Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
"To tyle , od ciasnego umysłu, tępaka co to bredzi i pitoli, się nie zna i w ogóle średniowieczny ma rozumek." x I widzisz jak ladnie sie podsumowałes. Nawet nie musze nic dopisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Zainteresowałem się filozofią, bo dała mi ona intelektualną strukturę, do której mogłem odnosić inne rodzaje wiedzy - odpowiedział mi Adam, mój znajomy, laureat Olimpiady Filozoficznej. Zapytany o to, czy filozofia stała się obecnie dziedziną niszową, w porównaniu z tym, jak było kilka wieków temu, mówi – Według mnie nie. Po pierwsze, filozofia była kiedyś o wiele szerszym terminem, pod który podchodziło wiele osobnych dzisiaj dziedzin. Dzisiejszy politolog byłby filozofem w dawnym tego słowa rozumieniu. Myślę, że przynajmniej w odniesieniu do całej populacji zawsze było podobnie, jedynie co, to nastąpiło rozprzestrzenienie i 'uzawodowienie' wyższej edukacji. To, iż wydaje się nam, że kiedyś było tylu filozofów, to chyba kwestia auto-selekcji próbki populacji, którą obserwujemy poprzez źródła literackie – dodaje Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek Kaczmarczyk, który właśnie ukończył piąty rok filozofii, zapytany o to, dlaczego wybrał się na takie studia, odpowiada - Na pierwszym egzaminie, na tak zadane pytanie przez wykładowcę odpowiedziałem, że wybór spowodowany był tym, że nie chciałem dorastać. Każdy inny kierunek jakoś kształtuje, a tutaj co dwa miesiące można testować inny system na życie. Coś co na samym początku było tak atrakcyjne, teraz na koniec „odbija się czkawką”, trudno funkcjonować znając tyle różnych systemów i teorii, wiedząc, że każdy ma słabe strony i nie istnieje coś takiego jak możliwość wybrania najlepszego – opowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E - Co robi Monavie z ludzi? ZWYCIĘZCÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jestescie siebie warci na tym forum. Banda kretynow i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój rozmówca twierdzi, że filozofia może tego nauczyć, jeśli stanie się gimnastyką intelektualną, a nie workiem z najróżniejszymi teoriami, których i tak przeciętny śmiertelnik nie jest w stanie zrozumieć bez rzetelnego przygotowania. Czy w momencie, kiedy staramy się naprawić w szkołach aspekt gimnastyki fizycznej, czyli wfu, zajmiemy się także gimnastyką umysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jakas tragedia to forum, każdy coraz bardziej "inteligentny", trzeba być kretynem, żeby czymkolwiek się sugerować z waszego zasobu wiedzy i intelektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysmiewca idiotow z kafe
ja tu jestem tylko po to zeby wsmiewac i wyzywac tych idiotow bo na nic wiecej nei zasluguja, a jesli ktos chce sie czegos dowiedziec o MLM to odsylam do bardziej rzetelnych zrodel wiedzy w internecie, ksiazkach i czasopismach a takze materialach video np na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrykańska lokalizacja mimo najwyższych standardów Cape Twon Film Studios, oferuje dużo niższe niż na Zachodzie koszty produkcji. To jeden z głównych powodów sympatii, jaką darzą ten kierunek producenci i powód niepokoju dla kinematograficznych kompleksów na innych kontynentach. RPA jest jednym z krajów i plenerów, których od początku lat 90. szukało USA. Chodziło o znalezienie miejsca, w których kręciłoby się tańsze filmy - wyjaśnia w rozmowie z naTemat krytyk filmowy Wiesław Kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gatunek ten prowadzi dzienny tryb życia, lubi gromadnie wygrzewać się w słońcu. Wykazuje silne więzi społeczne, żyje na ogół w koloniach, liczących minimum 10 osobników. Często przebywa w towarzystwie innych gatunków -mangust lub nawet gryzoni. W grupie surykatek występuje tak silna współzależność, że pojedyncze osobniki właściwie nie mają szansy przeżycia. Jest to zwierzę bojaźliwe, na ogół trzymające się okolic swoich nor. Nory takie mogą składać się z kilku tuneli z wieloma wejściami. W terenach skalistych surykatki jako miejsce schronienia wykorzystują szczeliny skalne. Dla bezpieczeństwa całej grupy wystawiają wartownika (rolę tę pełni na zmianę wielu członków kolonii), który w charakterystycznej stojącej pozie obserwuje otoczenie. Punktem obserwacyjnym może być wierzchołek drzewa, krzewu lub