Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hejka my dzisiaj noc troche przewalnona mielismy od czwartej wstawalam co 40 min i tak do 8 rano. Jadl dopoero o 7 a i tak wydoil tylko ze 110 ml moze poniej ze 4 lyzki deseru i dop obiadek o 12. Narazie spi jak wstanie bedziemy probowac jesc mleko. Lece dalej sprzatca pozniej naskrobie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Rottana ja tez daje naszego obiadku, ale nie zawsze, bo jak np mam cos smazoneg-kotlet np to nie dam przecie, ale ziemniak z czyms tam, zalezy co mam na obiad. zupy to owszem. dzis robei zurek i zastanawiam sie czy dac, ale chyba troche dam sprobowac. jadl z nami troszke jajecznicy rano,. ale tylko troszke, bo dalej ma problem z jedzeniem, chociaz mniejszy. Nocka spoko, raz sie obudzil na jedzenie o 2, potem wstal ok 5:30, ale wczesnie poszedl spac. ale potem znowu spal do 9:30 i teraz tez drzemie :) moge chwile odsapnac, bo co chwile cos, sprzatanie, obiad i tak w kolko. kregoslup mi wysiada, na wieczor to padam, juz nie moge z tymi plecami. wczoraj prasowania mialam co nie miara to sie nastalam i nosze czasem Bartka to tez robi swoje :/ Bartek rano wypil troszke mleka, troszke kaszki zjadl i potem troszenke tej jajecznicy. jak wstanie jakis deserek dam-bananka czy cos, serek. Na razie nie widze, zeby cos sie wyklulo, ale to pewnie potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilk1987
Glodek u nas tez trochę juz lepiej z jedzenem i w nocy mniej się budzi, tylko jak dzisiaj obudził mi się o 6 to zasnął dopiero o 7! Później spal 1,5 h godzina zabawy i znowu spanie później jak wstał zjedliśmy obiad i znowu drzema :) u nas też nic nie widać, daje im 2-3 tygodnie jak nie wyjdą to już sama nie wiem co to za maruda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bardzo kipeska była noc z pt na sob - mały budził sie co 10-15 min, dop jak zjadł o 3 to spał ładnie do rana... niewiem co było, ale widzę ze dziąsła ma bardzo rozpulchnione...dziś w nocy spał już spokojnie ale za to od rana strasznie marudny wczoraj o dziwo zjadł ładnie obiadek, moze nie dużo ale sukces że wogole coś zjadł. potem też ładnie deserek a mam pyt - wy dajecie deserki o stałej porze?? zamiast jednej porcji mleka czy poprostu tak w miedzyczasie. ja staram sie dawać obiadek tak 15-16 i deserek 18-18.30 ale własnie nie zawsze chce zjeść bo jak zje ładnie obiad to go dłużej trzyma i deseru nie chce. no a o 20 kasza na noc. wczoraj byli u nas znajomi wieczorem, mały spał, my posiedzieliśmy pośmialiśmy sie. lilka - dziękuje za odp :) ja włąśnie ugotowałam kabaczka i zamroziłam. a z miesiem znów robie tak że dziele na kawałki, mroże surowe i gotuje po wyjęciu i miksuje z warzywkami. kupiłam szpinak i jutro bede małemu dawać ziemniaki ze szpinakiem zobaczymy :) rottana - ja próbuje małemu dawać naszego obiadu, czy np. chleba z masełkiem ale zje kilka kawałeczków i tyle wiec nie moge tego narazie traktować jako posiłku. ale bedziemy próbować. głodek - heh mnie też plecy bolą, ale mnie znów z rana jak wstane, niewiem dlaczego, małego też czasem nosze bo jak tu go nie nosić :) ale jak dłużej stoje i prasuje to też czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
