Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Proszę bardzo: http://en.wikipedia.org/wiki/MonaVie - o współczynniku odpadnięć z systemu (70% w 2008 w USA), o tym, że tylko 0,10 % dystrybutorów zarabiało więcej niż 100 $ tygodniowo i wiele więcej smaczków - podane źródła pochodzenia tych informacji. Poczytaj sobie jeszcze tutaj trochę: http://www.lazymanandmoney.com/monavie-scam/ (dyskusja na 6,131 odpowiedzi) trochę tu http://blog.gnu-designs.com/uncorking-the-truth-about-mona-vies-active-formula-drink-and-other-mlm-models/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złapany w sieci
A może szanowny "frycek" poda ile osób zwolniono w Polsce ? a skoro wie co w USA to może nieco info o Chińskiej Republice Ludowj? Widze że profesjonalista w wyszukiwaniu w internecie a czy można mieć prośbę o wyszukanie coś pozytywnego na temat MonaVie i MLM-ie, byłby niezmiernie wdzięczny i byłoby pomocne w mojej "piramidzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Złapany w sieci to była odpowiedź do silver executive W Polsce Monavie raczkuje więc badanie takich danych nie prowadzi do sensownych wniosków. Co innego w USA, tam jest najlepszy poligon doświadczalny. Nie chodzi o zwolnienia tylko wypadanie z systemu płac. W monavie nie jest się przecież zatrudnionym :) Jesteś nie pierwszą osobą z monavie którą spotykam i która nie robiła wcześniej rozeznania na temat tej firmy w USA, czyli w kraju jej pochodzenia, a jednak weszła w to :) No chyba właśnie taki wesołkowaty, bezkrytyczny i naiwny typ ludzi tam ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
no proszę przeczytałem te artykuły i wniosek nasuwa się sam: zanim coś zrobisz życiu zastanów się nawet nie dwa razy ale dużo żeby nie wpierniczyć się w jakieś gó.......no. Monavie dużo mówi o wspaniałych właściwościach soku, a tu zwykłe jabłka są lepsze. Co jeszcze ważne nawet sok sam w sobie nigdy nie będzie miał tyle odżywczych i zdrowych właściwości co zjedzenie owocu w całości (nawet to liofilizowanie nie pomoże - poczytajcie o tym procesie). Czyli jak chcesz mieć pożytek z acai to pojedź sobie tam gdzie rosną, zerwij z drzewa i zjedz. Wtedy na pewno masz 100%, że dostarczyłeś do swojego organizmu wartościowy posiłek. Teraz jak ktoś mi powie, że Monavie to super sok to chyba jednak powinien się posypać popiołem......, Monavie to biznes ale taki inny..................bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany w sieci
Co tam soki wartoścowe czy nie , czy z gumijagód , ważne że kasa płynie. Po co tracić czas na roztrząsaniu tematu soków przecież nikt Was o to nie prosił ani nie zlecał a czas prac społecznych to miniona epoka i już nie wróci. Chyba że wyssaliście to z mlekiem matki ? Albo chcecie komuś dokopać za węgła bo nie macie odwagi wychylić łba z pod przyubicy. Nam za naszą pracę w MLM płacą a my nie gonimy po zasiłek i nie powiększamy grona bezrobotnych. Kupujemy różne dobra co przyczyniamy się do tego że ktoś głodny nie chodzi. Ale pod zadnym pozorem nie udzielamy się społecznie, nic za darmo. Kedyś w czsach dawnych dość dosadnie określano takich co wszędzie się pchali w społeczne prace. ORMO to też kiedyś słóżba społeczna !!!! A może się mylę ? może ktoś płaci za to ? A ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
Do złapany w sieci - po to sie traci ten czas, co by nie być ślepym i nie dac sie nabic w butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany w sieci
Do mcfly : znalazł się zbawca narodu, za to nie dadzą medalu, a może liczy na poklask ? Jeżeli dopadł Cię paranoiczny strach przed "łapaczami w sieci" to zabarykaduj się w swoim mieszkanku i broń boże nie wychoć sam tylko w towarzystwie ochroniarzy. Ale jeżeli stwierdziłeś że posiadasz misje do spełnienia aby ostrzec społeczeństwo to to forum to pikuś, trzeba brać przykład z ukraińskich aktywistek i działać jak one, będzie to skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do złapany w sieci No i wszystko jasne :) szczerze na temat. Liczy się kasa ! Co z tego że produkt to może być badziewie 10 razy za drogie, ale tonący brzytwy się chwyta i chorych emerytów trochę nagonicie... Robicie całą czarną robotę, a sami z tego będziecie mieć jedynie ochłapy, przytłaczającą większość tortu pompujecie na samą górę do USA. Oni klepią was po pleckach na tych waszych sekto-spotkaniach z bananami na twarzach i powtarzają: samorealizacja, samorozwój, doskonalenie się, niezależność, miliony... HAHA :) Ależ jesteście naiwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertigo balans
frycek Szacunek za dobre i przejrzyste wyłożenie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany w sieci
Może naiwny ale ta naiwność pozwala mi nieżle egzystować i nie pracuję równe 8 godzin a jedynie jak mam ochote. Wspomagam też naszą rodzimą "piramide" ZUS i to z II filarem. A jak tylko zimno w kraju to ja hyc na kanary.....he,he,he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je tu kto?
