Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Znawcy
Dawno nie zaglądałem. Widzę, że teraz przerzuciliście się na matematykę :) Widzę jednak, że nie macie pojęcia o systemie wypłat w MonaVie. Liczycie tu sobie wyimaginowane kwoty, kiedy inni spoglądają sobie na faktyczne liczby na własnych kontach. Ten wątek będzie jeszcze jakiś czas aktywny, Wy będziecie szukać nowych 'argumentów' przeciw, podczas gdy inni będą rozwijać dochody swoim ludziom i pomagać innym osiągać cele i spełniać marzenia. Każdy może wybrać, czy woli należeć do Was, malkontentów, czy do kogoś kto pomoże mu osiągnąć w życiu coś więcej. PS. wiele osób w mojej strukturze ten wasz problematyczny 1000zł zobaczyła mając w strukturze dwie osoby. Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się w tematach, o których nie mają pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do e-mlm.pl
Opierasz swoje wyliczenia na autowysyłce, ja natomiast mam na myśli pakiety startowe. Autowysyłkę traktuję jako ustabilizowanie biznesu oraz zarabianie konkretniejszych pieniędzy dopiero na większej grupie ludzi(tak jak w każdym MLM). Bardzo duża część osób wchodzącą w biznes tzn. inwestują w pakiety 500 lub 1000PV(można wejść również nawet na 1 paczkę). Wprowadzając dwie osoby na pakiety 500 PV mamy 250 $. Wprowadzając dwie osoby na pakiety 1000 PV mamy 500$. Powyższe wyliczenia mają pewne założenia(tzn. sami musimy być również na takim pakiecie lub wyższym). Nie będę się rozpisywał, bo to nie jest miejsce do tego. Jeżeli chodzi zaś o Twoje wyliczenie z samej autowysyłki - to są one poprawne. Tak jak jednak napisałem, autowysyłkę lepiej wg mnie traktować jako ustabilizowanie biznesu - kiedy za 2-3 lata będzie kilkaset osób po każdej stronie(aktywnych na 100 lub 200 V) - wtedy są to już konkretne pieniądze(i zarobione tylko i wyłącznie na tych, którzy chcą regularnie spożywać produkt lub być w biznesie z uwagi na działanie w nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uściślając powyższe
Uściślając powyższe, to przy stabilizacji o której piszesz zdecydowana większość dystrybutorów pracuje na aktywności 200PV. Zyskują tym samym większy procent od obrotu słabszej nogi, dodatkowym atutem jest automatyczne podniesienie średniej zamawianych produktów przez grupę. W tym momencie z samej autowysyłki i obliczeń z poprzedniej strony obroty wzrastają z 10 do 12% i dodatkowo podwajają się za sprawą tego, że średnie zamówienie miesięczne w grupie wynosi 200PV. Ten system jest przepiękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy biznesmeni z monavie, powiedzcie co zawierają poszczególne pakiety startowe. Pomimo usilnych starań w poszukiwaniu takiej informacji na stronie Waszej firmy nie udało mi się tego odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem
Skład pakietów dostępny u każdego dystrybutora w biurze wirtualnym. Podobno byłeś na prezentacji? Dlaczego nie zapytałeś wprost prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na prezentacji już dawno. Słyszałem że teraz są inne pakiety niż wtedy. Proszę zatem o informację co zawierają poszczególne pakiety startowe lub link do strony na której można się z tym zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem 2
Fryckiem napisałeś mnóstwo postów, m.in. próbując wielokrotnie udowodnić dlaczego biznes MV nie działa (pokazujący ogromną niewiedzę z zakresu tego na czym to wszystko się opiera i jak to działa), tymczasem obecnie okazuje się, że nie wiem czym są pakiety i ich zawartość. Problem polega na tym, że tylko osoby, które faktycznie znają ten biznes będzie potrafiło zweryfikować prawdziwość tego co piszesz, duża część reszty może przyjąć to za "odkrycie prawdy". Bardzo ciekawi mnie Twoje obsesyjne zainteresowanie MV i próbę wykazania, że to nieodpowiedni biznes: http://www.goldenline.pl/fryderyk-baksinski/ http://img706.imageshack.us/img706/7283/20130327122738.jpg Widziałem dokładnie te same posty na wielu stronach o tej samej treści m.in.: http://www.goldenline.pl/forum/672228/39-powodow-dla-ktorych-warto-pic-sok-monavie/s/2#52618723 Sugeruję najpierw dowiedzieć się od rzetelnej osoby podstaw tego biznesu, a następnie dopiero wypowiadać się na ten temat publicznie. Albo trafiłeś na złą prezentację(oprócz samych filmów należy przedstawić istotne informacje pokakazujące jak w praktyce działa biznes), albo ją nieodpowiednio zrozumiałeś, albo wyciągnąłeś wnioski zanim zobaczyłeś i zrozumiałeś wystarczająco dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fryckiem
Słyszałeś, że są inne to mogłeś zapytać tego kogoś, od kogo słyszałeś. Jak będziesz zainteresowany wejściem w biznes, to udasz się na spotkanie szansy i coś dobierzecie razem ze sponsorem. Do przedmówcy - ładnie to napisałeś. Na arystotelesie czytałem kiedyś tę samą wypowiedź, ale nie skojarzyłem. Obsesja dopada z nienacka, nic na to nie poradzimy. Twoje zdrowie, przybite kieliszkiem MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budda 28
A może właśnie zrozumiał, a ty nie zrozumiałeś :-O Jak dla mnie wszystko co pisze ma sens, a z postów pochwalnych na cześć tego dennego napoju wyłazi marketingowy bełkot i nic więcej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie Fryckiem
Tak się składa, że też widziałem kiedyś ten sam post na różnych forach co mnie dość mocno zdziwiło. Jak ktoś niebędący dystrybutorem może poświęcić tyle energii i czasu na krytykę biznesu którego nie zna? Tym bardziej, że w tych postach jest naprawdę mnóstwo mylnych informacji (nie będę wymieniał, ale przypomina mi się m.in. stwierdzenie, że autowysyłka to 700 zł i jak zaprzestaniesz to sprzątają Ci biznes). Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piszącego z 12:37 Słuchaj gościu, daruj sobie moją psychoanalizę, co? Kiepsko Ci ona wychodzi. Czy wiedza na temat zawartości pakietów startowych (podobnie jak badań nad napojem) jest również tajemna :) ? Na stronie monavie w cenniku podane są następujące pakiety: Pakiet PREMIER EXECUTIVE - 7100 zł Pakiet SENIOR EXECUTIVE 1 - 4900 zł Pakiet SENIOR EXECUTIVE 2 - 4725 zł Pakiet JUNIOR EXECUTIVE - 2475 zł Nie wiadomo jednak co się w nich znajduję więc grzecznie pytam obecnych tu dytrybutorów co wchodzi w skład pakietów. P.S. Gdy byłem na prezentacji, pamiętam że był pakiet za niecałe 1000 zł. Widzę że od tego czasu firma się nieźle podniosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piszącego z 13:02 'Odnośnie Fryckiem' Tak bardzo interesuje Cię ile czasu i energii na coś poświęcam? Przecież dobrze wiemy, że nic Cię to nie obchodzi więc po co piszesz takie bzdety? Jedyne w czym się wcześniej myliłem to to, że w momencie przerwania autowysyłki zamykana jest dystrybutorowi cała dotychczasowa siatka. Przyznaję, nie jest zamykana, wstrzymywana jest jedynie wypłata do czasu ponownego wznowienia własnych zakupów. Podaj zatem jakikolwiek inny przykład, w którym podaję mylne informacje. Jak nie podasz to przeproś grzecznie. P.S. Oczywiście, że istnieje autowysyłka za 777 zł (2 paczki napoju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie Fryckiem
"Podaj zatem jakikolwiek inny przykład, w którym podaję mylne informacje. Jak nie podasz to przeproś grzecznie. P.S. Oczywiście, że istnieje autowysyłka za 777 zł (2 paczki napoju). " 2 paczki produktu MV w autowysyłce kosztują 727 zł. Dla utrzymania biznesu i stałych wypłat wystarczy zamawianie jednej paczki za ok. 400 zł. Jeżeli ktoś nie chce spożywać produktu lub nie zarabia na biznesie- nie musi tego robić tzn. uczestniczyć w autowysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mlm.pl