a ile moze to trwac to ze nie bedzie mi chcial jesc?? eh tak mi go szkoda i nie moge patrzec jak nie je, jeszcze badziej mi schudnie, a i tak kruszynka z niego.... probuje wciskac, ale po prostu odkreca glowe i tyle. na noc to chyba w ogole nie zjadl.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek moze idz jutro do lekarza, mozliwe ze da wam cos na wzmozenie apetytu. Wiem co czujesz bo mi samej sie zserce krajalo jak mi nie chcial jesc przez dwa dni narazie odpukac jakos je Dzisiaj moj meno byl na rybach i zlapal ladnego szczupaka takiego 8 kg wiec moja dzidzia jutro bedzie miala gotowana rybke :) My dzsiaj u dziadkow caly dzien prawie wrocilismy na samo kapanie i spanie juz jest :) zobaczymy jak bedzie wygladala dzisiejsza noc, oby spal spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Rano wypil mi 70ml mleka i zjadl kaszki z ok 80ml. zobacze, odczekam jeszcze. ale moze jutro wybiore sie. w nocy ladnie spal, raz obudzil sie na szamke, ale wypil tylko z 70 i potem spal do 7. teraz spi tez. o wlasnie zadzwonila poczta i maluch siedzi przy mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas noc też ok kubus obudzil się raz o 2:30 coś mu się chyba przyśniło i poszedł dalej spać a później o 7 na jedzonko godzinka zabawy i spal do 10 Teraz śpi znowu jak wstanie zjemy obiadek i lecimy na dwór na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dziś brzydkaaaa pogoda :/ raz pada, raz nie i ciemne chmury. Filip jest dziś niemiłosiernie marudny, teraz śpi, ale kurcze cały czas piszczy, tylko na rękach i na rękach zastanawiam sie czy mu czegoś nie kupić na dziąsełka albo żelu albo jakiegoś syropu p.bólowego i nie p[odać. głodek - a przy pierwszym ząbku tak nie miał nie?? mój też pierwszego ząbka przeszedł łągodnie a teraz zupełnie na odwrót. mi też dziś mleka pić nie chce, zostawia, lilka - hehe mój men był na tych dorszach w pt i złowił 15szt wiec mamy pół zamrażarki ryb, także też Fifi bedzie miał co jesć (jak zacznie mi znów jesc obiadki :/) popołudniu wybiore sie do teściowej na kawe i wstąpie chyba po drodze do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Viola tak pierwsze dwa zabki (na dole jedynki) przeszly lagodnie. teraz nie wiem co idzie, na razie nic ni ma. Lepiej mi dzis jadl, wiecej niz wczoraj, wiec mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie lepiej. nie marudzil w sumie az do ok 17:30, nie wiem chyba niedospany byl, spiacy. poszedl spac juz ok 19:30. malo mleka wypil, przed swoim spaniem dam. Tez bylismy na spacerku, on radosny jest jak chodzimy, taki ciakawy, na ludzi sie patrzy, zaczepia heh w rossmanie jest fajna promocja duzych sloikow, deserki i obiadki, po 4 sloiki wychodza za 10,77. a ja ze swoim poklocona, poszedl sobie do kolegi, nic mi nie pomogl, caly dzien zajmowalam sie Bartusiem, wykapalam, uspilam... a on przyszedl z pracy, zjadl i poszedl... a niech spada... w sob wybieram sie do bratowej. odstresuje sie, potrzebuje odskoczni, wroce sobie w ndz, a tatus niech spedza czas z synem skoro w tyg nie poswieca jemu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za to mój mały dziś słabo je, obiadku wogole, mleka po 50-70ml, przed spaniem tylko 150ml gdzie zawsze 210 wytrąbił. dałam mu nurofenu, ale i tak przebudził sie już 2 razy...ehh mam nadzieje ze to na ząbki. to fajna promocja, a w biedronce wszystkie artykuły dla dzieci tzn.mleka, kaszki i obiadki -20%. kupiłam małemu 3 słoiczki po 8m-cu z bobovity i jeden deserek. naprawdę tanio wychodzą. głodek - masz rację, niech poczuje sie trochę jak tatuś bardziej zaangażowany :) mój też spędza mało czasu z małym ze względu na swoją pracę i zdziwony jest że mały jak siedzi u niego na kolanach a widzi mnie to do mnie chce :D i mówi: że to dlatego że tyle czasu z nim spędzam! tylko ciekawe jak nie ja to kto miałby spędzać?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