Kurwa jeden skurwiel spod wielu nickow wciska ludziom kity co raz podając się za jakiegoś tryskajacego energia emeryta dziada kalwaryjskiego kurwa raz za jakiegoś spedalonego majkela tylko po to by ich oszukanstwo i obłuda na jaw nie wyszły:o Czyżbyś była z konkurencji? Skoro sok Ci nie pomagał, to nie trzeba było pić aż 7 butelek, wystarczyło np.po 2-3 butelkach zrobić sobie badania. Swoją drogą, firma daje gwarancję zwrotu do 90 dni jeśli kupiłaś od razu więcej butelek a nie chcesz ich zużyć - trzeba było z tego skorzystać! Kolejna sprawa - jeśli soki by nie działały, to nie odniosłyby takiego sukcesu na całym świecie, firma nie zrobiłaby 1 mld $ obrotu szybciej niż Apple czy Microsoft i nie znalazłaby się po niespełna 4 latach na miejscu 18 w top 500 najlepszych firm amerykańskich (a nr 1 w kat. "żywność i napoje"). Jeśli soki by nie działały to po prostu ludzie przestaliby to pić - a jest wręcz odwrotnie. Ja piję, cała moja rodzina pije i znajomi - efekty pojawiły się u niektórych po kilku dniach a niektórych po kilku tygodniach. Dzięki Monavie Active z glukozaminą przestały mnie boleć plecy, moim rodzicom wyrównało się ciśnienie, moje dziecko w końcu przestało chorować (chodzi do przedszkola) i przestało mieć zatwardzenia (na które nie pomagały żadne leki z aptek). Soki pokazałam dwóm pediatrom i dietetykowi i jednoznacznie stwierdzili, że skład jest bardzo dobry i sami też to zaczęli pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je tu kto?
Kurwa jak to czytam jak to wszyscy znajomi zaczynają pić twój boski eliksir to mam potężne torsje:o jakbym słyszał te wszystkie kurwa babcie przekupione za psi grosz by wciskać ludziom ciemnote w reklamach cudownych środków, bo komuż ludzie uwierzą w te dyrdymaly jak nie starej dobrej poczciwej babuni:o rzygam jak widzę te sprzedajne babunie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je tu kto?
Szachraje złodzieje łagrze skurwiele dorabiające się na ludzkiej naiwności i glupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert O
Dobre i przejrzyste wyłożenie problemu dokonał Piotr R natomiast linki który zostały podane na stronie 8 są podobne do tego co tu zaczyna się tworzyć. Ktoś rozpisał się na temat monavie, któremu nie wyszło albo soczek nie pomógł itd odpowiedzi dużo jak sobie zliczyć odpowiedzi w tym wątku to niedługo będzie tyle samo. I znów temat piramidy jaka piramida? jak soki były by złe to firma nawet roku by nie przetrzymała bo by już ją zamknęli a popyt jest i cały czas rośnie. Wypowiedz się znawco tematu o innych produktach firmy. Odpal swojego magicznego wujka Google i szperaj po wiki może coś interesującego znajdziesz to nam wkleisz. Od czasu kiedy moje dzieci zaczęły pić przestały chorować. Za każdym razem jakiegoś wirusa łapały. Innym znajomi również widzą efekty wiec twoje wciskanie tych wypocin nic nie zmieni czy to w moim czy kogoś innego podejściu do tematu. I nie jestem naiwny jak to kolejny mądrala pisze tylko używam tego co jest skuteczne i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany w sieci
Język nie wybredny, świadczy o poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miejsce 18 w top 500 najlepszych firm amerykańskich" HAHAHA Nie ośmieszajcie się ! Typowa manipulacja jaką stosuje monavie i którą wgrywa do Waszych bezkrytycznych umysłów. Proszę bardzo, oto lista Fortune 500 w USA : http://money.cnn.com/magazines/fortune/fortune500/index.html Nigdzie, ani w tym roku, ani w ubiegłych latach nie ma monavie !!! To 18 miejsce to jest na liście szybkości rozwoju, zupełnie inna lista i liga firm niż Fortune 500. Co więcej, monavie nie jest spółką publiczną, więc nie publikuje danych sprzedaży !!! Dane sprzedaży które podają są nie do zweryfikowania !!! Jest o tym mowa tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/MonaVie . Stosunkowo nie jest trudno