Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość kropelka 6983
mój maluch dopiero poszedl spac:D takie sobie teraz pory wybiera.. w sumie bylismy caly dzien na dworze i sporo spal, pewnie dlatego. ogolnie kiepsko przyjmuje jedzenie inne niz moje;/ rottana gratulacje:) to wielki sukces:) karmisz jeszcze piersia? lilka dobra kmina ztymi chrupkami, tez musze sprobowac, mysle ze zechcialby to jesc na dworze i placz na spacerach bylby rzadszy. Kiecka cudo, wlasnie takiej poszukuje na wesele ktore tez mam w sierpniu głodek ale niespodzianka:D wrzuc jakos zdjecie tego tatoo. ciekawa jestem jak ci wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
dziewczyny musze was jakos dodac do znajomych na face;p bo jestem ciekawa waszych dzieciakow. tylko nie wiem jak;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien oberek. kropelka----> tak j caly cza karmie cycem no i do tego ze 2razy dziennie zje cosik.innego. wczoraj jadl ze mna pomidorowke;-)tak mu smakowalo ze nie odszedl ode mnie puki nie byla micha pusta:-D Roksana Wons zapros mnie,przekaze ci na priv inne dziewczyny a.inne dziewczyny dalej i bedziesz miala wszystkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki nie odzywalam sie ostatnio bo natalka zachorowala. miala prawie 40 stopni goraczki ale juz jej minelo za to od niedzieli prawie nie spie mala sie wciaz budzi. na rekach spi a jak ja klade to placz... masakra. nawet nie mam sil czytac postow i pewnie zaraz spac pojde jesli natala sie nie obudzi. moze uda mi sie pozniej wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Rottana gratuluje. agusia ojojoj moze przez goraczke byla na rekach i teraz chce tylko na raczkach spac? kropelka daj linka do Ciebie na fb to wysle zaproszenie. mnostwo zdjec jest wlasnie na fb naszych dzieci. lilka a Ty? tez pokaz swojego, dawno nie widzialysmy. sukienka super, oryginalna, piekna, sama bym taka chciala :) ja wesela teraz nie mam, ale jak bedzie mi sie jakies kroilo to bede o niej pamietac :) ja juz nie cwicze, nic a nic, po prostu mniej jem i czesciej. i pije codzien herbate czerwona i zielona. Bartek drzemie sobie, a mnie cos glowa boli i wczoraj obudzilam sie z bolem glowy :/ ok wstawie tatuaz na jakas strone i wkleje, na fb nie bede sie chwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko wstawię później na fotosa zdjęcia malego i wrzucę link. Rottana identyko kieca na allegro kosztuje 500 zl a jest od tego samego producenta. A ja zapłaciłam połowę mniej. Ja na razie chodzę na tą serię odchudzającą a jak skończę wykupuje karnet open na siłownię i fitness. Do tego wieczorem robie jakieś ćw na brzuch i kręcę hula hop i jak mi się chce jeść wieczorem to jem owoce albo jakieś warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
rottana wyslalam ci zapro jak dlugo zamierzasz karmic? mialysmy skonczyc po pol roku;D ale moj piotrek wcale nie taki chetny sie odstawiac a im dalej tym bedzie trudniej glodek noto czekamy na foto moj link https://www.facebook.com/anuska1842, a jak cos to licze ze rottana mi was przekaze lilka jak chrzciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka wyslalam Ci zaproszenie na fejsie . My chrzciny mamy w niedziele za tydzien dopiero wiec jeszcze wszystko przed nami :) i moge wrzucic linka na kfe bo mi ten spam cholerny wyskakuje a chcialm wam nowe foty Kubaska pokazac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Kropelka wyslalam rowniez zaproszenie. Lilka to widze, ze niezle sie wzielas za siebie :D a rzeczywiscie masz tyle pracy nad soba? nie wierze :) pewnie szczuplutka jestes.A jak Ciebie znalezc na fb? ja mam 11-08 chrzciny. Lilka i co wybralas na ciuch dla malego? bo ja jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