siemanko:) u nas 7 ząb się wyrzyna i już go widac;p dlatego noce w plecy;/ moje cycki juz coraz mniejsze, w 1 juz nie ma pokarmu, druga sie napelnia ale o wiele mniej niz niedawno. ale to bandazowanie jest tak upierdliwe ze glowa mala, wieczorem to juz sobie daje z tym spokoj bo ile mozna w bandazach łazic?! Piotrrek ma spory apetyt, mleko pije chyba z 7x na dobe, obiady,desery wcina i krzyczy ze malo;] najgorzej jak sie w nocy na mleko budzi 5x;/ wogle to sie nie moge zorientowac w tym mm, zawsze zrobie za malo albo za duzo i musze wylewac;/;/ lilka daj znac jak ta camilia czy to cos pomaga, bo to sie wsypuje tak? viola ja daje obiadek ok 15 a deserek po 17 raczej o stalej porze. a ile Filipowi dajesz na obiad? tak objętosciowo jeden duzy sloiczek naraz? na zeby ja dzis kupilam gryzak i wcina glodek ja tez cos ostatnio nie bardzo ze swoim, codziennie sie klocimy o d*perele;/;/ a co do promocji to ja dzis bylam w biedronce bo do srody wszystkie art spozywcze dla dzieci 20% taniej wiec skorzystalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka wydaje mi się ze pomaga ta Camillia dziala daję mu jak wstaje i na noc i mi nie marudzi. my wlaśnie wstaliśmy i się bawimy. Teraz skrobię z komory później napiszę więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Kropelka camilie sie "wlewa" z takiej kapsulki, jak wit d np. pokazuj zdjecie zebow Twojego malego ,chce zobaczyc jak to wyglada jak ma juz tak duzo :D oj to chyba przejde sie do biedry. gotuje malemu wlasnie kalafiora, brokul juz ugotowany, kurde ziemniaka nawet nie mam w domu heh to nie mam jak polaczyc, o moze marchewe jeszcze ugotuje. Maly dobrze spal, znowu do 7 jak wczoraj, tzn o 2 dostal troszke mleczka i dalej w kime. Dzis tez wybierzemy sie na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
a dpstalam maila, ze z karta rossnet w rossmanie dzis i jutro promocja na artykuly spozywcze -25% takze do rossmana jednak uderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewuszki :) my wróciliśmy w sobotę ale dopiero się odzywam bo mi zeszło... wiecie jak to jest z ogarnianiem wszytskiego po wyjezdzie ;/ było super, pozwiedzaliśmy trochę, trochę w domu posiedzieliśmy, marysia nawdychała się morskiego powietrza ;) jak wróciliśmy to tylko chrypki dostała ale myślę że to na zmianę klimatu :) pogoda nam dopisała i słoneczko mieliśmy cały czas :) marysia lot przespała :) no ale bez przygody się nie obyło, samochód nam się popsuł w drodzę na lotnisko :/ z warszawy wracaliśmy na lawecie więc dodatkowo kasa poszła, teraz stoi u mechanika i poszło sprzęgło chyba :/ ja wczoraj wziełam się za gotowanie i zrobiłam dynię z warzywami, marchewka, pietruszka, seler, do części dorobie chyba buraka i pomrożę dzisiaj :) nasza marysia też się budzi częsciej w nocy i na wyjeżdzie to cycem ją usypiałam, teraz daje jej smoka a na noc dzisiaj dam wody w butli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - ja daje mu co najwyżej mały słoiczek 125g a i tak zazwyczaj tego nie zje. wogole