skały. Wartownik wydaje z siebie ciągłe, ciche piski informujące resztę grupy, że jest obecny na posterunku. Kiedy zobaczy drapieżnika podnosi alarm, na tyle wcześnie, żeby reszta kolonii zdążyła się skryć w norach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa Strategia Edukacyjna NFOŚiGW Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) pracuje nad nową Strategią Edukacyjną na lata 2014-2020. Od zapisów tej strategii zależy, czy w kolejnych 6 latach Narodowy Fundusz będzie dofinansowywać Edukację Przyrodniczą, czyli wszelkie działania o charakterze edukacyjnym i komunikacyjnym mające na celu popularyzację ochrony przyrody, różnych siedlisk i gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep na pTak Na naszych półkach znajdziecie lornetki, głosy ptaków na CD, przewodniki terenowe, piękne albumy, a nawet specjalistyczne publikacje sprowadzane na Wasze życzenie z zagranicy. Oczywiście mamy też budki lęgowe, karmiki i coś do karmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bagna są dobre W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
18.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość jeszcze cos chcesz dodac miernoto czy to wszystko na co cie stac ? 18.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość "To tyle , od ciasnego umysłu, tępaka co to bredzi i pitoli, się nie zna i w ogóle średniowieczny ma rozumek." x I widzisz jak ladnie sie podsumowałes. Nawet nie musze nic dopisywac. Trojan działa biedne mróweczki, właśnie o to chodziło :) Nie możecie nic dodać i napisać. Bo nie macie pojęcia o niczym. Trzeba MLM oczyścić z takich jak Wy. Bo szkoda tej branży. Lubię ją. MLM tak. MV nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bagna są dobre W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczebność Cietrzewia w północno-wschodniej Polsce dramatycznie spada, niestety również w dolinie Biebrzy. Czy możliwe jest zatrzymanie tego procesu i odtworzenie silnej populacji tego niezwykłego ptaka?   Na te i inne pytania będziemy próbowali odpowiedzieć podczas otwarej konferencji realizowanej w ramach warsztatów poświęconych ochronie Cietrzewia w Dolinie Biebrzy, które organizujemy we współpracy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym.   Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w dniach 26-27 września do siedziby Parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chlew z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E - Co robi Monavie z ludzi? ZWYCIĘZCÓW! Dobre!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromada ptaków (Aves) skupia te zwierzęta z podtypu kręgowce, których ciało pokrywają pióra, a przekształcone kości szczęki tworzą dziób.  Ptaki to zwierzęta stałocieplne, a przednie kończyny przekształcone w skrzydła zapewniają zdolność aktywnego lotu (zaledwie około 60 gatunków to nieloty).  Chociaż wszystkie ptaki składają jaja (błony płodowe, twarda skorupa) nie wszystkie budują w tym celu gniazda. Charakterystycznym zachowaniem większości ptaków jest opieka nad potomstwem.  Ptaki opanowały niemal wszystkie biotopy na wszystkich kontynentach. Wiele z nich to gatunki okresowo migrujące chociaż charakter i długość tych wędrówek bywa bardzo zróżnicowana.  Działem zoologii zajmującym się badaniem ptaków jest ornitologia. Największym ptakiem jest struś osiągający do 270 cm wysokości i 150 kg wagi a najmniejszym koliberek hawański o długości ciała 5 cm i wadze do 1,8 grama. Spośród ptaków latających największą rozpiętość skrzydeł ma albatros wędrowny : dochodzi ona do 360 cm przy wadze ciała do 12 kg. Do tej pory odkryto ponad 10 000 gatunków ptaków, a najliczniej reprezentowany jest rząd wróblowych (ponad 5100 gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie godowym samce bataliona w pełni zasługują na swoją nazwę. Prowadzą liczne, zaciekłe walki,  podczas których sypią się pióra, ale wszystko odbywa się w milczeniu. Potyczki są bardzo widowiskowe, również dlatego, że upierzenie tych ptaków  jest w tym czasie wyjątkowe: szyje ich zdobią barwne kryzy, a głowy -czuby układające się na kształt uszu. Co ciekawe, nie spotkano, podobno, dwóch identycznie ubarwionych samców! Wygląd Gatunek ten charakteryzuje się wyraźnym dymorfizmem płciowym, również w okresie spoczynkowym. Samiec jest znacznie większy (długość ciała 30 cm, rozpiętość skrzydeł 