Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Kredi
Jeszcze raz polecam powyższą instrukcję, jaśniej już niestety jej nie napiszę :( To był po pierwsze, po drugie pamiętaj że informację której nie możesz potwierdzić powinieneś traktować z bardzo dużym dystansem graniczącym z niedowierzaniem. Jeśli jednak jesteś na tyle ufną osobą, że uwierzysz we wszystko co Ci napisze nie podpierając tego dowodami, po raz kolejny muszę Ci przyznać tytuł idealnego kandydata do MLM Monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do janka, pytanie:
Witaj, Janek1801, zrodziło mi się takie pytanie, bo sam działam w MLM i chciałem zasięgnąć porady. Odniosę się do Twoich słów: 21:51: "Szukam od paru dni odpowiedniego dla mnie MLM'u" 17:10: "natomiast działam w innym MLM gdzie produkty działają i jestem z nich zadowolony" Jaki to MLM, że znalazłeś go w kilka godzin i zdążyłeś poznać zalety produktów oraz jak piszesz dalej, jak się zaprzyjaźniłeś z 'szefem' tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Nl
Jak można zarobić dobrze na uczciwej pracy? Ano można, czego przykładem jest moja sąsiadka. Jest to urodziwa Holenderka i pracuje legalnie, w legalnej firmie, jako pani do towarzystwa, inaczej prostytutka. Ceni się bardzo , co widać po stanie jej posiadania. Nie handluje soczkami, a swoim pięknym ciałem. Dlaczego wiem, że pięknym? Bo latem opala się w swoim ogródku jak bozia ją stworzyła i aż grzech nie rzucić okiem. Czyli jak? Da się dobrze zarabiać bez kantowania ludzi? Na dodatek praca i przyjemność w jednym, a kasa przy tym spora :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
Kredi,jesteś bardzo tajemniczy i nie będe się z Tobą licytował.każdy robi w życiu co chce,najważniejsze żeby być z tego zadowolony,jeżeli Jesteś zadowolony ze swojego życia to nie znaczy że większość ludzi musi tak robić jak Ty i mieć takie poglądy.Ja robię to co uważam za stosowne i nikomu nic do tego,jestem BARDZO ZADOWOLONY i TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojego życia, tylko co mnie to obchodzi? Nie wniosłeś nic do wątku, a jedynie go zaśmieciłeś Twoje szczęście nie jest raczej tematem naszych rozmów, a system działania MLM Monavie. Główne "zarzuty" już zostały omówione dość wnikliwie. Proponuję się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem dyskusji i ewentualnie się do nich odnieść w rozsądny sposób. Pisanie 'monavie jest fajne, bo jest fajne, fajnie się w nim pracuje i fajnie się zarabia, a wy jesteście niefajni' jak sam widzisz nie jest zbyt sensowne i raczej sam byś wiele z tego nie wywnioskował, a tak głównie wyglądaj wypowiedzi dystrybutorów monavie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
Kredi lubisz krytykować,tylko co z tego masz,zostałeś niby oszukany przez MV i dajesz upust swojej złości,a może chcesz sobie popisać bo bardzo to lubisz,trzeba to Tobie umożliwić,nie będe wszystkich przekonywał do tego czy MV jest dobre,bo nie wszyscy to rozumieją,najpierw trzeba się samemu przekonać by móc sie wypowiadać,albo może obudziła Ci się zazdrośc że inni w MV zarabiają,a Ty nie masz takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Nigdy nie byłem w MV i nie próbowałem dołączyć. Soku rzeczywiście kilka razy spróbowałem. Jeśli byś mógł to proszę o nie zaśmiecanie wątku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
jak będe chciał to będe pisał,chyba że ten portal jest twój,jakiś jesteś nerwowy,za mało wypiłeś MV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Dostrzegasz to w mojej czcionce? :) Denerwujesz się jedynie Ty, bo dostrzegłeś jak wiele Ci brakuje aby przeprowadzić dyskusję w której Twoja wypowiedź by coś znaczyła. Jak na Twój wiek jest to przykra informacja więc starasz się pisać byle co, żeby tylko czymś zripostować. Proponuję jednak wrócić do tematu, ale tym razem w postaci obserwatora, ponieważ jak widzisz od kiedy dołączyłeś poziom rozmowy spadł do tego stopnia, że jest bezwartościowy dla osób poszukujących informacji dot. wątku głównego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
Kredi jesteś jednak mało inteligentny,sądzisz po moim nicku że mam 41 lat,to pokazuje że żle kojarzysz i nie tylko to ale pewno jeszcze więcej rzeczy,nie chcę już Ci odpisywać bo nie przedstawiasz mojego wysokiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Tro.
