastry_na_komary?gclid=CJCIzsXoqbcCFc5a3god6hYARQ I szczerze powiem ze dzialaja :) my mielismy dzsiaj sesyje zdjeciowa malego teraz czekamy na foty :) Moja dzidzia sie uspokoila na spacerach teraz jest juz grzeczna :) teraz bylismy 2h ale wroclismy bo sie pogoda zepsula, strasznie wieje i zimno jest. Zabieram sie zaraz za obiadek bo dzecie moje spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jakos kaszki nie chce za bardzo, nie zajada się nia jak słoiczkami :) nie chce tez mi pic mleka, najwięcej pije w nocy na spiocha. Zrobilam dziś kilometrow spacerowałam z Bartkiem, w wozku spi, a jak gdzies już jest w pomieszczeniu to oczy otwiera. w domu ma problem z zasnieciem w ciągu dnia, wszystko jemu przeszkadza, a na dworzu spi jak suseł i żaden hałas nie straszny. jutro wracam do dawnego domu heh nawet mi się nie chce :P dobrze mi tu, bo mam zawsze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - to mój identycznie jak twój, na spacerze śpi a ledwo przyjeżdżam pod dom to oczy otwarte... w łóżeczku średnio z zasypianiem. najładniej zasypia na noc i w nocy a w dzien najlepoiej śpi we wózku. dziś wogole jakiś marudny. teraz mój wrócił z pracy i trochę sie nim zajmuje a ja mam chwilkę dla siebie. zaraz kąpanie i mleczko i spać. a ja mam ochotę na pizze :D jutro do pracy na 4h, wczoraj też byłam i zleciało jak niewiem, w sumie fajnie tak sie na chwilkę oderwać od domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka a gdzie ty kupujesz te plastry w aptece czy w necie? w pakowaniu 12 szt czyli starcza na 12 dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no u nie marysia ma tak samo,,,, ledwo do domu zajade z myślą że cosik zrobię a ona się budzi... radar ma... :P ja na komary też coś muszę kupić... jutro spryskam trochę wózek jakimś dziadem na te komary :/ ja dzisiaj marysię na noc nakarmiłam butlą.. zjadła jakieś 90ml ... teraz już spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja jakos czasu nie mam na pisanie. Natalce rozszerzylam juz diete pysznie wcina deserki i zupki. wczoraj posmakowala nawet troszke jogurciku. ogolnie jest juz bardzozywa i troche lepiej wygladaja juz nasze spacery ale bez szalu. ogolnie pisalam niedawno dwa posty ale je wcielo i z nerwow wiecej nie pisalam:D 29 jedziemy na usg bioderek-oby bylo dobrze. postaram sie zagladac czesciej:) pozdrawiamy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Moj maluch rano troche marudzil, nie chcial pic mleczka to dostal kaszki z deserkiem, zajadal sie i od razu usmiech na twarzy i potem poszedl spac najedzony i spi juz z 2,5 h :P w nocy krecil sie, jakos ostatnio spac nie moze i budzi sie po 4, potem juz po 6. wracamy dzis do domu. moj mial wczoraj pogadanke z moimi rodzicami i nie bardzo to wszystko bylo :/ w biedrze sa fajne promocje od dzis, pieluchy dady za 50zl duza paka, sloiki za 2,50 bobovity, drugi 50% taniej i takie inne, zobaczcie gazetke na stronie, jade dzis i pokupuje :) kurde ile czekalyscie na becikowe? ja juz z miesiac czekam i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy w przyszlym tyg. na pierwsze szczepienia. Aaaaaa boje sie! Moje maleństwo często ma "chyba kolki", płacze pare razy w tyg. ok 19, trwa to 25min do godziny.. Jestem podłamana, że Liwka tak cierpi. :( Probowalam wszystkiego, masazyki, oklady na brzuch z ciepłej pieluchy, nóżki do brzuszka.. Daje tez Małej BOBOTIC w kropelkach. Ciezko mi patrzec jak cierpi. Mam nadzieje, ze nie potrwa to długo.. Ktoras z Was to przechodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- ja zamwialam na necie ale w aptekach tez pewnie sa mini mi temat kolek jest obcy :( glodek0 ja dostalam becikowe w niecaly tydzien bo skladalam dokumenty pod koniec miesiaca a wyplaty swiadczen sa nas dkokonywane do kazdego ostatniego dnia miesiaca moze u was tez tak jest a jak nie to zadzw i sie zapytaj ja dzisiaj próbowalam dac mlodemu jabluszko ale ciezko mu szlo wiec dalam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale kafe zmieniło wygląd - nie mogłam sie naszukać odpowiedzi zeby napisać :D dziś moja ciocia mi uświadomiła że może mój mały jest uczulony na herbatkę rumiankową... bo ciagle ma jakąś wysypkę, jak nie nabrzuszku to na nóżkach albo rączkach, poczytałam w necie i rzeczywiście rumianiek bardzo często uczula ale mój dostaje tą herbatkę odkąd skońzył 2 tyg... od jutra daję samą wodę i zobaczymy... narazie też nie podaje żadnych słoiczków bo chce zobaczyć czy marchewka go nie uczuliła bo wczoraj miał cały brzuszek wysypany. głodek - widziałam te pieluchy, też muszę zakupić i kupiłam sobie tąsiateczkę do podawania owoców i warzyw co mamucha kiedyś o niej pisała. ale z obiadków nie ma zbytnio wyboru chyba tylko 3 są od 4 m-ca przynajmniej u mnie. ale za tą cenę to rzeczywiście sie opłaca. ja za becikowym czekałam ok. 2 tyg bo też złożyłam przed 10 a wypłacali po 20. ooo a czemu rozmowa nie poszła za dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
No kurde a powiadomili by mnie jakby becikowe jednak nam nie przyslugiwalo?? kurde lipa jak nie będziemy go mieli :( do końca maja czekam i zadzwonię tam się dowiedzieć. no wlasnie ja jakos skladalam pod koniec kwietnia i d**a, nic nie mam do tej pory :( Rozmowa nie tak, bo moi rodzice zjebali za cala sytuacje mojego i ogolnie nieciekawie jest teraz miedzy nimi, a raczej nieciekawie to mało powiedziane, nie dobrze. Bylam dziś w tej Biedronce i nie kupiłam tych pampersow, bo były już tylko rozmiary 4, jutro pojde jeszcze do innej sprawdze. kupiłam do małego pokoju naklejki na sciane, no wlasnie jest już w swoim pokoiku malym. kupiłam ostatnio tez w biedrze kocyk za 15zl, fajny. sa słoiki po 2,49 chyba w biedrze, a drugi 50% taniej. Tu w tym mieskzaniu nie mam miejsca na wozek, wiec wyjelam gondole z wozka i w niej Bartka usypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kafe nam się zmieniła... jakoś dziwnie... ja muszę przejrzeć gazetkę i może też się wybiorę :) głodek a ty teraz gdzie się przeprowadziaś?? coś niektóre dziewczyny zamilkły :/ moja mała dzisiaj 2 razy butle jadła bo mnie nie było... teraz czekam aż sie obudzi bo mi cycka musi zjeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×