59 cm, waga do 240g) od samicy (dł. ciała 22 cm, rozp. skrzydeł 44 cm, waga od 80 g). W okresie godowym dochodzą różnice w upierzeniu. Samiec ma okalającą przód szyi kryzę, a na głowie długie i zakręcone pióra tworzące rodzaj uszu. Przednia część i boki głowy są pozbawione piór i pokryte barwnymi brodawkami. Skala barw tych ozdób jest szeroka: od białych, poprzez żółte, beżowe i rude, aż do czarnych z zielonym, niebieskim lub purpurowym połyskiem. Samica jest cała w tonacji szarobrązowej, z delikatnym rysunkiem na piersi i wierzchu ciała. Samiec w szacie spoczynkowej przypomina samicę, lecz ma pierś jednolicie kremową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tyle w temacie mv.Koniec http://natemat.pl/75159,kim-jestes-jestes-zwyciezca-internetowy-klip-pokazuje-cienka-granice-miedzy-motywowaniem-a-sekciarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości. Jak można zdobyć zdolność by w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można powiedz Babciu stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie więc podziękować Ci, Babciu za to wszystko chcę. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy i to, że kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakże chciałbym dziś, o Babciu droga, W radość zmienić wszystkie troski Twoje, Szczerą modlitwą wyprosić Boga Słodką nagrodę za twój trud i znoje I wszystkie smutki w szczęście ci zamienić I dzień imienin słonkiem opromienić I na twe usta sprowadzić uśmiechy Byś doczekała z swych wnucząt pociechy. Niech Twój Stróż Anioł, opiekun Twój z nieba Wybłaga wszystko, co Ci Babciu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci wszyscy ludzie, którzy piszą te bzdety ze sa oszukani itd to po prostu ofiary ktore probuja usprawiedliwic swoja glupote albo lenistwo obwiniajac kogos innego albo firme. Od kiedy wspolpracuje z MV, ani razu sie nie spoznili z wyplata, produkty zawsze przychodza na czas i nie mam powodu zeby nacokolwiek narzekać. MV nie jest lekarstwem a suplementem diety i otwarcie mozna o tym przeczytać na głównej stronie, wiec od strony produktowej brawo ofiary ze jestescie naiwni i dajecie sobie wkrecac przez niekompetentnych ludzi jakies historyjki ze babci skrzydła urosly. A od strony biznesowej to MV placi za prace a raczej za konkretny jej rezultat a nie za bycie zarejestrowanym i figurowanie w drzewku,więc tez politowanie dla ofiar narzekajacych na firme od strony biznesowej. Zamiast narzekac ruszta d*pe do roboty i zaróbta a problemy sie skoncza. A jak komus za drogo to niech sobie rozcieńcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci wszyscy ludzie, którzy piszą te bzdety ze sa oszukani itd to po prostu ofiary ktore probuja usprawiedliwic swoja glupote albo lenistwo obwiniajac kogos innego albo firme. Od kiedy wspolpracuje z MV, ani razu sie nie spoznili z wyplata, produkty zawsze przychodza na czas i nie mam powodu zeby nacokolwiek narzekać. MV nie jest lekarstwem a suplementem diety i otwarcie mozna o tym przeczytać na głównej stronie, wiec od strony produktowej brawo ofiary ze jestescie naiwni i dajecie sobie wkrecac przez niekompetentnych ludzi jakies historyjki ze babci skrzydła urosly. A od strony biznesowej to MV placi za prace a raczej za konkretny jej rezultat a nie za bycie zarejestrowanym i figurowanie w drzewku,więc tez politowanie dla ofiar narzekajacych na firme od strony biznesowej. Zamiast narzekac ruszta d*pe do roboty i zaróbta a problemy sie skoncza. A jak komus za drogo to niech sobie rozcieńcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wspólnej zabawie dzieci udadzą się do sal tematycznych, gdzie pochłonięte świątecznym nastrojem poznają polskie tradycje i zwyczaje związane z tym zimowym czasem. W kuchni nasi mali „kucharze" przygotują ciasto i upieką pierniczki, które następnie przyozdobią świątecznie. Może uda się nawet każdemu zabrać kilka sztuk do domu, no chyba że wszystko zostanie zjedzone na miejscu. Po pracowitych chwilach czas wymyślić coś wyjątkowego. W sali artystycznej wraz z animatorami dzieci robić będą bombki, kartki, łańcuchy i inne ozdoby, które z pewnością staną się wyjątkowym prezentem dla bliskich. Familijne Mikołajki zakończy niezapomniana zabawa w labiryncie, podczas której tym razem pojawi się zapewne sam Święty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×