mój mały po za mlekiem je mało, co chce mu dać chlebka czy coś innego to weźmie 2 kawałeczki i już nie chce. niewiem czy daje mu w nieodpowiednich porach jak nie jest głodny... chyba zacznę rano wprowadzać mu śniadanko w formie kaszki na gęsto zamiast mleka, albo skibeczkę chleba może wtedy bedzie jadł jak bedzie głodniiejszy co do budzenia w nocy częstszego to właśnie wyczytałam w gazecie "twoje dziecko" że w 8-9 m-cu jest skok rozwojowy i to też moze spowodować częstsze budzenie bo jest zwiększone zapotrzebowanie na kalorie i dlatego np. chcą częściej jeść lilka - no włąsnie słyszałam że ta camilia jest dobra, dziś mały był spokojniejszy był ale jak bedzie jeszcze tak marudził to też kupie. a na ile starcza takie opakowanie?? moje konto - to super żę wyjazd sie udał, najważniejsze że malutka wszystko ładnie zniosła i sie zaadaptowała w nowym miejscu :) a przygody muszą być :) ja byłam dziś na kontroli u okulisty z moją mamą i tatą, mały musiał jechać z nami bo mąż w pracy i był bardzo grzeczny. teraz zbieramy sie na spacerek i na zakupy, a o 17 dam mu deserek. mam nadzieje że dziś zje. pogoda u nas bardzo ładna, w słoneczku ciepło jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Viola tej camilii to tylko 10 takich kapsul, wiec wystarcza na 10 podan, a kosztuje ok 22 zl. Moj maluszek dzis zjadl rano troszke kaszki, potem 2 kromki chleba z maselkiem bez skory (dawalam jak jadl skoro nie chce mi zbytnio jesc) chleba graham, potem deserek ten duzy prawie caly, serek danone, troche sliwki, pol duzego sloika obiadku i mleka na noc 90ml. to spoko czy nie spoko? :) a i troszke kalafiorku z brokulem-ale tylko troszke :) chyba nie smakowalo, My tak pokloceni, tzn moj przepraszal juz mnie w ndz, ale w smsie, wiec niech spada. dzis tez pisal, a jak przychodzi to sie nie odezwie, gowniarz jeden heh. teraz siedzi u mamusi, a ja znowu wykapalam, uspilam... ale spoko, to moje dziecie kochane, w weekend mam nadzieje, ze sobie odskoczne. W dzien jest dobrze, nie marudzi, najgorzej jest jakos po 17 az nie pojdzie spac. Zwykle w ciagu dnia jak wstanie, teraz ok 7, lapie dwie drzemki, dzis np ok 11 tak z 1,5-2h i potem ok 15-16 i potem mi marudzi jak nie wiem, nie wiem czy juz taki zmeczony, niedospany, bo lapie tylko z 30min drzemki. wykapie go, poloze do spania i juz sie uspokaja. Bartus przeszedl mi dzis sam z lozka do krzesla heh nie ma duzej odleglosci, ale sam to zrobil :D podpieral sie raczkami o lozko i potem przeszedl do krzesla :) ale mi sie dzis "rabnal" o stol ol jej on w ogole tak cwany, juz mi nawet do stolu staje. poszlam na chwile do lazienki, na stole deska do krojenia, noz itp a ten stoi przy stole i probuje siegnac raczkami tacke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek droga ta Camillia u Ciebie!!! ja placilam raz 15 zl raz 17,80zl zalezy jeszcze w jakiej aptece. Akurat wczoraj mi sie skonczyla ale na razie nie kupuje bo mam jakas asc jeszcze na zabki gożdzikowa podobno rewelacyjna i bede ja testowala jak maluch bedzie marudzil. No dobrze ze ci Bartek w kocu je, zaczyna jesc :) Mowilam wam ze sie na basen z kubusiem zapisalismy? Specjalny kurs plywania dla maluchow. Ozonowana woda, 32 stopnie ciepla, male grupki i insruktor za 2,5 mca zajec 220 zl My dzisaj jedlismy szcupaka na obiad :) tez mu maruda przeszla bo normlanie juz je Moj wyjezdza na 6 tyg na szkolenie pod koniec wrzesnia i bedziemy sami z niuniem urzedowac :) aaaa i w sobote byla ta nianka u nas spoko jest :) kropelka- mi ta camilia tez starcza tak na okolo 10 dni bo jest 10 porc ji wiec tez zalezy od dnia podaje mu po prostu jak marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