takie kity to tylko w erze kto kupuje pakiet za 2000? ja jestem w monavie od póło roku i spotykam osoby które twierdzą że pakiet 200 CV to jest gigantyczna kwota, może mam takie kontakty -> nie znam tych bogatych, co do 1000 zł z 2 osób wprowadzonych? a to nowość może rozwiniesz myśl, bo z chęcią podam Tobie mój link i stwórz mi taki zarobek - mam już 2 osoby, ja w chwili obecnej zapisałem się do konkurencji w której więcej się zarabia na starcie i są tańsze produkty a to wg mnie podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do poprzednika(e-mlm)
"takie kity to tylko w erze" Czy jesteś w stanie się postarać i komunikować na nieco wyższym i bardziej kulturalnym poziomie? Paczki są tutaj(screen z prezentacji): http://imageshack.us/f/96/5biznespakiety.jpg/ Obecnie opcji jest więcej, ceny mogą się lekko różnić, ale jak ktoś zainteresowany to się dowie u dystrybutora. Na stronie nie widzę rozpisu, są w systemie wewnątrz. "kto kupuje pakiet za 2000? ja jestem w monavie od póło roku i spotykam osoby które twierdzą że pakiet 200 CV to jest gigantyczna kwota, może mam takie kontakty -> nie znam tych bogatych," Tak się składa, że większość osób w mojej strukturze downline- wprowadzone przeze mnie, mojego sponsora i jego ludzi itp. - inwestuje w pakiet 1000 PV. Powiedziałbym, że ok. 80%, 15% w 500 PV, 5% w 1500 PV. Naprawdę widzę, że masz słabe pojęcie o tym biznesie. Wybacz, ale nie jest to miejsce ani nie w moim interesie jest poświęcanie czasu na to, aby Cię edukować w zakresie planu marketingowego i realiów budowy tego biznesu. Napisałem wcześniej jak jest - jeżeli Cię to naprawdę interesuje to znajdź rzetelne źródło(tzn. rzetelnego dystrybutora, który Ci to odpowiednio pokaże). "ja w chwili obecnej zapisałem się do konkurencji w której więcej się zarabia na starcie i są tańsze produkty a to wg mnie podstawa" Świetnie, rozumiem, że jest to cel Twojej obecności i udzielania się w tym wątku - kwestionowanie biznesu MV i zachęta kontaktu aby zapisać ludzi do konkurencji. Znajdź sobie normalne sposoby na pozyskiwanie ludzi bo to jest co najmniej żenujące z mojego punktu widzenia, tym bardziej, że nie możesz stwierdzić czy zarabia się gdzieś więcej bo nie potrafisz ocenić ile zarabia się w MV(co ewidentnie widać po tym co piszesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mlm.pl
ciągle używasz stwierdzenia że nie wiem, nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, jednak muszę pogratulować daru żeby sprzedawać produkt za 5000 zł, nie mam zamiaru nikogo zabierać z MV bo to nie o to chodzi, chcę jedynie pokazać alternatywę i inne podejście do dołów, zwłaszcza tych co sprzedają maleńkie pakiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do poprzednika(e-mlm)
" ciągle używasz stwierdzenia że nie wiem, nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, " Nawet jeżeli znałbyś plan marketingowy i wszystkie jego składowe, nie rozumiesz podstaw praktycznego funkcjonowania tego biznesu - na czym on się opiera na początku. Jeżeli inni dają radą, a Ty nie, tzn. że wiedzą i potrafią coś, czego Ty nie potrafisz- proste, choć wiem że trudno się z tym pogodzić i lepiej twierdzić, że to biznes jest do kitu.(eh, powtarzam się - nie ma sensu już tego drążyć, każdy wie swoje). "jednak muszę pogratulować daru żeby sprzedawać produkt za 5000 zł, " Ten biznes(z pakietem 1000 PV) nie jest dla każdego - jak każdy inny - ma swoją odpowiednią grupę docelową. Widocznie nie jest on dla Ciebie i tyle. Oprócz samego wprowadzenia odpowiedniego człowieka liczy się to, aby mu pomóc zarobić pieniądze rozpoczynając od bardzo solidnego szkolenia i pokazania "jak to się robi". Osobiście nigdy nikogo nie namawiam do żadnego pakietu - wystarczy zrozumiałe przedstawienie tego który pakiet jest dla kogo i jakie konsekwencje są związane z rozpoczęciem od wyboru właśnie tego(dla kogo skierowany jest pakiet X, a dla kogo Y). Jeżeli widzę osobę przedsiębiorczą, która nastawia się na konkretne działanie i