hej laski juz was mam na face;) Kasia to lilka a Gosia glodek tak? jakby co to ja moge pozyczyc ciuszki na chrzciny tylko w sumie moga byc za cieple bo to jednak na zime;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golodek znajdz mnie u kropeli albo mamuchy albo rottat na fejsie Kasia Tomasz....ska :) wiesz co nie mam az tak duzo roboty nad soba bo tylko brzuch mi zostal a tak naprawde tylko do okolo a pepka taka pilka z tluszczu i rozciagnietej skóry a ja nigdy w zyciu nie mialam takiego problemu bo zawsze mialam plaski brzuch. Ale powiem ci ze cwiczenia mi dodaja energii i lepiej sie po nich czuje. Ponadto ja jestem piwo pijca :D slodyczozerca :D i pizzo zerca :D wiec cwiczenia nie zaszkodza :P Na chrzciny koniec koncow kupilam biala koszulke na guziki z krotkim rekawem, na to bialy bezrekawnik z niebeskimi obramowaniami i spodnie ecru takie materialowe ale nie takie jak sa w zestawach garniturowych tylko z takiego milego materialu. Do ego buciki musze dokupic i czapeczke jakas. A pozniej przebieramy agenta :) Kropelka tak ja to Kasia :) Ehhh my jutro to wesele mamy, biore sie zaraz za pakowanie i prasowanie koszul, bo zostajemy na noc tam w sumie na poranek z noclegiem mamy i wracamy w niedziele po sniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Tak Gosia to ja :) czemu brak fotek malego? myslalam, ze poogladam, a tu Lilka 2 fotki, a kropelka nic heh moj meczy sie z uspieniem Bartka, a ja leze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Lilka wlasnie tez tak planuje malego ubrac. mam taki bezrekawnik niebieski w paski, ale musze przymierzyc czy nie bedzie za maly. tylko musze dokupic koszulke na krotki rekaw biala i spodnie licytuje na allegro. buty musza byc? no i czape. jak gdzies znajdziesz czape to pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi byc butow ale niech ma w sumie to jego dzien :) a czapki w zasadzie to bym z checia mu nie zakladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nazwiska przekazane kropelce:-D lilka---> ja cie nie mam w znajomych ale zaraz wysle zapro;-) glodek----> my to mamy w huj zdjec naszych synkow:-D ja to nie moge sie opszec:-D nawet ostatnio wrzucilam filmik jak maly do mnie idzie:-D kropelka----> na taki mialam zamiar ale to jaby nie patrzec wygoda... jstem gdzies cos mi sie przeciagnie czy cos to nie musze si martwic ze mleka nie mam albo ze jest zimne tylko wyciagam i mam:-D ale moj to chetny jeat do jedzonka normalnego. tak jak wspominalam wczoraj jadl ze mna pomidorowke a dzisiaj mialam pieczone ziemniaczki ze skrzydelkami to se mysle dam mu najpierw jego obiadek (brokuly bo mu bardzo smakowaly) ale nie chcial jeac no to ja za swoj obiad a ten juz przy mnie stoi:-D no to co musialam sie podzielic:-D ale jak pieknie jadl! ja tu w strachu ze bedzie sie ksztusic lykac a on ciam ciam ciam pieknie dziaslami mielil:-D no to.jak tak ziemniaczka zmielil to i mieska dostal i tez przemielil i dopiero lykal;-) i znowu odszedl dopiero jak nie bylo nic na talerzu hahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
