Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość 23532523
Domen nikt nie blokuje, proszę cię 🖐️ Życzę powodzenia w sprzedaży, ale nie próbuj nikogo wciągać w ten "biznes" Sam widzisz jak Ci to wychodzi, sprzedajesz 1 butelkę miesięcznie na allegro, ile jesteś w plecy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala (kto zaczernił taki idot
idfwhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p0dejrzliwy
http://www.suportio.pl/forums/103/topics/1104 Oto temat na forum opisujący problemy jakie Niemcy zgotowali MV. Jeśli dalej ktoś myśli, że Monavie to uczciwy biznes, zgodny z prawem, to polecam głębiej zagłębić się w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal...
Ile osób - tyle opinii. Każdy swój rozum ma. Dla jednych etat lub własna działalność jest wygodnym i dobrym rozwiązaniem i odnosi sukcesy realizując się, a dla innych marketing sieciowy. Jeszcze inni wolą nic nie robić, a tylko się użalać bądź też do_pier_da_lać innym, najczęściej tym którzy wiedzą jak sobie zaplanować każdy dzień i robić to, co trzeba aby mieć to, co się chce, podczas gdy ci pierwsi czekają na coś... na co? oni sami nie wiedzą, liczą na coś i tyle. To takie typowe dla naszej narodowości.... Ten z 6 piętra jeździ lexusem, ten za rogiem stawia drugi dom, tamten ma zegarek za 30tys., znajomy ciągle jeździ za granicę...... i aż się wam pieni w gębach i ciśnienie rośnie, pewnie kradną!.... qrwa!!!!! A czy nie możecie pomyśleć, co ten z 6 piętra, ten z za rogu i tamten, i jeszcze ten znajomy musieli zrobić aby to mieć? Przecież wy nie macie tutaj żalu do MV czy do innych firm z MLM! Wylewacie swoje żale z zawiści, że wam coś nie wyszło. Skąd takie przypuszczenie? To jest proste - ludzie majętni lub ci, którzy osiągają swoje sukcesy szanują innych ludzi i cieszą się z tego, że innym też się udaje w życiu, nie są zawistni tak jak WY. Wniosek? - każdy sam sobie wyciąga wnioski ;-) przecież jesteście zajebiści i wszystko wiecie najlepiej, a to nie jest skomplikowane. Pozdrawiam Wszystkich, a szczególnie tych, którzy mają swój cel, wiedzą jak go realizować i chcą od życia czegoś więcej ;-) Jeszcze jedno - do tych wszystkich specjalistów krytykujących MV, marketing sieciowy itd. Macie coś do powiedzenia w tej sprawie? Ujawnijcie się, nagrajcie video, opublikujcie swoje racje oficjalnie, pokażcie twarz, zbudujcie stowarzyszenie anty, mówcie głośno o tym co czujecie i jak Was ktoś oszukał! Wszyscy wiemy, że tego nie zrobicie ;-) A cała branża MLM działa oficjalnie i nic nie ukrywa, dlatego publikuje swoje racje, swoje przekonania online i offline pokazując twarze i nazwiska.... Wy potraficie tylko ANONIMOWO się podpisać.... jak to mówi moja córka - żal... mimo wszystko - sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żal... Pozwól że w odpowiedzi zacytuję jedno z Twoich słów: "pier_do_lisz" farmazony! Wyświechtane teksty o zawiści Polaków, etc. Chyba jesteś niespełnionym psychologiem lub jasnowidzem, który z góry zna motywy działania bliźnich... Tak jakby monavie było krytykowane tylko w Polsce. Co za majaczenie. Mój cel w tej sprawie jest jasny, pobudzić ludzi do krytycznego myślenia przed podjęciem decyzji o wejściu w ten system. Aż tak bardzo Cię boli że ktoś krytykuje Twoją ukochaną firmę? Więcej dystansu człowieku, bo inaczej żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żal... Pozwól że w odpowiedzi zacytuję jedno z Twoich słów: "pier_do_lisz" farmazony! Wyświechtane teksty o zawiści Polaków, etc. Chyba jesteś niespełnionym psychologiem lub jasnowidzem, który z góry zna motywy działania bliźnich... Tak jakby monavie było krytykowane tylko w Polsce. Co za majaczenie. Mój cel w tej sprawie jest jasny, pobudzić ludzi do krytycznego myślenia przed podjęciem decyzji o wejściu w ten system. Aż tak bardzo Cię boli że ktoś krytykuje Twoją ukochaną firmę? Więcej dystansu człowieku, bo inaczej żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal...