pieniądze- pakiet 500 PV, 1000 PV a nawet 1500 PV będzie dla niej. Jeżeli wręcz przeciwnie - wtedy 200 PV, 300 PV będzie kogoś lepszym wyborem. Zaczynanie z pakietem na 100 i 200 PV i wprowadzanie innych również na ten powoduje bardzo słabą dynamikę rozwoju biznesu(paczki są po to, aby poczęstować rodzinę, znajomych, zrobić degustację - a to przynosi efekty w postaci większej ilości zainteresowanych). Jedną z najgorszych wg mnie rzeczy jakie można zrobić to naobiecywać komuś złote góry, multi szybkie zarobki i mega efekty zdrowotne na starcie. A później go zostawić lub niepotrafić z nim pracować dla osiągnięcia efektów. Później są rozczarowania. Pani rozpoczynająca tę całą dyskusję(jak i wiele innych "rozczarowanych" w wątku) powinna raczej podać imię koleżanki, która ją wprowadziła w błąd obiecując jej coś, czego samo MV nie obiecuje, aniżeli mieć pretensje do MonaVie. Dlatego że prawdopodobnie jej koleżanka(a w innych przypadkach szwagier czy ktokolwiek) mając w ręku jakikolwiek inny produkt podobnej kategorii, powiedziałaby jej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do P. Krzysztofa R.
Panie Krzysztofie R.(e-mlm) - jeszcze niedawno pisał Pan na forum i swoim blogu polacając MV. Teraz kiedy nie dał Pan rady w MV, będzie co innego(wiem co, ale nie będę wymieniać - pod kątem biznesowym stanowi to słabą konkurencję-analizowałem). Pytanie co będzie za kolejne pół roku? Sugeruję po prostu nauczyć się działać konkretnie w jednym biznesie, nabyć odpowiednich umiejętności - inaczej będzie Pan skakał przez kolejne okazje ciągle twierdząc, że to one są winne niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromne wnioski z dyskusji
Przyglądając się dyskusji wyciągnąłem pewne wnioski. Otóż mamy przykładową sytuację - dajmy na to przykładowemu Panu Piotrowi przedstawia ktoś produkt i/lub biznes (w tym przypadku) MonaVie. Pan Piotr po rozmowie wchodzi na internet i trafia np. na takie forum lub inne "rzetelne źródło informacji" temu podobne. Czytając obelgi i zarzuty anonimowych użytkowników(koniecznie anonimowych), nie mając wystarczającej wiedzy i nie będąc wnikliwym w ich prawdziwość myśli sobie "dobrze, że tu trafiłem, teraz wiem więcej i nie zostanę nabity w butelkę". Problem polega na tym, że nie wie iż teraz być może zostaje "nabijany w butelkę" w sposób, w jaki by się raczej nie spodziewał. Jak się okazuje różni ludzie wypowiadający się w tym wątku mają różne motywacje do tego aby pisać to, co piszą: 1. Obsesyjna chęć zaszkodzenia biznesowi(przykład Pana F. z dość monotematycznym zainteresowaniem na profilu Goldenline) 2. Chęć "pokazania alternatywy" tym, którym nie idzie(kilka postów wyżej). 3. Wprost przedstawienie innej propozycji konkurencyjnej(na poprzednich stronach). 4. Inne?..pytanie jest jakie...? Trudno, tacy ludzie zawsze będą. Osobiście czuję się zażenowany poziomem korespondencji w niektórych miejscach(na ostatnich dwóch stronach zaczyna się to chyba odrobinę zmieniać) Życzę wszystkim abyście trafiali na odpowiednich ludzi, którzy Wam zaprezentują ten produkt/biznes - w ten sposób raczej nie będzie podstaw do tego, aby mieć pretensje jakie z tego co widzę ma niejedna osoba w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Skromne wnioski
Twoje wnioski są bezużyteczne, bo jesteś dystrybutorem Monavie. Mieliście szansę obronić biznes na tym forum, ale nie ma tak na prawdę co bronić. MV jest dla frajerów, leniów i ludzi naiwnych szukających łatwego zarobku. Sok w teorii powinien mieć trochę antyoksydantów, ale jak jest na prawdę? Ma benzoesan sodu, polecam, dobry konserwant rakotwórczy. Ja bym chętnie wszedł w ten biznes, ale długo się zastanawiałem nad tym i nie znajduję plusów. Przykro mi, ale mam nadzieję, że nie stracie na tym za dużo. Pozdrawia etatowiec, niedoszły dystrybutor w poniedziałkowej prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogoł
W sumie to jesteście jak sprzedawcy odkurzaczy Rainbow co chodzili po domach... też był czas, że niektórzy bardzo dobrze zarabiali. Tyle tylko, że trzeba do tego mieć charakter odpowiedni, a może własnie go nie miec zupełnie, żeby nie czuć wstydu przed wciskaniem ludziom byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mlm.pl
i cały czas polecam jeżeli komuś odpowiada produkt, ale to nie znaczy że mam mieć klapki na oczach i nie widzieć innych możliwości, obecnie mam swoje mlm i w nich działam, jak mi idzie to moja sprawa, z natury nie lubię nikogo czarować obiecankami także moja grupa rośnie powoli ale co najważniejsze rośnie, n swoich blogach zamieszczam opinie o mlm i dzielę się z internautami doświadczeniem jakie zdobywam, czytając co niektórych można odkryć ich tok rozumowania że świat dzieli się na: - tych mądrych co zarabiają krocie w mlm, - i tych głupich co nie wiedzą jak to robić. wg mnie prawda jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uściślając
@Do Skromne wnioski: "Twoje wnioski są bezużyteczne, bo jesteś dystrybutorem Monavie. Mieliście szansę obronić biznes na tym forum, ale nie ma tak na prawdę co bronić." Uważasz, że najbardziej obiektywne są wnioski kogoś, kto wypowiada się w temacie, o którym nie ma pojęcia, a swoje zdanie zbudował na podstawie tego co przeczytał tutaj? Dalszej części nie cytuję, sam zdradziłeś swój poziom. @Ogoł - widziałeś kiedyś, żeby dystrybutor chodził po domach i próbował sprzedać butelkę? Ja też nie, a znam naprawdę sporą grupę dystrybutorów. Swoją drogą odkurzacze Rainbow to jest genialny i chyba niezniszczalny sprzęt. Sam używam od lat, kilku znajomych również i wszyscy sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjan Roztocki 2
Gracjan lepiej promuje kupę , jak wy ten g warty soczek: http://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI Przeczytałem wiele wpisów tu, a z nich wynika , że sekta MV to czołówka finansowa w RP. Taki Kulczyk, czy Krauze powinni uczyć się od was , i to zaraz. Mam sąsiada, kretyn totalny (tak ma od dziecka) opowiadał mi niedawno, że podjął działalność. Będzie bogaty. Zapytałem gdzie? Na czym zarobisz? Opowiedział mi o cudownym soku z jagód. Nie bardzo umiał wyjaśnić o co chodzi z tymi jagodami, ale wie, że zarobić krocie. Tak trzymać, ale beze mnie. Z nim, bo to kretyn totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gracjan...
"Gratuluję" poziomu wypowiedzi. Totalne dno. To że Twój sąsiad jest kretynem i zainteresował się MV, nie oznacza, że inni którzy również się tym zainteresowali są tacy jak on. Zresztą patrząc po poziomie Twojej wypowiedzi radziłbym zanim rozpoczniesz ocenę i krytykę kogokolwiek przyjrzeć się dokładniej najpierw sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mlm.pl
święte słowa, wesołych jak by co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam te posty i widzę, że jak zwykle rozchodzi się o domysły. Mało kto sprawdził, próbował MV, a wypowiada się jako znawca. Może rzeczywiście jest to piramida-ciężko mi oceniać. Wiem jedno- sok MV piję już jakiś czas (będzie około 6 miesięcy) i przyznam szczerze, że czuję się na prawdę dobrze. Zawsze miałam problemy z brakiem energii i ospałością, a od jakiego czasu czuję się wyspana, gotowa do działania, aż chce się żyć. Kto nie spróbuje, ten nigdy się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafafasfsa
I założyłaś sobie profil tylko po to żeby to napisać. Nie z nami te numery, naciągasz ludzi na to gówno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
a od kiedy trzeba założyć profil aby coś napisać, bynajmniej nie na tym dennym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego niżej tego wyżej
No właśnie nie trzeba, ale to pracownik monavie więc nie ogarnęła i załozyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×