Biorę Mona RLV od miesiąca dodatkowo dieta codziennie godzina rowerkiem, zero cukru i efekt murowany. Śmiało mogę powiedzieć że to działa!! Warto wydać trochę pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Pe
Jagoda acai zawarta w Mona Vie oprawia wygląd cery. Fitosterole oddziałują na zewnętrzne warstwy skóry, widocznie ją wygładzając, nawilżając i ujędrniając. Jest to sprawdzona informacja!!!! Zależy mi na nawilżonej cerze i wodze, że jest jędrna i wygląda młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agata Tro.
piękny post napisałaś, a z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%-ach!!! :-) "Biorę Mona RLV od miesiąca dodatkowo dieta codziennie godzina rowerkiem, zero cukru i efekt murowany. Śmiało mogę powiedzieć że to działa!! Warto wydać trochę pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam!!! " Zdecydowanie nie polecam!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dr Pe
Da się odczuć to wygładzanie. Serio. Chyba mózg zaczął ci ten soczek powoli wygładzać. Uważaj zatem !!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvertuSUj
Avertus ty stary byku odczep sie od Asi bo ona cie i tak nie chce i sobie jej nie "zaruchasz" prawiczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Tro.
Zdecydowanie polecam!! pomyłka! już nie bądźcie tacy małostkowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Tro.
ja jestem zadowolona!! Na mnie działa może Ty jesteś jakiś felerny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znachor
Nie widzę nic w tym złego by dobry produkt był rozprowadzany w takim systemie jakim jest. Tak jak w każdym biznesie są dobre i złe produkty, tak samo i tutaj. To nie system dystrybucji decyduje o jakości. Proponuję zostawić ocenę produktu klientom, (a są i zadowoleni i nie - jak wszędzie) a nie teoretyzować czy lepsze jest jabłko czy gruszka. Skoro jest popyt jest i podaż! proste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala_01
Nie kupicie tylu owoców by zaspokoić i zagwarantować swemu organizmowi dzienną dawkę za min 8 zł! o A średnio jedna dawka soku kosztuje mniej niż 8 zł dziennie. Zamiast paczki fajek albo litra wódki możesz wybrać zdrowy sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Jaką dawkę? Proszę podaj mi jaką dawkę owoców dostarczam za te 8zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
do Mądrali,uważaj na Kredi,nie wdawaj sie z nim w dyskusje gdyż on jest "najmądrzejszy",tylko szkoda że mało spostrzegawczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu72 - pajacujesz... tylko i wyłącznie. Zero merytoryki, sama dziecinada... Prawdopodobnie klepiesz kolejne wpisy jedynie po to, by dochodziły kolejne strony, a wartościowa treść była z tyłu, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu72
pajacuję bo tak misie podoba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Jasiu... ja nie jestem najmądrzejszy, zauważ że trudno jest nie być mądrzejszym od Ciebie, ja nawet jak bym bardzo chciał to aż trudno by mi było takie głupoty pisać :) Wybacz, ale więcej Ci już nie odpiszę, bo mija się to z celem rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piss
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry gość
jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor P.
Podstawą każdego sukcesu - są ludzie. Ludzie, którzy mają wizję i misję przedsięwzięcia i go realizują. Plan wchodzi w obieg i zaczyna przyciągać chętnych oraz tych którzy widzą w danym projekcie szansę dla siebie i utożsamiają się z kierunkiem. Zaczyna działać wszystkim znany magnetyzm. Ludzie sukcesu przyciągają do siebie innych o podobnych właściwościach i zaletach. I tak właśnie jest z firmą MonaVie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testerka_55
Większość negatywnych komentarzy wynika z nieznajomości przez komentujących zasad MLM no i samego produktu Mona Vie. Warto zaryzykować trochę polskich złotych i zainwestować w siebie. Wypróbujcie najpierw a potem oceniajcie. Wypowiadajcie się po zdobyciu doświadczenia a nie po suchej opinii innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna swoich
Nie rozumiem komentarzy tych, którzy krytykują działanie soków a tak na prawdę nic nie wiedzą na temat działania i właściwości tych soków. Stąd moje pytanie do wszystkich, którzy są na nie: JAK WYTŁUMACZYCIE FAKT POPRAWY WYNIKÓW BADAŃ OSÓB KTÓRYM SOK POMÓGŁ??????? Cudowne ozdrowienie??? a może efekt placebo? JEŚLI PRZEZ PARE LAT ZMAGALI SIĘ Z RÓŻNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI????? Sfałszowali je sobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuck!
Bardzo wiele zależy od tego na jakie efekty się nastawimy oraz od naszego organizmu. Nawet jeśli dany suplement jest dobry to nasz organizm może różnie na niego zareagować. Stad wiele nieścisłości na temat soków Mona Vie gdzie podważalne jest jego działanie. na każdego działa inaczej, u jednych zmiany są monstrualne u innych znikome albo nie występują wcale, ale to nie znaczy, że sok należy skreślić i uznać za fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×