hehehe, dobry jesteś ;-) kilka minut i już odpowiedź. Zapewne obgryzasz paznokcie i czekasz tylko, aż ktoś coś tutaj napisze... nasunęło mi się - uderz w stół.... http://youtu.be/qrrPG_mfoNk?t=51s dla Twojej informacji - nie jestem dystrybutorem MV lecz znam bardzo blisko ludzi, którzy współpracują z tą firmą. MLM zajmuję się od kilku lat i dzięki temu żyję tak jak chcę. Nie wypowiadałem się tutaj aby bronić MV bo nie muszę tego robić, ludzie dorośli wiedzą co robią. Jeśli Tobie coś nie pasuje w MLM lub w samym Monavie to idź do prokuratury, złóż doniesienie o popełnieniu przestępstwa, potem zadzwoń do TVN lub innej stacji TV - program Uwaga i inne SuperWizjery zapewne będą tym zainteresowani ;-) a może to będzie Sprawa dla Reportera? zrobicie zajebisty reportaż z Tobą w roli głównej, powiedz im o tym, przedstaw swój punkt widzenia, może zabłyśniesz i osiągniesz swój cel w uświadamianiu ludzi jaki to ten MLM jest beee, ...obaj wiemy, że nic z tym nie zrobisz, nic nie poradzisz bo nie masz argumentów. MLM to jeden z modeli biznesu, którego Ty nie potrafisz zrozumieć - albo źle spotkałeś się z tym biznesem albo trafiłeś na osoby, które źle Tobie ten biznes przedstawiły. Nie jest moim zadaniem uświadamianie Ciebie o co tu chodzi więc ...to tyle z mojej strony. Gratuluję wszystkim osobom z MV osiągnięcia wysokich wyników. Można? można! - wystarczy chcieć i olać malkontentów i innych pieniaczy ;-) Niech sobie zmieniają świat, a my - wszyscy ludzie aktywnie działający w MLM będziemy sobie w tym czasie robić to co robimy. Wiesz co gościu (fryckiem czy jak ci tam) przypomniałem sobie - porozmawiaj z naszym Panem Prezydentem komu i za co wręczał kilka miesięcy temu nagrodę za pewne osiągnięcia. Osoby, które są w temacie wiedzą o czym piszę, a żałosny pan fryckiem (no wiecie ten malkontent i obgryzacz paznokci) będzie pewnie góglował ;-) ....goooooooogle i wszystko jasne, co nie panie fryckiem ? ;-) za daleko było do szkoły ale olej to! masz kumpla który prawdę ci powie... wyprzedzam Twoje paznokcie (to nie wygląda ładnie, może warto iść do lekarza?) - pisz sobie co chcesz, mnie to nie rusza... i nic więcej już nie będę pisał w tym wątku więc spoooooooooko, ulżyj sobie.. ;-) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Informacja dla wszystkich przeciwników MV Dziś mamy 16.01.2013 wątek niemiecki skończył się z datą 8.09.2010 ciekawe czemu .Czyżby konkurencja przestała mieć argumenty gdy oficjalnie MV weszło na polskich rynek. Za 2 lata firma będzie miała 10 lat a to oznacza że jest to przekręt w stylu firm OOOO / shit\. Bądźcie poważni. Najlepiej pić witaminy i suplementy jako produkty ropopochodne reklamowane w TV niż naturalne soki.:-). Zyczę zdrowie 97 % suplementów sprzedawanych w Aptekach nic nie daje a wręcz niszczy organizm tak jak VIT C produkowana w fabrykach a nie pozyskiwana z naturalnych owoców.Wybór należy do klienta jeżeli sok z naturalnych owoców w cenie 100/butelkę i RVL w cenie 250 zł za opak. jest ok to przestań się czepiać, bo to jest śmieszne. A bluzganie na forum świadczy jedynie o twoim poziomie kultury i posiadanych argumentów. Nikt nikogo nie naciąga i zmusza do kupowania soków wybór należy do Ciebie. Jeżeli komuś ten produkt pomaga bo wreszcie dostarcza organizmowi naturalnych składników to chyba dobrze? A to że MV jest pierwsza na rynku no cóż , przed samochodem też biegli panowie z czerwoną flagą . Ci którzy są pierwsi na rynku zawsze