oo Lilka a ja jeszcze kupowalam w ziko aptece!! to zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
Piotrek mi sie dzis troche buntowal na jedzenie i na maxa sie slini, widac ze ząb idzie;/ glodek thx za info o rossmanie, jutro polece zobaczyc co by tu kupic, w koncu 25% to znizka az o 1/4 ceny;D viola moj jak go przetrzymam z obiadem bo cos mi wypadnie to zje caly sloik 190g ale zazwyczaj je 3/4 takiego sloiczka. a z innym jedeniem to spokojnie;) moze Fifi instynktownie chce jeszcze troche poczekac. ja jak maly po nocy marudzi to zawsze na sniadanie robie mu kasze bo nie mam sumienia po 3 porcjach mleka w nocy dawac mu jescze to samo na sniadanie, ale rzadko marudzi rano, zazwyczaj kasze daje na kolacje, choc od kiedy wprowadzilam mm to wieczorem omijam kasze i daje butle bo przy niej usypia;/ wiec musze faktycznie gdzies ta kasze raz dziennie wprowadzicgłodek sliwke dajesz taką nie gotowaną?twoj wiecej je niz moj. piotrek tez ma takie 2 drzemki nawet o tej samej porze hm wogle to wypowiedzcie sie i napisze rozklad dnia z jedzeniem u waszych maluchow i godzinami mniej wiecej:D moj po nocy czasem rano dostaje kasze ok 11 pozniej ok 15 obiad ok 17 deser ok 19 mm lilka jaktam Kuba po rybie?wszystko ok? juz tez myslalam ze chcialabym zeby moj maluch jadl ryby bo to duzo witamin. fajna spr z tym basenem w spa na orkana? po 22 mm na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
hm liniki sie w poscie pomieszaly;/ po mm o 19, dostaje mm po 22 tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo;-) z ta promocja w rosmanie to.jest taki haczyk ze musicie dostac karte rqbatowa (przy zakupie artykulu dzieciecego sie ja dostaje) i uaktywnic ja na necie i dopiero macie 25%znizki;-) moje slonko zaczelo ladnie mowic:-D mowi wyraznie mama baba bobo bebe:-D no a reszta to niezidyfikowane odglosy:-D:-D wczoraj udalo mi mu dac kaszki;-) ale z butli nie chce jesc. lyzeczka dalam mu 75ml przed kapiela ale po kapieli i tak obalil 2cyce i dopiero poszedl spac:-D:-D spal.tylko godzine dluzej;-) za to ja mialam przerabana noc. o 23 ja maly wstal na cyca to sie rozbudzilam i nie moglam zasnac. do tego glodna sie zrobilam i suma sumarum poszlam spac ok 1:-/ ehhh... kropelka----> boziu! ale Piotrus ma duzo zabkow! :-D a u nas ani widu ani sluchu;-) moje konto----> to super ze wycieczka sie udala;-) mimo przygod z samochodem dobrze ze na lotnisko zdazyliscie;-) glodek---> ja to bym nie potrafila na tak dlugo rostac sie z moim bablem;-) czasem mam ochote tak caly dzien soedzic sobie na przyjemnosciach dla siebie ale jakos tak nie moge:-D mam juz sukienke na ten slub mojej fumfelki;-) piekna jest. a do tego wszystkiego moj men zadeklarowal sie zeby przejsc sie do proboszcza zapytac o nasz slub jakby to wszystko wygladalo i ile w czasie trwalo z naukami bierzmowaniem itd;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo;-) z ta promocja w rosmanie to.jest taki haczyk ze musicie dostac karte rqbatowa (przy zakupie artykulu dzieciecego sie ja dostaje) i uaktywnic ja na necie i dopiero macie 