sliczne macie dzieciaki. glodek kiedy rodzilas? jestem pod wielkim wrazeniem jak bartus ladnie sam siedzi moj sie jeszcze baardzo chwieje. fotek brak w zw z ta kampania zeby nie dodawac dzieci do sieci, maz mi tez strasznie katuje zebym tego nie dodawala, ale urobie go i cos wrzuce;) rottana to samo miedzy naszymi dzieciami jest tylko tydzien roznicy a twoj tez juz pieknie siedzi mamucha swietne nury pod woda matyski, hm moj ostatnio dal niechcacy takiego nura w wannie i wyobraz sobie ze sie tak zakrztusil ze naprawde sie strachu najadlam;/ i swietna fota z kotem na przewijaku, moj pies tez wlazi wszedzie gdzie popadnie i wcale sie nie krepuje piotrkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Kropelka urodzilam 7 stycznia. Bartek jeszcze sam nie siedzi, tez sie chwieje, tylko chwile usiedzi, a za chwile pada :) A ja mam juz taka niebieska koszulke na chrzciny, w domu, jeszcze jej nie mial nawet na sobie to chyba ta jemu zaloze i w sumie ta czapka po co? jak lato :) Rottana tak my mamy sporo fotek, ale ja lubie je ogladac :) viola tez ma sporo i kamilki tez w sumie. kazdy dodaje. a moj Bartus to nawet prawie na golaska jest na 2 fotkach, bo tylko w pieluszce, w sumie nie wiem czy tego nie usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lika----> no faktyko.cie mam;-) wylecialo mi z bani.bo nigdy nic nie dodajesz ani na czacie cie nie ma:-D glodek----> no ja akurat golaskowych zdjec nie dodawalam nigdy ale u moich znajomych nie raz widzialam. kropelka----> hmmm dziwne podejcie:-/ miliony ludzi to robi:-/ tym bardziej ze to nie jest pierwszy lepszy portal tylko fb a tu zdjec dzienni tyle ludu dodaje ze szok:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka----> i nie ma co porownywac, kazdy maluszek rozwija sie we wlasnym tepie i nie ma co naciskac na dziecko. musi samo chciec. jeszcze troche i mu sie zachce samemu siedziec;-) to tak jqkbym ja wsadzila mlodego do chodsika i wszystkie styczniowki by tak zrobily bo Szpyrek chodzi to i moj mosi:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam po kilku dniach nieobecności :) przyjechała rodzinka mojego ze Śląska i wszystkie wieczory spędzaliśmy z nimi nawet nie miałam czasu kompa włączyć :) no ale teraz mój maluch ma drzemkę więc mam chwilkę. my byliśmy wczoraj na szczepieniu i Filip waży 9460 więc Rottana twój maluch to mały gigancik wagowy :P biorąc pod uwagę ile mój miał jak sie urodził :D masz bardzo wartościowe mleczko :D Fifi od kilku dni też wcina chrupki kukurydziane i ma przy tym ubaw duży, no i dałam też jako wprowadzenie tego glutenu biszkopta. nic mu nie było wiec myślę gluten też mamy za sobą, biszkopty je jak niewiem :) rottana - GRATULACJE wygrania!! :) masz rację, jeśli twój maluch na tyle silny ze chce juz wstawać to widocznie ma to po tobie :D mojej koleżanki synek też chodził jak miłą 8 m-cy a innej córeczka dopiero sama siedziała wiec naprawdę każde dziecko rozwija sie inaczej. fifi też chwilkę sam posiedzi, na nóżkach podtrzymywany stoi sztywno ale kroków jeszcze nie robi :) lilka - zaje***sta sukienka!! to już ją kupiłas tak?? my też nie mamy zadnych większych imprez jak narazie chociaż nie powiem poszłąbym i potanczyła gdzies. a na impreze mojego to nie idzie wyciągnąć. jestem pod wrażeniem efektów twoich ćwiczen - naprawdę!! kurcze żeby u mnie był taki klub to bym odrazu sie zapisałą. udanej zabawy na weselu :D :D głodek - super sprawa z tym tatuażem, sama bym sie chyba nie zdecydowała ale u kogoś bardzo mi sie podoba :) moje konto - a na co malutka ma uczulenie?? agusia - też mi sie wydaje że mała pewnie jak miała tą gorączke była trochę wiecej noszona na rękach i dlatego teraz nie chce sama zasypiać i leżeć... ale troszkę czasu i napewno wszystko wróci do normy My mamy dziś imprezkę rodzinną na ogrodzie, ale pogoda dopisuje, mój wczoraj pojechał na 'szkolenie' integracyjne z pracy :/ wraca dziś, już widzę jak sie integrują... wogole od pon dzien w dzien podpity bo jak ta rodzina z zabrza przyjedzie to nadrabia