znajdą ludzi którzy będą pokazywać jakie to złodziejstwo. Wszyscy sportowcy którzy stosują MV kłamią i są opłacani przez MV, trochę smieszne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żal... Woda, woda, jeszcze więcej wody... Lejesz jak strażak chłopie :) I jeszcze te osobiste wycieczki co drugie zdanie, ech, jakie to typowe gdy nie chce się odnieść do meritum. Wiesz co, nadawałbyś się do wymienionej stacji TV, tam lanie wody i manipulacja to chleb powszedni. Aplikuj, powodzenia ! Więcej wyciągniesz niż z MLM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orttoggon maurddro drustt
Każdy kto ma trochę rozumu widzi, że stosujecie nagminnie wszelkie chwyty wyjęte z Schopenhauerowskiej "Erystyki", chociaż pewnie tej książeczki na oczy nie widzieliście, ale we krwi macie krętactwo :D Frycek was drażni, bo gość się uparł i bardzo fajnie :D Ja też czasem temat podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orttoggon maurddro drustt
Przed samochodem biegać mieli panowie z czerwoną flagą, ale tylko na terenie UK. Poza tym cóż to za porównanie innowacyjnego wynalazku do jednego z wielu soków? :D Jaja sobie z ludzi robisz? Erystyka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od kilku miesiecy uzywamy w domu jagod acai, najpierw MonaVie, potem sproszkowane w pigulkach firmy Natrol, potem znowu MonaVie i jako, ze bardzo dobrze na nas dzialaja (zona wiele lat miala problemy z przemiana materii i to jej radykalnie pomaga - regularne zdrowe pobyty w ustronnym miejscu.. :) to i tak i czy tak je kupuje wiec kilka dni temu zdecydowalem, ze wejde w strukture, moze przy odrobinie szczescia uda mi sie je miec za "darmo"; zawsze to mile, a ze uwazam ze to dobra rzecz to moge z czystym sumieniem polecac. Duzo zarabiam na etacie, wiec to nie jest dla mnie przepustka do dobrobytu, bardziej mozliwosc rozwoju w obszarach, ktorych nie poznalem do tej pory, a mysle, ze dobrze co jakis czas dotknac czegos nowego zeby nie skostniec z tego dobrobytu :) Jak ktos ma ochote sie podpiac to zapraszam :) spdw_slawek @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nowy MV
I gratuluję wszystko jest dla ludzi a życie krótkie czemu nie skosztować tego:) Frycek widzisz kolega się zapisał i ma wyje....... na tą całą twoją kampanie z resztą baranów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nowy MV Święte słowa mówią, że czasem jeden uratowany baran cenniejszy niż 100 zagubionych :) . Cieszę się zatem choćby z jednego. Czuwaj nadal i dużo zdrowia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frycka
Oj frycku ta twoja siła rażenia działa odwrotnie bo coraz więcej ludzi przyłącza się do struktur. Super aby tak dalej Ktoś wcześniej napisał Polska jest na 4 miejscu w europie jeżeli chodzi o obrót. Cały czas się rozwija dzięki fryckowi choćby na tym forum aby tak dalej dobra robota frycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frycek
nie wyglądają mi oni na naiwnych no ale cóż masz chłopie jakieś kompleksy coś ci w życiu nie wyszło doczepiłeś się jakiejś firmy i przelewasz swoją frustrację I jeszcze jeden link jak ta zła firma pomaga dzieciom http://pl.monavie.com/pl/news/view/firma-monavie-zebraa-ponad-15-mln-usd-na-projekt-more-podczas-midzynarodowego-kongresu-imagine?category=5 ale co tam ty masz swoje google i informacje ze stanów które wcale ale to wcale nie są wartościowe dla europy i dla nas. Zabierz swoje klocki i do innej piaskownicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że uważnie czytasz moje posty ( stąd wzmianka o sile rażenia), cieszę się :) Dzięki moim wpisom rozwija się sprzedaż monavie w Polsce? WOW! No o taką przewrotność w myśleniu to jeszcze Was nie podejrzewałem... Nieświadoma Erystyka, o której wspomniał przedmówca ma się widzę dobrze. A teraz raz jeszcze dla jasności sprawy: 1.Monavie to piramida finansowa. 