25%znizki;-) moje slonko zaczelo ladnie mowic:-D mowi wyraznie mama baba bobo bebe:-D no a reszta to niezidyfikowane odglosy:-D:-D wczoraj udalo mi mu dac kaszki;-) ale z butli nie chce jesc. lyzeczka dalam mu 75ml przed kapiela ale po kapieli i tak obalil 2cyce i dopiero poszedl spac:-D:-D spal.tylko godzine dluzej;-) za to ja mialam przerabana noc. o 23 ja maly wstal na cyca to sie rozbudzilam i nie moglam zasnac. do tego glodna sie zrobilam i suma sumarum poszlam spac ok 1:-/ ehhh... kropelka----> boziu! ale Piotrus ma duzo zabkow! :-D a u nas ani widu ani sluchu;-) moje konto----> to super ze wycieczka sie udala;-) mimo przygod z samochodem dobrze ze na lotnisko zdazyliscie;-) glodek---> ja to bym nie potrafila na tak dlugo rostac sie z moim bablem;-) czasem mam ochote tak caly dzien soedzic sobie na przyjemnosciach dla siebie ale jakos tak nie moge:-D mam juz sukienke na ten slub mojej fumfelki;-) piekna jest. a do tego wszystkiego moj men zadeklarowal sie zeby przejsc sie do proboszcza zapytac o nasz slub jakby to wszystko wygladalo i ile w czasie trwalo z naukami bierzmowaniem itd;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaalr mnie Bartula zaskoczyl!!!!! lezal na lozku a kawalek od niego moj telefon. patrze bach lezy juz na bruszku,d*pka do gory i zrobil 2 kroczki raczkujac do telefonu:-Dhhaha;-) niby nic a jaka radosc:-D hihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Rottana ja juz mam ta karte rossnet dawno takze z niej juz korzystalam i korzystam :)) brawo, ze Bartkowi udalo sie d*pke podniesc do raczkowania hihi fajnego ma misiola :) Ja niby wychodze Rottana, ale mysle o Bartusiu i czasem mi go szkoda, ze go tak zostawilam i mysle, ze jestem wyrodna matka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też Filip śpi ok. 11 potem 13-14 i jeszcze zależy o której wstanie. jak ok. 16 to już do wieczora go nie kładę a jak wcześniej to jeszcze ok. 17.30 drzemka bo inaczej by marudził na maxa głodek - może Bartusiowi sie jeszcze drzemnąć chce popołudniu i dlatego marudzi od 17 :) mi tam sie wydaje że ładnie wczoraj zjadł, ile różności :) my nie próbowaliśmy danonków jeszcze. oj te nasze dzieciaczki sie coraz bardziej r***liwe robią, czasem sie nie pomyśli o czymś i klops.. teraz już wiesz że przy stole też stanie :) lilka - też myślałąm o basenie, u nas zajęcia są od października i sie cały czas zastanawiam. a wy kiedy zaczynacie?? a tego szczupaka to gotowanego z ziemniakami zmiksowałaś?? kropelka - mój na noc dostaje kasze ale w butli, wypija 210ml i potem je tylko raz w nocy wiec rano dawałam mleko ale tak sobie własnie pomyslałam ze tego mleka nie zamienic na kaszę na gęsto. u nas zazwyczaj wygląda tak: ok. 8 -mm ok.12-mm ok.15.30 - obiadek, mały słoiczek ok.18- deserek ok. 20.-kasza w butli ok.2-3 - mm ale dzis np. rano wypił tylko 90mm wiec mu o 11 zrobiłam kaszki na gęsto, trochę zjadł i trochę chlebka z masełkiem. teraz śpi i jak sie obudzi dam mu troche naszej ogórkowej, zobaczymy czy mu zasmakuje. może masz rację ze jeszcze nie chce obiadków, czytałam że niektóe dzieci szybko zajadają wszystko a inne dłużej sa na mleku. rottana -noo proszę jak twojego ruszyło :) krok do przodu :) a bartuś super że już zaraczkował, fifi narazie jak rak-do tyłu :D piesia ma z***bistego!! ze 2 razy wiekszy od niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×