cały rok niewidzenia sie z nami :) trochę mnie to wkurza bo mój nie odmówi oczywiście a na drugi dzien zdycha,a wieczorem znów to samo... ale od pon w koncu po 3 tyg urlopu idzie do pracy wiec mam nadzieje ze sie ogarnie. rottana masz rację to o tochodzi ze przed urodzeniem małych poprostu poszlibyśmy z nimi wszędzie a teraz mamy nasze małe obowiązki tylko czemu oni nie zostaną z nami??? ale sie rozpisałam... ide na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no my też dzisiaj mieliśmy imprezkę w rodzinie... były 10 urodziny mojego siostrzeńca :) obżarłam się ,,,,, trochę pograłam w badmintona i potańczyłam z dzieciakami :) co do uczulenia marysi to nie wiadomo od czego :/ kazała odstawić żel na zęby, uważać na to co ja jem ze względu na karmienie piersią... zobaczymy... idziemy w środę na kontrolę :) też chce tatuaż ale kasy mi szkoda trochę :P też bym chciała coś związanego z marysią ale ja chyba na łopatce bym chciała :P może kiedyś... nasza marysia sama nie usiądzie ale jak się ją posadzi to pięknie siedzi, za rączki się podnosi :) umie zrobić cześć... wyciąga rączkę... uczymy się teraz papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
hej my dzis caly dzien poza domem. u tesciow bylismy i u mojego brata. niby sie Piotrkiem prawie nie zajmowalam a i tak jakas zmeczona jestem. wogle jakos sie zle czuje;/ tak jakby mi sie jakas grypa zaczynala glodek na 1 focie tak Bartus wygladal jakby sam siedzial;D rottana ja sie w rozwoju malego stosuje do rad naszego ortopedy, jesli mi powiedzial ze dziecko ma nie siadac przed 8 m-cem to nie zachecam Piotrka do siadania. nie aktywizuje go do nowych czynnosci bo i tak grozi mu rehabilitacja. Pozwalam mu siadac tylko jak mocno jęczy ze nie chce byc w polsiadzie hm my dzis qpilismy pampersy active baby z jakims aloesem, ladnie pachną, ale jak zdjelam to zauwazylam ze zrobil sie taki czerwony pasek, albo odgniecenie, uczulenie lub odparzenie;/ kupilam wiekszy rozmiar bo moze to od tego ze są za wysokie i go odparzają? a moze to ten pachnacy olejek? bede to obserwowac;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. kropelka--->no to co innego jak nie moze. jakby mi lekarz zabronil tez bym malemu ukrucila wszystko ale u nas nie ma zadnych zastrzezen. viola---> eh ci faceci:-/ my wczoraj mielismy powazna rozmowe wczoraj. w****il mnie na maksa jak bylismy w gosciach. no i wieczorem chodzil i mi trul "o co ci chodzi, o co ci chodzi" to mu powiedzialam ze powiem ale bez klutni i unoszenia sie. no to zesmy porozmawiali. wyzucilam z siebie wszystko, pozniej sobi poplakalam a dzisiaj jest o niebo lepiej;-) do mojego troche dotarlo ale zobaczymy na jak dlugo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam ostatnio i mi pozarlo linka , ja tak szybko bo julka na kolanach patrzy ci ja robie ale dlugo nie wytrzyma zapewne, u Nas ZABKOWANIE ROZPOCZETE !!! przebil sie pierwszy zabek! ciesze sie ale przechodzi na poczatek lagonie wszstko , wczoraj byl chrzest mojego siostrzenca Karolka , chyba pisalam w linku co mi wcielo ze juz sie narodzil ima 3 tyg , jula bd miec ruwiesnika do zabwy. i zrobilam torta z pampersow , z***biscie wyszedl , dam zdj wuieczorem na fb i zdj wyw A4 oprawilam i biblie bajke moj prezent chyba byl najladniejszy hehe az siostra sie poplakala sorki za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka cisza ..kurcze kazda rarobiona , ja taz bo Julka markotna taka na te ząbki, a ja w piatek juz nie słomiana wdowa i moze przyłącze sie do na narzekanie na facetow na razie nie mam na kogo:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×