2. Wchodząc do niej z chęci zysku zastanówcie się 5 razy, obejrzyjcie statystyki zarobków, wyciągnijcie wnioski. 3. Macie bardzo znikome szanse na zarobienie rozsądnych pieniędzy, a poświęcicie na to duużo czasu. Są miejsca, gdzie można znacznie lepiej i łatwiej zarobić, również w MLM. 4. Jeśli kupujecie ich soki z pobudek zdrowotnych to jest szansa że odczujecie pozytywne skutki lub nie. Kwestia przypadku, organizmu własnego, motywacji, siły woli, siła placebo. 5. Brak obiektywnych, naukowych dowodów na skuteczność tych soków, więc spożywacie je na własne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Nie potrafię zrozumieć czemu fryckim tak zajadle atakuje MV . Wydaje mi się że lepiej promować produkty dzięki którym organizm funkcjonuje normalnie. Nierozumiem ludzi którym nie przeszkadza jedzeni typu fast food a atakuje promowanie zdrowych produktów. Oczywiście można powiedzieć to czemu nie sprzedają przez sieć sklepów , hurtowni itp., bo przeanalizowali rynek i doszli do wniosku że lepiej dać 50% swojej marży osobom które polecają produkt innym ponieważ im pomógł niż hurtowniom i sklepom i innym pośrednikom. Czy to nie jest bardziej uczciwe. $0 lat temu nie było galerii handlowych , dyskontów a teraz są. Niestety ich lata świetności dobiegają końca . Dzięki internetowi będziemy zarabiać na tym że coś komuś polecamy i firmy produkcyjne to wykorzystają .Świat się zmienia idzie do przodu , tradycyjny handel zamiera. Niestety kto nie wsiądzie do tego wózka będzie później żałował, ale to jest każdego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Nie potrafię zrozumieć czemu fryckim tak zajadle atakuje MV . Wydaje mi się że lepiej promować produkty dzięki którym organizm funkcjonuje normalnie. Nierozumiem ludzi którym nie przeszkadza jedzeni typu fast food a atakuje promowanie zdrowych produktów. Oczywiście można powiedzieć to czemu nie sprzedają przez sieć sklepów , hurtowni itp., bo przeanalizowali rynek i doszli do wniosku że lepiej dać 50% swojej marży osobom które polecają produkt innym ponieważ im pomógł niż hurtowniom i sklepom i innym pośrednikom. Czy to nie jest bardziej uczciwe. $0 lat temu nie było galerii handlowych , dyskontów a teraz są. Niestety ich lata świetności dobiegają końca . Dzięki internetowi będziemy zarabiać na tym że coś komuś polecamy i firmy produkcyjne to wykorzystają .Świat się zmienia idzie do przodu , tradycyjny handel zamiera. Niestety kto nie wsiądzie do tego wózka będzie później żałował, ale to jest każdego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Nie potrafię zrozumieć czemu fryckim tak zajadle atakuje MV . Wydaje mi się że lepiej promować produkty dzięki którym organizm funkcjonuje normalnie. Nierozumiem ludzi którym nie przeszkadza jedzeni typu fast food a atakuje promowanie zdrowych produktów. Oczywiście można powiedzieć to czemu nie sprzedają przez sieć sklepów , hurtowni itp., bo przeanalizowali rynek i doszli do wniosku że lepiej dać 50% swojej marży osobom które polecają produkt innym ponieważ im pomógł niż hurtowniom i sklepom i innym pośrednikom. Czy to nie jest bardziej uczciwe. $0 lat temu nie było galerii handlowych , dyskontów a teraz są. Niestety ich lata świetności dobiegają końca . Dzięki internetowi będziemy zarabiać na tym że coś komuś polecamy i firmy produkcyjne to wykorzystają .Świat się zmienia idzie do przodu , tradycyjny handel zamiera. Niestety kto nie wsiądzie do tego wózka będzie później żałował, ale to jest każdego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