znaleźć się na tej liście. Jeśli firma zacznie z bardzo małym kapitałem to wystarczy mieć przeciętnie szybkie wyniki sprzedaży by załapać się na miano szybkiego rozwoju. A skąd monavie mogło mieć szybkie tempo sprzedaży? Ano stąd, że podkupili bardzo dużą liczbę dystrybutorów z Amway, którzy mieli ugruntowane siatki sprzedaży i sprzedaż ruszyła z kopyta, praktycznie z automatu. W związku z tym trwają sprawy sądowe między tymi dwiema firmami. Dla mnie jest jasne, że z Wami, którzy jesteście już w systemie monavie nie ma dyskusji. Jesteście nastawieni totalnie bezrefleksyjnie. Nie docierają do Was żadne dane, fakty, liczby. Wiecie czemu? W tym celu właśnie organizują Wam te konferencje własnej adoracji, te szopki pozytywnego myślenia, samorozwoju, spełniania, etc. Między innymi również dlatego macie założone chomonto w postaci przymusu comiesięcznego kupowania i zażywania. Czysta psychologia - im większe zaangażowanie tym większa samoobrona i niechęć do przyjęcia krytycznych uwag. Człowiek zaangażowany nie chce się przyznać do błędu nawet przed samym sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frycka
frycek czy jak ci tam co mnie interesują liczby co mnie interesuje czy firma ma taki obrót czy taki czy zarabia tyle czy tyle dla mnie to ona może mieć milion dochodu każdego miesiąca. nie wiem czy ktoś ci płaci za wynajdowanie tych informacji jak byś cały świat chciał obronić przed złem. Nie jestem żadnym dystrybutorem tylko klientem i kupuje co miesiąc soki działają i jestem zadowolony. Powinieneś chłopie wyjść na ulice z jakimś transparentem bo organicznie się tylko do tego forum zresztą o bardzo niskim poziomie nie pozwoli ci na uratowanie ludzkości. To jakaś paranoja 8 rok firma na rynku i dobrze się ma a co kogo obchodzą te liczby. Mnie jako klienta wcale. I wiesz co w nieskończoność możesz się produkować pisać wynajdować najróżniejsze informacje bo w tym jesteś najlepszy i tak nic tego nie zmieni syzyfowa praca. Zajmij się lepiej czymś bardziej lukratywnym. Osobiście nic do dystrybutorów nie mam taką drogę wybrali ich sprawa ja tylko korzystam z produktu z którego jestem zadowolony a ty nawet smaku tego nie znasz butelki w ręku nie trzymałeś. W internecie można napisać wszystko co tylko się chce i jak się chce. a ty opierasz sie tylko jedynie na tym Tyle w temacie sok działa no ale skąd może to wiedzieć osoba która nigdy na własnej skórze się nie przekonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do znawców tematu
Witam. trafiłam na te forum przez przypadek po szukałam informacji o środku odchudzającym rvl. nie znam niestety angielskiego a na polskich stronach bardzo go zachwalają. Zaproponowała mi go koleżanka jego koszt to 300zł prawie ale się waham jednak troche to kosztuje czy ktoś mógłby dla mnie sprawdzić informacje o nim na jakichś zagranicznych serwisach czy w ogóle on działa jakie są opinie z góry dziękuje i pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że nie wiele wiesz gościu o internecie (tym bardziej nic nie wiesz o mnie i moich doświadczeniach). Pisanie na tym forum i tym wątku ma 100 razy albo i 1000 razy większą siłę rażenia niż bym wyszedł gdziekolwiek z transparentem. Wiesz dlaczego? Wpisz sobie "monavie" w google to zrozumiesz. Jestem przekonany, że moje wpisy dały do myślenia wielu osobom zastanawiającym się czy wejść w to czy nie - cel został zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frycka
ty dalej nie kumasz sok dla mnie działa i mogę z czystym sumieniem go polecić innym. Nic nie będę nic wpisywał w google bo mnie to nie interesuje. Nie będę bawił się w takiego wywiadowce i szukał jakiś informacji. Skoro mam osobiście efekty po jego stosowaniu dlaczego miałbym go odstawić? Tylko przez to ze wklejasz newsy ze świata. Wybacz ale to na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy
Zapytaj się eksperta z wywiadu on na pewno Ci pomoże.... Ba już nawet odpowiedz znam Kobieto absolutnie nie kupuj tego badziewia bo może to grozić utratą zdrowia albo jeszcze jakieś inne powikłania. znalazł się doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertigo balans
frycek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany w sieci
Do Magdy: Ja cały czas jadę na RVL i po miesiącu spadło 4 kg. Całe życie mam problem z nadwagą i różne koktaile już łykałem od Herbalaife po PM International i jescze jakieś tam cudowne tabletki ale efekty były marne. Po wszystkich byłem głodny i musiałem podjadać a efekt był wiadomy. Koktajl RVL piję 2 x dziennie, na śniadanie i kolacje, nie odczuwam głodu. Obiady jadam normalne. Dodatkowo piję sok MonaVie Activ to zmusza mnie do zejścia z tapczanu i ruszania rączkami i nóżkami. Myślę że RVL i soczek to dobre połączenie bo po piciu samych koktaili nie zabardzo chciało się ruszać. Teraz mam taki pałer , ide jak torpeda ( narazie lekko spasiona ) a wnet będę śmigał jak strzała. To był główny powód wejścia do MonaVie a teraz zaliczam golda i po brykę do salonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefwefwef
tak, tak... :D ludzie, jesteście żałośni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p0dejrzliwy
DO P. MAGDY Lepiej wydaj te 300 zł na 2-miesięczny karnet na siłownię. Uwierz mi, stracisz tylko pieniądze, a tak poprawisz samopoczucie i sylwetkę. W Monavie wmówią CI, że RVL jest genialny, ale to nie prawda. Czytałem skład. Cały skład tych dyystrybutoróa ma nóż na gardle, bo 700 zł co miesiąc trzeba wpłacić, a tu nie ma skąd barć pieniędzy. W Polscr MV zniknie szybciej niż się pojawiło. Gdyby pordukt był jeszcze dobry, to może dało by się to jakoś obronić. Ale ten sok jest nic nie warty. I są na to dowody w postaci niezależnych badań. Wszystkie "ozdrowienia: i :poprawy samopoczucia" to efekt placebo. Także dziewczyno nie kupuj RVL, już lepiej rowerek stacjonarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany w sieci
Ekspert się znalazł, typowy polak, poradzi jak telewizor naprawić, jakie buty kupić, jak samochód, wie z góry co komu dlega, zna lekarstwo na każdą chorobe i tylko radzić potrafi a ciekawe co w życiu osiągną ? Mentalność godna podziwu, brawo !!! Ja mogę udokumentować postępy w zdrowiu przez spożywanie RVL jak i soków. Posiadam pakiet wyników oraz konsultacje lekarski. Z racji otyłości miałem bardzo wysoki cukier i ciśnienie obecnie jeszcze nie jest dobrze ale jest znaczna poprawa, cukier spadł, ciśnienie normuje się. Ale to dopiero miesiąc jak spożywan MonaVie. Konsultowałe z lekarzem branie RVL i soków i to on poradził aby po miesiącu zrobić badania. Od miesiąca nie korzystam z lekarstw tradycyjnych. To nie ściema i w każej chwili mogę udokumentować to wszysto wraz z kontaktem do lekarza ale osobm poważnym i konkretnie zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
Do Magdy RVL to nie suplemet diety. To jest produkt który stosuje się zamiennie z pełnowartościowym pożywieniem.w połączeni z odpowiednim trybem życie pomoże zrzucić zbędne kg. Wejdź na http://www.youtube.com/watch?v=ZrZumKMFHUY lub szukaj na YouTube rvl. Ponad 1 godz.wykład o dietach i sposobie stosowania RVL. Jeżeli będziesz miała pytania czekam na nie. Chętnie pomogę mona_vie@o2.pl Do podejrzliwy Jeżeli nie masz zielonego pojęcia na temat RVL to się nie wypowiadaj bo gadasz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor MV
Do załapany w sieci . Chciałbym otrzymać od Pana te dokumenty na priw. email: mona_vie@o2.pl. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwreqwreqw
:D To jest żałosne, że aż śmieszne :) Życzę powodzenia ze sprzedażą tych wspaniałych produktów Monavie. Polska będzie chyba drugim krajem po Niemiaszkach który się was pozbędzie, mendy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×