właśnie przeglądam te zdjęcia z jakiejś uroczystości Monavie i zastanawia mnie jedna rzecz, w zasadzie to taki niuans ale rzuca się w oczy, a mianowicie dlaczego moi znajomi (bo jak pisałem wcześniej byłem dystrybutorem MV i znak parę osób) są coraz bardziej otyli? Co spotkanie to coraz szersi, na jednym zdjęciu kolega już ledwo zapina koszulę i spodnie a jeszcze niedawno był szczupły. Coś mi tu nie gra........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Prawdopodobieństwo jest tutaj kolejnym "zatajeniem" ważnych informacji, ale kto by się przyjemował :). Prezenter rysuje 3-4 kółka na tablicy i już niby masz zyski kilka tysięcy. No, ale nie dorysuwuje 50 inny, no bo po co :). Poza tym marża na tym produkcie jest ogromna. Jedyne osoby dla których to jest prawdziwie dobry biznes to założyciele firmy. Reszta tak na prawdę dostaje ochłapy za ogromne zaangażowanie w promowanie produktu. Wyprodukowanie takiego napoju (bo nawet nie jest to sok, nie spełnia takich wymagań) to kwota poniżej 1 PLN i to grubo. Drugie tyle to rozlewanie, dysytrybucja itp. To max. 2 PLN. Z tego co słyszałem butelka sprzedawana jest po 100 zł? Jak tak to marża jest jakieś 5000%. To jest aspekt ekonomiczny, ale niestey dużo bardziej ważny jest aspekt psychologinczy, który polega na przyciąganiu słabych jednostek i mamieniu ich ogromnymi zyskami. Trzeba edukować tych wszystkich ludzi, może chociaż cześć z nich przemyśli sobie to jeszcze kilka razy i nie da zarobić tym naciągaczom. Niestety prawda jest smutna, ponieważ powstrzymać się tego nie da i na tym polega wykorzystanie tego mechanizu. Jest ogromna ilość ludzi, którzy w to wierzą. Co więcęj są to czaasami (bardzo rzadko, ale jest to bardzo "promowane") ludzie wykształceni i na wysokich pozycjach społecznych. No, ale taka natura ludzka. Ludzie na wysokich stanowiskach to również ćpuny, pijacy, zabójcy itp. Tak już jest i nic na to nie poradzimy. Mimo wszystko trzeba o tym mówić, może mniej ludzi będzie sprzywdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfky
do "nowyMV" jak możesz przy odrobinie szczęścia mieć te soki za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co już tu pisać ... każdy post jest niczym pin-pong ... ochłapy? ochłapy to ja dostaje, każdy dostaje w pracy tradycyjnej .... trudno by było by każdy zrównał się z szefem jeśli chodzi o zarobki :> 2 złote? skąd Ty masz te wyliczenia? jak tacy ludzie liczą koszty wytworzenia to ja się nie dziwie czemu jest kryzys na świecie. zainteresowałeś się w ogóle z czego te "soki" są zrobione? oki na deser, bo mnie to ciekawi ..... jak wy będąc właścicielami MV wyście sprzedawali towar ? drogą MLM? po kosztach i płacili dystrybutorom za polecanie a nie sprzedaż? tz za informowanie znajomych, że taka firma istnieje ... i za sam ten fakt chcecie zarabiać? nie ma firmy która tak działa ... zawsze trzeba coś sprzedać, żeby kupić... ostatnio przyszedł do mnie elektryk, żeby "podłączyć" kuchenkę ... chodziło mi bardziej o pieczątkę na gwarancji ... oczywiście ja ją podłączyłem bo co można $#@$#@$ w dwóch kabelkach? ale 100zł za 1 min pracy zapłaciłem plus dojazd ... każdy ceni swoją pracę ... nie pasi ? to jedziemy "bez gwarancji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co już tu pisać ... każdy post jest niczym pin-pong ... ochłapy? ochłapy to ja dostaje, każdy dostaje w pracy tradycyjnej .... trudno by było by każdy zrównał się z szefem jeśli chodzi o zarobki :> 2 złote? skąd Ty masz te wyliczenia? jak tacy ludzie liczą koszty wytworzenia to ja się nie dziwie czemu jest kryzys na świecie. zainteresowałeś się w ogóle z czego te "soki" są zrobione? oki na deser, bo mnie to ciekawi ..... jak wy będąc właścicielami MV wyście sprzedawali towar ? drogą MLM? po kosztach i płacili dystrybutorom za polecanie a nie sprzedaż? tz za informowanie znajomych, że taka firma istnieje ... i za sam ten fakt chcecie zarabiać? nie ma firmy która tak działa ... zawsze trzeba coś sprzedać, żeby kupić... ostatnio przyszedł do mnie elektryk, żeby "podłączyć" kuchenkę ... chodziło mi bardziej o pieczątkę na gwarancji ... oczywiście ja ją podłączyłem bo co można $#@$#@$ w dwóch kabelkach? ale 100zł za 1 min pracy zapłaciłem plus dojazd ... każdy ceni swoją pracę ... nie pasi ? to jedziemy "bez gwarancji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie zdjęć
podejrzewam że chłopaki się roztyli gdyż osiągnęli dochód pasywny nic nie robią siedzą w domu przed komputerem. Mało sportu itd no cóż działając w branży mlm, jeżeli osoba jest przedsiębiorcza czy wcześniej czy później osiągnie dochód pasywny i każdego tygodnia pieniążki płyną może właśnie dlatego im się na wadze przybrało. Na etacie trzeba zaginać a tu pracę wykonałeś raz i dochód masz cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frycek?
A to twoje posty jako fryderyk czy tylko tak sobie kopiujesz cudze teksty i wklejasz. Bo na Golden Line jakoś efektu brak nikt się nie sprzecza bo prawda jest taka że nigdy nie wolno dyskutować z głupkiem bo zniży daną osobę do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Szkoda tylko ze tu to nie działa i ludzie dyskutują z tobą nie wiem w jakim celu. Z nudów chyba. http://www.goldenline.pl/forum/3134595/monavie-piramidalna-bzdura-wrecz-obelga-dla-ludzkiego-intelektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Piotr R. Ze wszystkich zwolenników monavie w tym wątku jesteś najbardziej rozsądnym i można z Tobą porozmawiać o faktach. Gdyby większość prezentowała taką postawę to i odbiór w naszym społeczeństwie tego typu firm był by nieco inny. Dystrybutorzy są przecież jedynym pośrednikiem między firmą a klientem (brak tradycyjnych reklam), więc ich postawa ogromnie świadczy o samej firmie. Odpowiadając na Twoje pytania jak bym sprzedawał sok monavie będąc jej właścicielem. Trudno wymyślić lepszy system niż mają obecnie. Jest genialny w swojej prostocie. Posiadam własny biznes, również sieciowy - internetowy. Marketing odbywa się na wielu płaszczyznach, jedną z nich są partnerzy, którzy polecają moje produkty i zostają wynagradzani od sprzedaży. Inny model to wynagrodzenie jedynie za skierowanie ruchu klientów na moją stronę. Obalam zatem całkowicie Twój argument, że nie ma firm płacących za samo polecenie. Powiem Ci więcej, ogromna większość firm na świecie płaci właśnie za samo ich polecanie :) , a praktycznie wszystkie firmy działające w internecie to robią (opiera się na tym cała filozofia Google AdWords). W internecie bardzo łatwo weryfikować tego typu działania dlatego są tak bardzo powszechne. Zatem z punktu widzenia przedsiębiorcy stwierdzam, że model biznesowy monavi jest REWELACYJNY. Bardzo minimalne koszty stałe, koszty reklamy. Niezwykle wąski wachlarz produktowy (czasem tylko jeden produkt jest dominujący w ofercie dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wprowadzania nowych produktów). Koszty zmienne zwiększają się wyłącznie wraz ze wzrostem przychodów, bez ryzyka. Co więcej, każdy dystrybutor jest równocześnie bardzo dobrym stałym klientem, więc nie ma możliwości stracenia na tym. GENIALNE. I tu jest ten problem z punktu widzenia człowieka chcącego wejść do tego systemu. Dlatego nazywam go piramidą finansową ponieważ nie ma innej możliwości działania w tym systemie jak regularne wpłacanie pieniędzy. Pod tym względem, żaden bank, ani nawet ZUS czy Urząd skarbowy nie jest tak okrutny jak regulamin monavie. Nawet jeśli zbudowałeś jakąś strukturę pod sobą, pracowałeś na to usilnie 3 lata, ale raz podwinęła Ci się noga i nie zakupiłeś dla siebie produktów (ponad 700 zł miesięcznie) wówczas TRACISZ wszystkie swoje dotychczasowe dokonania i jeśli chcesz, możesz zacząć od nowa (oczywiście zbudowana przez Ciebie siatka ludzi przynosi nadal stały dochód firmie). Jest też tu ukryte inne, bardzo duże ryzyko. Nie budujesz przecież własnego biznesu tylko biznes firmy. Możesz pracować usilnie nad budowaniem swojej siatki wiele lat, a firma może z dnia na dzień się zamknąć. Podkreślę jeszcze raz. Z punktu widzenia właściciela monavi jest to świetny układ i nad wprowadzeniem podobnego do własnej firmy sam się zastanawiam. Bym był jednak mniej okrutny jeśli chodzi o opisany przymus :) A teraz jeszcze inny ciekawy aspekt procesu technologicznego soku monavie, który wcześniej mi umknął. Jak twierdzi firma: "Liofilizowana jagoda Aai wykazuje najwyższy współczynnik ORAC ze wszystkich jak dotąd przebadanych owoców i warzyw, ma najwięcej antyoksydantów. Zawarte w jagodzie Aai składniki odżywcze zaczynają tracić swoje wartości w ciągu około 48 godzin od zerwania. Stosowany przez firmę proces liofilizacji, pozwala jednak zatrzymać istotne dla naszego zdrowia antyoksydanty i inne składniki odżywcze." Co to jest ta liofilizacja? Żywność liofilizowana żywność konserwowana metodą liofilizacji, czyli suszenia po zamrożeniu z zastosowaniem obniżonego ciśnienia. Żywność liofilizowana jest odwadniana poprzez usunięcie od 70% do 96% wody. Powstrzymuje to rozwój mikroorganizmów i bardzo spowalnia procesy enzymatyczne. Czy już łapiecie gdzie jest haczyk? Liofilizacja to jest suszenie, specyficzny rodzaj odwadniania. Ale przecież jagoda w soku monavie nie jest już w postaci suszonej tylko występuje w płynie ! By móc wykorzystać liofilizowaną jagądę w soku należy ją uwodnić, więc wraca ona do swojego pierwotnego stanu. Liofilizacja służy wyłącznie do transportu, by owoce się szybko nie zepsuły. Monavie natomiast szumnie w swoich prezentacjach podaje, że w procesie tworzenia soku używają technologi kosmicznej z NASA, co ma wywołać efekt WOW. Gdyby jagody rosły koło ich fabryki, liofilizacja nie była by w ogóle potrzeba, bo dawali by je do soku prosto z krzaka. Liofilizacja w przypadku monavie to zło konieczne, ale po to mają speców od marketingu, by przekuć to na wybitną zaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×